Ειδήσεις . Pay TV News
Τετάρτη, 9 Ιανουαρίου 2019 | 12:34

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 9-21 Ιανουαρίου 2019

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (9-21 Ιανουαρίου 2019)

Τετάρτη 9 Ιανουαρίου
01:30 NCAA College Basketball, Georgetown - Xavier (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, Butler - Seton Hall (FOX Sports HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(9-21 Ιανουαρίου 2019)

Τετάρτη 9 Ιανουαρίου

01:30 NCAA College Basketball, Georgetown - Xavier (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, Butler - Seton Hall (FOX Sports HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Eurocup Top 16 Ζενίτ – Τσεντεβίτα (Novasports5HD)
19:15 Ευρωλίγκα: Νταρουσάφακα-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports3HD)
19:30 Basketball Champions League: Προμηθέας Πατρών-Μπαϊρόιτ (Novasports1HD)
20:00 Super Euroleague (Novasports2HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Fox Τελ Αβιβ - Μπούντουτσνοστ (Novasports4HD)
21:45 Carabao Cup Ημιτελικός 1ος Αγώνας Μάντσεστερ Σίτι – Μπέρτον Άλμπιον (Novasports1HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Μπαρτσελόνα (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:05 Γαλλικό Λιγκ Καπ Προημιτελικός Παρί Σεν Ζερμέν – Γκινγκάμπ (Novasports5HD)
23:00 Super Euroleague (Novasports2HD)
24:00 (μαγνητοσκόπηση) Basketball Champions League: Μπάμπεργκ-ΑΕΚ (Novasports4HD)
___________________________________________________________________________________________________

Πέμπτη 10 Ιανουαρίου

01:30 NCAA College Basketball, Georgetown - Xavier (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, Butler - Seton Hall (FOX Sports HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ομπερχοφ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 18η αγωνιστική: Αναντόλου Εφές-Χίμκι (Novasports3HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Ζάλγκιρις (Novasports1HD)
21:00 Super Euroleague (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
24:00 Super Euroleague (Novasports2HD)
___________________________________________________________________________________________________

Παρασκευή 11 Ιανουαρίου

02:00 NHL, Maple Leafs - Devils (FOX Sports HD)
07:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Ανδρών Σίδνεϊ (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:15 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ομπερχοφ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ-Μακάμπι (Novasports2HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Μπούντουτσνοστ-Νταρουσάφακα (Novasports4HD)
21:00 Super Euroleague (Novasports1HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Γκραν Κανάρια (Novasports5HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 20ή αγωνιστική Λιόν – Ρεμς (Novasports2HD)
21:45 EFL Championship 27η αγωνιστική: Λιντς-Ντέρμπι (Novasports24HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
24:00 Super Euroleague (Novasports1HD)
___________________________________________________________________________________________________

Σάββατο 12 Ιανουαρίου

02:30 NHL, Sabres - Hurricanes (FOX Sports HD)
08:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:35 Ski Classics (FOX Sports HD)
10:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport2)
12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Αντελμπόντεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Αγιος Αντώνιος (Eurosport2)
13:30 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ομπερχοφ (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Δρέσδη (Eurosport2)
14:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Αντελμπόντεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:45 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σιγκούλντα (Eurosport2)
16:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ομπερχοφ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 Φόρμουλα E: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIA Μαρακές (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport2)
17:00 EFL Championship: Γουίγκαν-Άστον Βίλα (Novasports3HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική ΑΕΛ – Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Αμιάν – Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports4HD)
18:45 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σιγκούλντα (Eurosport2)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ - Πανιώνιος (Novasports2HD)
19:30 EFL Championship: Μίλγουολ-Μπλάκμπερν (Novasports3HD)
20:00 NHL, Rangers - Islanders (FOX Sports HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24ΗD)
22:30 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Κάλγκαρι (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:35 NFL, Colts - Chiefs (FOX Sports HD)


