Ειδήσεις . Pay TV News
Τρίτη, 18 Δεκεμβρίου 2018 | 12:59

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 19 Δεκεμβρίου 2018 – 14 Ιανουαρίου 2019

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (Τετάρτη 19 Δεκεμβρίου 2018 – 14 Ιανουαρίου 2019)

Τετάρτη 19 Δεκεμβρίου

02:00 NHL, Ducks - Rangers (FOX Sports HD)
14:30 World Darts Championship (FOX Sports HD)
19:15 Ευρωλίγκα: Νταρουσάφακα-Ζάλγκιρις (Novasports3HD)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(Τετάρτη 19 Δεκεμβρίου 2018 – 14 Ιανουαρίου 2019)

Τετάρτη 19 Δεκεμβρίου

02:00 NHL, Ducks - Rangers (FOX Sports HD)
14:30 World Darts Championship (FOX Sports HD)
19:15 Ευρωλίγκα: Νταρουσάφακα-Ζάλγκιρις (Novasports3HD)
19:30 Basketball Champions League: ΑΕΚ-Νίμπουρκ (Novasports1HD)
19:30 Basketball Champions League: Ντιζόν-Μπάμπεργκ (Novasports4HD)
21:00 Super Euroleague (Novasports2HD)
21:00 World Darts Championship (FOX Sports HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι-Χίμκι (Novasports5HD)
21:45 Carabao Cup Προημιτελικός: Άρσεναλ-Τότεναμ (Novasports1HD)
21:45 Carabao Cup Προημιτελικός: Τσέλσι-Μπόρνμουθ (Novasports3HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Μπάγερν (Novasports4HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης -Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:05 Λιγκ Καπ Γαλλίας: Μαρσέιγ-Στρασβούργο (Novasports24HD)
24:00 Super Euroleague (Novasports1HD)
___________________________________________________________________________________________________

Πέμπτη 20 Δεκεμβρίου

03:00 NHL, Penguins - Capitals (FOX Sports HD)
10:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σάαλμπαχ (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σάαλμπαχ (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 World Darts Championship (FOX Sports HD)
18:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Νόβε Μέστο (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 14η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ-Αναντόλου Εφές (Novasports1HD)
20:00 Super Euroleague (Novasports2HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Γκραν Κανάρια (Novasports2HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Μπούντουτσνοστ-Φενερμπαχτσέ (Novasports3HD)
21:00 World Darts Championship (FOX Sports HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Μπαρτσελόνα (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:00 Super Euroleague (Novasports2HD)

__________________________________________________________________________________________________

Παρασκευή 21 Δεκεμβρίου

02:00 NHL, Predators - Flyers (FOX Sports HD)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κουρσεβέλ (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Τσερβίνια (Eurosport2)
14:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κουρσεβέλ (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 World Darts Championship (FOX Sports HD)
14:30 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Ινιχεν (Eurosport2)
18:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Νόβε Μέστο (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Νταρουσάφακα (Novasports4HD)
20:00 Super Euroleague (Novasports1HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-Μακάμπι (Novasports3HD)
21:00 World Darts Championship (FOX Sports HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports2HD)
23:00 Super Euroleague (Novasports1HD)
___________________________________________________________________________________________________

Σάββατο 22 Δεκεμβρίου

01:30 NCAA College Basketball, UC Irvine - Butler (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, Buffalo - Marquette (FOX Sports HD)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κουρσεβέλ (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:15 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Ινιχεν (Eurosport2)
12:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ράμσαου (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική: Λάτσιο-Κάλιαρι (Novasports1HD)
14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κουρσεβέλ (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 World Darts Championship (FOX Sports HD)
15:30 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Νόβε Μέστο (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Φιορεντίνα (Novasports2HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-ΣΠΑΛ (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Τορίνο (Novasports4ΗD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Αταλάντα (Novasports5HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Φροζινόνε (Novasports24ΗD)
16:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Μαντόνα ντι Καμπίλιο (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: ΟΦΗ-Ατρόμητος (Novasports1HD) )
17:45 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Νόβε Μέστο (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Έμπολι-Σαμπντόρια (Novasports5ΗD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κιέβο Βερόνα-Ίντερ (Novasports3HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Μπολόνια (Novasports4HD)
19:00 NCAA College Football, Birmingham Bowl (FOX Sports HD)
19:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Μαντόνα ντι Καμπίλιο (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 EFL Championship 23η αγωνιστική: Χαλ-Σουόνσι (Novasports1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Πανιώνιος-Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)
20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Άλκμααρ (Novasports5HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Ρόμα (Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική: Ανζέ-Μαρσέιγ (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Ναντ (Novasports3HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Λιόν (Novasports4HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
23:00 NFL, Redskins - Titans (FOX Sports HD)
___________________________________________________________________________________________________

