Ειδήσεις . Nova News
Τρίτη, 10 Οκτωβρίου 2017 | 12:25

Ζωντανές Αθλητικές μεταδόσεις novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 11 – 22 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (11-22 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ)

11/10
03:00 MLB (FOX Sports HD)
14:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India, England - Mexico (Eurosport2)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD  

(11-22 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ)

11/10

03:00 MLB (FOX Sports HD)

14:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India, England - Mexico (Eurosport2)

15:00 CYCLING: Tour of Turkey (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 CYCLING: Belgium (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 Βasketball Champions League 1η Αγωνιστική Aρης –Ζιελόνα Γκόρα  (Novasports1HD)

19:30 Βasketball Champions League 1η Αγωνιστική Μπεσίκτας - Αβελίνο  (Novasports3HD)

19:00 Βasketball Champions League 1η Αγωνιστική Βέντσπιλς - Τενερίφη   (Novasports2HD)

21:30 Βasketball Champions League 1η Αγωνιστική Σάσαρι – Πίναρ Καρσίγιακα (Novasports2HD)

21:30 Βasketball Champions League 1η Αγωνιστική Στρασβούργο – Ολύμπια Λ. (Novasports3HD)

____________________________________________________________________________________________________

12/10

00:30 MLB, Cubs - Nationals (FOX Sports HD)

03:00 MLB (FOX Sports HD)

14:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India, Turkey - Paraguay (Eurosport2)

15:00 CYCLING: Tour of Turkey (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 TENNIS: WTA Tournament in Linz, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 TENNIS: WTA Tournament in Linz, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 Super Euroleague (Novasports1HD)

20:00 Ευρωλίγκα 1η Αγωνιστική Αναντόλου Εφές – Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports2HD)

20:00 Ευρωλίγκα 1η Αγωνιστική TΣΣΚΑ – Αρμάνι Μιλάνο  (Novasports4HD)

21:00 Eυρωλίγκα 1η Αγωνιστική Ολυμπιακός – Μπασκόνια  (Νovasports1HD)

21:00 Eυρωλίγκα 1η Αγωνιστική Μπάμπεργκ – Μακάμπι (Novasports3HD)

22:00 Eυρωλίγκα 1η Αγωνιστική Ουνικάχα – Φενερμπαχτσέ (Νοvasports2HD)

23:00 Super Euroleague (Novasports1HD)

23:00 MLB, Astros - Red Sox (FOX Sports HD)

___________________________________________________________________________________________________

13/10

03:25 NFL, Panthers - Eagles (FOX Sports HD)

14:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India, Germany - Guinea (Eurosport2)

15:00 CYCLING: Tour of Turkey (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 TENNIS: WTA Tournament in Linz, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 Eυρωλίγκα 1η Αγωνιστική Χίμκι Βαλένθια (Novasports4HD)

20:00 Eυρωλίγκα 1η Αγωνιστική Zαλγκίρις – Ερυθρός Αστέρας (Novasports5HD)

21:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)

21:45 Championship Αγγλίας Football League 12η Αγωνιστική Μπέρμιγχαμ – Κάρντιφ (Novasports1HD)

21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 9η Αγωνιστική Λιόν – Μονακό (Novasports3HD)

22:00 Eυρωλίγκα 1η Αγωνιστική Μπαρτσελόνα – Παναθηναϊκός Superfoods (Νοvasports2HD)

23:45 Super Euroleague (Νοvasports2HD)

___________________________________________________________________________________________________

14/10

03:00 MLB (FOX Sports HD)

09:30 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

10:30 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 CYCLING: Tour of Turkey (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 TENNIS: WTA Tournament in Linz, Austria (Eurosport2)

16:00 Super League Σουρωτή 2017-2018 7η Αγωνιστική ΠΑΣ Γιάννινα - Πλατανιάς (Novasports3HD)

17:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India, England - Iraq (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)

18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 9η Αγωνιστική Ντιζόν – Παρί Σ.Ζερμέν (Novasports5HD)

18:15 Super League Σουρωτή 2017-2018 7η Αγωνιστική Ατρόμητος – Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)

19:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)

19:30 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 8η Αγωνιστική Αγιαξ – Σπάρτα Ρότερνταμ (Novasports3HD)

