Ειδήσεις . Pay TV News
Παρασκευή, 12 Απριλίου 2019 | 11:41

Ανανεωμένα προγράμματα μεταδόσεων COSMOTE SPORT έως 13/5/19

Παρασκευή 12.04.19
00.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
04.50 FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
08.50 FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.55 Moto3 Red Bull Grand Prix of the Americas, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.50 MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
18.50 Moto2 Red Bull Grand Prix of the Americas, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
Απρίλιος

Παρασκευή 12.04.19
00.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
04.50 FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
08.50 FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.55 Moto3 Red Bull Grand Prix of the Americas, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.50 MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
18.50 Moto2 Red Bull Grand Prix of the Americas, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.00 Μπελεντίγιεσμπορ-Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
19.30 Ουνιόν Βερολίνου-Ρέγκενσμπουργκ, Bundesliga 2, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.10 Moto3 Red Bull Grand Prix of the Americas, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.30 Νυρεμβέργη-Σάλκε Bundesliga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.05 MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
23.05 Moto2 Red Bull Grand Prix of the Americas, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00 Λέστερ-Νιούκαστλ, Premier League, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

Σάββατο 13.04.19
05.30 Λοματσένκο-Κρόλα, WBA/WBO Lightweight World Championship, ΗΠΑ-Λος Άντζελες, Αγώνας Πυγμαχίας LIVE COSMOTE SPORT7HD
05.50 FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
08.50 FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.00 Εσπανιόλ-Αλαβές, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
14.00 Μαγδεμβούργο-Ντάρμσταντ, Bundesliga 2, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.30 Τότεναμ-Χάντερσφιλντ, Premier League, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
15:45 Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ, Betshop Basket League, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
15:45 Παναθηναϊκός-Προμηθέας Πάτρας, Betshop Basket League, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.30 Λειψία-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
16.30 Στουτγκάρδη-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.30 Ανόβερο-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.30 Βέρντερ Βρέμης-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.55 Moto3 Red Bull Grand Prix of the Americas, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.15 Ουέσκα-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
17.50 MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
18.50 Moto2 Red Bull Grand Prix of the Americas, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.00 Σαραγόσα-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Γουέστ Χαμ, Premier League, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Ατλέτικο Μαδρίτης-Θέλτα, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Ντόρτμουντ-Μάιντς, Bundesliga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
20.00 Πορτιμονένσε-Πόρτο, Liga NOS, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
20.30 Moto3 Red Bull Grand Prix of the Americas, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.25 MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.30 Φούλαμ-Έβερτον, Premier League, 34η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (13.04, 17:00)
21.30 Μόντσα-Μπούστο Αρσίτσιο, Serie A Femminile Βόλεϊ, Προημιτελική Φάση, 2ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT9HD
21.45 Σεβίλη-Μπέτις, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Μπράιτον-Μπόρνμουθ, Premier League, 34η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (13.04, 17:00)
22.05 MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.30 NBA Playoffs, First Round, Game 1 LIVE COSMOTE SPORT4HD
22.30 Άβες-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga NOS, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
23.00 Moto2 Red Bull Grand Prix of the Americas, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
23.30 Σαουθάμπτον-Γουλβς, Premier League, 34η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (13.04, 17:00)

Κυριακή 14.04.19
00.00 Μπέρνλι-Κάρντιφ, Premier League, 34η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (13.04, 17:00)
02.30 NASCAR Cup Series, Richmond Toyota Owners 400 LIVE COSMOTE SPORT9HD
05.00 UFC 236: Max Holloway-Dustin Poirier 2 ΗΠΑ, Ατλάντα LIVE COSMOTE SPORT8HD
08.30 Εκπομπή “Grand Prix Pre-Race” LIVE COSMOTE SPORT5HD
09.00 FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.00 Βαγιαδολίδ-Χετάφε, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.30 Χόφενχαϊμ-Χέρτα, Bundesliga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.30 Σαν Πάουλι-Αρμίνια Μπίλεφελντ, Bundesliga 2, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
15.00 Μπιλμπάο-Ράγιο Βαγεκάνο, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
16.05 Κρίσταλ Πάλας-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.35 Moto3 Red Bull Grand Prix of the Americas, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.05 Moto2 Red Bull Grand Prix of the Americas, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.15 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
17.35 MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD
18.00 Μπανταλόνα-Μπούργκος, ACB Liga Endesa, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.30 Λίβερπουλ-Τσέλσι, Premier League, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
18.45 Moto3 Red Bull Grand Prix of the Americas, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.00 Ούνικς Καζάν-Ζενίτ, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.30 Τζιρόνα-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
20.05 Moto2 Red Bull Grand Prix of the Americas, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.30 MotoGP Red Bull Grand Prix of the Americas, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.45 Βαλένθια-Λεβάντε, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 NBA Playoffs, First Round, Game 1 LIVE COSMOTE SPORT4HD
22.00 Μπενφίκα-Βιτόρια Σετούμπαλ, Liga NOS, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

