24/10/2014

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports & Eurosport, 29 Οκτωβρίου - 9 Νοεμβρίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS & EUROSPORT, 29 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ-09 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

29-10-14
10:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP - 4η μέρα, Chengdu/Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)
13:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP - 4η μέρα, Chengdu/Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS & EUROSPORT, 29 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ-09 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

29-10-14
10:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP - 4η μέρα, Chengdu/Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)
13:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP - 4η μέρα, Chengdu/Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP - Ομιλοι: Χάποελ Ιερουσαλήμ-Παρτίζαν (Eurosport 2)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
24:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

30-10-14
09:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP - Προημιτελικά, Chengdu/Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)
13:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – Προημιτελικά, Chengdu/Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Σάσαρι (Novasports 3)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντόλου Εφές-Ζαλγκίρις (Novasports 4)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Βαλένθια (Novasports 3)
21:15 Ευρωλίγκα: Αλμπα-Μακάμπι (Novasports 6)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός-Φενέρμπαχτσέ Ούλκερ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μ.-Νίζνι (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
23:15 Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
24:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

31-10-14
09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP - Ημιτελικά, Chengdu/Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)
13:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – Ημιτελικά, Chengdu/Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:30 Ευρωλίγκα: Τσεντεβίτα-ΤΣΣΚΑ (Novasports 6)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:15 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μ.-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:30 Γαλλικό Πρωτάθλημα: 12η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Λαμποράλ-Γαλατασαράι (Novasports 3)
21:45 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Τουρόφ (Novasports 4)
21:45 Ευρωλίγκα: Ουνικάχα Μάλαγα-Λιμόζ (Novasports 7)
22:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ - Κ. Χάμερ - Κόστα Τζούνιορ (Eurosport/Eurosport HD)
22:15 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX - Skate America – Σύντομο ανδρών (Eurosport 2)
23:20 Super Euroleague (Novasports 3)
24:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

01-11-14
00:15 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX - Skate America – Σύντομο ζευγαριών (Eurosport 2)
09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP - Ημιτελικά, Chengdu/Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)
13:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – Ημιτελικά, Chengdu/Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)
14:00 Blancpain Sprint Series: Αζερμπαϊτζάν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: Πλατανιάς-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports 4)
15:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: SUPER LEAGUE ΙΝΔΙΑΣ - 6ος γύρος: Γκόα – Ντέλχι Ντάιναμος (Eurosport 2)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:00 Basket League: ΚΑΟΔ-Αρης (Novasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Βέροια-Αρης (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: 12η Αγωνιστική (Novasports 4)
19:30 Αγώνας Volley League (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Αστέρας Τρίπολης-Ολυμπιακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
19:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX - Skate Canada – Ελεύθερο ανδρών (Eurosport 2)
20:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE - Superpole, Κατάρ (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: 12η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:15 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX - Skate Canada – Ελεύθερο ζευγαριών (Eurosport 2)
23:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ: PORSCHE SUPERCUP - 1η κούρσα, Οστιν/ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)

02-11-14
07:00 Blancpain Sprint Series: Αζερμπαϊτζάν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
08:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – Τελικός, Chengdu/Κίνα (Eurosport 2)
09:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ - Σαγκάη, Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)
11:30 Blancpain Sprint Series: Αζερμπαϊτζάν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
11:45 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ BLANCPAIN GT SPRINT - Μπακού, Αζερμπαϊτζάν (Eurosport/Eurosport HD)
13:00 Γυμναστική Swiss Cup (Novasports 7)
13:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – Τελικός, Chengdu/Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: Εργοτέλης-ΠΑΟΚ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
16:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ - Αγώνας δρόμου αντοχής (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 Basket League: Τρίκαλα-Παναθηναϊκός (Novasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Πανθρακικός-ΟΦΗ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Νίκη Βόλου-Α.Ο.Κ. (Novasports 4)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Παναιτωλικός-Skoda Ξάνθη (Novasports 7)
18:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE - 1η κούρσα, Κατάρ (Eurosport 2)
19:15 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ: PORSCHE SUPERCUP - 2η κούρσα, Οστιν/ΗΠΑ (Eurosport/Eurosport HD)
19:15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERSPORT - Ντόχα, Κατάρ (Eurosport 2)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Παναθηναίκός-Ατρόμητος (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKE - 2η κούρσα, Κατάρ (Eurosport/Eurosport HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: 12η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

03-11-14
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: ΑΕΛ Καλλονής-Λεβαδειακός (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
21:30 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
24:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

