Ειδήσεις . Nova News
Τρίτη, 9 Ιανουαρίου 2018 | 11:48

Ζωντανές Αθλητικές μεταδόσεις novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 10 - 21 Ιανουαρίου 2018

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (10 – 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018)

10/01
03:00 NHL, Predators - Oilers (FOX Sports HD)
04:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(10 – 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018)

10/01
03:00 NHL, Predators - Oilers (FOX Sports HD)
04:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Basketball Champions League Τενερίφη - Γκαζιαντέπ (Novasports2HD)
21:30 Basketball Champions League Οστάνδη - Αβελίνο (Novasports3HD)
22:00 League Cup Aγγλίας Ημιτελικός Τσέλσι - Άρσεναλ (Novasports1HD)

_____________________________________________________________________________________________________

11/01
02:30 NHL, Maple Leafs - Senators (FOX Sports HD)
06:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:30 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
15:00 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
21:00 Eυρωλίγκα Παναθηναϊκός Superfoods – Μπαρτσελόνα (Novasports1HD)
21:05 Ευρωλίγκα Mακάμπι – Μπάμπεργκ (Novasports1HD)
21:45 Eυρωλίγκα Βαλένθια - Φενέρμπαχτσέ (Novasports2HD)
21:45 Eυρωλίγκα Aρμάνι Μιλάνο – ΤΣΣΚΑ (Novasports3HD)
23:00 Super Euroleague (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________________________

12/01
02:00 NHL, Capitals - Hurricanes (FOX Sports HD)
07:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:15 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)
11:30 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport2)
13:00 SKI JUMPING: World Cup in Tauplitz, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen, Switzerland (Eurosport2)
15:00 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 SNOWBOARD: FIS World Cup, USA (Eurosport2)
19:00 Eυρωλίγκα Χίμκι – Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1HD)
19:30 Eυρωλίγκα Αναντόλου Εφές – Ερυθρός Αστέρας (Novasports3HD)
20:00 Eυρωλίγκα Ζαλγκίρις – Ουνικάχα Μάλαγα (Novasports4HD)
20:30 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
21:30 Eυρωλίγκα Μπασκόνια – Ολυμπιακός (Νοvasports2HD)
21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 20η Αγωνιστική Στρασβούργο – Γκινγκάμπ (Novasports1HD)
21:45 Championship Αγγλίας Football League 27η Αγωνιστική Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Σέφιλντ Γουένσντεϊ (Novasports3HD)
22:00 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup, USA (Eurosport2)
23:30 Super Euroleague (Νοvasports2HD)

_____________________________________________________________________________________________________

13/01
01:30 NCAA College Basketball, Butler - Marquette (FOX Sports HD)
04:00 NHL, Coyotes - Oilers (FOX Sports HD)
08:30 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 TENNIS: ATP Tournament in Sydney, Australia (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:45 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)
12:00 ALPINE SKIING: World Cup in Bad Kleinkirchheim, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in idre, Sweden (Eurosport2)
13:15 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Dresden, Germany (Eurosport2)
15:00 SKI JUMPING: World Cup in Tauplitz, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Super League Σουρωτή Α.Ο Ξάνθη – Πλατανιάς (Novasports3ΗD)
15:15 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport2)
16:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)
17:00 Championship Αγγλίας Football League 27η Αγωνιστική Μίντλεσμπρο – Φούλαμ (Novasports4HD)
17:00 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)
17:15 Super League Σουρωτή Aπόλλων Σμύρνης – Πανιώνιος (Novasports1HD)
17:45 FORMULA E: FIA Championship in Marrakech, Morocco (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 20η Αγωνιστική Ρεν – Μαρσέιγ (Novasports3HD)
18:30 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup, USA (Eurosport2)
19:00 NCAA College Basketball, Seton Hall - Georgetown (FOX Sports HD)
19:30 Super League Σουρωτή Λεβαδειακός – Παναθηναϊκός (Novasports2HD)
19:30 Championship Αγγλίας Football League 27η Αγωνιστική (Novasports4HD)
21:00 NCAA College Basketball, Xavier - Creighton (FOX Sports HD)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 20η Αγωνιστική Μονπελιέ – Μονακό (Novasports1HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)
22:00 SNOWBOARD: FIS World Cup, USA (Eurosport2)
23:35 NFL, Divisional Round (FOX Sports HD)
_____________________________________________________________________________________________________