Κυριακή 23 Δεκεμβρίου

03:00 NFL, Ravens - Chargers (FOX Sports HD)
11:15 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ράμσαου (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Νόβε Μέστο (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Ουτρέχτη-Άγιαξ (Novasports2HD)
13:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ράμσαου (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 Ώρα των πρωταθλητών-Pre Game ΑΕΚ-Λεβαδειακός (Novasports1HD)
14:30 World Darts Championship (FOX Sports HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Λεβαδειακός (Novasports1HD)
15:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Νόβε Μέστο (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Ντεν Χάαγκ-Φέγενορντ (Novasports3HD)
15:30 EFL Championship: Άστον Βίλα-Λιντς (Novasports4HD)
16:15 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Ολυμπιακός-ΑΕΛ (Novasports2HD)
17:00 Ώρα των πρωταθλητών Post Game ΑΕΚ-Λεβαδειακός (Novasports1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-ΑΕΛ (Novasports2HD)
18:15 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports1HD)
19:15 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Ολυμπιακός-ΑΕΛ (Novasports2HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports1HD)
20:00 NFL (FOX Sports HD)
21:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:25 NFL (FOX Sports HD)

___________________________________________________________________________________________________

Δευτέρα 24 Δεκεμβρίου

03:20 NFL, Chiefs - Seahawks (FOX Sports HD)
___________________________________________________________________________________________________

Τρίτη 25 Δεκεμβρίου

03:15 NFL, Broncos - Raiders (FOX Sports HD)
___________________________________________________________________________________________________

Τετάρτη 26 Δεκεμβρίου

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική: Φροζινόνε-Μίλαν (Novasports1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Γιουβέντους (Novasports1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Λάτσιο (Novasports2HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Πάρμα (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Κιέβο Βερόνα (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Τζένοα (Novasports24ΗD)
17:00 EFL Championship 24η αγωνιστική: Νόριτς-Νότιγχαμ Φ. (Novasports5HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Σασουόλο (Novasports1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Έμπολι (Novasports2HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Ουντινέζε (Novasports3ΗD)
20:30 NCAA College Football, First Responder Bowl (FOX Sports HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Νάπολι (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

___________________________________________________________________________________________________

Πέμπτη 27 Δεκεμβρίου

12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 World Darts Championship (FOX Sports HD)
18:00 Super Euroleague (Novasports1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 15η αγωνιστική: Χίμκι-Μπασκόνια (Novasports2HD)
19:15 Ευρωλίγκα: Νταρουσάφακα-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
21:00 World Darts Championship (FOX Sports HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD)
21:15 Super Euroleague (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Αναντόλου Εφές (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

___________________________________________________________________________________________________

Παρασκευή 28 Δεκεμβρίου

04:00 NCAA College Football, Texas Bowl (FOX Sports HD)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σέμερινγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σέμερινγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 World Darts Championship (FOX Sports HD)
19:30 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Ρεάλ Μ. (Novasports1HD)
20:00 Super Euroleague (Novasports2HD)
21:00 World Darts Championship (FOX Sports HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-ΤΣΣΚΑ (Novasports2HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν-Μπούντουτσνοστ (Novasports3HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Γκραν Κανάρια-Ζαλγκίρις (Novasports1HD)
23:00 Super Euroleague (Novasports2HD)
___________________________________________________________________________________________________

Σάββατο 29 Δεκεμβρίου

02:00 NCAA College Basketball, UT-Rio Grande Valley - Texas Tech (FOX Sports HD)
04:00 NCAA College Football, Alamo Bowl (FOX Sports HD)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σέμερινγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 ΤΕΝΙΣ: HOPMAN CUP (Eurosport2)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική: Γιουβέντους-Σαμπντόρια (Novasports1HD)
13:30 ΤΕΝΙΣ: HOPMAN CUP (Eurosport2)
14:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σέμερινγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 World Darts Championship (FOX Sports HD)
15:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Τόμπλαχ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 ΤΕΝΙΣ: HOPMAN CUP (Eurosport2)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Ρόμα (Novasports1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Έμπολι-Ίντερ (Novasports2HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Τορίνο (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Φιορεντίνα (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Κάλιαρι (Novasports5ΗD)
17:00 EFL Championship 25η αγωνιστική: Μπρίστολ Σ.-Ρόδεραμ (Novasports24HD)
17:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ομπερτντορφ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Αταλάντα (Novasports2ΗD)
18:00 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Κιέβο Βερόνα-Φροζινόνε (Novasports3ΗD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Μπολόνια (Novasports1HD)
19:00 ΔΙΑΘΛΟ: Γερμανία (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 World Darts Championship (FOX Sports HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-ΣΠΑΛ (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
___________________________________________________________________________________________________

