Ειδήσεις . Nova News
Δευτέρα, 2 Ιανουαρίου 2017 | 17:46

Ζωντανές Αθλητικές μεταδόσεις novasports - Eurosport - Fox Sports HD, 4 - 15 Ιανουαρίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (4-15 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ)

04/01
02:00 NHL Regular Season, Washington Capitals - Toronto Maple Leafs (FOX Sports HD)
04:45 Ski Classics 2016-2017, 3, Vasaloppet China (FOX Sports HD)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD   
(4-15 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ)

04/01
02:00 NHL Regular Season, Washington Capitals - Toronto Maple Leafs (FOX Sports HD)
04:45 Ski Classics 2016-2017, 3, Vasaloppet China (FOX Sports HD)
05:00 TENNIS: ATP Tournament in Brisbane, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 TENNIS: Hopman Cup in Perth, Australia (Eurosport2)
12:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup - Tour de Ski in Oberstdorf, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup - Tour de Ski in Oberstdorf, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 SKI JUMPING: World Cup - Four Hills Tournament in Innsbruck, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Super League: ΑΟΚ-Ατρόμητος (Novasports2HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
16:45 TENNIS: ATP Tournament in Doha, Qatar (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Super League: ΑΕΚ-Παναιτωλικός (Novasports2HD)
17:15 Super League: ΑΕΛ-Βέροια (Novasports3HD)
19:00 Basketball Champions League: Νεπτούνας-Ολντενμπουργκ (Νovasports4HD)
19:30 Super League: Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)
19:30 BASKETBALL: Eurocup (Eurosport2)
21:00 Basketball Champions League: Σάσαρι-ΑΕΚ (Νovasports3HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
21:30 Basketball Champions League: Βιλερμπάν-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
21:30 BASKETBALL: Eurocup (Eurosport2)

____________________________________________________________________________________________________

05/01
02:00 NHL, Florida Panthers - Winnepig Jets (FOX Sports HD)
07:00 TENNIS: ATP Tournament in Brisbane, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 TENNIS: Hopman Cup in Perth, Australia (Eurosport2)
12:45 LUGE: World Cup in Koenigsee, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 BIATHLON: World Cup in Oberhof, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Super League: Πανιώνιος-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports2HD)
16:45 LUGE: World Cup in Koenigsee, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:30 SKI JUMPING: World Cup - Four Hills Tournament in Bischofshofen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 TENNIS: ATP Tournament in Doha, Qatar (Eurosport2)
19:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
19:00 ALPINE SKIING: World Cup in Zagreb, Croatia (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Super League: Πλατανιάς-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντόλου Εφές-Γαλατασαράι (Novasports3HD)
20:00 TENNIS: ATP Tournament in Doha, Qatar (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Μπάμπεργκ-Μπαρτσελόνα (Νovasports2HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι-Νταρουσάφακα (Novasports4HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Ούνιξ Καζάν (Novasports3HD)
23:00 Super Euroleague (Novasports2HD)
____________________________________________________________________________________________________

06/01
02:30 NHL Regular Season, Tampa Bay Lightning - Nashville Predators (FOX Sports HD)
03:00 TENNIS: ATP Tournament in Brisbane, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
05:00 NCAA College Basketball, Arizona Wildcats - Utah Utes (FOX Sports HD)
11:30 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup - Tour de Ski in Toblach, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 TENNIS: Hopman Cup in Perth, Australia (Eurosport2)
12:45 LUGE: World Cup in Koenigsee, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup - Tour de Ski in Toblach, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 BIATHLON: World Cup in Oberhof, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 TENNIS: ATP Tournament in Doha, Qatar (Eurosport2)
17:30 SKI JUMPING: World Cup - Four Hills Tournament in Bischofshofen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις-Ερυθρός Αστέρας (Νovasports2HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:55 Αγγλικό Κύπελλο: Γουέστ Χαμ-Μάντσεστερ Σίτι (Novasports3HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-ΤΣΣΚΑ (Novasports1HD)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: 16η Αγωνιστική (Novasports4HD)
23:00 Super Euroleague (Novasports2HD)
____________________________________________________________________________________________________