___________________________________________________________________________________________________

Κυριακή 13 Ιανουαρίου

03:15 NFL, Cowboys - Rams (FOX Sports HD)
10:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport2)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Αντελμπόντεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Αγιος Αντώνιος (Eurosport2)
12:30 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ομπερχοφ (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Δρέσδη (Eurosport2)
14:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Αντελμπόντεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport2)
15:30 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ομπερχοφ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ – Ρεν (Novasports1HD)
16:15 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports2HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Λεβαδειακός – Ολυμπιακός (Novasports2HD)
17:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντι Φιέμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports1HD)
19:15 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show (Novasports2HD)
19:30 Eλληνικό πρωτάθλημα Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
20:05 NFL, Chargers - Patriots (FOX Sports HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show (Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ - Μονακό (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)
23:40 NFL, Eagles - Saints (FOX Sports HD)

___________________________________________________________________________________________________

Δευτέρα 14 Ιανουαρίου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport2)
15:15 ΤΕΝΙΣ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports1HD)
19:30 Eλληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα - ΑΕΚ (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show (Novasports1HD)

___________________________________________________________________________________________________

Τρίτη 15 Ιανουαρίου

02:00 NHL, Avalanche - Maple Leafs (FOX Sports HD)
02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport2)
15:15 ΤΕΝΙΣ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Τουρκικό Κύπελλο Φάση των «16» 1ος αγώνας (Novasports1HD)
19:00 Basketball Champions League 11η αγωνιστική: Μπεσίκτας-Προμηθέας Πατρών (Novasports2HD)
20:00 Eurocup Top 16 3η αγωνιστική: Παρτίζαν-Μονακό (Novasports3HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Basketball Champions League: Τενερίφη-Βενέτσια (Novasports1HD)

___________________________________________________________________________________________________

Τετάρτη 16 Ιανουαρίου

01:30 NCAA College Basketball, Seton Hall - Providence (FOX Sports HD)
02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
03:30 NCAA College Basketball, Marquette - Georgetown (FOX Sports HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport2)
15:15 ΤΕΝΙΣ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ρουχπόλτινγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Basketball Champions League: Νίζνι-Μπάνβιτ (Novasports1HD)
19:30 Basketball Champions League: AEK-Ντιζόν (Novasports2HD)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική εξ αναβολής: Τουλούζ-Λιόν (Novasports4HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Eurocup Top 16: Ουλμ-Λοκομοτίβ Κούμπαν (Novasports3HD)
21:00 Basketball Champions League: Μπαϊρόιτ-Βίρτους Μπολόνια (Novasports5HD)
21:30 Basketball Champions League: Ναντέρ-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική εξ αναβολής: Σεντ Ετιέν-Μαρσέιγ (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

___________________________________________________________________________________________________

Πέμπτη 17 Ιανουαρίου

01:30 NCAA College Basketball, Creighton - St. John's (FOX Sports HD)
02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
03:30 NCAA College Basketball, Butler - DePaul (FOX Sports HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport2)
15:15 ΤΕΝΙΣ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ρουχπόλτινγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 19η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Μπάγερν Μονάχου (Novasports2HD)
20:00 Super Euroleague Pre Game Show (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Χίμκι (Novasports1HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Fox Τελ Αβίβ-Μπαρτσελόνα (Novasports3HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Γκραν Κανάρια-Φενερμπαχτσέ (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:00 Super Euroleague Post Game Show (Novasports1HD)
___________________________________________________________________________________________________

Παρασκευή 18 Ιανουαρίου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
02:30 NHL, Maple Leafs - Lightning (FOX Sports HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport2)
15:15 ΤΕΝΙΣ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ρουχπόλτινγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ζακοπέιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Super Euroleague Pre Game Show (Novasports2HD)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντόλου Εφές-Νταρουσάφακα (Novasports3HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Μπούντουτσνοστ-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports4HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Λιλ-Αμιάν (Novasports1HD)
21:45 EFL Championship 28η αγωνιστική: Νόριτς-Μπέρμιγχαμ (Novasports5HD)
22:00 Super Euroleague Post Game Show (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD)

