Ειδήσεις . Pay TV News
Τετάρτη, 6 Φεβρουαρίου 2019 | 11:09

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 6-18 Φεβρουαρίου 2019

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (6-18 Φεβρουαρίου)

Τετάρτη 6 Φεβρουαρίου
03:00 NCAA College Basketball, St. John's - Marquette (FOX Sports HD)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αρε (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αρε (Eurosport1/Eurosport1HD)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(6-18 Φεβρουαρίου)

Τετάρτη 6 Φεβρουαρίου

03:00 NCAA College Basketball, St. John's - Marquette (FOX Sports HD)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αρε (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αρε (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Επετειακή εκδήλωση: 20 χρόνια Ελληνική Παραολυμπιακή Επιτροπή (Novasports1HD)
19:30 Basketball Champions League: Βίρτους Μπολόνια-Προμηθέας Πατρών (Novasports2HD)
19:30 Basketball Champions League: Οστάνδη – Στρασβούργο (Novasports3HD)
19:30 Γαλλικό Κύπελλο: Βιλεφράνς-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports4HD)
19:30 Τουρκικό Κύπελλο Προημιτελικός 1ος Αγώνας: Γαλατασαράι-Χαταϊσπορ Αντάκια (Novasports24HD)
19:00 Eurocup Ρίτας Βίλνιους – Μονακό (Novasports3HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Basketball Champions League: AEK-Αντβέρπ (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24ΗD)
22:05 Γαλλικό Κύπελλο: Ρεν-Λιλ (Novasports2HD)

______________________________________________________________________________________

Πέμπτη 7 Φεβρουαρίου

02:30 NCAA College Basketball, Georgetown - Providence (FOX Sports HD)
07:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: SIX-DAY (TRACK CHAMPIONSHIP), Κοπεγχάγη (Eurosport2)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αρε (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αρε (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Volta a la Comunitat Valenciana (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κανμόρ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Ευρωλίγκα 22η αγωνιστική: Αναντόλου Εφές-Γκραν Κανάρια (Novasports1HD)
20:00 Super Euroleague Pre Game Show (Novasports2HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Μπούντουτσνοστ-Χίμκι (Novasports5HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Premier League Darts (FOX Sports HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 23η αγωνιστική: Λάτσιο-Έμπολι (Novasports3HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Ζαλγκίρις (Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό Κύπελλο: Γκινγκάμπ-Λιόν (Novasports4HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
22:45 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κανμόρ (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:00 Super Euroleague Post Game Show (Novasports2HD)
______________________________________________________________________________________

Παρασκευή 8 Φεβρουαρίου

02:00 NHL, Avalanche - Capitals (FOX Sports HD)
07:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: SIX-DAY (TRACK CHAMPIONSHIP), Μελβούρνη (Eurosport2)
11:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αρε (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αρε (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport2)
18:30 Super Euroleague Pre Game Show (Novasports1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports2HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κιέβο Βερόνα-Ρόμα (Novasports2HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Μπάγερν (Novasports3HD)
21:45 Super Euroleague Post Game Show (Novasports1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: Ντιζόν-Μαρσέιγ (Novasports4HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Νταρουσάφακα (Novasports5HD)
21:45 EFL Championship 31η αγωνιστική: Άστον Βίλα-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (Novasports24HD)


Σάββατο 9 Φεβρουαρίου

03:00 NHL, Flames - Rangers (FOX Sports HD)
06:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: SIX-DAY (TRACK CHAMPIONSHIP), Μελβούρνη (Eurosport2)
10:45 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: FELDBERG, Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι (Eurosport2)
12:15 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Λάχτι, Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αρε (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Λάχτι (Eurosport2)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Volta a la Comunitat Valenciana (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Λάχτι, Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship: Νότιγχαμ Φόρεστ-Μπρέντφορντ (Novasports3HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 20ή αγωνιστική: Πανιώνιος-Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD)
17:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Λάχτι (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί ΣΖ-Μπορντό (Novasports4HD)
18:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΠΑΣ Γιάννινα-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Νάπολι (Novasports3HD)
19:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Χεράκλες-Άγιαξ (Novasports1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)
19:30 EFL Championship: Στόουκ-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports5HD)
20:00 NHL, Kings - Bruins (FOX Sports HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport2)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Στρασβούργο - Ανζέ (Novasports3HD)
21:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κανμόρ (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Ίντερ (Novasports1HD)
21:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show ΠΑΣ Γιάννινα-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)
21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Ντε Γκράαφσαπ (Novasports4HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
23:30 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κανμόρ (Eurosport1/Eurosport1HD)


