Ειδήσεις . Nova News
Τετάρτη, 8 Νοεμβρίου 2017 | 13:05

Ζωντανές Αθλητικές μεταδόσεις novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 8 - 19 Νοεμβρίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (8-19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ)

08/11
02:00 NHL, Sabres - Captials (FOX Sports HD)
05:00 NHL, Ducks - Kings (FOX Sports HD)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (8-19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ)

08/11

02:00 NHL, Sabres - Captials (FOX Sports HD)

05:00 NHL, Ducks - Kings (FOX Sports HD)

17:00 Βasketball Champions League 5η Αγωνιστική Γκαζιαντέπ - Βέντσπιλς (Novasports3HD)

19:00 Βasketball Champions League 5η Αγωνιστική Γιουβέντους - Σάσαρι (Novasports1HD)

19:30 Βasketball Champions League 5η Αγωνιστική ΠΑΟΚ - Τενερίφη (Novasports2HD)

21:30 Basketball Champions League 5η Αγωνιστική Μούρθια – Πίναρ Καρσίγιακα (Novasports1HD)

21:30 Βasketball Champions League 5η Αγωνιστική Μονακό - Ολντενμπουργκ (Novasports2HD)

________________________________________________________________________________________________

09/11

03:00 NHL, Rangers - Bruins (FOX Sports HD)

19:00 Ευρωλίγκα 6η Αγωνιστική ΤΣΣΚΑ - Βαλένθια  (Novasports1HD)

21:05 Ευρωλίγκα 6η Αγωνιστική Μακάμπι – Ρεάλ Μαδρίτης  (Novasports1HD)

21:45 Ευρωλίγκα 6η Αγωνιστική  Αρμάνι Μιλάνο - Ζαλγκίρις  (Novasports3HD)

22:00 Ευρωλίγκα 6η Αγωνιστική Mπαρτσελόνα – Αναντόλου Εφές  (Novasports2HD)

23:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)

________________________________________________________________________________________________

10/11

03:25 NFL, Cardinals - Seahawks (FOX Sports HD)

12:00 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - NHK Trophy (Eurosport2)

19:00 Ευρωλίγκα 6η Αγωνιστική Χίμκι - Μπασκόνια  (Novasports1HD)

20:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)

21:00 Ευρωλίγκα 6η Αγωνιστική Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός Superfoods  (Novasports1HD)

21:00 NHL, Avalanche - Senators (FOX Sports HD)

21:00 Ευρωλίγκα 6η Αγωνιστική Mπάμπεργκ - Φενερμπαχτσέ  (Novasports1HD)

21:45 Ευρωλίγκα 6η Αγωνιστική  Ουνικάχα – Ερυθρός Αστέρας  (Novasports1HD)

23:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)

_______________________________________________________________________________________________

11/11

01:30 NCAA College Basketball, Seton Hall Pirates - Fairleigh Dickinson Knights (FOX Sports HD)

03:30 NCAA College Basketball, Villanova Wildcats - Columbia Lions (FOX Sports HD)

09:30 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - NHK Trophy (Eurosport2)

13:45 ALPINE SKIING: World Cup in Levi, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)

17:00 EQUESTRIANISM: Global Champions Tour in Doha, Qatar (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 NCAA College Football, Baylor - Texas Tech (FOX Sports HD)

21:30 RUGBY: in Lille, France (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:00 NCAA College Basketball, DePaul Blue Demons - Notre Dame Fighting Irish (FOX Sports HD)

________________________________________________________________________________________________

12/11

02:00 NHL, Red Wings - Blue Jackets (FOX Sports HD)

10:45 ALPINE SKIING: World Cup in Levi, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:45 ALPINE SKIING: World Cup in Levi, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)

17:00 CYCLING: W Cup Track in Manchester, Great Britain (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 NFL, Bills - Saints (FOX Sports HD)

23:25 NFL, Falcons - Cowboys (FOX Sports HD)

_________________________________________________________________________________________________

13/11

08:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)

_________________________________________________________________________________________________

14/11

03:30 NFL, Panthers - Dolphins (FOX Sports HD)

08:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:30 Basketball Champions League 6η Αγωνιστική Μπάνβιτ - Εστουντιάντες (Novasports3HD)

19:30 Basketball Champions League 6η Αγωνιστική Άρης - Αβελίνο (Novasports2HD)

19:45 RUGBY: in Lille, France (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)

21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)

21:05 Eυρωλίγκα 7η Αγωνιστική Μακάμπι – Αναντόλου Εφές  (Novasports5HD)

21:15 Ευρωλίγκα 7η Αγωνιστική Παναθηναϊκός Superfoods – Xίμκι (Novasports1HD)

21:30 Ευρωλίγκα 7η Αγωνιστική Μπασκόνια – Ρεάλ Μαδρίτης  (Novasports4HD)