___________________________________________________________________________________________________

Σάββατο 19 Ιανουαρίου

02:00 NHL, Canadiens - Blue Jackets (FOX Sports HD)
02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:10 Ski Classics (FOX Sports HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport2)
15:15 ΤΕΝΙΣ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ρουχπόλτινγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 20ή αγωνιστική: Ρόμα-Τορίνο (Novasports2HD)
16:15 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports1HD)
17:00 EFL Championship: Μίντλεσμπρο-Μίλγουολ (Novasports3HD)
17:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ζακοπέιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική: ΠΑΣ Γιάννινα-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Γκινγκάμπ (Novasports4HD)
18:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports2HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Πάρμα (Novasports3HD)
19:15 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show (Novasports1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Πανιώνιος (Novasports2HD)
19:30 EFL Championship: Σουόνσι-Σέφιλντ Γιουν. (Novasports5HD)
20:00 NHL, Ducks - Devils (FOX Sports HD)
20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική: Τσβόλε-Φέγενορντ (Novasports4HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Στρασβούργο (Novasports3HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Σασουόλο (Novasports1HD)
21:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24ΗD)
___________________________________________________________________________________________________

Κυριακή 20 Ιανουαρίου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
11:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βένγκεν (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κορτίνα ντ'Αμπρέτσο (Eurosport2)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φροζινόνε-Αταλάντα (Novasports2HD)
13:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βένγκεν (Eurosport2)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Παναιτωλικός (Novasports1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport2)
15:15 ΤΕΝΙΣ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Έμεν-Αϊντχόφεν (Novasports3HD)
15:45 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ρουχπόλτινγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Σαμπντόρια (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Μπολόνια (Novasports5HD)
16:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ζακοπέιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-Άρης (Novasports2HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Χερενφέιν (Novasports3HD)
18:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Έμπολι (Novasports4HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)
19:30 NHL, Capitals - Blackhawks (FOX Sports HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show (Novasports1HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Λάτσιο (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σ.Ετιέν-Λιόν (Novasports3HD)
22:00 NFL, NFC Championship Game (FOX Sports HD)
22:05 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)
___________________________________________________________________________________________________

Δευτέρα 21 Ιανουαρίου

01:30 NFL, AFC Championship Game (FOX Sports HD)
02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ζακοπέιν (Eurosport2)
10:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κορτίνα ντ'Αμπρέτσο (Eurosport2)
15:15 ΤΕΝΙΣ (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Κιέβο Βερόνα (Novasports1HD)
22:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Μίλαν (Novasports1HD)
22:00 EFL Championship: Μπόλτον-Γ.Μπρόμιτς (Novasports2HD)

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

IB-MS303-T

Η αγορά σήμερα

04-06-2019

IB-MS303-T

Η επιτραπέζια βάση IB-MS303-T είναι μία εξαιρετικά εργονομική και μοντέρνα βάση στήριξης, για την τοποθέτηση μιας οθόνης υπολογιστή στο γραφείο σας. Διαθέτει 4 συνολικά αρθρώσεις με ελευθερία κίνησης, οι οποίες σας επιτρέπουν να έχετε ανά πάσα στιγμή την οθόνη σας στην επιθυμητή θέση. Χάρη στο clamp στήριξης που διαθέτει, μπορείτε...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 129

Τεύχος 129

21-05-2019

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 129

Το νέο τεύχος Ιουνίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το έτερο περιοδικό «Security Report», που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας, αλλά και το τέταρτο τεύχος του περιοδικού «NOW», που απευθύνεται σε τεχνικούς δικτύων. Το νέο τεύχος έρχεται με ειδήσεις από το χώρο της τηλεόρασης και των μίντια, και με παρουσιάσεις και δοκιμές νέων προϊόντων που δοκίμασε η δημοσιογραφική μας ομάδα. Κεντρικό θέμα στο νέο τεύχος Ιουνίου είναι το αφιέρωμα στα δορυφορικά κανάλια Multistream και DVB-S2X. Η ψηφιακή δορυφορική μετάδοση video δεύτερης γενιάς (DVB-S2) αποτελεί σήμερα το κυρίαρχο πρότυπο που χρησιμοποιούν για την εκπομπή τους τα δορυφορικά τηλεοπτικά κανάλια. Σε σχέση με το αρχικό DVB-S, το DVB-S2 διαθέτει βελτιωμένα χαρακτηριστικά και είναι συμβατό με νέες τεχνολογίες που εξασφαλίζουν υψηλότερη ποιότητα εικόνας και καλύτερη εκμετάλλευση της χωρητικότητας. Τέτοιες τεχνολογίες είναι η εκπομπή Multistream που επιτυγχάνει τη μετάδοση πολλαπλών ροώ...

digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.