Ειδήσεις . Nova News
Τρίτη, 14 Νοεμβρίου 2017 | 12:27

Ζωντανές Αθλητικές μεταδόσεις novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 15 - 26 Νοεμβρίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (15-26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ)

15/11
01:30 NCAA College Basketball, Villanova - Nicholls St. (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, Marquette - Purdue (FOX Sports HD)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(15-26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ)

15/11
01:30 NCAA College Basketball, Villanova - Nicholls St. (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, Marquette - Purdue (FOX Sports HD)
05:30 NHL, Kings - Canucks (FOX Sports HD)
08:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
19:00 Basketball Champions League 6η Αγωνιστική Nεπτούνας – ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
19:30 Basketball Champions League 6η Αγωνιστική Ρόζα Ράντομ - Στρασβούργο (Novasports3HD)
20:00 Eυρωλίγκα 7η Αγωνιστική Ερυθρός Αστέρας - ΤΣΣΚΑ (Novasports5HD)
21:30 Basketball Champions League 6η Αγωνιστική ΑΕΚ – Ολίμπια Λ. (Novasports3HD)
19:45 Eυρωλίγκα 7η Αγωνιστική Φενερμπαχτσέ - Ολυμπιακός (Novasports2HD)
21:00 Eυρωλίγκα 7η Αγωνιστική Μπάμπεργκ - Μπαρτσελόνα (Novasports4HD)
21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)
21:45 Eυρωλίγκα 7η Αγωνιστική Βαλένθια – Αρμάνι Μιλάνο (Novasports1HD)
21:45 Super Euroleague (Νοvasports2HD)

_________________________________________________________________________________________________

16/11
02:30 NHL, Red Wings - Flames (FOX Sports HD)
05:00 NHL, Ducks - Bruins (FOX Sports HD)
13:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
19:00 Eυρωλίγκα 8η Αγωνιστική Χίμκι - Μακάμπι (Novasports1HD)
19:30 Eυρωλίγκα 8η Αγωνιστική Αναντόλου Εφές – Παναθηναϊκός Superfoods (Novasports2HD)
20:00 Eυρωλίγκα 8η Αγωνιστική Zαλγκίρις – Μπασκόνια (Novasports3HD)
21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)
21:30 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
22:00 Eυρωλίγκα 8η Αγωνιστική Ρεάλ Μαδρίτης - Ουνικάχα (Novasports1HD)

________________________________________________________________________________________________

17/11
03:25 NFL, Steelers - Titans (FOX Sports HD)
07:30 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Macau, Macau (Eurosport2)
08:00 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:30 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Macau, Macau (Eurosport2)
13:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France (Eurosport2)
18:00 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France (Eurosport2)
18:45 SKI JUMPING: World Cup in Wisla, Poland (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Eυρωλίγκα 8η Αγωνιστική ΤΣΣΚΑ - Φενερμπαχτσέ (Novasports2HD)
19:30 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France (Eurosport2)
20:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
21:00 Eυρωλίγκα 8η Αγωνιστική Ολυμπιακός – Ερυθρός Αστέρας (Novasports1HD)
21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)
21:00 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 13η Αγωνιστική Αμιάν – Μονακό (Novasports2HD)
21:45 Championship Αγγλίας Football League 17η Αγωνιστική Πρέστον – Μπόλτον (Novasports4HD)
21:45 Eυρωλίγκα 8η Αγωνιστική Aρμάνι Μιλάνο - Μπάμπεργκ (Novasports5HD)
22:00 Eυρωλίγκα 8η Αγωνιστική Mπαρτσελόνα – Βαλένθια (Novasports3HD)
23:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
_________________________________________________________________________________________________