07/01
03:30 NHL Regular Season, Chicago Blackhawks - Carolina Hurricanes (FOX Sports HD)
05:30 TENNIS: ATP Tournament in Brisbane, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ALPINE SKIING: World Cup in Maribor, Slovenia (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 TENNIS: Hopman Cup in Perth, Australia (Eurosport2)
11:15 ALPINE SKIING: World Cup in Adelboden, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 BIATHLON: World Cup in Oberhof, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:15 ALPINE SKIING: World Cup in Maribor, Slovenia (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:15 ALPINE SKIING: World Cup in Adelboden, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 Αγγλικό Κύπελλο: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Ρέντινγκ (Novasports1HD)
15:00 Super League: Ατρόμητος-Λεβαδειακός (Novasports3HD)
15:30 BIATHLON: World Cup in Oberhof, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup - Tour de Ski in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports2HD)
17:00 TENNIS: ATP Tournament in Doha, Qatar (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Super League: Βέροια-Ηρακλής (Novasports1HD)
18:00 SNOWBOARD: FIS World Cup in Moscow, Russia (Eurosport2)
19:30 Super League: Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΚ (Novasports1HD)
19:30 Αγγλικό Κύπελλο: Πρέστον-Αρσεναλ (Novasports2HD)
20:00 NHL Regular Season, Philadelphia Flyers - Tampa Bay Lightning (FOX Sports HD)
20:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Γκιμαράες - Μπενφίκα (Novasports3HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Πάκος Φερέιρα – Πόρτο (Novasports2HD)
23:30 NFL Postseason, Wild Card Play-Off 1 (FOX Sports HD)
____________________________________________________________________________________________________

08/01
03:00 NFL Postseason, Wild Card Play-Off 2 (FOX Sports HD)
09:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport2)
10:00 ALPINE SKIING: World Cup in Maribor, Slovenia (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 TENNIS: ATP Tournament in Brisbane, Australia (Eurosport2)
11:15 ALPINE SKIING: World Cup in Adelboden, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup - Tour de Ski in Val di Fiemme, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 ALPINE SKIING: World Cup in Maribor, Slovenia (Eurosport2)
13:15 BIATHLON: World Cup in Oberhof, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:15 ALPINE SKIING: World Cup in Adelboden, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Super League: ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports2HD)
15:30 BIATHLON: World Cup in Oberhof, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 Αγγλικό Κύπελλο: Λίβερπουλ-Πλίμουθ (LIVE)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
17:00 Αγγλικό Κύπελλο: Τσέλσι- Πιτέρμπορο (Novasports5HD)
17:15 Super League: Παναιτωλικός-Πανιώνιος (Novasports2HD)
17:15 Super League: Πλατανιάς-ΑΕΛ (Novasports3HD)
18:00 Αγγλικό Κύπελλο: Τότεναμ-Αστον Βίλα (Novasports4HD)
19:30 Super League: Ξάνθη - Ολυμπιακός (Novasports1HD)
20:00 STOIXIMAN.GR Basket League: ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός Superfoods (Νοvasports2HD)
20:00 NFL Postseason, Wild Card Play-Off 2 (FOX Sports HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
22:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Σπόρτινγκ-Φιρένσε (Novasports2HD)
23:30 NFL Postseason, Wild Card Play-Off 2 (FOX Sports HD)

_____________________________________________________________________________________________________

09/01

03:00 NCAA College Basketball, UCLA Bruins - Stanford Cardinal (FOX Sports HD)
09:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:30 STOIXIMAN.GR Basket League: Κύμη Seajets-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
19:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
19:30 Super League: Παναθηναϊκός-ΑΟΚ (Novasports1HD)
19:30 FOOTBALL: FIFA Football Awards in Zurich, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
22:00 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Μορεϊρένσε-Μπελενένσες (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________________________