Κυριακή 10 Φεβρουαρίου

09:35 Ski Classics (FOX Sports HD)
10:00 ΛΟΥΤΖ: Όμπερχοφ, Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:45 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: FELDBERG, Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι (Eurosport2)
11:30 ΛΟΥΤΖ: Όμπερχοφ, Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Λάχτι, Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport2)
13:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αρε (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Τζένοα (Novasports2HD)
14:00 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ-ΟΦΗ (Novasports1HD)
14:00 EFL Championship: Νόριτς-Ίπσουϊτς (Novasports3HD)
14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport2)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: AEK-ΟΦΗ (Novasports1HD)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Volta a la Comunitat Valenciana (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Ουντινέζε (Novasports2HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Φροζινόνε (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-ΣΠΑΛ (Novasports4HD)
17:00 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ-ΟΦΗ (Novasports1HD)
17:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Λάχτι (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Ουτρέχτη-Αϊντχόφεν (Novasports5HD)
17:40 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Γιουβέντους (Novasports2HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
19:30 NHL, Sharks - Predators (FOX Sports HD)
19:45 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κανμόρ (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport2)
21:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Κάλιαρι (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Λιόν (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)
22:45 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κανμόρ (Eurosport1/Eurosport1HD)


Δευτέρα 11 Φεβρουαρίου

11:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αρε (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport2)
14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport2)
15:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αρε (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Η Γιορτή του ποδοσφαιριστή – Βραβεία ΠΣΑΠ (Novasports1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Άρης (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία 24η αγωνιστική: Μπρεστ-Οσέρ (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Τρίτη 12 Φεβρουαρίου

02:00 NHL, Penguins - Flyers (FOX Sports HD)
11:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport2)
16:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αρε (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
______________________________________________________________________________________

Τετάρτη 13 Φεβρουαρίου

02:00 Capitals - Blue Jackets (FOX Sports HD)
11:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
______________________________________________________________________________________

Πέμπτη 14 Φεβρουαρίου

01:30 NCAA College Basketball, Providence - Villanova (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, Georgetown - Seton Hall (FOX Sports HD)
12:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κανμόρ (Eurosport2)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport2)
15:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αρε (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αρε (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σόλτζερ Χόλοου (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Premier League Darts – Glasgow (FOX Sports HD)
21:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
______________________________________________________________________________________

Παρασκευή 15 Φεβρουαρίου

08:05 NRL All Stars Match 2019, Maori Women's All Stars - Indigenous Women’s All Stars (FOX Sports HD)
10:55 NRL All Stars Match 2019, Maori All Stars - Indigenous All Stars (FOX Sports HD)
13:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport2)
15:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αρε (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βίλινγκεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αρε (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:05 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σόλτζερ Χόλοου (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport2)
21:30Ιταλικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: Γιουβέντους-Φροζινόνε (Novasports2HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική: Λιόν-Γκινγκάμπ (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Σάββατο 16 Φεβρουαρίου

02:00 NHL, Rangers - Sabres (FOX Sports HD)
11:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αρε (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:15 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι (Eurosport2)
13:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κόνιε (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport2)
15:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αρε (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βίλινγκεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship 33η αγωνιστική: Άστον Βίλα – Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Αμιάν (Novasports3HD)
18:45 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σόλτζερ Χόλοου (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Πάρμα (Novasports1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος (Novasports2HD)
19:30 EFL Championship: Στόουκ-Γ.Μπρόμιτς (Novasports5HD)
20:00 NHL, Penguins Flames (FOX Sports HD)
20:00 Φόρμουλα E: Μέξικο Σίτι (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Χερενφέιν-Αϊντχόφεν (Novasports4HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό - Ναντ (Novasports3HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Μίλαν (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:45 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σόλτζερ Χόλοου (Eurosport1/Eurosport1HD)
24:00 Φόρμουλα E: Μέξικο Σίτι (Eurosport1/Eurosport1HD)
______________________________________________________________________________________

