Ειδήσεις . Nova News
Τετάρτη, 3 Ιανουαρίου 2018 | 13:14

Ζωντανές Αθλητικές μεταδόσεις novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 3 - 14 Ιανουαρίου 2018

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (3 – 14 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018)

03/01
02:00 NCAA College Basketball, Xavier - Butler (FOX Sports HD)
03:00 TENNIS: ATP Tournament in Brisbane, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (3 – 14 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018)

03/01
02:00 NCAA College Basketball, Xavier - Butler (FOX Sports HD)
03:00 TENNIS: ATP Tournament in Brisbane, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 TENNIS: ATP Tournament in Brisbane, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:30 NHL, Oilers - Kings (FOX Sports HD)
05:00 TENNIS: ATP Tournament in Brisbane, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
07:00 TENNIS: ATP Tournament in Brisbane, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 TENNIS: ATP Tournament in Brisbane, Australia (Eurosport2)
13:00 TENNIS: Hopman Cup in Perth, Australia (Eurosport2)
13:45 ALPINE SKIING: World Cup in Zagreb, Croatia (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 SKI JUMPING: World Cup - Four Hills Tournament in Innsbruck, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup - Tour de Ski in Oberstdorf, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 TENNIS: ATP Tournament in Doha, Qatar (Eurosport2)
17:30 ALPINE SKIING: World Cup in Zagreb, Croatia (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 TENNIS: ATP Tournament, Qatar (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:40 TENNIS: ATP Tournament, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Ιταλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου Προημιτελικός Γιουβέντους – Τορίνο (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________________________

04/01
02:30 NHL, Red Wings - Senators (FOX Sports HD)
07:00 TENNIS: ATP Tournament in Brisbane, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup - Tour de Ski in Oberstdorf, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 TENNIS: Hopman Cup in Perth, Australia (Eurosport2)
12:00 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup - Tour de Ski in Oberstdorf, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 BIATHLON: World Cup in Oberhof, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 SKI JUMPING: World Cup - Four Hills Tournament in Innsbruck, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 TENNIS: ATP Tournament in Doha, Qatar (Eurosport2)
17:00 ALPINE SKIING: World Cup in Zagreb, Croatia (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 TENNIS: ATP Tournament in Doha, Qatar (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
20:35 TENNIS: ATP Tournament in Doha, Qatar (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:15 Eυρωλίγκα 16η Αγωνιστική Παναθηναϊκός Superfoods – Aναντόλου Εφές (Novaposrts2HD)
21:45 Eυρωλίγκα 16η Αγωνιστική Oυνικάχα Μάλαγα - Βαλένθια (Novaposrts3HD)
22:00 Eυρωλίγκα 16η Αγωνιστική Μπαρτσελόνα - ΤΣΣΚΑ (Novaposrts1HD)
23:15 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
_____________________________________________________________________________________________________

05/01
02:30 NHL, Canadiens - Lightning (FOX Sports HD)
03:00 TENNIS: ATP Tournament in Brisbane, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 TENNIS: ATP Tournament in Brisbane, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 TENNIS: ATP Tournament, Australia (Eurosport2)
13:00 TENNIS: Hopman Cup in Perth, Australia (Eurosport2)
15:00 BIATHLON: World Cup in Oberhof, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 TENNIS: ATP Tournament in Doha, Qatar (Eurosport2)
17:45 SKI JUMPING: World Cup - Four Hills Tournament in Bischofshofen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:45 Eυρωλίγκα 16η Αγωνιστική Φενέρμπαχτσέ – Μπασκόνια (Novasports2HD)
20:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
20:00 Eυρωλίγκα 16η Αγωνιστική Eρυθρός Αστέρας - Ζαλγκίρις (Novasports4HD)
21:00 Eυρωλίγκα 16η Αγωνιστική Μπάμπεργκ - Χίμκι (Novasports5HD)
21:00 Eυρωλίγκα 16η Αγωνιστική Ολυμπιακός – Αρμάνι Μιλάνο (Novasports1HD)
21:45 Eυρωλίγκα 16η Αγωνιστική Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι (Novasports3HD)
21:55 Aγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου FA Cup 3ος Γύρος Λίβερπουλ – Έβερτον (Novasports2HD)
22:00 Aγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου FA Cup 3ος Γύρος Mάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Ντέρμπι (Novasports4HD)
23:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
_____________________________________________________________________________________________________

