Ειδήσεις . Pay TV News
Τρίτη, 12 Φεβρουαρίου 2019 | 11:51

Ανανεωμένα προγράμματα μεταδόσεων COSMOTE SPORT έως 4/3/19

Παρακάτω θα βρείτε σχετική ενημέρωση που αφορά στα ανανεωμένα προγράμματα των αθλητικών καναλιών COSMΟΤΕ SPORT έως την Δευτέρα 4/3/19, με τις τελευταίες προσθήκες/αλλαγές. Περιηγηθείτε μέχρι κάτω για να εντοπίσετε την ημερομηνία η το αθλητικό γεγονός που σας ενδιαφέρει...
Φεβρουάριος

Τρίτη 12.02.19
03.00 Oklahoma City Thunder-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
12.00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.55 Φενέρμπαχτσε-Ζενίτ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll” COSMOTE SPORT4HD
20.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
20.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.00 Ρόμα-Πόρτο, UEFA Champions League, Φάση των 16, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Παρί Σεν Ζερμέν, UEFA Champions League, Φάση των 16, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

Τετάρτη 13.02.19
00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
03.00 Philadelphia 76ers-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
04.00 Duke-Louisville, NCAA Basketball LIVE COSMOTE SPORT7HD
12.00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.00 Ντινάμο Μόσχας-Περούτζια, CEV Champions League Βόλεϊ Ανδρών, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
20.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
20.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.30 Μόντενα-Τσιβιτανόβα, CEV Champions League Βόλεϊ Ανδρών, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00 Τότεναμ-Ντόρτμουντ, UEFA Champions League, Φάση των 16, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Άγιαξ-Ρεάλ Μαδρίτης, UEFA Champions League, Φάση των 16, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

Πέμπτη 14.02.19
00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
02.00 Indiana Pacers-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
12.00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.00 Ολυμπιακός-Μπουργκάς, CEV Cup Βόλεϊ Ανδρών, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
18.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.45 Εκπομπή “UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.55 Ολυμπιακός-Ντιναμό Κιέβου, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.55 Λάτσιο-Σεβίλη, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.55 ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ-Άρσεναλ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.55 Ραπίντ Βιέννης-Ίντερ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.55 Γαλατάσαραϊ-Μπενφίκα, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.55 Κράσνονταρ-Λεβερκούζεν, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.55 Ρεν-Μπέτις, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
20.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.55 Εκπομπή “Postgame Ολυμπιακός-Ντιναμό Κιέβου” LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Μάλμε-Τσέλσι, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 Ζυρίχη-Νάπολι, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
22.00 Σέλτικ-Βαλένθια, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD
22.00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Βιγιαρεάλ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00 Σαχτάρ Ντόνετσκ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.00 Μπριζ-Σάλτσμπουργκ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

Παρασκευή 15.02.19
00.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
03.00 New Orleans Pelicans-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
10.00 WRC Sweden, SS3 Svullrya 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.55 WRC Sweden, SS4 Rojden 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.15 Σλάβια Πράγας-Γκενκ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (14.02 19:55)
13.30 Βικτόρια Πλζεν-Ντινάμο Ζάγκρεμπ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (14.02 22:00)
13.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.15 Τενερίφη-Μάλαγα, ACB Copa del Rey, Προημιτελικός REC COSMOTE SPORT4HD (14.02 20:00)
15.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.30 Μπαρτσελόνα-Βαλένθια, ACB Copa del Rey, Προημιτελικός REC COSMOTE SPORT4HD (14.02 22:30)
17.05 WRC Sweden, SS7 Rojden 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD
18.10 WRC Sweden, SS8 Torsby 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.30 Πάντερμπορν-Κολονία, Bundesliga 2, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
20.00 Μπασκόνια-Μπανταλόνα, ACB Copa del Rey, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
20.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
21:00 MotoGP Classics, 1996 Τσεχία COSMOTE SPORT5HD
21.30 Άουγκσμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 Έιμπαρ-Χετάφε, LaLiga Santander, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Εστουντιάντες, ACB Copa del Rey, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

