Ειδήσεις . Nova News
Τρίτη, 10 Ιανουαρίου 2017 | 15:48

Ζωντανές Αθλητικές μεταδόσεις novasports - Eurosport - Fox Sports HD, 11 - 22 Ιανουαρίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD  (11-22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ)

11/01
02:00 NCAA College Basketball, Villanova Wildcats - Xavier Musketeers (FOX Sports HD)
04:00 NCAA College Basketball, DePaul Blue Demons - Providence Friars (FOX Sports HD)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD   
(11-22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ)

11/01

02:00 NCAA College Basketball, Villanova Wildcats - Xavier Musketeers (FOX Sports HD)
04:00 NCAA College Basketball, DePaul Blue Demons - Providence Friars (FOX Sports HD)
07:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 SNOWBOARD: FIS World Cup in Bad Gastein, Austria (Eurosport2)
15:15 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 Basketball Champions League: Άρης-Nymburk (Novasports2HD)
18:30 Volley League Πάμε Στοίχημα: Φοίνικας Σύρου-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
18:30 Ιταλικό Κύπελλο: Φιορεντίνα-Κιέβο Βερόνα (Novasports3HD)
19:00 BASKETBALL: Eurocup, Krasnodar - Murcia (Eurosport2)
19:30 Basketball Champions League: Monaco-Banvit (Novasports4HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό Κύπελλο: Γιουβέντους-Αταλάντα (Novasports1HD)

____________________________________________________________________________________________________

12/01

03:00 NHL Regular Season, Washington Capitals - Pittsburgh Penguins (FOX Sports HD)
03:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
07:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:30 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:15 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Μπάμπεργκ (Novasports2HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Νταρουσάφακα-Μπασκόνια (Novasports1HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Νovasports1HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Φενερμπαχτσέ (Novasports2HD)
22:00 Ιταλικό Κύπελλο: Μίλαν-Τορίνο (Novasports1HD)
23:45 Super Euroleague (Novasports2HD)
____________________________________________________________________________________________________

13/01

02:30 NHL Regular Season, Tampa Bay Lightning - Buffalo Sabres (FOX Sports HD)
06:00 NCAA College Basketball, Colorado Buffaloes - UCLA Bruins (FOX Sports HD)
07:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:15 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)
11:30 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen, Switzerland (Eurosport2)
14:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen, Switzerland (Eurosport2)
15:30 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:45 SKI JUMPING: World Cup in Wisla, Poland (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Γαλατασαράι-Ζαλγκίρις (Νovasports2HD)
19:00 Πόλο Α1 Ανδρών: ΝΟΒ-Παναθηναϊκός (Novasports4HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός Superfoods-Αναντόλου Εφές (Novasports2HD)
21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Λιλ-Σ.Ετιέν (Novasports4HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μακάμπι (Novasports3HD)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Αρούκα-Εστορίλ (Novasports1HD)
23:45 Super Euroleague (Novasports2HD)
____________________________________________________________________________________________________

14/01

02:00 NHL Regular Season, Washington Capitals - Chicago Blackhawks (FOX Sports HD)
08:30 LUGE: World Cup in Sigulda, Latvia (Eurosport2)
09:30 Ski Classics 2016-2017, 4, Kaiser Maximilian Lauf (FOX Sports HD)
09:30 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:30 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 ALPINE SKIING: World Cup in Altenmarkt-Zauchensee, Austria (Eurosport2)
12:30 LUGE: World Cup in Sigulda, Latvia (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:15 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:15 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)
15:00 Super League: Ηρακλής-ΑΟΚ (Novasports2HD)
15:15 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Toblach, Italy (Eurosport2)
16:00 Μπάσκετ Α1 Γυναικών: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports5HD)
16:30 Pre Game Show (Novasports3HD)
16:45 SKI JUMPING: World Cup in Wisla, Poland (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 Ημιτελικός Κυπέλλου Μπάσκετ: Αρης-ΑΕΚ (Novasports3HD)
17:15 Super League: Βέροια-Λεβαδειακός (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Παρί ΣΖ (Novasports3HD)
18:00 Volley League Πάμε Στοίχημα: Παμβοχαϊκός-Ολυμπιακός (Novasports5HD)
18:50 Post Game Show (Novasports3HD)
19:30 Super League: Πλατανιάς-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
20:00 NHL Regular Season, Boston Bruins - Philadelphia Flyers (FOX Sports HD)
20:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Ντεπορτίβο Τσάβες-Σπόρτινγκ (Novasports3HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λοριάν-Γκινγκάμπ (Novasports1HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports2HD)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Φιρένσε-Γκιμαράες (Novasports3HD)
23:35 NFL Postseason, Atlanta Falcons - Seattle Seahawks (FOX Sports HD)
____________________________________________________________________________________________________

