Ειδήσεις . Pay TV News
Τρίτη, 5 Μαρτίου 2019 | 12:43

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 6 - 18 Μαρτίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (6-18 Μαρτίου)

Τετάρτη 6 Μαρτίου
02:30 NHL, Jets - Lightning (FOX Sports HD)
09:00 ΔΙΑΘΛΟ: UNIVERSIADE, KRASNOYARSK (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS CHAMPIONSHIP, PRESTON (Eurosport1/Eurosport1HD)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(6-18 Μαρτίου)

Τετάρτη 6 Μαρτίου

02:30 NHL, Jets - Lightning (FOX Sports HD)
09:00 ΔΙΑΘΛΟ: UNIVERSIADE, KRASNOYARSK (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS CHAMPIONSHIP, PRESTON (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Basketball Champions League: Νεπτούνας-Χάποελ Ιερουσαλήμ (Novasports4HD)
19:30 Basketball Champions League: Προμηθέας Πατρών-Τενερίφη (Novasports1HD)
19:30 Γαλλικό Κύπελλο προημιτελικός: Βιτρέ-Ναντ (Novasports2HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS CHAMPIONSHIP, PRESTON (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Basketball Champions League: Μπάμπεργκ-Μπάνβιτ (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
______________________________________________________________________________________

Πέμπτη 7 Μαρτίου

01:30 NCAA College Basketball, Marquette - Seton Hall (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, Georgetown - DePaul (FOX Sports HD)
09:00 ΔΙΑΘΛΟ: UNIVERSIADE, KRASNOYARSK (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: UNIVERSIADE, KRASNOYARSK (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: UNIVERSIADE, KRASNOYARSK (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS CHAMPIONSHIP, PRESTON (Eurosport2)
17:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Super Euroleague Pre Game Show Ντραρουσάφακα-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
19:15 Ευρωλίγκα 25η αγωνιστική: Ντραρουσάφακα-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-Γκραν Κανάρια (Novasports4HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS CHAMPIONSHIP, PRESTON (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Premier League of Darts – Leeds (FOX Sports HD)
21:15 Super Euroleague Post Game Show Νταρουσάφακα-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports3HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης - Φενερμπαχτσέ (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

______________________________________________________________________________________

Παρασκευή 8 Μαρτίου

11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σπίντλερουβ Μλιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σπίντλερουβ Μλιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS CHAMPIONSHIP, PRESTON (Eurosport2)
19:00 Super Euroleague Pre Game Show Μπουντούτσνοστ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports2HD)
19:00 Eurocup προημιτελικός-2ος αγώνας: Λοκομοτίβ Κούμπαν-Ούνιξ Καζάν (Novasports3HD)
19:15 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, Βουνό Μάμοθ (Eurosport2)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντόλου Εφές-Μπαρτσελόνα (Novasports4HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Μπουντούτσνοστ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
20:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Οσλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS CHAMPIONSHIP, PRESTON (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 27η αγωνιστική: Γιουβέντους-Ουντινέζε (Novasports2HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Χίμκι (Novasports4HD)
21:45 Eurocup: Ανδόρρα-Βιλερμπάν (Novasports5HD)
21:45 EFL Championship 36η αγωνιστική: Νόριτς-Σουόνσι (Novasports3HD)
22:00 Super Euroleague Post Game Show Μπουντούτσνοστ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
22:45 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Βουνό Μάμοθ (Eurosport2)


______________________________________________________________________________________

Σάββατο 9 Μαρτίου

02:00 NHL, Devils - Capitals (FOX Sports HD)
09:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Όσλο (Eurosport2)
10:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κράνισκα Γκόρα (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Οσλο (Eurosport2)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σπίντλερουβ Μλιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κράνισκα Γκόρα (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: STRADE BIANCHE (Eurosport2)
14:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σπίντλερουβ Μλιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Όσλο (Eurosport2)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: STRADE BIANCHE (Eurosport2)
15:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Όσλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship: Γουέστ Μπρόμιτς-Ίπσουιτς (Novasports2HD)
17:30 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Όστερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: 28η αγωνιστική Στρασβούργο – Λιόν (Novasports4HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Τζένοα (Novasports3HD)
19:15 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Βουνό Μάμοθ (Eurosport2)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Μπρέντα (Novasports4HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS CHAMPIONSHIP, PRESTON (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό – Μπορντό (Novasports3HD)
21:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show: ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κιέβο Βερόνα-Μίλαν (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:00 NHL, Sabres - Avalanche (FOX Sports HD)
22:45 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, Βουνό Μάμοθ (Eurosport2)
______________________________________________________________________________________