21:30 Basketball Champions League 6η Αγωνιστική Μούρθια – Μονακό  (Novasports2HD)

21:45 Basketball Champions League 6η Αγωνιστική Ουνικάχα - Ζαλγκίρις (Novasports3HD)

23:15 Super Euroleague (Νοvasports1HD)

_________________________________________________________________________________________________

15/11

01:30 NCAA College Basketball, Villanova - Nicholls St. (FOX Sports HD)

03:30 NCAA College Basketball, Marquette - Purdue (FOX Sports HD)

05:30 NHL, Kings - Canucks (FOX Sports HD)

08:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:30 Super Euroleague (Νοvasports2HD)

19:00 Basketball Champions League 6η Αγωνιστική Nεπτούνας – ΠΑΟΚ (Novasports1HD)

19:30 Basketball Champions League 6η Αγωνιστική Ρόζα Ράντομ - Στρασβούργο (Novasports3HD)

20:00 Eυρωλίγκα 7η Αγωνιστική  Ερυθρός Αστέρας - ΤΣΣΚΑ  (Novasports5HD)

21:30 Basketball Champions League 6η Αγωνιστική ΑΕΚ – Ολύμπια Λ. (Novasports3HD)

19:45 Eυρωλίγκα 7η Αγωνιστική  Φενερμπαχτσέ - Ολυμπιακός  (Novasports2HD)

21:00 Eυρωλίγκα 7η Αγωνιστική  Μπάμπεργκ - Μπαρτσελόνα  (Novasports4HD)

21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)

21:45 Eυρωλίγκα 7η Αγωνιστική Βαλένθια –  Αρμάνι Μιλάνο  (Novasports1HD)

21:45 Super Euroleague (Νοvasports2HD)

_________________________________________________________________________________________________

16/11

02:30 NHL, Red Wings - Flames (FOX Sports HD)

05:00 NHL, Ducks - Bruins (FOX Sports HD)

13:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:30 Super Euroleague (Νοvasports2HD)

19:00 Eυρωλίγκα 8η Αγωνιστική Χίμκι - Μακάμπι  (Novasports1HD)

19:30 Eυρωλίγκα 8η Αγωνιστική Αναντόλου Εφές – Παναθηναϊκός Superfoods  (Novasports2HD)

20:00 Eυρωλίγκα 8η Αγωνιστική Zαλγκίρις – Μπασκόνια (Novasports3HD)

21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)

21:30 Super Euroleague (Νοvasports2HD)

22:00 Eυρωλίγκα 8η Αγωνιστική Ρεάλ Μαδρίτης - Ουνικάχα  (Novasports1HD)

________________________________________________________________________________________________

17/11

03:25 NFL, Steelers - Titans (FOX Sports HD)

07:30 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Macau, Macau (Eurosport2)

08:00 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

08:30 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Macau, Macau (Eurosport2)

13:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France   (Eurosport2)

18:00 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France (Eurosport2)

18:45 SKI JUMPING: World Cup in Wisla, Poland (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 Eυρωλίγκα  8η Αγωνιστική  ΤΣΣΚΑ - Φενερμπαχτσέ  (Novasports2HD)

19:30 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France   (Eurosport2)

20:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)

21:00 Eυρωλίγκα  8η Αγωνιστική  Ολυμπιακός – Ερυθρός Αστέρας  (Novasports1HD)

21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)

21:00 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 13η Αγωνιστική Αμιάν – Μονακό (Novasports2HD)

21:45 Championship Αγγλίας Football League 17η Αγωνιστική Πρέστον – Μπόλτον (Novasports4HD)

21:45 Eυρωλίγκα  8η Αγωνιστική  Aρμάνι Μιλάνο - Μπάμπεργκ  (Novasports5HD)

22:00 Eυρωλίγκα  8η Αγωνιστική  Mπαρτσελόνα – Βαλένθια   (Novasports3HD)

23:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)

_________________________________________________________________________________________________

18/11

02:00 NHL, Blue Jackets - Rangers (FOX Sports HD)

07:45 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Macau, Macau (Eurosport1/Eurosport1HD)

08:00 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport2)

09:00 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

10:00 CURLING: European Championship in St Gallen, Swaziland (Eurosport2)

13:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:30 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France (Eurosport2)

15:00 Super League Σουρωτή 11η Αγωνιστική Λαμία – ΑΟΚ  (Novasports3HD)

16:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)

16:30 SKI JUMPING: World Cup in Wisla, Poland (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:30 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France (Eurosport2)

17:00 Championship Αγγλίας Football League 17η Αγωνιστική Ρέντινγκ - Γουλβς  (Novasports4HD)

17:15 Super League Σουρωτή 11η Αγωνιστική ΑΕΛ – Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD)

18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 13η Αγωνιστική  Παρί ΣΖ - Ναντ (Novasports3HD)