15/01
03:15 NFL Postseason, New England Patriots - Houston Texans (FOX Sports HD)
09:15 LUGE: World Cup in Sigulda, Latvia (Eurosport2)
10:15 ALPINE SKIING: World Cup in Altenmarkt-Zauchensee, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:45 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)
11:30 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in Watles, Italy (Eurosport2)
12:30 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:15 ALPINE SKIING: World Cup in Altenmarkt-Zauchensee, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:45 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)
14:15 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport2)
15:00 Super League: ΑΕΛ-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
15:30 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
16:45 SKI JUMPING: World Cup in Wisla, Poland (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Super League: Ξάνθη-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports2HD)
17:15 Super League: Ατρόμητος-Πανιώνιος (Novasports3HD)
19:30 Super League: Παναθηναϊκός-ΑΕΚ (Novasports1HD)
20:00 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Πόρτο-Μορεϊρένσε (Novasports3HD)
20:05 NFL Postseason, Kansas City Chiefs - Pittsburgh Steelers (FOX Sports HD)
21:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Μονακό (Novasports2HD)
23:40 NFL Postseason, Dallas Cowboys - Green Bay Packers (FOX Sports HD)

_____________________________________________________________________________________________________

16/01
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
08:05 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 TENNIS: Game, Set & Mats Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
10:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport2)
15:15 TENNIS: Game, Set & Mats Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Pre Game Show (Novasports2HD)
19:00 Ημιτελικός Κυπέλλου Μπάσκετ: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός Superfoods (Novasports2HD)
19:00 NCAA College Basketball, Butler Bulldogs - Marquette Golden Eagles (FOX Sports HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00 NCAA College Basketball, Xavier Musketeers - Creighton Bluejays (FOX Sports HD)
21:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Μπράγκα-Τοντέλα (Novasports2HD)
23:30 NCAA College Basketball, St. John's Red Storm - DePaul Blue Demons (FOX Sports HD)
_____________________________________________________________________________________________________

17/01
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:05 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 TENNIS: Game, Set & Mats Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport2)
15:15 TENNIS: Game, Set & Mats Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Παίζουμε Ελλάδα Πόλο (Novasports1HD)
19:00 Στο Φιλέ (Novasports1HD)
19:30 Basketball Champions League: Νίμπουρκ-Μονακό (Novasports3HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00 Basketball Champions League: Αρης-Σκάιλαινερς (Novasports2HD)
21:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Ιταλικό Κύπελλο: Ίντερ-Μπολόνια (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________________________