06/01
02:00 NHL, Islanders - Penguins (FOX Sports HD)
05:30 TENNIS: ATP Tournament in Brisbane, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:30 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Otepaa, Estonia (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 TENNIS: Hopman Cup in Perth, Australia (Eurosport2)
10:30 ALPINE SKIING: World Cup in Maribor, Slovenia (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 ALPINE SKIING: World Cup in Adelboden, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Otepaa, Estonia (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 BIATHLON: World Cup in Oberhof, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:45 ALPINE SKIING: World Cup in Maribor, Slovenia (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:15 ALPINE SKIING: World Cup in Adelboden, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 Aγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου FA Cup 3ος Γύρος Φλίτγουντ – Λέστερ (Novasports1HD)
15:00 LUGE: World Cup in Koenigsee, Germany (Eurosport2)
15:00 Super League Σουρωτή 16η Αγωνιστική Πανιώνιος – ΑΟΚ (Novasports3HD)
15:30 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup - Tour de Ski in Val di Fiemme, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 BIATHLON: World Cup in Oberhof, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup - Tour de Ski in Val di Fiemme, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 Aγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου FA Cup 3ος Γύρος Μάντσεστερ Σίτι - Μπέρνλεϊ (Novasports3HD)
17:00 TENNIS: ATP Tournament in Doha, Qatar (Eurosport2)
17:15 Super League Σουρωτή 16η Αγωνιστική ΠΑΟΚ – Λεβαδειακός (Novasports1HD)
17:30 SKI JUMPING: World Cup - Four Hills Tournament in Bischofshofen, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 CYCLING: Revolution Series (Track) in Manchester, United Kingdom (Eurosport2)
19:30 Super League Σουρωτή 16η Αγωνιστική Παναιτωλικός - ΑΕΚ (Novasports2HD)
19:30 Aγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου FA Cup 3ος Γύρος Νόριτς – Τσέλσι (Novasports1HD)
20:00 NHL, Flyers - Blues (FOX Sports HD)
22:30 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in Calgary, Canada (Eurosport2)
23:35 NFL, Chiefs - Titans (FOX Sports HD)
_____________________________________________________________________________________________________

07/01
03:15 NFL, Chiefs - Titans (FOX Sports HD)
08:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport2)
10:15 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Otepaa, Estonia (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 TENNIS: ATP Tournament, Australia (Eurosport2)
11:30 ALPINE SKIING: World Cup in Adelboden, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 BIATHLON: World Cup in Oberhof, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 ALPINE SKIING: World Cup in Maribor, Slovenia (Eurosport2)
14:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Otepaa, Estonia (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ALPINE SKIING: World Cup in Adelboden, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup - Tour de Ski in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)
15:00 Super League Σουρωτή 16η Αγωνιστική Παναθηναϊκός – Πλατανιάς (Novasports2HD)
15:30 BIATHLON: World Cup in Oberhof, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Super League Σουρωτή 16η Αγωνιστική ΠΑΣ Γιάννινα – Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)
17:15 Super League Σουρωτή 16η Αγωνιστική ΠΑΣ Λαμία – ΑΟ Ξάνθη (Novasports3HD)
18:00 Aγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου FA Cup 3ος Γύρος Νότιγχαμ Φόρεστ – Αρσεναλ (Novasports4HD)
19:30 Super League Σουρωτή 16η Αγωνιστική ΑΕΛ - Ολυμπιακός (Novasports1HD)
20:05 NFL, Jaguars - Bills (FOX Sports HD)
23:40 NFL, Saints - Panthers (FOX Sports HD)
_____________________________________________________________________________________________________

08/01
18:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
19:30 Super League Σουρωτή Απόλλων Σμύρνης – Ατρόμητος (Novasports1HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:45 Aγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου 3ος Γύρος Μπράιτον – Κρίσταλ Πάλας (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________________________