19:30 Championship Αγγλίας Football League Γουλβς – Α.Βίλλα (Novasports4HD)

20:30 Super League Σουρωτή 2017-2018 7η Αγωνιστική Πανιώνιος – Ολυμπιακός (Novasports2HD)

21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 9η Αγωνιστική Γκινγκάμπ – Ρεν (Novasports1HD)

21:45 Oλλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 8η Αγωνιστική Φέγενορντ – Τσβόλε (Novasports3HD)

22:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)

23:00 MLB (FOX Sports HD)

____________________________________________________________________________________________________

15/10

03:00 MLB (FOX Sports HD)

08:00 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:00 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

10:00 CAR RACING: World Endurance Championships, Japan (Eurosport1/Eurosport1HD)

10:30 MARATHON: Amsterdam Marathon, Netherlands (Eurosport2)

13:00 CYCLING: Tour of Turkey (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:15 Championship Αγγλίας Football League Nτέρμπι – Νότιγχαμ Φ. (Novasports4HD)

15:30 Oλλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 8η Αγωνιστική Φένλο – Αϊντχόφεν (Novasports3HD)

15:30 SUPERBIKE: British Championship (Eurosport2)

16:00 TENNIS: WTA Tournament in Linz, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 Super League Σουρωτή 2017/2018 7η Αγωνιστική Απόλλων Σμύρνης – ΑΟΚ (Novasports2HD)

17:00 Ωρα των Πρωταθλητών  (Novasports1HD)

18:15 Super League Σουρωτή 7η Αγωνιστική Παναιτωλικός – Λεβαδειακός (Novasports3HD)

18:30 SUPERBIKE: British Championship in Brands Hatch, United Kingdom (Eurosport2)

20:00 NFL, Vikings - Packers (FOX Sports HD)

20:30 Super League Σουρωτή 2017-2018 7η Αγωνιστική ΑΟ Ξάνθη – AEK (Novasports1HD)

22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 9η Αγωνιστική Στρασβούργο – Μαρσέιγ (Novasports2HD)

22:30 Ωρα των Πρωταθλητών  (Novasports1HD)

22:45 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:25 NFL, Chiefs - Steelers (FOX Sports HD)

_____________________________________________________________________________________________________

16/10

14:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India (Eurosport2)

15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Barnsley, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:30 Toυρνουά Τένις ATP World Tour 250 If Stockholm Open (Νοvasports4HD)

17:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India (Eurosport2)

18:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

19:30 Super League Σουρωτή 2017/2018 7Η Αγωνιστική Παναθηναϊκός – ΑΕΛ (Novasports1HD)

19:30 Toυρνουά Τένις ATP World Tour 250 If Stockholm Open (Νοvasports4HD)

21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Barnsley, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

23:00 MLB (FOX Sports HD)

____________________________________________________________________________________________________

17/10

03:30 NFL, Titans - Colts (FOX Sports HD)

13:00 Toυρνουά Τένις ATP World Tour 250 If Stockholm Open (Νοvasports4HD)

14:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Barnsley, United Kingdom (Eurosport2)

17:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 Basketball Champions League 2η Αγωνιστική Νύμπουργκ – ‘Αρης (Novasports1HD)

19:30 Basketball Champions League 2η Αγωνιστική Ζιελόνα Γκόρα - Βόννη (Novasports3HD)

19:30 Toυρνουά Τένις ATP World Tour 250 If Stockholm Open (Νοvasports4HD)

21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Barnsley, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Basketball Champions League 2η Αγωνιστική Tενερίφη - Λούντβισμπουργκ (Novasports1HD)

21:30 Basketball Champions League 2η Αγωνιστική Βενέτσια - ΑΕΚ (Novasports2HD)

21:30 Basketball Champions League 2η Αγωνιστική Οστάνδη - Μπεσίκτας (Novasports3HD)

____________________________________________________________________________________________________

18/10

03:00 MLB (FOX Sports HD)

13:00 Toυρνουά Τένις ATP World Tour 250 If Stockholm Open (Νοvasports4HD)

14:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India (Eurosport2)

15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Barnsley, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India (Eurosport2)

19:00 Basketball Champions League 2η Αγωνιστική Νεπτούνας - Βέντσπιλς  (Novasports3HD)