18/01
02:00 NHL Regular Season, New York Rangers - Dallas Stars (FOX Sports HD)
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
08:05 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 TENNIS: Game, Set & Mats Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
10:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: Masters in London, United (Eurosport2)
15:00 Super League: ΠΑΣ Γιάννινα-Πανιώνιος (Novasports2HD)
15:15 TENNIS: Game, Set & Mats Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
17:15 Super League: Παναιτωλικός-ΑΕΚ (Novasports2HD)
17:15 Super League: Ξάνθη-Ηρακλής (Novasports3HD)
17:15 Super League: Βέροια-ΑΕΛ (Novasports5HD)
17:30 LEN Champions League: Σπαντάου-Ολυμπιακός (Novasports4HD)
19:00 Basketball Champions League: ΠΑΟΚ-Ολντενμπουργκ (Novasports4HD)
19:00 BASKETBALL: Eurocup (Eurosport2)
19:30 Super League: Αστέρας Τρίπολης-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
21:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
21:30 Basketball Champions League: Στρασβούργο-Τσιμπόνα (Novasports3HD)
21:45 BASKETBALL: Eurocup (Eurosport2)
22:00 Ιταλικό Κύπελλο: Ρόμα-Σαμπντόρια (Novasports2HD)
22:00 Ιταλικό Κύπελλο: Λάτσιο-Τζένοα (Novasports4HD)
__________________________________________________________________________________________________

19/01
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
02:30 NHL Regular Season, Montreal Canadiens - Pittsburgh Penguins (FOX Sports HD)
04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:05 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 TENNIS: Game, Set & Mats Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
10:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport2)
15:15 TENNIS: Game, Set & Mats Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 BIATHLON: World Cup in Antholz, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Super League: ΠΑΟΚ-Λεβαδειακός (Novasports1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ-Μπάμπεργκ (Novasports2HD)
19:30 Super League: Παναθηναϊκός-Πλατανιάς (Novasports1HD)
21:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι-Ερυθρός Αστέρας (Novasports2HD)
21:15 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Γαλατασαράι (Novasports4HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
21:30 CYCLING: Six-day (Track Championship) in Berlin, Germany (Eurosport2)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Αναντόλου Εφές (Novasports3HD)
23:00 Super Euroleague (Novasports2HD)
____________________________________________________________________________________________________

20/01
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
06:00 NCAA College Basketball, UCLA Bruins - Arizona State Sun Devil (FOX Sports HD)
08:05 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 TENNIS: Game, Set & Mats Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
10:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 ALPINE SKIING: World Cup in Kitzbühel, Austria (Eurosport2)
15:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport2)
15:15 TENNIS: Game, Set & Mats Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 BIATHLON: World Cup in Antholz, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:45 SKI JUMPING: World Cup in Zakopane, Poland (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Νταρουσάφακα-Ούνιξ Καζάν (Novasports4HD)
20:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Μπασκόνια (Novasports2HD)
21:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 CYCLING: Six-day (Track Championship) in Berlin, Germany (Eurosport2)
21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μπαστιά-Νις (Novasports1HD)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Πάκος Φερέιρα-Μορεϊρένσε (Novasports3HD)
23:00 Super Euroleague (Novasports2HD)
____________________________________________________________________________________________________

21/01
02:00 NHL Regular Season, Boston Bruins - Chicago Blackhawks (FOX Sports HD)
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 NCAA College Basketball, UCLA Bruins - Arizona State Sun Devil (FOX Sports HD)
08:05 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 TENNIS: Game, Set & Mats Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
10:00 Ski Classics 2016-2017, 5, La Diagonela (FOX Sports HD)
10:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:15 ALPINE SKIING: World Cup in Garmisch Partenkirchen, Germany (Eurosport2)
12:30 ALPINE SKIING: World Cup in Kitzbühel, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
14:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Ulricehamn, Sweden (Eurosport2)
15:00 Super League: Ηρακλής-Βέροια (Novasports1HD)
15:15 TENNIS: Game, Set & Mats Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports2HD)
16:00 BIATHLON: World Cup in Antholz, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport2)
17:00 Volley League Πάμε Στοίχημα: Παναθηναϊκός-Παμβοχαϊκός (Novasports3HD)
17:15 Super League: Πανιώνιος-Παναιτωλικός (Novasports1HD)
17:30 SKI JUMPING: World Cup in Zakopane, Poland (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Παρί ΣΖ (Novasports4HD)
18:00 Πορτογαλικό πρωτάθλημα Πόρτο-Ρίο Αβε (Novasports5HD)
19:15 STOIXIMAN.GR Basket League: Προμηθέας Πατρών-Παναθηναϊκός Superfoods (Novasports2HD)
20:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Μαρίτιμο-Σπόρτινγκ (Novasports4HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Τουλούζ (Novasports3HD)
21:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
21:30 CYCLING: Six-day (Track Championship) in Berlin, Germany (Eurosport2)
22:00 NHL Regular Season, Winnipeg Jets - St. Louis Blues (FOX Sports HD)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Αρούκα-Μποαβίστα (Novasports2HD)
____________________________________________________________________________________________________