10/01

02:30 NHL Regular Season, Montreal Canadiens - Washington Capitals (FOX Sports HD)
09:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Παίζουμε Ελλάδα Πόλο (Novasports1HD)
18:30 ALPINE SKIING: World Cup in Flachau, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Στο Φιλέ (Novasports1HD)
19:00 FINA World League: Ελλάδα-Γαλλία (Novasports2HD)
19:00 Basketball Champions League: ΠΑΟΚ-Neptunas (Novasports3HD)
19:45 SNOWBOARD: FIS World Cup in Bad Gastein, Austria (Eurosport2)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00 Basketball Champions League: ΑΕΚ-Riesen (Novasports2HD)
21:30 Basketball Champions League: Le Mans-Pinar Karsiyaka (Novasports3HD)
21:30 ALPINE SKIING: World Cup in Flachau, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Ιταλικό Κύπελλο: Νάπολι-Σπέτσια (Novasports1HD)

____________________________________________________________________________________________________

11/01

02:00 NCAA College Basketball, Villanova Wildcats - Xavier Musketeers (FOX Sports HD)
04:00 NCAA College Basketball, DePaul Blue Demons - Providence Friars (FOX Sports HD)
07:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 SNOWBOARD: FIS World Cup in Bad Gastein, Austria (Eurosport2)
15:15 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Volley League Πάμε Στοίχημα: Φοίνικας Σύρου-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
18:30 Ιταλικό Κύπελλο: Φιορεντίνα-Κιέβο Βερόνα (Novasports3HD)
19:00 Basketball Champions League: Αρης-Nymburk (Novasports2HD)
19:00 BASKETBALL: Eurocup (Eurosport2)
19:30 Basketball Champions League: Monaco-Banvit (Novasports4HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:30 BASKETBALL: Eurocup (Eurosport2)
21:45 Ιταλικό Κύπελλο: Γιουβέντους-Αταλάντα (Novasports1HD)

____________________________________________________________________________________________________

12/01

03:00 NHL Regular Season, Washington Capitals - Pittsburgh Penguins (FOX Sports HD)
03:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
07:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:30 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:15 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Μπάμπεργκ (Novasports2HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Νταρουσάφακα-Μπασκόνια (Novasports1HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Νovasports1HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Φενερμπαχτσέ (Novasports2HD)
22:00 Ιταλικό Κύπελλο: Μίλαν-Τορίνο (Novasports1HD)
23:45 Super Euroleague (Novasports2HD)
____________________________________________________________________________________________________

13/01

02:30 NHL Regular Season, Tampa Bay Lightning - Buffalo Sabres (FOX Sports HD)
06:00 NCAA College Basketball, Colorado Buffaloes - UCLA Bruins (FOX Sports HD)
07:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:15 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)
11:30 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen, Switzerland (Eurosport2)
14:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen, Switzerland (Eurosport2)
15:30 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:45 SKI JUMPING: World Cup in Wisla, Poland (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Γαλατασαράι-Ζαλγκίρις (Νovasports2HD)
19:00 Πόλο Α1 Ανδρών: ΝΟΒ-Παναθηναϊκός (Novasports4HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός Superfoods-Αναντόλου Εφές (Novasports2HD)
21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Λιλ-Σ.Ετιέν (Novasports4HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μακάμπι (Novasports3HD)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Αρούκα-Εστορίλ (Novasports1HD)
23:45 Super Euroleague (Novasports2HD)
____________________________________________________________________________________________________

14/01

02:00 NHL Regular Season, Washington Capitals - Chicago Blackhawks (FOX Sports HD)
08:30 LUGE: World Cup in Sigulda, Latvia (Eurosport2)
09:30 Ski Classics 2016-2017, 4, Kaiser Maximilian Lauf (FOX Sports HD)
09:30 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:30 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 ALPINE SKIING: World Cup in Altenmarkt-Zauchensee, Austria (Eurosport2)
12:30 LUGE: World Cup in Sigulda, Latvia (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:15 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:15 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)
15:00 Super League: Ηρακλής-ΑΟΚ (Novasports2HD)
15:15 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Toblach, Italy (Eurosport2)
16:00 Μπάσκετ Α1 Γυναικών: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports5HD)
16:30 Pre Game Show (Novasports3HD)
16:45 SKI JUMPING: World Cup in Wisla, Poland (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 Ημιτελικός Κυπέλλου Μπάσκετ: Αρης-ΑΕΚ (Novasports3HD)
17:15 Super League: Βέροια-Λεβαδειακός (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Παρί ΣΖ (Novasports3HD)
18:00 Volley League Πάμε Στοίχημα: Παμβοχαϊκός-Ολυμπιακός (Novasports5HD)
18:50 Post Game Show (Novasports3HD)
19:30 Super League: Πλατανιάς-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
20:00 NHL Regular Season, Boston Bruins - Philadelphia Flyers (FOX Sports HD)
20:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Ντεπορτίβο Τσάβες-Σπόρτινγκ (Novasports3HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λοριάν-Γκινγκάμπ (Novasports1HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports2HD)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Φιρένσε-Γκιμαράες (Novasports3HD)
23:30 NFL Postseason, Divisional Play-Off 1 (FOX Sports HD)
____________________________________________________________________________________________________