Κυριακή 30 Δεκεμβρίου

03:00 NCAA College Football, Cotton Bowl (FOX Sports HD)
11:30 ΤΕΝΙΣ: HOPMAN CUP (Eurosport2)
13:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Τόμπλαχ (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 ΤΕΝΙΣ: HOPMAN CUP (Eurosport2)
15:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Τόμπλαχ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 ΤΕΝΙΣ: HOPMAN CUP (Eurosport2)
17:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ομπερτντορφ (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 NFL (FOX Sports HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:25 NFL (FOX Sports HD)
___________________________________________________________________________________________________

Δευτέρα 31 Δεκεμβρίου

03:20 NHL, Golden Knights - Coyotes (FOX Sports HD)
05:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Μπρισμπέιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Μπρισμπέιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Γκάρμισχ – Πάρτενκίρχεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 NCAA College Football, Military Bowl (FOX Sports HD)
22:00 NCAA College Football, Redbox Bowl (FOX Sports HD)
___________________________________________________________________________________________________

Τρίτη 1 Ιανουαρίου

01:30 NCAA College Football Show, College Football Pre-game Show (FOX Sports HD)
02:00 NCAA College Football, Holiday Bowl (FOX Sports HD)
05:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Μπρισμπέιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
05:30 NCAA College Football Show, Holiday Bowl Postgame (FOX Sports HD)
07:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Μπρισμπέιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 ΤΕΝΙΣ: HOPMAN CUP (Eurosport2)
12:45 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Βαλ Μουστέρ (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 ΤΕΝΙΣ: HOPMAN CUP (Eurosport2)
14:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Γκάρμισχ – Πάρτενκίρχεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 ΤΕΝΙΣ: HOPMAN CUP (Eurosport2)
17:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Όσλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship 26η αγωνιστική: Νότιγχαμ Φόρεστ-Λιντς (Novasports1HD)
17:00 EFL Championship: Ντέρμπι-Μίντλεσμπρο (Novasports2HD)
__________________________________________________________________________________________________

Τετάρτη 2 Ιανουαρίου

01:00 NCAA College Football, Rose Bowl (FOX Sports HD)
03:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Μπρισμπέιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
03:45 NCAA College Football, Sugar Bowl (FOX Sports HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Μπρισμπέιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
07:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Μπρισμπέιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 ΤΕΝΙΣ: HOPMAN CUP (Eurosport2)
12:45 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Ομπερτντορφ (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 ΤΕΝΙΣ: HOPMAN CUP (Eurosport2)
14:45 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Ομπερτντορφ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 ΤΕΝΙΣ: HOPMAN CUP (Eurosport2)
20:00 Eurocup Top 16 1η αγωνιστική (Novasports1HD)
20:00 Eurocup Top 16 1η αγωνιστική: (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
__________________________________________________________________________________________________

Πέμπτη 3 Ιανουαρίου

02:00 NCAA College Basketball, Seton Hall - Xavier (FOX Sports HD)
04:00 NCAA College Basketball, DePaul - Villanova (FOX Sports HD)
05:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Μπρισμπέιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:00 NHL, Wild - Maple Leafs (FOX Sports HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Μπρισμπέιν (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: HOPMAN CUP (Eurosport2)
13:30 ΤΕΝΙΣ: HOPMAN CUP (Eurosport2)
14:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Ομπερτντορφ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ινσμπρουκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 ΤΕΝΙΣ: HOPMAN CUP (Eurosport2)
16:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Ομπερτντορφ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Ευρωλίγκα 16η αγωνιστική: Αναντόλου Εφές-Μπάγερν (Novasports1HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης – Μακάμπι Fox Τελ Αβιβ (Novasports1HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Μπούντουτσνοστ (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
22:30 Ευρωλίγκα: Γκραν Κανάρια-Χίμκι (Novasports2HD)
23:45 Super Euroleague (Novasports1HD)