Σάββατο 16.02.19
04.00 NBA All-Star Weekend, Mountain Dew Ice Rising Stars Challenge LIVE COSMOTE SPORT4HD
10.30 WRC Sweden, SS11 Vargasen 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.00 Θέλτα-Λεβάντε, LaLiga Santander, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
14.00 WRC Sweden, SS12 Rammen 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.00 Σαν Πάουλι-Άουε, Bundesliga 2, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.50 Sweden, SS13 Hagfors 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.00 Turkish Basketball Cup, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
16.00 WRC Sweden, SS14 Vargasen 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.30 Σάλκε-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.30 Χόφενχαϊμ-Ανόβερο, Bundesliga, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.30 Στουτγκάρδη-Λειψία, Bundesliga, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.30 Βόλφσμπουργκ-Μάιντς, Bundesliga, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
17.15 Ράγιο Βαγιεκάνο-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
18.00 Turkish Basketball Cup, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
19.00 Κιέλτσε-Μονπελιέ, VELUX EHF Champions League Χάνμπολ, Φάση Ομίλων, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.30 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Λεγανές, LaLiga Santander, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Χέρτα Βερολίνου-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
20.00 ACB Copa del Rey, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
20.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.30 Νοβάρα-Φιρέντσε, Serie A Femminile Βόλεϊ, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.45 Μπαρτσελόνα-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.30 Πόρτο-Βιτόρια Σετούμπαλ, Liga NOS, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.30 ACB Copa del Rey, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

Κυριακή 17.02.19
03.00 NBA All-Star Weekend, State Farm All Star Saturday Night LIVE COSMOTE SPORT4HD
10.45 WRC, Sweden, SS18 Likenas 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Τζιρόνα, LaLiga Santander, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
13.00 WRC, Sweden, SS19 Torsby Power Stage LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.30 Κίελο-Γκρόιτερ Φιρτ, Bundesliga 2, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.30 Κίελο-Μαγδεμβούργο, Bundesliga Χάντμπολ, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
16.00 VTB United League, All Star Game LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.15 Βαλένθια-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
18.00 Turkish Basketball Cup, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
19.00 Λεβερκούζεν-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.30 Βιγιαρεάλ-Σεβίλη, LaLiga Santander, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
20.30 ACB Copa del Rey, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.30 NASCAR Cup Series, Daytona 500, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.45 Μπέτις-Αλαβές, LaLiga Santander, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μπράγκα, Liga NOS, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

Δευτέρα 18.02.19
03.00 NBA All-Star Weekend, All-Star Game LIVE COSMOTE SPORT4HD
04.00 UFC Fight Night: Francis Ngannou-Cain Velasquez, ΗΠΑ, Φοίνιξ LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.30 Νυρεμβέργη-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.30 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.00 Ουέσκα-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.15 Άβες-Μπενφίκα, Liga NOS, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

Τρίτη 19.02.19
00.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
02.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 ΠΑΟΚ-Τότεναμ, UEFA Youth League, Play-offs LIVE COSMOTE SPORT7HD
20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll” COSMOTE SPORT4HD
20.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.30 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.00 Λιόν-Μπαρτσελόνα, UEFA Champions League, Φάση των 16, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Λίβερπουλ-Μπάγερν Μονάχου, UEFA Champions League, Φάση των 16, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Τετάρτη 20.02.19
00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
00.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
02.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.00 Φενέρμπαχτσε-Ντινάμο Μόσχας, CEV Champions League Βόλεϊ Γυναικών, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.00 Σεβίλη-Λάτσιο, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
20.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.30 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.30 Σκαντίτσι-Κονελιάνο, CEV Champions League Βόλεϊ Γυναικών, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00 Σάλκε-Μάντσεστερ Σίτι, UEFA Champions League, Φάση των 16, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Γιουβέντους, UEFA Champions League, Φάση των 16, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Πέμπτη 21.02.19
00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
00.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
02.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
04.00 North Carolina-Duke, NCAA Basketball LIVE COSMOTE SPORT4HD
18.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.45 Εκπομπή “UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.55 Άρσεναλ-ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.55 Βιγιαρεάλ-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.55 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Σαχτάρ Ντόνετσκ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.55 Νάπολι-Ζυρίχη, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.55 Βαλένθια-Σέλτικ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.55 Ζενίτ-Φενέρμπαχτσε, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
21.00 Εκπομπή “Pregame Ντινάμο Κιέβου-Ολυμπιακός” LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.30 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Ντινάμο Κιέβου-Ολυμπιακός, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Τσέλσι-Μάλμε, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 Λεβερκούζεν-Κράσνονταρ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
22.00 Μπενφίκα-Γαλατάσαραϊ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD
22.00 Ίντερ-Ραπίντ Βιέννης, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00 Μπέτις-Ρεν, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.00 Γκενκ-Σλάβια Πράγας, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