18:45 CAR RACING: World Endurance Championships in Sakhir, Bahrain (Eurosport1/Eurosport1HD) 

19:30 Super League Σουρωτή 11η Αγωνιστική Oλυμπιακός – Λεβαδειακός  (Novasports2HD)

19:30 Championship Αγγλίας Football League 17η Αγωνιστική Φούλαμ – Ντέρμπι  (Novasports1HD)

19:30 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 12η Αγωνιστική Φέγενορντ – Φένλο  (Novasports4HD)

20:00 NHL, Flyers - Flames (FOX Sports HD)

20:00 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France (Eurosport2)

21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 13η Αγωνιστική  Στρασβούργο – Ρεν  (Novasports3HD)

21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)

21:30 RUGBY: in Lille, France (Eurosport2)

21:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 12η Αγωνιστική Μπρέντα – Αγιαξ (Novasports1HD)

21:45 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France   (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:00 NCAA College Basketball, Seton Hall Pirates - NJIT Highlanders (FOX Sports HD)

__________________________________________________________________________________________________

19/11

03:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)

04:30 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Macau, Macau (Eurosport1/Eurosport1HD)

10:00 CURLING: European Championship in St Gallen, Swaziland (Eurosport2)

15:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)

15:00 Super League Σουρωτή 11η Αγωνιστική ΑΟ Ξάνθη – Πανιώνιος (Novasports2HD)

15:15 Championship Αγγλίας Football League 17η Αγωνιστική Λιντς - Μίντλεσμπρο (Novasports5HD)

15:30 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 12η Αγωνιστική  Τσβόλε - Αϊντχόφεν (Novasports4HD)

15:30 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France (Eurosport2)

15:45 SKI JUMPING: World Cup in Wisla, Poland (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:00 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

17:15 Super League Σουρωτή 11η Αγωνιστική ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός (Novasports2HD)

17:15 Super League Σουρωτή 11η Αγωνιστική Πλατανιάς- Αστέρας Τρίπολης  (Novasports3HD)

19:30  Super League Σουρωτή 11η Αγωνιστική Παναθηναϊκός - ΑΕΚ  (Novasports1HD)

20:00 NFL (FOX Sports HD)

21:30  Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

22:00  Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 13η Αγωνιστική  Μπορντό - Μαρσέιγ   (Novasports2HD)

22:00 CYCLING: Six-day (Track Championship) in Ghent, Belgium (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:25 NFL (FOX Sports HD)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Golden Interstar G-150/200 4K TV BOX

Η αγορά σήμερα

20-02-2018

Golden Interstar G-150/200 4K TV BOX

Τα νέα OTT TV Box της γερμανικής Golden Interstar είναι διαθέσιμα από την Ψηφιακή Τεχνολογία. Τα G-150/G-200 επιτρέπουν στο χρήστη να σερφάρει στο internet, να μένει πάντα συνδεδεμένος στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης και να παρακολουθεί ελληνικά και ξένα προγράμματα χωρίς την ανάγκη να πληρώνει κάποια συνδρομή. Επιπλέον, έρχονται με προεγκατεστημένο...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 114

Τεύχος 114

20-02-2018

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 114

Κυκλοφόρησε στα περίπτερα το νέο τεύχος Μαρτίου του περιοδικού Ψηφιακή Τηλεόραση, πάντα μαζί με το έτερο περιοδικό Security Report, που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας. Όπως θα δείτε και μόνοι σας, ούτε το νέο τεύχος είναι ένα τεύχος «ψυγείο» με συναρμολόγηση θεμάτων σε περιοδικό, αλλά ένα τεύχος που ακολουθεί την αγορά, την επικαιρότητα και καταστρώνει την ύλη του, σύμφωνα με τις ανάγκες και τις απαιτήσεις του ρεπορτάζ, όπως αυτό διαμορφώνεται κάθε μήνα. Μετά από τους UHD δέκτες και τα UHD images, που παρουσιάσαμε στα προηγούμενα τεύχη, ήρθε η σειρά των UHD καναλιών. Όλα τα δορυφορικά UHD κανάλια, περνούν από τις σελίδες του περιοδικού, μαζί με κριτική για το περιεχόμενο τους και πλήρη στοιχεία λήψης τους. Η διεθνής έκθεση Cabsat 2018, που απευθύνεται στην τηλεοπτική αγορά της Ασίας και της Άπω Ανατολής είχε φέτος δύο ελληνικές εταιρίες. ΒΙΟΚΑΛ και Lemco έδωσαν ελληνικό χρώμα στην διεθνή αραβική έκθεση. Όσο αφορά τα τεστ, αυτό το μην ξεχωρίζει ο νέος οικον...

digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
  • Libra Press © Copyright 2014
  • All Rights Reserved