19:30 Basketball Champions League 2η Αγωνιστική Μπάνβιτ – Ολύμπια Λ.  (Novasports1HD)

19:30 Basketball Champions League 2η Αγωνιστική ΠΑΟΚ - Γκαζιάντεπ  (Novasports2HD)

19:30 Toυρνουά Τένις ATP World Tour 250 If Stockholm Open (Νοvasports4HD)

21:30 Basketball Champions League 2η Αγωνιστική Σάσαρι - Ολντενμπουργκ (Novasports2HD)

21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Barnsley, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

_____________________________________________________________________________________________________

19/10

03:00 MLB (FOX Sports HD)

13:00 Toυρνουά Τένις ATP World Tour 250 If Stockholm Open (Νοvasports4HD)

15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Barnsley, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 Toυρνουά Τένις ATP World Tour 250 If Stockholm Open (Νοvasports4HD)

20:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)

20:30 CYCLING: European Championship (Track) in Berlin, Germany (Eurosport2)

21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Barnsley, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:05 Eυρωλίγκα 2η Αγωνιστική Μακάμπι - Μπασκόνια (Novasports5HD)

21:15 Eυρωλίγκα 2η Αγωνιστική Παναθηναϊκός Superfoods – Μπάμπεργκ (Novasports1HD)

21:45 Eυρωλίγκα 2η Αγωνιστική Αρμάνι Μιλάνο - Φενερμπαχτσέ (Novasports3HD)

22:00 Eυρωλίγκα 2η Αγωνιστική Ρεάλ Μαδρίτης - ΤΣΣΚΑ (Novasports2HD)

23:00 MLB (FOX Sports HD)

23:15 Super Euroleague (Νοvasports1HD)

____________________________________________________________________________________________________

20/10

03:25 NFL, Raiders - Chiefs (FOX Sports HD)

13:00 Toυρνουά Τένις ATP World Tour 250 If Stockholm Open Προημιτελικά  (Νοvasports4HD)

14:00 SNOOKER: Home Nations Series in Barnsley, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Cup of Russia (Eurosport2)

17:30 CYCLING: European Championship (Track) in Berlin, Germany (Eurosport2)

19:30 Toυρνουά Τένις ATP World Tour 250 If Stockholm Open Προημιτελικά (Νοvasports4HD)

20:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)

20:00 Eυρωλίγκα 2η Αγωνιστική Ερυθρός Αστέρας - Μπαρτσελόνα (Novasports3HD)

21:00 Eυρωλίγκα 2η Αγωνιστική Oλυμπιακός - Ουνικάχα (Novasports2HD)

21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Barnsley, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 10η Αγωνιστική Σ-Ετιέν – Μοντπελιέ (Novasports1HD)

22:00 Eυρωλίγκα 2η Αγωνιστική Βαλένθια – Αναντόλου Εφές (Novasports2HD)

23:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)

___________________________________________________________________________________________________

21/10

03:00 MLB (FOX Sports HD)

11:30 SUPERBIKE: World Championship in Jerez de la Frontera, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 SUPERBIKE: World Championship in Jerez de la Frontera, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 Toυρνουά Τένις ATP World Tour 250 If Stockholm Open Ημιτελικά  (Νοvasports4HD)

14:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India (Eurosport2)

15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Barnsley, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 Super League Σουρωτή 8η Αγωνιστική Λεβαδειακός – ΠΑΣ Γιάννινα  (Novasports3HD)

17:00 Championship Αγγλίας Football League 13η Αγωνιστική Γουλβς - Πρέστον (Novasports5HD)

17:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India (Eurosport2)

17:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)

18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 10η Αγωνιστική Μονακό - Καέν (Novasports3HD)

18:15 Super League Σουρωτή 8η Αγωνιστική ΑΟΚ – Παναιτωλικός (Novasports1HD)

19:15 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Cup of Russia (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 NHL, New York Rangers - Nashville Predators (FOX Sports HD)

19:30 Championship Αγγλίας Football League 13η Αγωνιστική Μίλγουολ – Μπέρμιγχαμ (Novasports5HD)

19:30 CYCLING: European Championship (Track) in Berlin, Germany (Eurosport2)

20:30 Super League Σουρωτή 8η Αγωνιστική Λαμία - Παναθηναϊκός (Novasports2HD)