Κυριακή 17 Φεβρουαρίου

09:00 ΙΠΠΑΣΙΑ: LONGINES MASTERS OF HONG KONG (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κόνιε (Eurosport2)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αρε (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:15 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι (Eurosport2)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Μπρέντα (Novasports4HD)
13:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κόνιε (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Φιορεντίνα (Novasports3HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport2)
15:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αρε (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: AEΛ-Ξάνθη (Novasports1HD)
15:00 EFL Championship: Μπλάκμπερν-Μίντλεσμπρο (Novasports2HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Λάτσιο (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Κιέβο Βερόνα (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Έμπολι-Σασουόλο (Novasports5HD)
16:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βίλινγκεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Λεβαδειακός-Παναιτωλικός (Novasports2HD)
17:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός-ΑΕΚ (Novasports1HD)
18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: CLASICA DE ALMERIA (Eurosport2)
19:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σόλτζερ Χόλοου (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Σαμπντόρια (Novasports3HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-ΑΕΚ (Novasports1HD)
19:30 NHL, Rangers - Penguins (FOX Sports HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport2)
21:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός-ΑΕΚ (Novasports1HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Τορίνο (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)
22:45 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σόλτζερ Χόλοου (Eurosport1/Eurosport1HD)
______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 18 Φεβρουαρίου

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Λαμία (Novasports1HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Μπολόνια (Novasports2HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία 25η αγωνιστική: Μετς-Μπεζιέρ (Novasports1HD)
23:00 NHL, Coyotes - Flames (FOX Sports HD)

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

TechniSat DIGIMETER S4 TOUCH

Η αγορά σήμερα

14-02-2019

TechniSat DIGIMETER S4 TOUCH

Διαθέσιμο από την AMF Electronics το Digimeter S4 Touch της Technisat. Πρόκειται για ένα εύκολο, ακριβές και πλήρες όργανο μέτρησης DVB σημάτων, το οποίο διαθέτει υψηλής ανάλυσης έγχρωμη TFT 4,3” οθόνη. Μετράει δορυφορικά, επίγεια και καλωδιακά σήματα, ενώ μετράει και ραδιοφωνικά FM, DAB σήματα...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 125

Τεύχος 125

23-01-2019

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 125

Το νέο τεύχος Φεβρουαρίου του περιοδικού Ψηφιακή Τηλεόραση κυκλοφορεί στα περίπτερα, πάντα μαζί με το έτερο περιοδικό Security Report, που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας. Το νέο τεύχος έρχεται με ειδήσεις από το χώρο της τηλεόρασης και των μίντια, και με παρουσιάσεις και δοκιμές νέων προϊόντων που δοκίμασε η δημοσιογραφική μας ομάδα. Στις δοκιμές και παρουσιάσεις του νέου τεύχους μπορούμε να βρούμε: Την δοκιμή του νέου δέκτη Vu+ DUO 4K της VU, ενός Hi-End δορυφορικού δέκτη με προηγμένες δυνατότητες λήψης και εγγραφών. Ο ολοκαίνουργιος Vu+ Duo 4K, ο  ταχύτερος Enigma2 δέκτης που κυκλοφορεί στην παγκόσμια αγορά, καθώς διαθέτει τετραπύρηνο επεξεργαστή 2.1GHz, εξοπλίζεται με διπλά FBC tuners, χάρη στα οποία διαθέτει προηγμένες δυνατότητες λήψης και εγγραφών. Με ενσωματωμένα Wi-Fi και Bluetooth interfaces, αλλά και υποστήριξη Kodi, HbbTV, διπλού transcoding και multiboot, ο Vu+ Duo 4K θα ενθουσιάσει τους φανατικούς φίλους των Enigma2 δορυφορικών δεκτών. Ακ...

digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.