Ειδήσεις . Nova News
Τετάρτη, 6 Δεκέμβριος 2017 | 12:15

Ζωντανές Αθλητικές μεταδόσεις novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 6 - 17 Δεκεμβρίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (6-17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ)

06/12
02:30 NHL, Penguins - Rangers (FOX Sports HD)
15:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(6-17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ)

06/12
02:30 NHL, Penguins - Rangers (FOX Sports HD)
15:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Βasketball Champions League 7η Αγωνιστική Zιελόνα Γκόρα - Νίμπουργκ (Novasports1HD)
19:30 Βasketball Champions League 7η Αγωνιστική Εστουντιάντες - Βενέτσια (Novasports3HD)
21:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Βasketball Champions League 7η Αγωνιστική Μπαϊρόιτ - ΑΕΚ (Novasports2HD)
21:00 Mosconi Cup XXIV Day 3 (FOX Sports HD)
21:30 Βasketball Champions League 7η Αγωνιστική Μονακό - Πινάρ Καρσιγιάκα (Novasports1HD)
__________________________________________________________________________________________________

07/12
02:30 NHL, Maple Leafs - Flames (FOX Sports HD)
05:00 NHL, Ducks - Senators (FOX Sports HD)
11:15 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix – Finals (Eurosport2)
12:15 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix – Finals (Eurosport2)
13:30 F1H2O World Championship 2017, Grand Prix of Abu Dhabi – Qualifying (FOX Sports HD)
13:30 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix – Finals (Eurosport2)
15:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
20:00 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Ζαλγκίρις – Παναθηναϊκός Superfoods (Νοvasports1HD)
21:00 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Μπάμπεργκ – ΤΣΣΚΑ (Νοvasports5HD)
21:05 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Μακάμπι – Βαλένθια (Νοvasports4HD)
21:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Mosconi Cup XXIV Day 4 (FOX Sports HD)
21:30 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Μπασκόνια – Ουνικάχα (Νοvasports3HD)
21:45 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Aρμάνι Μιλάνο – Χίμκι (Νοvasports2HD)
22:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
_________________________________________________________________________________________________

08/12
03:25 NFL, Falcons - Saints (FOX Sports HD)
10:45 ALPINE SKIING: World Cup in St Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 BIATHLON: World Cup in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:45 SKI JUMPING: World Cup , Germany (Eurosport2)
13:30 F1H2O World Championship 2017, Grand Prix of Abu Dhabi – Race (FOX Sports HD)
13:45 ALPINE SKIING: World Cup in St Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 BIATHLON: World Cup in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport2)
20:00 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup, Togo (Eurosport2)
20:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
20:00 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Ερυθρός Αστέρας – Αναντόλου Εφές (Νοvasports3HD)
21:00 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Oλυμπιακός – Ρεάλ Μαδρίτης (Νοvasports2HD)
21:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 17η Αγωνιστική Μπορντό – Στρασβούργο (Novasports1HD)
21:45 Championship Αγγλίας Football League 21η Αγωνιστική Σέφιλντ Γιουν. – Μπρίστολ Σίτι (Novasports4HD)
22:00 Eυρωλίγκα 11η Αγωνιστική Μπαρτσελόνα - Φενέρμπαχτσε (Νοvasports3HD)
23:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
_________________________________________________________________________________________________

09/12
02:00 NHL, Capitals - Rangers (FOX Sports HD)
09:30 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix – Finals (Eurosport2)
10:15 ALPINE SKIING: World Cup in Val d'Isère, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:45 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix – Finals (Eurosport2)
11:30 ALPINE SKIING: World Cup in St Moritz, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:15 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix – Finals (Eurosport2)
13:15 BIATHLON: World Cup in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ALPINE SKIING: World Cup in Val d'Isère, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Davos, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport2)
15:00 Super League Σουρωτή 14η Αγωνιστική ΑΕΛ – ΑΟ Ξάνθη (Novasports3HD)
15:45 BIATHLON: World Cup in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 SKI JUMPING: World Cup, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)
17:00 Championship Αγγλίας Football League 21η Αγωνιστική ΚΠΡ – Λιντς (Novasports4HD)
17:15 Super League Σουρωτή 14η Αγωνιστική Πανιώνιος – Πλατανιάς (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 17η Αγωνιστική Παρί Σεν Ζερμέν – Λιλ (Novasports3HD)
19:00 NCAA College Basketball, Wisconsin - Marquette (FOX Sports HD)
19:30 Championship Αγγλίας Football League 21η Αγωνιστική Nόριτς – Σέφιλντ Γουένσντεϊ (Novasports1HD)
19:30 Super League Σουρωτή 14η Αγωνιστική Παναιτωλικός – Ολυμπιακός (Novasports2HD)
20:00 SNOWBOARD: FIS World Cup in Copperhead, USA (Eurosport2)
20:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 15η Αγωνιστική Αλκμααρ – Χεράκλες (Novasports4HD)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 17η Αγωνιστική Μονακό - Τρουά (Novasports3HD)
21:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)
21:30 LUGE: World Cup in Calgary, Canada (Eurosport2)
21:30 NCAA College Basketball, Creighton - Nebraska (FOX Sports HD)
23:30 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport2)
24:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)
_________________________________________________________________________________________________