09/01
02:00 NHL, Maple Leafs - Blue Jackets (FOX Sports HD)
06:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 TENNIS: ATP Tournament, Australia (Eurosport2)
18:45 ALPINE SKIING: World Cup in Flachau, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Basketball Champions League Nεπτούνας – Λούντβιγκσμπουργκ (Novasports3HD)
19:30 Basketball Champions League ΠΑΟΚ – Κάπο ντ’Ορλάντο (Novasports1HD)
19:30 Basketball Champions League Ζιελόνα Γκόρα - Μπεσίκτας (Novasports2HD)
21:30 ALPINE SKIING: World Cup in Flachau, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Basketball Champions League Βενέτσια – Ρόζα Ράντομ (Novasports1HD)
21:30 Basketball Champions League Ναντέρ – Αρης (Novasports2HD)
21:45 League Cup Aγγλίας 1ος Ημιτελικός (Novasports3HD)
_____________________________________________________________________________________________________

10/01
03:00 NHL, Predators - Oilers (FOX Sports HD)
04:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Basketball Champions League Τενερίφη - Γκαζιαντέπ (Novasports2HD)
21:30 Basketball Champions League Οστάνδη - Αβελίνο (Novasports3HD)
21:45 League Cup Aγγλίας 1ος Ημιτελικός (Novasports1HD)

_____________________________________________________________________________________________________

11/01
02:30 NHL, Maple Leafs - Senators (FOX Sports HD)
06:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:30 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
15:00 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
21:00 Eυρωλίγκα Παναθηναϊκός Superfoods – Μπαρτσελόνα (Novasports1HD)
21:05 Ευρωλίγκα Mακάμπι – Μπάμπεργκ (Novasports1HD)
21:45 Eυρωλίγκα Βαλένθια Φενέρμπαχτσέ (Novasports2HD)
21:45 Eυρωλίγκα Aρμάνι Μιλάνο – ΤΣΣΚΑ (Novasports3HD)
23:00 Super Euroleague (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________________________

12/01
02:00 NHL, Capitals - Hurricanes (FOX Sports HD)
07:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:15 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)
11:30 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport2)
13:00 SKI JUMPING: World Cup in Tauplitz, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen, Switzerland (Eurosport2)
15:00 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 SNOWBOARD: FIS World Cup, USA (Eurosport2)
19:00 Eυρωλίγκα Χίμκι – Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1HD)
19:30 Eυρωλίγκα Αναντόλου Εφές – Ερυθρός Αστέρας (Novasports3HD)
20:00 Eυρωλίγκα Ζαλγκίρις – Ουνικάχα Μάλαγα (Novasports4HD)
20:30 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
21:30 Eυρωλίγκα Μπασκόνια – Ολυμπιακός (Νοvasports2HD)
21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 20η Αγωνιστική (Novasports1HD)
21:45 Championship Αγγλίας Football League 27η Αγωνιστική (Novasports1HD)
22:00 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup, USA (Eurosport2)
23:30 Super Euroleague (Νοvasports2HD)

_____________________________________________________________________________________________________

13/01
01:30 NCAA College Basketball, Butler - Marquette (FOX Sports HD)
04:00 NHL, Coyotes - Oilers (FOX Sports HD)
08:30 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:45 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)
12:00 ALPINE SKIING: World Cup in Bad Kleinkirchheim, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in idre, Sweden (Eurosport2)
13:15 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Dresden, Germany (Eurosport2)
15:00 SKI JUMPING: World Cup in Tauplitz, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Super League Σουρωτή Α.Ο Ξάνθη – Πλατανιάς (Novasports3ΗD)
15:15 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport2)
16:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)
17:00 Championship Αγγλίας Football League 27η Αγωνιστική (Novasports4HD)
17:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)
17:15 Super League Σουρωτή Aπόλλων Σμύρνης – Πανιώνιος (Novasports1HD)
17:45 FORMULA E: FIA Championship in Marrakech, Morocco (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 20η Αγωνιστική (Novasports3HD)
18:30 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup, USA (Eurosport2)
19:00 NCAA College Basketball, Seton Hall - Georgetown (FOX Sports HD)
19:30 Super League Σουρωτή Λεβαδειακός – Παναθηναϊκός (Novasports2HD)
19:30 Championship Αγγλίας Football League 27η Αγωνιστική (Novasports4HD)
21:00 NCAA College Basketball, Xavier - Creighton (FOX Sports HD)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 20η Αγωνιστική (Novasports1HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 20η Αγωνιστική (Novasports2HD)
22:00 SNOWBOARD: FIS World Cup, USA (Eurosport2)
23:35 NFL, Divisional Round (FOX Sports HD)
_____________________________________________________________________________________________________