Παρασκευή 22.02.19
00.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
00.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
02.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
03.00 Milwaukee Bucks-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
05.30 Los Angeles Lakers-Houston Rockets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD
13.30 Σάλτσμπουργκ-Μπριζ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (21.02 19:55)
14.00 Κλήρωση UEFA Europa League, Φάση των 16 LIVE COSMOTE SPORT1HD
15.45 Ντινάμο Ζάγκρεμπ-Βικτόρια Πλζεν, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (21.02 19:55)
19.30 Ουνιόν Βερολίνου-Αρμίνια Μπίλεφελντ, Bundesliga 2, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
20.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.30 MotoGP Classics, 2004 Νότιος Αφρική COSMOTE SPORT5HD
21.30 Βέρντερ Βρέμης-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.45 Γουέστ Χαμ-Φούλαμ, Premier League, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Εσπανιόλ-Ουέσκα, LaLiga Santander, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
23.15 Τοντέλα-Πόρτο, Liga NOS, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

Σάββατο 23.02.19
00.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
00.15 Κάρντιφ-Γουότφορντ, Premier League, 27η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (22.02 21:45)
02.00 Toronto Raptors-San Antonio Spurs, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
02.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00 Χετάφε- Ράγιο Βαγεκάνο, LaLiga Santander, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
14.00 Κολονία-Σαντχάουζεν, Bundesliga 2, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.30 Μπέρνλι-Τότεναμ, Premier League, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.30 Μπάγερν Μονάχου-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
16.30 Γκλάντμπαχ-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.30 Μάιντς-Σάλκε, Bundesliga, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.30 Φράιμπουργκ-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
17.15 Σεβίλη-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Λέστερ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Αλαβές-Θέλτα, LaLiga Santander, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Νυρεμβέργη, Bundesliga, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
20.00 Philadelphia 76ers-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
21.00 UFC Fight Night: Jan Blachowicz-Thiago Santos “Marreta”, Τσεχία, Πράγα LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.30 Νιούκαστλ-Χάντερσφιλντ, Premier League 27η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (23.02 17:00)
21.30 Σκαντίτσι-Μπούστο Αρσίτσιο, Serie A Femminile Βόλεϊ, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
21.45 Μπιλμπάο-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
23.30 Μπόρνμουθ-Γουλβς, Premier League 27η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (23.02 17:00)

Κυριακή 24.02.19
00.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
03.30 Golden State Warriors-Houston Rockets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
13.00 Λεγανές-Βαλένθια, LaLiga Santander, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
14.30 Ρέγκενσμπουργκ-Αμβούργο, Bundesliga 2, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
15.00 Εκπομπή “Στο Ρυθμό των Ντέρμπι Pregame Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Λίβερπουλ” LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.05 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Λίβερπουλ, Premier League 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.30 Ανόβερο-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
17.00 Μαγδεμβούργο-Στουτγκάρδη, Bundesliga Χάντμπολ, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.15 Ατλέτικο Μαδρίτης-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
18.05 Εκπομπή “Στο Ρυθμό των Ντέρμπι Postgame Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Λίβερπουλ” LIVE COSMOTE SPORT1HD
18.35 Άρσεναλ-Σαουθάμπτον, Premier League, 27η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (24.02 16:05)
19.00 Ντόρτμουντ-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.30 Βαγιαδολίδ-Μπέτις, LaLiga Santander, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
20.00 Μονπελιέ-Μπαρτσελόνα, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.00 NASCAR Cup Series, Atlanta Folds of Honor QuikTrip 500 LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.45 Λεβάντε-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.30 Toronto Raptors-Orlando Magic, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

Δευτέρα 25.02.19
02.30 New York Knicks-San Antonio Spurs, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
12.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.00 Μαρίτιμο-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga NOS, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.00 Εκπομπή “Topspin” COSMOTE SPORT6HD
21.30 Λειψία-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00 Τζιρόνα-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
23.15 Μπενφίκα-Σάβες, Liga NOS, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