Κυριακή 10 Μαρτίου

06:00 Φόρμουλα E: Χονγκ Κονγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 Φόρμουλα E: Χονγκ Κονγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:15 Ski Classics (FOX Sports HD)
10:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κράνισκα Γκόρα (Eurosport2)
12:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Όσλο (Eurosport2)
13:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κράνισκα Γκόρα (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Κάλιαρι (Novasports3HD)
14:00 EFL Championship: Μπέρμιγχαμ-Άστον Βίλα (Novasports2HD)
14:30 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS CHAMPIONSHIP, PRESTON (Eurosport2)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-Λεβαδειακός (Novasports1HD)
15:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Όσλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φίτεσε-Φέγενορντ (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-ΣΠΑΛ (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Αταλάντα (Novasports24HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φροζινόνε-Τορίνο (Novasports5HD)
16:15 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΠΑΟΚ-Ατρόμητος (Novasports2HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια (Eurosport2)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Ατρόμητος (Novasports2HD)
17:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Φορτούνα Σιτάρντ (Novasports4HD)
18:00 Αυστριακό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Σάλτσμπουργκ-Στουρμ (Novasports5HD)
18:15 ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS CHAMPIONSHIP, PRESTON (Eurosport2)
18:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός-Άρης (Novasports1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Νάπολι (Novasports3HD)
19:15 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show: ΠΑΟΚ-Ατρόμητος (Novasports2HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Άρης (Novasports1HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: PLAYERS CHAMPIONSHIP, PRESTON (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show: Ολυμπιακός-Άρης (Novasports1HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Λάτσιο (Novasports3HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ – Νις (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)
23:00 NHL, Red Wings - Panthers (FOX Sports HD)


______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 11 Μαρτίου

11:00 ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ, UNIVERSIADE, KRASNOYARSK (Eurosport2)
14:30 ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ, UNIVERSIADE, KRASNOYARSK (Eurosport2)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Λίλεχαμερ (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Έμπολι (Novasports1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία 28η αγωνιστική: Μετς-Σοσό (Novasports2HD)

______________________________________________________________________________________

Τρίτη 12 Μαρτίου

01:00 NCAA College Basketball: Southern Conference Championship Final (FOX Sports HD)
10:00 ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ: UNIVERSIADE, KRASNOYARSK (Eurosport2)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ντράμεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια (Eurosport2)
18:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Λίλεχαμερ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Basketball Champions League φάση των 16-επαναληπτικός αγώνας: Μπεσίκτας-Ναντέρ (Novasports1HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική: Ντιζόν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2HD)
21:30 Basketball Champions League: Βενέτσια-Νίζνι Νόβγκοροντ (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Τετάρτη 13 Μαρτίου

01:00 NHL, Capitals - Penguins (FOX Sports HD)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια (Eurosport2)
17:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Eurocup προημιτελικός-3ος αγώνας: (αν χρειαστεί) (Novasports3HD)
18:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Τρόντχαϊμ (Eurosport2)
19:00 Basketball Champions League: Μπάνβιτ-Μπάμπεργκ (Novasports1HD)
19:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: Άγιαξ-Τσβόλε (Novasports2HD)
20:00 Eurocup: (αν χρειαστεί) (Novasports4HD)
21:30 Basketball Champions League: Τενερίφη-Προμηθέας Πατρών (Novasports1HD)
21:30 Basketball Champions League: Μούρθια-Αντβέρπ (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
23:30 (μαγνητοσκόπηση) Basketball Champions League: ΑΕΚ-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)