Δευτέρα 15.04.19
12.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.30 Κολονία-Αμβούργο, Bundesliga 2, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.30 Serie A Femminile Βόλεϊ, Προημιτελική Φάση, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.00 Γουότφορντ-Άρσεναλ, Premier League, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Λεγανές-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
NBA Playoffs, First Round

Τρίτη 16.04.19
12.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00 Εκπομπή “PICK N ROLL” COSMOTE SPORT4HD
20.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Γιουβέντους-Άγιαξ, UEFA Champions League, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Μπαρτσελόνα-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, UEFA Champions League, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
NBA Playoffs, First Round

Τετάρτη 17.04.19
00.00 Μπράιτον-Κάρντιφ, Premier League, εξ αναβολής 31η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (16.04, 21:45)
00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
12.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Πόρτο-Λίβερπουλ, UEFA Champions League, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Μάντσεστερ Σίτι-Τότεναμ, UEFA Champions League, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
NBA Playoffs, First Round

Πέμπτη 18.04.19
00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
12.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00 Φούσε Βερολίνου-Κίελο, Bundesliga Χάντμπολ, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
20.30 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.30 Serie A Femminile Βόλεϊ, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Νάπολι-Άρσεναλ, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Μπενφίκα, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 Βαλένθια-Βιγιαρεάλ, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00 Τσέλσι-Σλάβια Πράγας, UEFA Europa League, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
NBA Playoffs, First Round

Παρασκευή 19.04.19
00.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
12.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00 Νασιονάλ-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga NOS, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00 Αλαβές-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
NBA Playoffs, First Round

Σάββατο 20.04.19
14.00 Θέλτα-Τζιρόνα, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
14.00 Αμβούργο-Άουε, Bundesliga 2, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.30 Μάντσεστερ Σίτι-Τότεναμ, Premier League, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
14.30 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
15.00 Γαλλία-Ρουμανία, Fed Cup by BNP Paribas, Ημιτελική Φάση, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT9HD
15.45 Εκπομπή “Pregame ΑΕΚ-Ολυμπιακός” LIVE COSMOTE SPORT4HD
16.30 Μπάγερν Μονάχου-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.30 Λεβερκούζεν-Νυρεμβέργη, Bundesliga, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.30 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.30 Άουγκσμπουργκ-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.30 Μάιντς-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.45 ΑΕΚ-Ολυμπιακός, Betshop Basket League, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
17.00 Premier League, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
17.00 Γαλλία-Ρουμανία, Fed Cup by BNP Paribas, Ημιτελική Φάση, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT9HD
17.15 Έιμπαρ-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
18.45 Εκπομπή “Postgame ΑΕΚ-Ολυμπιακός” LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.00 Serie A Femminile Βόλεϊ, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.30 Νιούκαστλ-Σαουθάμπτον, Premier League, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Ράγιο Βαγεκάνο-Ουέσκα, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Γκλάντμπαχ-Λειψία, Bundesliga, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
20.00 UFC Fight Night: Alistair Overeem-Aleksei Oleinik, Ρωσία, Μόσχα LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.30 Σάλκε-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.30 Premier League, 35η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (20.04, 17:00)
21.45 Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.30 Πόρτο-Σάντα Κλάρα, Liga NOS, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
23.30 Μπόρνμουθ-Φούλαμ, Premier League, 35η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (20.04, 17:00)
NBA Playoffs, First Round

Κυριακή 21.04.19
03.00 Κρόφορντ-Καν, WBO Welterweight World Championship, ΗΠΑ-Νέα Υόρκη, Αγώνας Πυγμαχίας LIVE COSMOTE SPORT8HD
13.00 Λεβάντε-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
13.30 Χάντερσφιλντ-Γουότφορντ, Premier League, 35η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (20.04, 17:00)
14.00 Γαλλία-Ρουμανία, Fed Cup by BNP Paribas, Ημιτελική Φάση, Αγώνας Διπλού LIVE COSMOTE SPORT9HD
14.30 Ντινάμο Δρέσδης-Κολονία, Bundesliga 2, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
15.00 Χετάφε-Σεβίλη, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.30 Έβερτον-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
15.30 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 Γαλλία-Ρουμανία, Fed Cup by BNP Paribas, Ημιτελική Φάση, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT9HD
16.30 Φράιμπουργκ-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
17.00 Ζενίτ-Λοκομοτίβ Κουμπάν, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.15 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
18.00 Κάρντιφ-Λίβερπουλ, Premier League, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
18.00 Γαλλία-Ρουμανία, Fed Cup by BNP Paribas, Ημιτελική Φάση, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT9HD
19.00 Χέρτα Βερολίνου-Ανόβερο, Bundesliga, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.30 Βιγιαρεάλ-Λεγανές, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
20.30 Άρσεναλ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 35η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (21.04, 18:00)
20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD
20.30 Ανδόρα-Σαραγόσα, ACB Liga Endesa, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.30 Serie A Femminile Βόλεϊ, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
21.45 Μπέτις-Βαλένθια, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD
TBF Basketball Super League, 27η Αγωνιστική
NBA Playoffs, First Round