Τρίτη 26.02.19
02.00 ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD
03.00 New Orleans Pelicans-Philadelphia 76ers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
04.00 ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD
06.00 ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD
12.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.30 Εκπομπή “Ώρα Κυπέλλου Pregame” LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.30 Κύπελλο Ελλάδας, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll” COSMOTE SPORT4HD
21.30 Εκπομπή “Ώρα Κυπέλλου Postgame” LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Νιούκαστλ-Μπέρνλι, Premier League, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Τετάρτη 27.02.19
00.00 Κάρντιφ-Έβερτον, Premier League, 28η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (26.02 21:45)
00.00 Λέστερ-Μπράιτον, Premier League, 28η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (26.02 21:45)
02.00 ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD
03.00 Toronto Raptors-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
04.00 ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD
06.00 ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD
12.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
13.30 Χάντερσφιλντ-Γουλβς, Premier League, 28η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (26.02 21:45)
14.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.15 Εκπομπή “Ώρα Κυπέλλου Pregame” LIVE COSMOTE SPORT2HD
17.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.15 Κύπελλο Ελλάδας, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
18.30 Εκπομπή “Ώρα Κυπέλλου Pregame” LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.15 Εκπομπή “Ώρα Κυπέλλου Postgame” LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Κύπελλο Ελλάδας, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.30 Εκπομπή “Ώρα Κυπέλλου Postgame” LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Τσέλσι-Τότεναμ, Premier League, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Premier League, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

Πέμπτη 28.02.19
00.00 Premier League, 28η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (27.02 22:00)
00.00 Premier League, 28η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (27.02 22:00)
02.00 ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD
02.30 Miami Heat-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
04.00 ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD
05.00 Sacramento Kings-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT8HD
06.00 ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD
11.15 Σαουθάμπτον-Φούλαμ, Premier League, 28η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (27.02 21:45)
13.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
13.30 Άρσεναλ-Μπόρνμουθ, Premier League, 28η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (27.02 21:45)
15.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.30 Εκπομπή “Ώρα Κυπέλλου Pregame” LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.30 Κύπελλο Ελλάδας, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
20.00 Μέλσουνγκεν-Κίελο, Bundesliga Χάντμπολ, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.30 Εκπομπή “Ώρα Κυπέλλου” LIVE COSMOTE SPORT1HD


Μάρτιος

Παρασκευή 01.03.19
01.00 ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
03.00 ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
04.30 Oklahoma City Thunder-Philadelphia 76ers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
05.00 ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
07.00 ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
15.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.30 Κίελο-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga 2, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
20.30 WRC Μεξικό, Μαγκαζίνο COSMOTE SPORT5HD
21.00 MotoGP Classics, 2011 Ισπανία, Βαλένθια COSMOTE SPORT5HD
21.30 Άουγκσμπουργκ-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
LaLiga Santander, 26η Αγωνιστική

Σάββατο 02.03.19
02.00 ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
05.30 Los Angeles Lakers-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
06.00 ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.00 Πάντερμπορν-Σαν Πάουλι, Bundesliga 2, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.30 Τότεναμ-Άρσεναλ, Premier League, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
16.30 Λεβερκούζεν-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.30 Νυρεμβέργη-Λειψία, Bundesliga, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.30 Σάλκε-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.30 Χέρτα Βερολίνου-Μάιντς, Bundesliga, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
17.00 Premier League, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
17.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.30 Μπαρτσελόνα-Ράιν Νέκαρ, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 14η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
19.30 Γουέστ Χαμ-Νιούκαστλ, Premier League, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Γκλάντμπαχ-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
20.30 Εκπομπή “Στο Ρυθμό των Ντέρμπι Pregame Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα” LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.00 Ντοκιμαντέρ: 2018 MotoGP World Champion COSMOTE SPORT5HD
21.30 Premier League, 29η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (02.03 17:00)
21.30 Serie A Femminile Βόλεϊ, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
21.45 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Μπέρνλι-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 29η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (02.03 17:00)
23.30 Γουλβς-Κάρντιφ, Premier League, 29η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (02.03 17:00)
23.45 Εκπομπή “Στο Ρυθμό των Ντέρμπι Postgame Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα” LIVE COSMOTE SPORT2HD
LaLiga Santander, 26η Αγωνιστική
Betshop Basket League, 17η Αγωνιστική