______________________________________________________________________________________

Πέμπτη 14 Μαρτίου

01:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Round 1 (FOX Sports HD)
03:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Bridge Show (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, Big East Tournament Round 1 (FOX Sports HD)
10:50 NRL, Broncos - Storm (FOX Sports HD)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Τιρένο Αντριάτικο (Eurosport2)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Τρόντχαϊμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ (Eurosport2)
18:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Quarter Final 1 (FOX Sports HD)
19:00 Ευρωλίγκα 26η αγωνιστική: Χίμκι-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports3HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-Μπάγερν Μονάχου (Novasports1HD)
20:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Bridge Show (FOX Sports HD)
20:30 NCAA College Basketball, Big East Tournament Quarter Final 1 (FOX Sports HD)
20:30 Super Euroleague Pre Game Show Αρμάνι Μιλάνο-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Αναντολού Εφές (Novasports3HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
22:30 Ευρωλίγκα: Γκραν Κανάρια-Νταρουσάφακα (Novasports1HD)
23:45 Super Euroleague Post Game Show Αρμάνι Μιλάνο-Ολυμπιακός (Novasports2HD)

______________________________________________________________________________________


Παρασκευή 15 Μαρτίου
01:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Quarter Final 3 (FOX Sports HD)
03:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Bridge Show (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, Big East Tournament Quarter Final 4 (FOX Sports HD)
05:30 NCAA College Basketball, Big East Tournament Postgame (FOX Sports HD)
10:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2)
10:50 NRL, Rabbitohs - Roosters (FOX Sports HD)
13:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Κλήρωση UEFA Champions League (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο SOLDEU (Eurosport2)
14:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Κλήρωση UEFA Europa League (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Τιρένο Αντριάτικο (Eurosport2)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2)
18:00 Super Euroleague Pre Game Show ΤΣΣΚΑ-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
18:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βίκερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ- Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Μπαρτσελόνα (Novasports3HD)
21:00 Super Euroleague Post Game Show ΤΣΣΚΑ- Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική: Κάλιαρι-Φιορεντίνα (Novasports4HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Μπουντούτσνοστ (Novasports5HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική: Λιλ-Μονακό (Novasports2HD)
22:45 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Σεμπρίνγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)


______________________________________________________________________________________

Σάββατο 16 Μαρτίου

00:30 NCAA College Basketball, Big East Tournament Semi Final 1 (FOX Sports HD)
02:30 NCAA College Basketball, Big East Tournament Bridge Show (FOX Sports HD)
03:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Semi Final 2 (FOX Sports HD)
05:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Postgame (FOX Sports HD)
05:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Σεμπρίνγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ταϊλάνδη (Eurosport2)
08:35 Ski Classics (FOX Sports HD)
10:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ταϊλάνδη (Eurosport2)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκόνακ (Eurosport2)
13:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport2)
14:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship 38η αγωνιστική: Λιντς-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (Novasports1HD)
15:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Φαλούν (Eurosport2)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Σαμπντόρια (Novasports2HD)
17:00 EFL Championship: Στόουκ-Ρέντινγκ (Novasports4HD)
17:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ (Eurosport2)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Λαμία (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Μονπελιέ (Novasports3HD)
18:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βίκερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 NHL, Sharks - Penguins (FOX Sports HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Ρόμα (Novasports2HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΛ (Novasports1HD)
20:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2)
20:30 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Δανία, Φάση ομίλων Γυναικών, DENMARK - UNITED STATES (Eurosport1/Eurosport1HD)
20.45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική: Φέγενορντ-Βίλεμ (Novasports3HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νιμ-Στρασβούργο (Novasports2HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Μπολόνια (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
24:00 NCAA College Basketball, Big East Tournament Pregame (FOX Sports HD)
______________________________________________________________________________________