___________________________________________________________________________________________________

Παρασκευή 4 Ιανουαρίου

07:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Μπρισμπέιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 ΤΕΝΙΣ: HOPMAN CUP (Eurosport2)
13:30 ΤΕΝΙΣ: HOPMAN CUP (Eurosport2)
14:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ινσμπρουκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 ΤΕΝΙΣ: HOPMAN CUP (Eurosport2)
19:30 Super Euroleague (Novasports2HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Μπασκόνια (Novasports1HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-ΤΣΣΚΑ (Novasports3HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Νταρουσάφακα (Novasports1HD)
23:00 Super Euroleague (Novasports2HD)
___________________________________________________________________________________________________

Σάββατο 5 Ιανουαρίου

02:00 NHL, Jets - Penguins (FOX Sports HD)
07:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Μπρισμπέιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: HOPMAN CUP (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: HOPMAN CUP (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport2)
13:45 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport2)
14:00 ΤΕΝΙΣ: HOPMAN CUP (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport2)
15:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ζάγκρεμπ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Μπίσχοφσχόφεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των 64, Τουλούζ - Νις (Novasports1HD)
20:00 NHL, Wild - Senators (FOX Sports HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
23:35 NFL, AFC Wild Card Playoff (FOX Sports HD)
___________________________________________________________________________________________________

Κυριακή 6 Ιανουαρίου

03:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)
03:15 NFL, NFC Wild Card Playoff (FOX Sports HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)
05:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Μπρισμπέιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport2)
12:00 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport2)
13:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ζάγκρεμπ (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport2)
14:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Οτέπα (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ζάγκρεμπ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Μπίσχοφσχόφεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:05 NFL, AFC Wild Card Playoff (FOX Sports HD)
21:45 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των 64, Πιντιβί-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:40 NFL, NFC Wild Card Playoff (FOX Sports HD)
___________________________________________________________________________________________________

Δευτέρα 7 Ιανουαρίου

07:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:55 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των 64: Λιλ-Σοσό (Novasports1HD)
___________________________________________________________________________________________________

Τρίτη 8 Ιανουαρίου

03:00 NCAA College Football, National Championship Game (FOX Sports HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Φλαχάου (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 17η αγωνιστική: Χίμκι-Φενερμπαχτσέ (Novasports4HD)
19:30 Basketball Champions League 10η αγωνιστική: ΠΑΟΚ-Χολόν (Novasports2HD)
20:00 Super Euroleague (Novasports1HD)
20:00 Eurocup Top 16 2η αγωνιστική (Novasports5HD)
20:30 Ευρωλίγκα: Zάλγκιρις-Αναντόλου Εφές (Novasports3HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Μπασκόνια (Novasports1HD)
21:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Φλαχάου (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Carabao Cup Ημιτελικός 1ος Αγώνας (Novasports4HD)
22:05 Γαλλικό Λιγκ Καπ Προημιτελικός (Novasports5HD)
22:30 Ευρωλίγκα: Γκραν Κανάρια-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports2HD)
23:00 Super Euroleague (Novasports1HD)
___________________________________________________________________________________________________

Τετάρτη 9 Ιανουαρίου

01:30 NCAA College Basketball, Georgetown - Xavier (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, Butler - Seton Hall (FOX Sports HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:15 Ευρωλίγκα: Νταρουσάφακα-ΤΣΣΚΑ (Novasports3HD)
19:30 Basketball Champions League: Προμηθέας Π.-Μπαϊρόιτ (Novasports1HD)
20:00 Super Euroleague (Novasports2HD)
20:00 Eurocup Top 16 (Novasports5HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπάγερν (Novasports2HD)
21:00 Basketball Champions League: Μπάμπεργκ-ΑΕΚ (Novasports4HD μόνο σε μαγνητοσκόπηση)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι-Μπούντουτσνοστ (Novasports4HD)
21:45 Carabao Cup Ημιτελικός 1ος Αγώνας (Novasports1HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Μπαρτσελόνα (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:05 Γαλλικό Λιγκ Καπ Προημιτελικός (Novasports5HD)
23:00 Super Euroleague (Novasports2HD)
___________________________________________________________________________________________________

Πέμπτη 10 Ιανουαρίου

03:00 NHL, Predators - Blackhawks (FOX Sports HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ομπερχοφ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 18η αγωνιστική: Αναντόλου Εφές-Χίμκι (Novasports3HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Ζάλγκιρις (Novasports1HD)
21:00 Super Euroleague (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
24:00 Super Euroleague (Novasports2HD)
___________________________________________________________________________________________________