Δευτέρα 22.04.19
12.00 ATP 500 Barcelona BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00 ATP 500 Barcelona BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 ATP 500 Barcelona BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.00 Serie A Femminile Βόλεϊ, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
18.00 ATP 500 Barcelona BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.30 Βόλφσμπουργκ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00 Τσέλσι-Μπέρνλι, Premier League, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.15 Μπενφίκα-Μαρίτιμο, Liga NOS, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
NBA Playoffs, First Round

Τρίτη 23.04.19
12.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.30 Εκπομπή “Pick ‘n Roll” COSMOTE SPORT4HD
20.30 Ουέσκα-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.30 Βαγιαδολίδ-Τζιρόνα, LaLiga Santander, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.30 Serie A Femminile Βόλεϊ, Ημιτελική Φάση, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
21.45 Τότεναμ-Μπράιτον, Premier League, 33η Αγωνιστική (εξ’ αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.30 Αλαβές-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
NBA Playoffs, First Round

Τετάρτη 24.04.19
00.00 Γουότφορντ-Σαουθάμπτον, Premier League, 31η Αγωνιστική (εξ’ αναβολής) REC COSMOTE SPORT1HD (23.04, 21:45)
12.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00 Φλέσνμπουργκ-Βέσπρεμ, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
20.30 Ατλέτικο Μαδρίτης-Βαλένθια, LaLiga Santander, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.30 Βαλένθια-Μάλαγα, ACB Liga Endesa, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.30 Εσπανιόλ-Θέλτα, LaLiga Santander, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.30 Λεγανές-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.45 Γουλβς-Άρσεναλ, Premier League, 31η Αγωνιστική (εξ’ αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT5HD
22.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 31η Αγωνιστική (εξ’ αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.30 Λεβάντε-Μπέτις, LaLiga Santander, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
NBA Playoffs, First Round

Πέμπτη 25.04.19
12.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
15.00 Εκπομπή “Ώρα Κυπέλλου Pregame Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ” LIVE COSMOTE SPORT2HD
16.00 Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ, Κύπελλο Ελλάδας, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
16.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.00 Εκπομπή “Ώρα Κυπέλλου Pregame Λαμία-ΑΕΚ” LIVE COSMOTE SPORT1HD
18.00 Λαμία-ΑΕΚ, Κύπελλο Ελλάδας, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
18.00 Εκπομπή “Ώρα Κυπέλλου Postgame Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ” LIVE COSMOTE SPORT2HD
18.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.30 Serie A Femminile Βόλεϊ, Ημιτελική Φάση, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
20.00 Εκπομπή “Ώρα Κυπέλλου Postgame Λαμία-ΑΕΚ” LIVE COSMOTE SPORT1HD
20.30 Σεβίλη-Ράγιο Βαγεκάνο, LaLiga Santander, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.30 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.30 Χετάφε-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
NBA Playoffs, First Round

Παρασκευή 26.04.19
11.50 FORMULA 1 AZERBAIJAN GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.30 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.05 WRC Αργεντινή, SS2 Villa del Dique 1 LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.55 WRC Αργεντινή SS3 Amboy Yacanto 1 LIVE COSMOTE SPORT7HD
15.00 Χόφενχαϊμ-Πόρτο, UEFA Youth League, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD
15.30 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
15.45 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Ίντερ, UEFA Futsal Champions League Final 4, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
15.50 FORMULA 1 AZERBAIJAN GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.05 WRC Αργεντινή SS4 Santa Rosa-San Agustin LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.30 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.30 Μπαρτσελόνα-Καϊράτ, UEFA Futsal Champions League Final 4, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
19.00 Μπαρτσελόνα-Τσέλσι, UEFA Youth League, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.30 Κολονία-Ντάρμσταντ, Bundesliga 2, 31η Αγωνιστική COSMOTE SPORT2HD
19.30 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.50 WRC Αργεντινή, SS6 Villa del Dique 2 LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.30 Άουγκσμπουργκ-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.35 WRC Αργεντινή SS7 Amboy Yacanto 2 LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00 Λίβερπουλ-Χάντερσφιλντ, Premier League, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
NBA Playoffs, First Round
Liga NOS, 31η Αγωνιστική