14/01
03:00 NFL, Divisional Round (FOX Sports HD)
10:45 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)
11:00 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ALPINE SKIING: World Cup in Bad Kleinkirchheim, Austria (Eurosport2)
13:00 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:45 ALPINE SKIING: World Cup in Wengen, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:45 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in idre, Sweden (Eurosport2)
14:30 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Val di Fiemme, Italy (Eurosport2)
15:00 Super League Σουρωτή AOK – ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
15:15 SKI JUMPING: World Cup in Tauplitz, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:15 BIATHLON: World Cup in Ruhpolding, Germany (Eurosport2)
16:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport2)
20:00 NFL, Divisional Round (FOX Sports HD)
21:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:30 NFL, Divisional Round (FOX Sports HD)
16:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
17:15 Super League Σουρωτή Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΛ (Novasports2HD)
17:15 Super League Σουρωτή Aτρόμητος – Παναιτωλικός (Novasports3HD)
19:30 Super League Σουρωτή ΑΕΚ – ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports1HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 20η Αγωνιστική Ναντ – Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________________________
15/01
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
06:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
08:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
10:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
10:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
15:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport2)
18:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
19:30 Super League Σουρωτή Oλυμπιακός – Λαμία (Novasports1HD)
20:00 NHL, Bruins - Stars (FOX Sports HD)
21:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
23:30 NCAA College Basketball, Providence - Butler (FOX Sports HD)
_____________________________________________________________________________________________________

16/01
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
04:00 NCAA College Basketball, Marquette - DePaul (FOX Sports HD)
06:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
08:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
10:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
10:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
15:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport2)
19:30 Basketball Champions League 11η Αγωνιστική ΠΑΟΚ – Ελάν Σαλόν (Novasports2HD)
20:00 Super Euroleague (Novasports1HD)
20:00 Eυρωλίγκα 18η Αγωνιστική Ερυθρός Αστέρας – Χίμκι (Νοvasports3HD)
21:00 Eυρωλίγκα 18η Αγωνιστική Ολυμπιακός – Μακάμπι (Novasports1HD)
21:00 Eυρωλίγκα 18η Αγωνιστική Μπάμπεργκ – Ζαλγκίρις (Novasports5HD)
21:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Eυρωλίγκα 18η Αγωνιστική Βαλένθια – Μπαρτσελόνα (Novasports4HD)
21:30 Basketball Champions League 11η Αγωνιστική Κάπο ντ’Ορλάντο – Τενερίφη (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 21η Αγωνιστική Μονακό – Νις (Novasports3HD)
23:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
_____________________________________________________________________________________________________

17/01
02:00 NHL, Rangers - Flyers (FOX Sports HD)
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
06:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
08:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
10:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
10:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
15:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport2)
18:30 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
19:00 Eυρωλίγκα 18η Αγωνιστική TΣΣΚΑ – Αναντόλου Εφές (Novasports4HD)
19:30 Basketball Champions League 11η Αγωνιστική Ρόζα Ράντομ - ΑΕΚ (Novasports3HD)
19:30 FIGURE SKATING: European Championship in Moscow, Russia (Eurosport2)
19:45 Ευρωλίγκα 18η Αγωνιστική Φενερμπαχτσέ – Παναθηναϊκός Superfoods (Νοvasports2HD)
21:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Basketball Champions League 11η Αγωνιστική Βόννη - Αρης (Novasports1HD)
21:00 Basketball Champions League 11η Αγωνιστική Μπαϊρόιτ - Μπάνβιτ (Novasportsstories)
21:30 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
21:45 Eυρωλίγκα 18η Αγωνιστική Ρεάλ Μαδρίτης – Μπασκόνια (Novasports4HD)
21:45 Ευρωλίγκα 18η Αγωνιστική Αρμάνι Μιλάνο – Ουνικάχα Μάλαγα (Novasports5HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 21η Αγωνιστική Παρί Σεν Ζερμέν – Ντιζόν (Novasports3HD)
____________________________________________________________________________________________________