14/01
03:00 NFL, Divisional Round (FOX Sports HD)
10:45 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)
11:00 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ALPINE SKIING: World Cup in Bad Kleinkirchheim, Austria (Eurosport2)
13:00 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:45 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:45 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in idre, Sweden (Eurosport2)
14:30 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)
15:00 Super League Σουρωτή AOK – ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
15:15 SKI JUMPING: World Cup in Tauplitz, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:15 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport2)
16:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport2)
20:00 NFL, Divisional Round (FOX Sports HD)
21:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:30 NFL, Divisional Round (FOX Sports HD)
16:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
17:15 Super League Σουρωτή Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΛ (Novasports2HD)
17:15 Super League Σουρωτή Aτρόμητος – Παναιτωλικός (Novasports3HD)
19:30 Super League Σουρωτή ΑΕΚ – ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports1HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Νέο προϊόντα CCTV της Dahua στην Ψηφιακή Τεχνολογία

Η αγορά σήμερα

16-01-2018

Νέο προϊόντα CCTV της Dahua στην Ψηφιακή Τεχνολογία

Είναι γνωστό στους περισσότερους τεχνικούς της αγοράς, ότι εδώ και μεγάλο διάστημα η Ψηφιακή Τεχνολογία, διαθέτει κάμερες και καταγραφικά της εταιρίας Dahua. Τον Δεκέμβριο η Ψηφιακή Τεχνολογία αποφάσισε να εμπλουτίσει ακόμη περισσότερο την γκάμα της εισάγοντας τα τελευταία μοντέλα της Dahua στο χώρο του CCTV. Νέες τετρα-υβριδικές κάμερες...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 112

Τεύχος 112

19-12-2017

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 112

Κυκλοφόρησε στα περίπτερα το νέο τεύχος Ιανουαρίου του περιοδικού Ψηφιακή Τηλεόραση, πάντα μαζί με το έτερο περιοδικό Security Report, που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας. Όπως θα δείτε και μόνοι σας, το νέο τεύχος δεν είναι ένα τεύχος «ψυγείο» με συναρμολόγηση θεμάτων σε περιοδικό, αλλά ένα τεύχος που ακολουθεί την αγορά, την επικαιρότητα και καταστρώνει την ύλη του, σύμφωνα με τις ανάγκες και τις απαιτήσεις του ρεπορτάζ, όπως αυτό διαμορφώνεται κάθε μήνα. Ένα περιοδικό με όνομα Ψηφιακή Τηλεόραση, τι άλλο θα μπορούσε να είχε εξώφυλλο αυτό το μήνα, εκτός από τις νέες υπηρεσίες HbbTV της ΕΡΤ. Για πρώτη φορά μετά το αναλογικό switch off, προσφέρεται στο κοινό, μια πρώτη «δόση» από τις πολλές υπηρεσίες που μπορεί να προσφέρει η ψηφιακή TV. Διαβάστε τι προσφέρει η νέα υπηρεσία ERT Hybrid και σε ποιες συσκευές είναι συμβατή. Ο νέος δορυφόρος Hellas Sat 3 βρίσκεται από το καλοκαίρι στις 39 μοίρες ανατολικά της ζώνης Clarke, αλλά το τελευταίο διάστημα άρχισε να απο...

digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
  • Libra Press © Copyright 2014
  • All Rights Reserved