04-11-14
16:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA YOUTH LEAGUE - Φάση ομίλων: Ρεάλ – Λίβερπουλ (Eurosport/Eurosport HD)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Στο Φιλέ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 UEFA Champions League: Ζενίτ-Λεβερκούζεν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
19:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP - Ομιλοι: Λιέτουβος Ρίτας – Μπάνβιτ (Eurosport 2)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP - Ομιλοι: Σαραγόσα - Ρέτζιο Εμίλια (Eurosport 2)
21:35 UEFA Champions League: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
21:45 UEFA Champions League: Ρεάλ Μ.-Λίβερπουλ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 UEFA Champions League: Γιουβέντους-Ολυμπιακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:45 UEFA Champions League: Αρσεναλ-Αντερλεχτ (Novasports 3)
21:45 UEFA Champions League: Μπενφίκα-Μονακό (Novasports 6)
21:45 UEFA Champions League: Μάλμε-Ατλέτικο Μ. (Novasports 7)
23:45 Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

05-11-14
15:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: SUPER LEAGUE ΙΝΔΙΑΣ - Μουμπάι Σίτι - Ντέλχι Ντάιναμος (Eurosport 2)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP - Ομιλοι: Κράσνι Οκτιαμπρ - Παρτίζαν  (Eurosport 2)
19:00 Eurocup: Βέντσπιλς-ΠΑΟΚ (Novasports 3)
19:45 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP - Φάση ομίλων, 4η αγωνιστική  (Eurosport 2)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:35 UEFA Champions League: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
21:45 UEFA Champions League: Αγιαξ-Μπαρτσελόνα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 UEFA Champions League: Μπάγερν-Ρόμα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:45 UEFA Champions League: Μπιλμπάο-Πόρτο (Novasports 3)
21:45 UEFA Champions League: Μάντσεστερ Σ.-ΤΣΣΚΑ (Novasports 6)
21:45 UEFA Champions League: Σπόρτινγκ-Σάλκε (Novasports 7)
23:45 Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

06-11-14
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 Ευρωλίγκα: Νίζνι-Αναντόλου Εφές (Novasports 3)
19:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 UEFA Europa League: Διναμό Μόσχας-Εστορίλ (Novasports 7)
20:00 Ευρωλίγκα: Τουρόφ-Μπάγερν (Novasports 3)
20:00 UEFA Europa League: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
20:00 UEFA Europa League: Απόλλων Λεμ-Γκλάντμπαχ (Novasports 6)
20:00 UEFA Europa League: Αστέρας Τρίπολης-Τότεναμ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00 UEFA Europa League: Παναθηναϊκός-Αϊντχόφεν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι-Τσεντεβίτα (Novasports 7)
22:00 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσέ Ούλκερ-Μπαρτσελόνα (Novasports 3)
22:05 UEFA Europa League: Εβερτον-Λιλ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:05 UEFA Europa League: Νάπολι-Γιουνγκ Μπόις (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:05 UEFA Europa League: Γκινγκάμπ-Διναμό Μινσκ (Novasports 6)
00:00 Europa League Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00 Super Euroleague (Novasports 3)

07-11-14
10:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX - Cup of China - Σύντομος χορός (Eurosport 2)
11:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX - Cup of China - Σύντομο γυναικών (Eurosport 2)
13:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX - Cup of China - Σύντομο ανδρών (Eurosport 2)
15:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX - Cup of China - Σύντομο ζευγαριών (Eurosport 2)
18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ-Ουνικάχα Μάλαγα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Ολυμπιακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Αλμπα-Λιμόζ (Novasports 4)
21:30 Γαλλικό Πρωτάθλημα: 13η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Λαμποράλ (Novasports 3)
21:45 Ευρωλίγκα: Γαλατασαράι-Νεπτούνας (Novasports 7)
23:30 Super Euroleague (Novasports 3)
00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

08-11-14
15:00 Super League ΟΠΑΠ: Εργοτέλης-Βέροια (Novasports 4)
15:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Ανδρες – Κατηγορία 56 κιλών (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:00 Basket League:Πανελευσινιακός-ΑΕΚ (Novasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Α.Ο.Κ.-Παναιτωλικός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: 13η Αγωνιστική (Novasports 4)
19:30 Αγώνας Volley League (Novasports 3)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: Skoda Ξάνθη-ΟΦΗ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: 13η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

09-11-14
12:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Γυναίκες – Κατηγορία 48 κιλών (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ: ΟΣΦΠ-Πανθρακικός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Ανδρες – Κατηγορία 62 κιλών (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:00 Basket League: ΠΑΟ-Ρέθυμνο (Novasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Πανιώνιος-ΑΕΛ Καλλονής (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΣ Γιάννινα-Νίκη Βόλου (Novasports 4)
17:15 Super League ΟΠΑΠ: Λεβαδειακός-Πλατανιάς (Novasports 7)
19:30 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: 12η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
Κατηγορία Pay TV News

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Libra Press © Copyright 2020 | All Rights Reserved
Dual Design
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.