18/11
02:00 NHL, Blue Jackets - Rangers (FOX Sports HD)
07:45 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Macau, Macau (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport2)
09:00 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 CURLING: European Championship in St Gallen, Swaziland (Eurosport2)
13:30 SNOOKER: Masters in Shanghai, China (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France (Eurosport2)
15:00 Super League Σουρωτή 11η Αγωνιστική Λαμία – ΑΟΚ (Novasports3HD)
16:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)
16:30 SKI JUMPING: World Cup in Wisla, Poland (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France (Eurosport2)
17:00 Championship Αγγλίας Football League 17η Αγωνιστική Ρέντινγκ - Γουλβς (Novasports4HD)
17:15 Super League Σουρωτή 11η Αγωνιστική ΑΕΛ – Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 13η Αγωνιστική Παρί ΣΖ - Ναντ (Novasports3HD)
18:45 CAR RACING: World Endurance Championships in Sakhir, Bahrain (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Super League Σουρωτή 11η Αγωνιστική Oλυμπιακός – Λεβαδειακός (Novasports2HD)
19:30 Championship Αγγλίας Football League 17η Αγωνιστική Φούλαμ – Ντέρμπι (Novasports1HD)
19:30 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 12η Αγωνιστική Φέγενορντ – Φένλο (Novasports4HD)
20:00 NHL, Flyers - Flames (FOX Sports HD)
20:00 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France (Eurosport2)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 13η Αγωνιστική Στρασβούργο – Ρεν (Novasports3HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)
21:30 RUGBY: in Lille, France (Eurosport2)
21:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 12η Αγωνιστική Μπρέντα – Αγιαξ (Novasports1HD)
21:45 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:00 NCAA College Basketball, Seton Hall Pirates - NJIT Highlanders (FOX Sports HD)
__________________________________________________________________________________________________

19/11
03:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)
04:30 FIA WORLD TOURING CAR CHAMPIONSHIP: Round in Macau, Macau (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 CURLING: European Championship in St Gallen, Swaziland (Eurosport2)
15:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)
15:00 Super League Σουρωτή 11η Αγωνιστική ΑΟ Ξάνθη – Πανιώνιος (Novasports2HD)
15:15 Championship Αγγλίας Football League 17η Αγωνιστική Λιντς - Μίντλεσμπρο (Novasports5HD)
15:30 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 12η Αγωνιστική Τσβόλε - Αϊντχόφεν (Novasports4HD)
15:30 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Grenoble, France (Eurosport2)
15:45 SKI JUMPING: World Cup in Wisla, Poland (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
17:15 Super League Σουρωτή 11η Αγωνιστική ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός (Novasports2HD)
17:15 Super League Σουρωτή 11η Αγωνιστική Πλατανιάς- Αστέρας Τρίπολης (Novasports3HD)
19:30 Super League Σουρωτή 11η Αγωνιστική Παναθηναϊκός - ΑΕΚ (Novasports1HD)
20:00 NFL (FOX Sports HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 13η Αγωνιστική Μπορντό - Μαρσέιγ (Novasports2HD)
22:00 CYCLING: Six-day (Track Championship) in Ghent, Belgium (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:25 NFL (FOX Sports HD)

___________________________________________________________________________________________________

20/11
03:30 NFL, Cowboys - Eagles (FOX Sports HD)
09:00 CURLING: European Championship in St Gallen, Swaziland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Belfast, Northern Ireland (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 Pre Game Show Φιλικού Αγώνα (NovasportsstoriesHD)
18:00 Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου «Παιδιά» - «Φίλοι» Ευγένιου Γκέραρντ (NovasportsstoriesHD)
18:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
19:30 Super League Σουρωτή 11η Αγωνιστική ΠΑΟΚ – Ατρόμητος (Novasports1HD)
21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Belfast, Northern Ireland (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
___________________________________________________________________________________________________

21/11
03:30 NFL, Seahawks - Falcons (FOX Sports HD)
15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Belfast, Northern Ireland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 CURLING: European Championship in St Gallen, Swaziland (Eurosport2)
21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Belfast, Northern Ireland (Eurosport1/Eurosport1HD)
___________________________________________________________________________________________________

22/11
02:00 NHL, Flyers - Canucks (FOX Sports HD)
15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Belfast, Northern Ireland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 CURLING: European Championship in St Gallen, Swaziland (Eurosport2)
21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Belfast, Northern Ireland (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Championship Αγγλίας Football League 18η Αγωνιστική Ιπσουϊτς – Σέφιλντ Γουένσντεϊ (Novasports1HD)
___________________________________________________________________________________________________