22/01
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
08:05 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 TENNIS: Game, Set & Mats Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
10:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 ALPINE SKIING: World Cup in Kitzbühel, Austria (Eurosport2)
12:45 ALPINE SKIING: World Cup in Garmisch Partenkirchen, Germany (Eurosport2)
14:30 ALPINE SKIING: World Cup in Kitzbühel, Austria (Eurosport2)
15:00 Super League: ΑΕK-Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)
15:15 TENNIS: Game, Set & Mats Extra (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport2)
15:45 BIATHLON: World Cup in Antholz, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
17:15 Super League: ΑΕΛ-Πλατανιάς (Novasports2HD)
17:15 Super League: Λεβαδειακός-Ατρόμητος (Novasports3HD)
17:00 SKI JUMPING: World Cup in Zakopane, Poland (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 CYCLING: Six-day (Track Championship) in Berlin, Germany (Eurosport2)
19:30 Super League: ΑΟΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
19:30 NHL Regular Season, Detroit Red Wings - New York Rangers (FOX Sports HD)
21:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Μαρσέιγ (Novasports2HD)
22:00 NFL Postseason, AFC Championship Game (FOX Sports HD)
22:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Μπράγκα-Γκιμαράες (Novasports3HD)

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Golden Interstar G-200 4K TV BOX

Η αγορά σήμερα

18-09-2017

Golden Interstar G-200 4K TV BOX

Το νέο G-200 της γερμανικής Golden Interstar, είναι ένα OTT TV Box που δίνει τη δυνατότητα στο χρήστη να σερφάρει στο internet, να μένει πάντα συνδεδεμένος στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης και να παρακολουθεί ελληνικά και ξένα προγράμματα χωρίς την ανάγκη να πληρώνει κάποια συνδρομή. Επιπλέον, έρχεται με προεγκατεστημένο τον εκπληκτικό...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 109

Τεύχος 109

20-09-2017

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 109

Κυκλοφόρησε στα περίπτερα το νέο τεύχος Οκτωβρίου του περιοδικού Ψηφιακή Τηλεόραση, πάντα μαζί με το έτερο περιοδικό Security Report, που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας.Στο νέο τεύχος θα βρείτε πλούσια ύλη, με πρωτότυπα θέματα, αποκλειστικές ειδήσεις από την επικαιρότητα και φυσικά τεστ με τα καλύτερα προϊόντα του μήνα.Είναι γνωστό ότι οι πλέον δημοφιλείς τηλεοπτικές σειρές της παγκόσμιας αγοράς προβάλλονται σε Α προβολή, ταυτόχρονα με την πρεμιέρα τους στην Αμερική, αποκλειστικά από τα συνδρομητικά πακέτα NOVA και COSMOTE TV. Εμείς, ενόψει νέας σαιζόν, συλλέξαμε τις καλύτερες από αυτές και σας τις παρουσιάζουμε.Ο Οκτώβριος αναμένεται καυτός για την ψηφιακή TV στη χώρα μας, αφού έχει εξαγγελθεί ότι θα πραγματοποιηθεί ο διαγωνισμός των αδειών TV. Διαβάστε όλο το παρασκήνιο, καθώς και άλλα θέματα επικαιρότητας, όπως την ακύρωση του διαγωνισμού των 156 πομπών της ΕΡΤ, μέσα από την στήλη Media News, της Ματίνας Παπαχριστούδη.Η νέα σεζόν ξεκίνησε και τα πρώτα νέα π...

digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
  • Libra Press © Copyright 2014
  • All Rights Reserved