18/01
01:30 NCAA College Basketball, Georgetown - Villanova (FOX Sports HD)
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
05:00 NHL, Ducks - Penguins (FOX Sports HD)
06:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
08:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
10:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
10:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
15:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport2)
15:30 BIATHLON: World Cup in Antholz, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:45 SKI JUMPING: FIS Ski-Flying World Championships in Oberstdorf, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 FIGURE SKATING: European Championship in Moscow, Russia (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
19:00 Eυρωλίγκα 19η Αγωνιστική Xίμκι – Ολυμπιακός (Novasports2HD)
20:00 Eυρωλίγκα 19η Αγωνιστική Ζαλγκίρις - Βαλένθια (Novasports1HD)
21:00 Super Euroleague (Νοvasports2HD)
21:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:05 Eυρωλίγκα 19η Αγωνιστική Μακάμπι – Ερυθρός Αστέρας (Novasports3HD)
22:00 Eυρωλίγκα 19η Αγωνιστική Μπαρτσελόνα - Μπάμπεργκ (Novasports1HD)

____________________________________________________________________________________________________

19/01
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
02:30 NHL, Lightning - Golden Knights (FOX Sports HD)
04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
06:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
08:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
10:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
10:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 ALPINE SKIING: World Cup in Kitzbühel, Austria (Eurosport2)
15:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport2)
15:30 BIATHLON: World Cup in Antholz, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:45 SKI JUMPING: FIS Ski-Flying World Championships in Oberstdorf, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 FIGURE SKATING: European Championship in Moscow, Russia (Eurosport2)
19:30 Eυρωλίγκα 19η Αγωνιστική Αναντολού Εφές - Φενερμπαχτσέ (Novasports2HD)
20:00 Super Euroleague (Νοvasports1HD)
21:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:15 Eυρωλίγκα 19η Αγωνιστική Παναθηναϊκός Superfoods - TΣΣΚΑ (Novasports1HD)
21:30 Eυρωλίγκα 19η Αγωνιστική Μπασκόνια – Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4HD)
21:45 Eυρωλίγκα 19η Αγωνιστική Ουνικάχα – Μάλαγα – Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports3HD)
21:45 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 22η Αγωνιστική Καέν – Μαρσέιγ (Novasports2HD)
23:15 Super Euroleague (Νοvasports1HD)


___________________________________________________________________________________________________

20/01
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
02:30 NHL, Capitals - Canadiens (FOX Sports HD)
04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
06:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
08:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
10:00 Ski Classics, La Diagonela (FOX Sports HD)
10:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
10:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
12:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 ALPINE SKIING: World Cup in Kitzbühel, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Planica, Slovenia (Eurosport2)
15:00 Super League Σουρωτή Πλατανιάς – Λεβαδειακός (Novasports3HD)
15:30 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport2)
15:45 BIATHLON: World Cup in Antholz, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)
16:45 SKI JUMPING: FIS Ski-Flying World Championships in Oberstdorf, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 Championship Αγγλίας Football League 28η Αγωνιστική Αστον Βίλλα - Μπάρνσλεϊ (Novasports4HD)
17:15 Super League Σουρωτή Παναθηναϊκός - ΑΟΚ (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 22η Αγωνιστική Ναντ – Μπορντό (Novasports3HD)
19:00 NCAA College Basketball, Seton Hall - Xavier (FOX Sports HD)
19:30 Super League Σουρωτή ΑΕΛ - ΑΕΚ (Novasports2HD)
19:30 Championship Αγγλίας Football League 28η Αγωνιστική Σέφιλντ Γουένσντεϊ - Κάρντιφ (Novasports4HD)
20:30 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in Nakiska, Canada (Eurosport2)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 22η Αγωνιστική Ρεν - Ανζέ (Novasports3HD)
21:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports2HD)
22:30 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup (Eurosport2)
____________________________________________________________________________________________________