10/12
02:00 NHL, Lightning - Jets (FOX Sports HD)
10:15 ALPINE SKIING: World Cup in Val d'Isère, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:15 ALPINE SKIING: World Cup in St Moritz, Switzerland (Eurosport2)
12:15 BIATHLON: World Cup in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ALPINE SKIING: World Cup in Val d'Isère, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 BIATHLON: World Cup in Hochfilzen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport2)
15:00 Super League Σουρωτή 14η Αγωνιστική Απόλλων Σμύρνης – Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)
15:30 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 15η Αγωνιστική Ουτρέχτη – Φέγενορντ (Novasports4HD)
16:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
16:30 SKI JUMPING: World Cup, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Super League Σουρωτή 14η Αγωνιστική Ατρόμητος – Λεβαδειακός (Novasports2HD)
17:15 Super League Σουρωτή 14η Αγωνιστική ΠΑΣ Γιάννινα - Λαμία (Novasports3HD)
17:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 15η Αγωνιστική Aγιαξ – Αϊντχόφεν (Novasports4HD)
19:30 Super League Σουρωτή 14η Αγωνιστική ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
20:00 NFL (FOX Sports HD)
20:00 SNOWBOARD: FIS World Cup, Togo (Eurosport2)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00 SNOOKER: UK Championship in York, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 17η Αγωνιστική Μαρσέιγ – Σεντ Ετιέν (Novasports2HD)
23:25 NFL (FOX Sports HD)

___________________________________________________________________________________________________

11/12
03:30 NFL, Steelers - Ravens (FOX Sports HD)
13:00 FOOTBALL: UEFA Champions League Draw (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
19:30 Super League Σουρωτή 14η Αγωνιστική AEK – AOK (Novasports1HD)
20:45 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
22:00 Championship Αγγλίας Football League 21η Αγωνιστική Ρέντινγκ – Κάρντιφ (Novasports2HD)
___________________________________________________________________________________________________

12/12
03:30 NFL, Dolphins - Patriots (FOX Sports HD)
14:00 FOOTBALL: UEFA Europa League Draw (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Basketball Champions League 8η Αγωνιστική Πίναρ Καρσίγιακα – Σάσαρι (Novasports1HD)
19:30 Basketball Champions League 8η Αγωνιστική Ζιελόνα Γκόρα - Άρης (Novasports2HD)
20:45 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom (Eurosport2)
21:00 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in Arosa, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Basketball Champions League 8η Αγωνιστική Eστουντιάντες – ΑΕΚ (Novasports1HD)
21:30 Basketball Champions League 8η Αγωνιστική Oστάνδη - Βόννη (Novasports3HD)
22:00 Ιταλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου «Φάση των 16» Iντερ – Πορδενόνε (Novasports2HD)
22:45 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
__________________________________________________________________________________________________

13/12
02:00 NHL, Capitals - Avalanche (FOX Sports HD)
05:00 NHL, Golden Knights - Hurricanes (FOX Sports HD)
13:20 SNOWBOARD: FIS World Cup in Val Thorens, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Basketball Champions League 8η Αγωνιστική Μπάνβιτ – Βενέτσια (Novasports3HD)
19:30 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 16η Αγωνιστική Χρόνιγκεν – Αϊντχόφεν (Novasports1HD)
19:30 Basketball Champions League 8η Αγωνιστική ΠΑΟΚ – Λούντβιγκσμπουργκ (Novasports2HD)
20:45 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Basketball Champions League 8η Αγωνιστική Μπεϊρούθ – Ρόζα Ράντομ (Novasports4HD)
21:30 Basketball Champions League 8η Αγωνιστική Τενερίφη - Βέντσπιλς (Novasports3HD)
21:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 16η Αγωνιστική Φέγενορντ – Χερενφέιν (Novasports2HD)
22:00 Ιταλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου «Φάση των 16» Μίλαν – Ελλάς Βερόνα (Novasports1HD)
__________________________________________________________________________________________________