Παρασκευή 11 Ιανουαρίου

02:00 NHL, Maple Leafs - Devils (FOX Sports HD)
07:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:15 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ομπερχοφ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ-Μακάμπι (Novasports2HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Μπούντουτσνοστ-Νταρουσάφακα (Novasports4HD)
21:00 Super Euroleague (Novasports1HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Γκραν Κανάρια (Novasports5HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 20ή αγωνιστική (Novasports2HD)
21:45 EFL Championship 27η αγωνιστική: Λιντς-Ντέρμπι (Novasports24HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
24:00 Super Euroleague (Novasports1HD)
___________________________________________________________________________________________________

Σάββατο 12 Ιανουαρίου

02:30 NHL, Sabres - Hurricanes (FOX Sports HD)
08:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:35 Ski Classics (FOX Sports HD)
10:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport2)
12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Αντελμπόντεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Αγιος Αντώνιος (Eurosport2)
13:30 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ομπερχοφ (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Δρέσδη (Eurosport2)
14:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Αντελμπόντεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:45 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σιγκούλντα (Eurosport2)
16:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ομπερχοφ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 Φόρμουλα E: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIA Μαρακές (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport2)
17:00 EFL Championship: Γουϊγκαν-Άστον Βίλα (Novasports3HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα (Novasports4HD)
18:45 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σιγκούλντα (Eurosport2)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα (Novasports2HD)
19:30 EFL Championship: Μίλγουολ-Μπλάκμπερν (Novasports3HD)
20:00 NHL, Rangers - Islanders (FOX Sports HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24ΗD)
22:30 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Κάλγκαρι (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:35 NFL, AFC Divisional Playoff (FOX Sports HD)


___________________________________________________________________________________________________

Κυριακή 13 Ιανουαρίου

03:15 NFL, NFC Divisional Playoff (FOX Sports HD)
10:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport2)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Αντελμπόντεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Αγιος Αντώνιος (Eurosport2)
12:30 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ομπερχοφ (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Δρέσδη (Eurosport2)
14:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Αντελμπόντεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport2)
15:30 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ομπερχοφ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:15 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports2HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα (Novasports2HD)
17:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports1HD)
19:15 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show (Novasports2HD)
19:30 Eλληνικό πρωτάθλημα (Novasports1HD)
20:05 NFL, AFC Divisional Playoff (FOX Sports HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show (Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)
23:40 NFL, NFC Divisional Playoff (FOX Sports HD)

___________________________________________________________________________________________________

Δευτέρα 14 Ιανουαρίου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport2)
15:15 ΤΕΝΙΣ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports1HD)
19:30 Eλληνικό πρωτάθλημα (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show (Novasports1HD)

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

IB-MS303-T

Η αγορά σήμερα

04-06-2019

IB-MS303-T

Η επιτραπέζια βάση IB-MS303-T είναι μία εξαιρετικά εργονομική και μοντέρνα βάση στήριξης, για την τοποθέτηση μιας οθόνης υπολογιστή στο γραφείο σας. Διαθέτει 4 συνολικά αρθρώσεις με ελευθερία κίνησης, οι οποίες σας επιτρέπουν να έχετε ανά πάσα στιγμή την οθόνη σας στην επιθυμητή θέση. Χάρη στο clamp στήριξης που διαθέτει, μπορείτε...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 130

Τεύχος 130

19-06-2019

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 130

Το νέο τεύχος Ιουλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το έτερο περιοδικό «Security Report», που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας, αλλά και το πέμπτο τεύχος του περιοδικού «NOW», που απευθύνεται σε τεχνικούς δικτύων. Το νέο τεύχος έρχεται με ειδήσεις από το χώρο της τηλεόρασης και των μίντια, και με παρουσιάσεις και δοκιμές νέων προϊόντων που δοκίμασε η δημοσιογραφική μας ομάδα. Στις δοκιμές του νέου τεύχους θα διαβάσουμε το άρθρο για τον Dreambox ONE Ultra HD ένα νέο που φέρνει στην αγορά η Dream Property (πρώην Dream Multimedia). Πρόκειται για έναν εντελώς διαφορετικό δέκτη, ο οποίος έρχεται με διπλό δορυφορικό DVB-S2X tuner και υπερυψηλής απόδοσης επεξεργαστή 6 πυρήνων που τον καθιστά ως τον παγκοσμίως ταχύτερο δέκτη στην αγορά. Βασίζεται σε εντελώς διαφορετική φιλοσοφία σχεδιασμού σε σχέση με όλα τα προηγούμενα μοντέλα, ενώ είναι ο πρώτος Dreambox δέκτης που μπορεί να υποστηρίξει διπλή λειτουργία Enigma2 και Android. Με ασύρματε...

digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.