Κυριακή 03.03.19
00.00 Cleveland Cavaliers-Detroit Pistons, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
00.00 Μπράιτον-Χάντερσφιλντ, Premier League, 29η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (02.03 17:00)
03.30 Philadelphia 76ers-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
05.00 ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD
05.00 UFC 235: John Jones-Anthony Smith, ΗΠΑ, Λας Βέγκας LIVE COSMOTE SPORT8HD
13.30 Ανδόρα-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
14.00 Γουότφορντ-Λέστερ, Premier League, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
14.15 Αναντολού Εφές-Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.30 Ίνγκολσταντ-Κολονία, Bundesliga 2, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.05 Φούλαμ-Τσέλσι, Premier League, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.30 Στουτγκάρδη-Ανόβερο, Bundesliga, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
18.15 Έβερτον-Λίβερπουλ, Premier League, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.00 Βόλφσμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.00 Τόφας-Νταρουσάφακα, TBF Βasketball Super League, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
20.00 Charlotte Hornets-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.30 Εκπομπή Μηχανοκίνητου Αθλητισμού LIVE COSMOTE SPORT5HD
20.30 Μπασκόνια-Μάλαγα, ACB Liga Endesa, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.30 Boston Celtics-Houston Rockets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
22.30 NASCAR Cup Series, Las Vegas Penzoil 400 LIVE COSMOTE SPORT5HD
LaLiga Santander, 26η Αγωνιστική

Δευτέρα 04.03.19
19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.30 Αμβούργο-Γκρόιτερ Φιρτ, Bundesliga 2, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
Betshop Basket League, 17η Αγωνιστική
LaLiga Santander, 26η Αγωνιστική

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Αναβάθμιση του εκτυπωτή BRADY BMP21Plus και προσφορά από την OPTRONICS

Η αγορά σήμερα

17-05-2019

Αναβάθμιση του εκτυπωτή BRADY BMP21Plus και προσφορά από την OPTRONICS

Ο πολύ επιτυχημένος εκτυπωτής επαγγελματικής σήμανσης εγκαταστάσεων BRADY BMP21Plus αναβαθμίστηκε στη version 2.0 και έγινε ακόμη καλύτερος. Ο εκτυπωτής σήμανσης εγκαταστάσεων διαθέτει πλέον ΕΛΛΗΝΙΚΑ γράμματα κεφαλαία, μικρά και με τόνους. Περιλαμβάνει επιπλέον σύμβολα (συνολικά 215) για ηλεκτρολογικές, ηλεκτρονικές, εργαστηριακές σημάνσεις, ενώ επίσης εκτυπώνει Barcode 39...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 128

Τεύχος 128

23-04-2019

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 128

Το νέο τεύχος Μαΐου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το έτερο περιοδικό «Security Report», που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας, αλλά και το τρίτο τεύχος του περιοδικού «NOW», που απευθύνεται σε τεχνικούς δικτύων. Το νέο τεύχος έρχεται με ειδήσεις από το χώρο της τηλεόρασης και των μίντια, και με παρουσιάσεις και δοκιμές νέων προϊόντων που δοκίμασε η δημοσιογραφική μας ομάδα. Κεντρικό θέμα του νέου τεύχους είναι το αφιέρωμα στην Salonica Electronix 2019, το 2ο Κλαδικό Συνέδριο Ηλεκτρονικών Συστημάτων Ασφαλείας & Τηλεόρασης που έλαβε χώρα στην Θεσσαλονίκη στις 6 και 7 Απριλίου του 2019. Για άλλη μια χρονιά η ανταπόκριση του τεχνικού κοινού ήταν θετική. Επαγγελματίες του κλάδου, από την Θεσσαλονίκη, την Βόρεια Ελλάδα, την Ήπειρο, αλλά και από την Αθήνα, την Κρήτη, τον Έβρο, τα Επτάνησα και την υπόλοιπη Ελλάδα, επισκέφτηκαν το Salonica Electronix και είδαν ό,τι πιο σύγχρονο διακινείται στην χώρα μας στο χώρο των συστημάτων ασφαλείας...

digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.