Κυριακή 17 Μαρτίου
00:30 NCAA College Basketball, Big East Tournament Final (FOX Sports HD)
02:30 NCAA College Basketball, ACC Championship Final (FOX Sports HD)
08:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ταϊλάνδη (Eurosport2)
09:00 ΣΟΥΠΕΡΣΠΟΡΤ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ταϊλάνδη (Eurosport2)
09:10 NRL, Raiders - Titans (FOX Sports HD)
10:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ταϊλάνδη (Eurosport2)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Φαλούν (Eurosport1/Eurosport1HD(
12:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκόνακ (Eurosport2)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φένλο-Αϊντχόφεν (Novasports3HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Γιουβέντους (Novasports2HD)
13:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, SOLDEU (Eurosport2)
14:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Λεβαδειακός (Novasports1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άλκμααρ-Άγιαξ (Novasports3HD)
15:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Φαλούν (Eurosport1/Eurosport1/HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Πάρμα (Novasports2HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Κιέβο Βερόνα (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Έμπολι-Φροζινόνε (Novasports5HD)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Νίκαια (Eurosport2)
16:45 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Οστερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βίκερσουντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport2)
18:00 Αυστριακό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Βάκερ Ίνσμπρουκ-Σάλτσμπουργκ (Novasports3HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Ουντινέζε (Novasports2HD)
19:00 NCAA College Basketball, SEC Championship Final (FOX Sports HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Πανιώνιος-Ξάνθη (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:15 NHL, NCAA College Basketball, AAC Championship Final (FOX Sports HD)
21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Ίντερ (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί ΣΖ-Μαρσέιγ (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)
24:00 NHL, Islanders - Wild (FOX Sports HD)


______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 18 Μαρτίου
14:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Τιρένο Αντριάτικο (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δανία, Φάση Ομίλων Γυναικών, SWEDEN - SOUTH KOREA (Eurosport2)
20:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δανία, Φάση Ομίλων Γυναικών, CANADA – FINLAND (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία 29η αγωνιστική: Αζαξιό-Λανς (Novasports1HD)

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Astra Sat – Lemco: Διοργάνωση σεμιναρίου στην  Θεσσαλονίκη

Η αγορά σήμερα

15-03-2019

Astra Sat – Lemco: Διοργάνωση σεμιναρίου στην Θεσσαλονίκη

Με πολύ μεγάλη συμμετοχή διοργανώθηκε σεμινάριο από τις εταιρίες Astra Sat και Lemco στην Θεσσαλονίκη, το οποίο πραγματοποιήθηκε στις 23 Φεβρουαρίου. Σκοπός του σεμιναρίου ήταν η ενημέρωση των τεχνικών και συνεργατών της Astra Sat σχετικά με τα νέα προϊόντα της Lemco Electronics, τα οποία θα διανέμονται...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 127

Τεύχος 127

19-03-2019

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 127

Το νέο τεύχος Απριλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί στα περίπτερα, πάντα μαζί με το έτερο περιοδικό «Security Report», που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας, αλλά και το δεύτερο τεύχος του περιοδικού «NOW», που απευθύνεται σε τεχνικούς δικτύων. Το νέο τεύχος έρχεται με ειδήσεις από το χώρο της τηλεόρασης και των μίντια, και με παρουσιάσεις και δοκιμές νέων προϊόντων που δοκίμασε η δημοσιογραφική μας ομάδα. Κεντρικό θέμα του νέου τεύχους είναι το αφιέρωμα στην τεχνολογία των ψηφιακών μεταδόσεων τηλεοπτικού σήματος και στα πρότυπα που χρησιμοποιούνται για την εκπομπή και συμπίεση της εικόνας. Τα τηλεοπτικά κανάλια δορυφορικής και επίγειας λήψης που παρακολουθούμε στην τηλεόραση συνοδεύονται από ορολογίες με τις οποίες έχουν πλέον εξοικειωθεί οι περισσότεροι, χωρίς όμως να γνωρίζουν και τι ακριβώς αντιπροσωπεύουν. Στις δοκιμές του νέου τεύχους μπορούμε να βρούμε: Την δοκιμή των 4K IPTV συσκευών  FORMULER Z7+ 5G & Zx 5G που έρχονται με ε...

digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.