21/01
02:00 NHL, Canadiens - Bruins (FOX Sports HD)
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
02:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
02:30 NHL, Capitals - Canadiens (FOX Sports HD)
04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
06:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
08:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
10:00 Ski Classics, La Diagonela (FOX Sports HD)
10:00 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport2)
10:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 ALPINE SKIING: World Cup in Kitzbühel, Austria (Eurosport2)
12:15 TENNIS: Australian Open in Melbourne (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 ALPINE SKIING: World Cup in Cortina d'Ampezzo, Italy (Eurosport2)
14:15 ALPINE SKIING: World Cup in Kitzbühel, Austria (Eurosport2)
15:00 Super League Σουρωτή ΠΑΟΚ – Απόλλων Σμύρνης (Novasports2HD)
15:30 Oλλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 19η Αγωνιστική Αγιαξ – Φέγενορντ (Novasports4HD)
15:30 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport2)
15:45 BIATHLON: World Cup in Antholz, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
17:00 SKI JUMPING: FIS Ski-Flying World Championships in Oberstdorf, Germany (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Super League Σουρωτή ΠΑΣ Γιάννινα – Ατρόμητος (Novasports2HD)
17:15 Super League Σουρωτή Παναιτωλικός – Πανιώνιος (Novasports3HD)
17:45 Oλλανδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 19η Αγωνιστική Xεράκλες – Αϊντχόφεν (Novasports4HD)
19:30 Super League Σουρωτή Ολυμπιακός – Α.Ο Ξάνθη (Novasports1HD)
21:00 SNOOKER: Masters in London, United Kingdom (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
22:05 NFL, Conference Championship 1 (FOX Sports HD)

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Νέο προϊόντα CCTV της Dahua στην Ψηφιακή Τεχνολογία

Η αγορά σήμερα

16-01-2018

Νέο προϊόντα CCTV της Dahua στην Ψηφιακή Τεχνολογία

Είναι γνωστό στους περισσότερους τεχνικούς της αγοράς, ότι εδώ και μεγάλο διάστημα η Ψηφιακή Τεχνολογία, διαθέτει κάμερες και καταγραφικά της εταιρίας Dahua. Τον Δεκέμβριο η Ψηφιακή Τεχνολογία αποφάσισε να εμπλουτίσει ακόμη περισσότερο την γκάμα της εισάγοντας τα τελευταία μοντέλα της Dahua στο χώρο του CCTV. Νέες τετρα-υβριδικές κάμερες...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 112

Τεύχος 112

19-12-2017

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 112

Κυκλοφόρησε στα περίπτερα το νέο τεύχος Ιανουαρίου του περιοδικού Ψηφιακή Τηλεόραση, πάντα μαζί με το έτερο περιοδικό Security Report, που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας. Όπως θα δείτε και μόνοι σας, το νέο τεύχος δεν είναι ένα τεύχος «ψυγείο» με συναρμολόγηση θεμάτων σε περιοδικό, αλλά ένα τεύχος που ακολουθεί την αγορά, την επικαιρότητα και καταστρώνει την ύλη του, σύμφωνα με τις ανάγκες και τις απαιτήσεις του ρεπορτάζ, όπως αυτό διαμορφώνεται κάθε μήνα. Ένα περιοδικό με όνομα Ψηφιακή Τηλεόραση, τι άλλο θα μπορούσε να είχε εξώφυλλο αυτό το μήνα, εκτός από τις νέες υπηρεσίες HbbTV της ΕΡΤ. Για πρώτη φορά μετά το αναλογικό switch off, προσφέρεται στο κοινό, μια πρώτη «δόση» από τις πολλές υπηρεσίες που μπορεί να προσφέρει η ψηφιακή TV. Διαβάστε τι προσφέρει η νέα υπηρεσία ERT Hybrid και σε ποιες συσκευές είναι συμβατή. Ο νέος δορυφόρος Hellas Sat 3 βρίσκεται από το καλοκαίρι στις 39 μοίρες ανατολικά της ζώνης Clarke, αλλά το τελευταίο διάστημα άρχισε να απο...

digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
  • Libra Press © Copyright 2014
  • All Rights Reserved