23/11
02:00 NHL, Devils - Bruins (FOX Sports HD)
10:00 CURLING: European Championship in St Gallen, Swaziland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Belfast, Northern Ireland (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 NFL, Lions - Vikings (FOX Sports HD)
20:00 CURLING: European Championship in St Gallen, Swaziland (Eurosport2)
20:00 Ευρωλίγκα 9η Αγωνιστική Ζαλγκίρις – Αναντόλου Εφές (Novasports2HD)
20:30 Super Euroleague (Νovasports1HD)
21:00 Ευρωλίγκα 9η Αγωνιστική Μπάμπεργκ – Βαλένθια (Novasports4HD)
21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Belfast, Northern Ireland (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Ευρωλίγκα 9η Αγωνιστική Αρμάνι Μιλάνο – Ολυμπιακός (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα 9η Αγωνιστική Mπαρτσελόνα - Μακάμπι (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα 9η Αγωνιστική Ερυθρός Αστέρας - Μπασκόνια (Novasports2HD)
23:30 NFL, Cowboys - Chargers (FOX Sports HD)
23:45 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
__________________________________________________________________________________________________

24/11
08:00 NHL, Bruins - Penguins (FOX Sports HD)
13:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Ruka, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 SNOOKER: Home Nations Series in Belfast, Northern Ireland (Eurosport2)
15:15 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Ruka, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Ruka, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:45 SKI JUMPING: World Cup in Ruka, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:45 Eυρωλίγκα 9η Αγωνιστική Φενερμπαχτσέ – Χίμκι (Novasports3HD)
20:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
21:00 Eυρωλίγκα 9η Αγωνιστική Παναθηναϊκός Superfoods – Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports2HD)
21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Belfast, Northern Ireland (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 14η Αγωνιστική Σ.Ετιέν – Στρασβούργο (Novasports1HD)
21:45 Eυρωλίγκα 9η Αγωνιστική Ουνικάχα – ΤΣΣΚΑ (Novasports3HD)
23:00 Super Euroleague (Νovasports2HD)
23:00 NHL, Flyers - Islanders (FOX Sports HD)

__________________________________________________________________________________________________

25/11
03:00 NCAA College Basketball, Las Vegas Invitational - 1st Place Game (FOX Sports HD)
10:30 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Ruka, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 CURLING: European Championship in St Gallen, Swaziland (Eurosport2)
13:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Ruka, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 Championship Αγγλίας Football League 19η Αγωνιστική Μπάρνσλεϊ – Λιντς (Novasports1HD)
15:00 Super League Σουρωτή 12η Αγωνιστική ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΟ Ξάνθη (Novasports3HD)
15:30 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Ruka, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)
17:00 Championship Αγγλίας Football League 19η Αγωνιστική Νόριτς – Πρέστον (Novasports4HD)
17:00 SKI JUMPING: World Cup in Ruka, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Super League Σουρωτή 12η Αγωνιστική Απόλλων Σμύρνης – Λαμία (Novasports1HD)
19:00 Las Vegas Invitational - 1st Place Game (FOX Sports HD)
19:00 CYCLING: Revolution Series (Track) in London, United Kingdom (Eurosport2)
19:30 Super League Σουρωτή 12η Αγωνιστική Aτρόμητος - Παναθηναϊκός (Novasports2HD)
19:30 Championship Αγγλίας Football League 19η Αγωνιστική Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Μπέρμιγχαμ (Novasports4HD)
19:45 ALPINE SKIING: World Cup in Killington, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 13η Αγωνιστική Χρόνινγκεν – Φέγενορντ (Novasports1HD)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 14η Αγωνιστική Καέν - Μπορντό (Novasports3HD)
21:05 ALPINE SKIING: World Cup in Lake Louise, Canada (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)
21:30 RUGBY: in Lille, France (Eurosport2)
22:45 SNOOKER: Home Nations Series in Belfast, Northern Ireland (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:30 NCAA College Basketball, Creighton Bluejays - SIU Edwardsville Cougars (FOX Sports HD)