14/12
02:00 NHL, Islanders - Stars (FOX Sports HD)
13:30 F1H2O World Championship, Grand Prix of Sharjah – Qualifying (FOX Sports HD)
15:00 BIATHLON: World Cup, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom (Eurosport2)
19:45 Ευρωλίγκα 12η Αγωνιστική Φενέρμπαχτσε – Ζαλγκίρις (Novasports1HD)
20:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
20:45 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 World Darts Championship (FOX Sports HD)
21:00 Eυρωλίγκα 12η Αγωνιστική Μπάμπεργκ – Ολυμπιακός (Novasports2HD)
21:00 Eυρωλίγκα 12η Αγωνιστική Ουνικάχα – Χίμκι (Novasports5HD)
21:45 Eυρωλίγκα 12η Αγωνιστική Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα (Novasports1HD)
21:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 16η Αγωνιστική Aγιαξ – Εξέλσιορ (Novasports4HD)
22:00 Ιταλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου «Φάση των 16» Λάτσιο – Τσιταντέλα (Novasports3HD)
23:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
__________________________________________________________________________________________________

15/12
03:25 NFL, Colts - Broncos (FOX Sports HD)
11:30 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in Montafon, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 F1H2O World Championship, Grand Prix of Sharjah – Race (FOX Sports HD)
13:00 ALPINE SKIING: World Cup in Val Gardena, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:45 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom (Eurosport2)
14:45 BIATHLON: World Cup, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 SKI JUMPING: World Cup in Engelberg, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Eυρωλίγκα 12η Αγωνιστική Aναντόλου Εφές – Μπασκόνια (Νοvasports2HD)
19:30 Eυρωλίγκα 12η Αγωνιστική TΣΣΚΑ – Μακάμπι (Νοvasports3HD)
20:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
20:45 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 World Darts Championship (FOX Sports HD)
21:15 Ευρωλίγκα 12η Αγωνιστική Παναθηναϊκός Superfoods – Αρμάνι Μιλάνο (Novasports1HD)
21:15 LUGE: World Cup in Lake Placid, USA (Eurosport2)
21:30 Eυρωλίγκα 12η Αγωνιστική Βαλένθια – Ερυθρός Αστέρας (Νοvasports3HD)
21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 18η Αγωνιστική Σεντ Ετιέν – Μονακό (Novasports2HD)
21:45 Championship Αγγλίας Football League 22η Αγωνιστική Σέφιλντ Γουέν. – Γουλβς (Novasports4HD)
23:15 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
_________________________________________________________________________________________________

16/12
02:00 NHL, Rangers - Kings (FOX Sports HD)
05:00 NHL, Canucks - Sharks (FOX Sports HD)
11:15 ALPINE SKIING: World Cup in Val d'Isère, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Toblach, Italy (Eurosport2)
12:45 BIATHLON: World Cup, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 ALPINE SKIING: World Cup in Val Gardena, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 SNOWBOARD: FIS World Cup in Montafon, Austria (Eurosport2)
14:30 World Darts Championship (FOX Sports HD)
14:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Toblach, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom (Eurosport2)
15:00 Super League Σουρωτή 15η Αγωνιστική AOK – Aτρόμητος (Novasports2HD)
15:45 BIATHLON: World Cup, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 SKI JUMPING: World Cup in Engelberg, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
17:00 Championship Αγγλίας Football League 22η Αγωνιστική Σάντερλαντ – Φούλαμ (Novasports4HD)
17:15 Super League Σουρωτή 15η Αγωνιστική ΑΕΚ – Απόλλων Σμύρνης (Novasports2HD)
18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 18η Αγωνιστική Ρεν – Παρί Σ.Ζερμέν (Novasports3HD)
18:30 SWIMMING: European Short Course Championships in Copenhagen, Denmark (Eurosport2)
19:00 NCAA College Basketball, Butler - Purdue (FOX Sports HD)
19:30 Super League Σουρωτή 15η Αγωνιστική Πλατανιάς – ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
19:30 Championship Αγγλίας Football League 22η Αγωνιστική Κάρντιφ - Χαλ (Novasports2HD)
20:00 SNOWBOARD: FIS World Cup in Cortina d'Ampezzo, Italy (Eurosport2)
20:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 17η Αγωνιστική Αϊντχόφεν – Ντεν Χάαγκ (Novasports4HD)
21:00 NCAA College Basketball, DePaul - Northwestern (FOX Sports HD)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 18η Αγωνιστική Καέν – Γκινγκάμπ (Novasports3HD)
21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
23:30 NFL, Lions - Bears (FOX Sports HD)
_________________________________________________________________________________________________