21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 10η Αγωνιστική Nαντ - Γκινγκάμπ (Novasports1HD)

21:15 SNOOKER: Home Nations Series in Barnsley, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

22:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)

23:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)

____________________________________________________________________________________________________

22/10

03:00 MLB (FOX Sports HD)

12:00 TABLE TENNIS: Men's World Cup in Liège, Belgium (Eurosport2)

12:30 SUPERSPORT: World Championship in Jerez de la Frontera, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 SUPERBIKE: World Championship in Jerez de la Frontera, Spain (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India (Eurosport2)

15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Barnsley, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:30 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 9η Αγωνιστική Φέγενορντ – Αγιαξ (Novasports3HD)

16:00 Super League Σουρωτή 8η Αγωνιστική Αστέρας Τρίπολης - Πανιώνιος (Novasports2HD)

16:00 Toυρνουά Τένις ATP World Tour 250 If Stockholm Open Τελικός  (Νοvasports4HD)

16:30 TABLE TENNIS: Men's World Cup in Liège, Belgium (Eurosport2)          

18:15 Super League Σουρωτή 8η Αγωνιστική Απόλλων Σμύρνης - Ξάνθη (Novasports2HD)

18:15 Super League Σουρωτή 8η Αγωνιστική Πλατανιάς – ΑΕΛ  (Novasports2HD)

17:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

17:15 FOOTBALL: FIFA U-17 World Cup in India (Eurosport2)

18:00 CYCLING: European Championship (Track) in Berlin, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 NFL (FOX Sports HD)

20:30 Super League Σουρωτή 8η Αγωνιστική Oλυμπιακός - ΠΑΟΚ (Novasports1HD)

21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Barnsley, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)

22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 10η Αγωνιστική Μαρσέιγ – Παρί Σ.Ζερμέν (Novasports2HD)

22:30  Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

23:00 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport2)

23:25 NFL (FOX Sports HD)

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Golden Interstar G-200 4K TV BOX

Η αγορά σήμερα

20-10-2017

Golden Interstar G-200 4K TV BOX

Τα νέα OTT TV Box της γερμανικής Golden Interstar είναι διαθέσιμα από την Ψηφιακή Τεχνολογία. Τα G-150/G-200 επιτρέπουν στο χρήστη να σερφάρει στο internet, να μένει πάντα συνδεδεμένος στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης και να παρακολουθεί ελληνικά και ξένα προγράμματα χωρίς την ανάγκη να πληρώνει κάποια συνδρομή. Επιπλέον, έρχονται με προεγκατεστημένο...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 109

Τεύχος 109

20-09-2017

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 109

Κυκλοφόρησε στα περίπτερα το νέο τεύχος Οκτωβρίου του περιοδικού Ψηφιακή Τηλεόραση, πάντα μαζί με το έτερο περιοδικό Security Report, που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας.Στο νέο τεύχος θα βρείτε πλούσια ύλη, με πρωτότυπα θέματα, αποκλειστικές ειδήσεις από την επικαιρότητα και φυσικά τεστ με τα καλύτερα προϊόντα του μήνα.Είναι γνωστό ότι οι πλέον δημοφιλείς τηλεοπτικές σειρές της παγκόσμιας αγοράς προβάλλονται σε Α προβολή, ταυτόχρονα με την πρεμιέρα τους στην Αμερική, αποκλειστικά από τα συνδρομητικά πακέτα NOVA και COSMOTE TV. Εμείς, ενόψει νέας σαιζόν, συλλέξαμε τις καλύτερες από αυτές και σας τις παρουσιάζουμε.Ο Οκτώβριος αναμένεται καυτός για την ψηφιακή TV στη χώρα μας, αφού έχει εξαγγελθεί ότι θα πραγματοποιηθεί ο διαγωνισμός των αδειών TV. Διαβάστε όλο το παρασκήνιο, καθώς και άλλα θέματα επικαιρότητας, όπως την ακύρωση του διαγωνισμού των 156 πομπών της ΕΡΤ, μέσα από την στήλη Media News, της Ματίνας Παπαχριστούδη.Η νέα σεζόν ξεκίνησε και τα πρώτα νέα π...

digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
  • Libra Press © Copyright 2014
  • All Rights Reserved