__________________________________________________________________________________________________

26/11
02:00 NHL, Maple Leafs - Capitals (FOX Sports HD)
10:30 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Ruka, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:45 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Ruka, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Ruka, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Ruka, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Super League Σουρωτή 12η Αγωνιστική Πανιώνιος - ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
15:00 BIATHLON: World Cup in Östersund, Sweden (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Belfast, Northern Ireland (Eurosport2)
15:30 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 13η Αγωνιστική Εξέλσιορ - Αϊντχόφεν (Novasports4HD)
16:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
16:00 SKI JUMPING: World Cup in Ruka, Finland (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Super League Σουρωτή 12η Αγωνιστική Αστέρας Τρίπολης - Λεβαδειακός (Novasports2HD)
17:15 Super League Σουρωτή 12η Αγωνιστική Παναιτωλικός - ΑΕΛ (Novasports3HD)
18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 14η Αγωνιστική Μαρσέιγ - Γκινγκάμπ (Novasports4HD)
18:00 BIATHLON: World Cup in Östersund, Sweden (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Super League Σουρωτή 12η Αγωνιστική ΑΟΚ – Ολυμπιακός (Novasports1HD)
19:50 ALPINE SKIING: World Cup in Killington, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 NFL (FOX Sports HD)
21:00 ALPINE SKIING: World Cup in Lake Louise, Canada (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Belfast, Northern Ireland (Eurosport2)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 14η Αγωνιστική Μονακό – Παρί Σ.Ζερμέν (Novasports2HD)
22:30 SNOOKER: Home Nations Series in Belfast, Northern Ireland (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:00 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Skate America (Eurosport2)
23:25 NFL (FOX Sports HD)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Golden Interstar G-150/200 4K TV BOX

Η αγορά σήμερα

20-02-2018

Golden Interstar G-150/200 4K TV BOX

Τα νέα OTT TV Box της γερμανικής Golden Interstar είναι διαθέσιμα από την Ψηφιακή Τεχνολογία. Τα G-150/G-200 επιτρέπουν στο χρήστη να σερφάρει στο internet, να μένει πάντα συνδεδεμένος στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης και να παρακολουθεί ελληνικά και ξένα προγράμματα χωρίς την ανάγκη να πληρώνει κάποια συνδρομή. Επιπλέον, έρχονται με προεγκατεστημένο...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 114

Τεύχος 114

20-02-2018

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 114

Κυκλοφόρησε στα περίπτερα το νέο τεύχος Μαρτίου του περιοδικού Ψηφιακή Τηλεόραση, πάντα μαζί με το έτερο περιοδικό Security Report, που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας. Όπως θα δείτε και μόνοι σας, ούτε το νέο τεύχος είναι ένα τεύχος «ψυγείο» με συναρμολόγηση θεμάτων σε περιοδικό, αλλά ένα τεύχος που ακολουθεί την αγορά, την επικαιρότητα και καταστρώνει την ύλη του, σύμφωνα με τις ανάγκες και τις απαιτήσεις του ρεπορτάζ, όπως αυτό διαμορφώνεται κάθε μήνα. Μετά από τους UHD δέκτες και τα UHD images, που παρουσιάσαμε στα προηγούμενα τεύχη, ήρθε η σειρά των UHD καναλιών. Όλα τα δορυφορικά UHD κανάλια, περνούν από τις σελίδες του περιοδικού, μαζί με κριτική για το περιεχόμενο τους και πλήρη στοιχεία λήψης τους. Η διεθνής έκθεση Cabsat 2018, που απευθύνεται στην τηλεοπτική αγορά της Ασίας και της Άπω Ανατολής είχε φέτος δύο ελληνικές εταιρίες. ΒΙΟΚΑΛ και Lemco έδωσαν ελληνικό χρώμα στην διεθνή αραβική έκθεση. Όσο αφορά τα τεστ, αυτό το μην ξεχωρίζει ο νέος οικον...

digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
  • Libra Press © Copyright 2014
  • All Rights Reserved