17/12
03:25 NFL, Chiefs - Chargers (FOX Sports HD)
10:15 ALPINE SKIING: World Cup in Alta Badia, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 ALPINE SKIING: World Cup in Val d'Isère, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Toblach, Italy (Eurosport2)
12:45 BIATHLON: World Cup, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:15 ALPINE SKIING: World Cup in Alta Badia, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:15 SNOWBOARD: FIS World Cup in Montafon, Austria (Eurosport2)
13:30 Oλλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 17η Αγωνιστική Σπάρτα Ρότερνταμ – Φέγενορντ (Novasports1HD)
14:30 World Darts Championship (FOX Sports HD)
14:30 SKI JUMPING: World Cup in Engelberg, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom (Eurosport2)
15:00 Super League Σουρωτή 15η Αγωνιστική Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports2HD)
15:30 Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 17η Αγωνιστική Αλκμααρ – Αγιαξ (Novasports4HD)
16:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Νovasports1HD)
17:15 Super League Σουρωτή 15η Αγωνιστική Αστέρας Τρίπολης - Παναιτωλικός (Novasports2HD)
17:15 Super League Σουρωτή 15η Αγωνιστική Λαμία – ΑΕΛ (Novasports3HD)
18:00 SWIMMING: European Short Course Championships in Copenhagen, Denmark (Eurosport2)
19:30 Super League Σουρωτή 15η Αγωνιστική AO Ξάνθη - Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
20:00 NFL (FOX Sports HD)
20:45 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Νovasports1HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 18η Αγωνιστική Λιόν – Μαρσέιγ (Novasports2HD)
23:25 NFL (FOX Sports HD)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Icecrypt HDM100

Η αγορά σήμερα

14-12-2017

Icecrypt HDM100

Η Ψηφιακή Τεχνολογία παρουσιάζει τον νέο HDMI modulator, Icecrypt HDM100, που διακρίνεται από τον ανταγωνισμό, χάρη στο γεγονός ότι διατίθεται μαζί με IR extender. Έτσι, στο δεύτερο δωμάτιο που θα παρακολουθείτε TV θα μπορείτε να χειρίζεστε και την οπτικοακουστική πηγή HDMI, το σήμα της οποίας διαμορφώνεται και αναμεταδίδεται μέσω του...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 111

Τεύχος 111

22-11-2017

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 111

Κυκλοφόρησε στα περίπτερα το νέο τεύχος Δεκεμβρίου του περιοδικού Ψηφιακή Τηλεόραση, πάντα μαζί με το έτερο περιοδικό Security Report, που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας. Στο νέο τεύχος θα βρείτε πλούσια ύλη, με πρωτότυπα θέματα, αποκλειστικές ειδήσεις από την επικαιρότητα και φυσικά τεστ με τα καλύτερα προϊόντα του μήνα. Το περιεχόμενο UHD/4K αυξάνεται συνεχώς και μαζί του αυξάνονται και οι ανάγκες για αντίστοιχο εξοπλισμό λήψης. Έτσι, σαρώσαμε την ελληνική αγορά, ώστε να δούμε τι διατίθενται σε αυτή και συνολικά βρήκαμε 13 UHD/4K δέκτες τους οποίους και σας παρουσιάζουμε. Οι περισσότεροι από τους δέκτες βγαίνουν πλέον σε αρκετά οικονομική τιμή, ενώ ως γνωστό από δυνατότητες είναι ότι καλύτερο, αφού άλλωστε τα μοντέλα 4Κ αποτελούν τις ναυαρχίδες των εταιριών. Έχουν περάσει πολλά χρόνια από τότε που γράψαμε τελευταία φορά για τις βασικές αρχές της δορυφορικής εκπομπής και λήψης. Έτσι, αποφασίσαμε να φτιάξουμε ένα άρθρο – οδηγό που να περιλαμβάνει όλα όσα χρ...

digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
  • Libra Press © Copyright 2014
  • All Rights Reserved