15/01
03:00 NFL Postseason, Divisional Play-Off 2 (FOX Sports HD)
09:15 LUGE: World Cup in Sigulda, Latvia (Eurosport2)
10:15 ALPINE SKIING: World Cup in Altenmarkt-Zauchensee, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:45 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)
11:30 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in Watles, Italy (Eurosport2)
12:30 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:15 ALPINE SKIING: World Cup in Altenmarkt-Zauchensee, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:45 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)
14:15 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport2)
15:00 Super League: ΑΕΛ-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
15:30 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
16:45 SKI JUMPING: World Cup in Wisla, Poland (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Super League: Ξάνθη-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports2HD)
17:15 Super League: Ατρόμητος-Πανιώνιος (Novasports3HD)
19:30 Super League: Παναθηναϊκός-ΑΕΚ (Novasports1HD)
20:00 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Πόρτο-Μορεϊρένσε (Novasports3HD)
20:00 NFL Postseason, Divisional Play-Off 3 (FOX Sports HD)
21:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Μονακό (Novasports2HD)
23:30 NFL Postseason, Divisional Play-Off 4 (FOX Sports HD)

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Golden Interstar G-200 4K TV BOX

Η αγορά σήμερα

18-09-2017

Golden Interstar G-200 4K TV BOX

Το νέο G-200 της γερμανικής Golden Interstar, είναι ένα OTT TV Box που δίνει τη δυνατότητα στο χρήστη να σερφάρει στο internet, να μένει πάντα συνδεδεμένος στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης και να παρακολουθεί ελληνικά και ξένα προγράμματα χωρίς την ανάγκη να πληρώνει κάποια συνδρομή. Επιπλέον, έρχεται με προεγκατεστημένο τον εκπληκτικό...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 109

Τεύχος 109

20-09-2017

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 109

Κυκλοφόρησε στα περίπτερα το νέο τεύχος Οκτωβρίου του περιοδικού Ψηφιακή Τηλεόραση, πάντα μαζί με το έτερο περιοδικό Security Report, που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας.Στο νέο τεύχος θα βρείτε πλούσια ύλη, με πρωτότυπα θέματα, αποκλειστικές ειδήσεις από την επικαιρότητα και φυσικά τεστ με τα καλύτερα προϊόντα του μήνα.Είναι γνωστό ότι οι πλέον δημοφιλείς τηλεοπτικές σειρές της παγκόσμιας αγοράς προβάλλονται σε Α προβολή, ταυτόχρονα με την πρεμιέρα τους στην Αμερική, αποκλειστικά από τα συνδρομητικά πακέτα NOVA και COSMOTE TV. Εμείς, ενόψει νέας σαιζόν, συλλέξαμε τις καλύτερες από αυτές και σας τις παρουσιάζουμε.Ο Οκτώβριος αναμένεται καυτός για την ψηφιακή TV στη χώρα μας, αφού έχει εξαγγελθεί ότι θα πραγματοποιηθεί ο διαγωνισμός των αδειών TV. Διαβάστε όλο το παρασκήνιο, καθώς και άλλα θέματα επικαιρότητας, όπως την ακύρωση του διαγωνισμού των 156 πομπών της ΕΡΤ, μέσα από την στήλη Media News, της Ματίνας Παπαχριστούδη.Η νέα σεζόν ξεκίνησε και τα πρώτα νέα π...

digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
  • Libra Press © Copyright 2014
  • All Rights Reserved