Σάββατο 27.04.19
10.35 FIVB Beach Volley World Tour, 1ος Ημιτελικός Ανδρών, Κίνα, Ξιαμέν LIVE COSMOTE SPORT9HD
11.35 FIVB Beach Volley World Tour, 2ος Ημιτελικός Ανδρών, Κίνα, Ξιαμέν LIVE COSMOTE SPORT9HD
12.50 FORMULA 1 AZERBAIJAN GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.30 Εστουντιάντες-Γκραν Κανάρια, ACB Liga Endesa, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
13.45 WRC Αργεντινή, SS9 Tanti Mataderos 1 LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.00 Μπιλμπάο-Αλαβές, LaLiga Santander, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
14.00 Σαν Πάουλι-Ρέγκενσμπουργκ, Bundesliga 2, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
14.30 Τότεναμ-Γουέστ Χαμ, Premier League, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
14.30 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.30 WRC Αργεντινή, SS10 Mataderos Cuchilla Nevada 1 LIVE COSMOTE SPORT7HD
15.50 FORMULA 1 AZERBAIJAN GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.30 Ντόρτμουντ-Σάλκε, Bundesliga, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.30 Λειψία-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.30 Ανόβερο-Μάιντς, Bundesliga, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
17.00 Premier League, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
17.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.15 Ατλέτικο Μαδρίτης-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.15 WRC Αργεντινή, SS13 Tanti Mataderos 2 LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.30 Μπράιτον-Νιούκαστλ, Premier League, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Λεγανές-Θέλτα, LaLiga Santander, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Στουτγκάρδη-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
20.00 WRC Αργεντινή, SS14 Mataderos Cuchilla Nevada 2 LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.30 Premier League, 36η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (27.04, 17:00)
21.30 Premier League, 36η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (27.04, 17:00)
21.30 Serie A Femminile Βόλεϊ, Ημιτελική Φάση, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
21.45 Μπαρτσελόνα-Λεβάντε, LaLiga Santander, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
NBA Playoffs, First Round
Liga NOS, 31η Αγωνιστική

Κυριακή 28.04.19
04.00 UFC Fight Night: Ronaldo Souza-Jack Hermansson, ΗΠΑ, Φλόριντα LIVE COSMOTE SPORT8HD
04.05 FIVB Beach Volley World Tour, 1ος Ημιτελικός Γυναικών, Κίνα, Ξιαμέν LIVE COSMOTE SPORT9HD
05.05 FIVB Beach Volley World Tour, 1ος Ημιτελικός Γυναικών, Κίνα, Ξιαμέν LIVE COSMOTE SPORT9HD
08.05 FIVB Beach Volley World Tour, Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών, Κίνα, Ξιαμέν LIVE COSMOTE SPORT9HD
09.05 FIVB Beach Volley World Tour, Τελικός 3ης Θέσης Γυναικών, Κίνα, Ξιαμέν LIVE COSMOTE SPORT9HD
10.05 FIVB Beach Volley World Tour, Τελικός Γυναικών, Κίνα, Ξιαμέν LIVE COSMOTE SPORT9HD
11.05 FIVB Beach Volley World Tour, Τελικός Ανδρών, Κίνα, Ξιαμέν LIVE COSMOTE SPORT9HD
13.00 Βαλένθια-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
14.00 Κρίσταλ Πάλας-Έβερτον, Premier League, 36η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (27.04, 17:00)
14.30 Εκπομπή “Grand Prix Pre-Race” LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.30 Ουνιόν Βερολίνου-Αμβούργο, Bundesliga 2, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.30 UEFA Futsal Champions League Final 4, Τελικός 3ης Θέσης LIVE COSMOTE SPORT9HD
15.00 Ζιελόνα Γκόρα-Ούνικς Καζάν, VTB United League, Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
15.00 FORMULA 1 AZERBAIJAN GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.00 Τζιρόνα-Σεβίλη, LaLiga Santander, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.05 Μπέρνλι-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.30 Χόφενχαϊμ-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
17.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.00 Μαγδεμβούργο-Ράιν Νέκαρ, Bundesliga Χάντμπολ, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
17.00 UEFA Futsal Champions League Final 4, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
17.15 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Χετάφε, LaLiga Santander, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
18.00 WRC Αργεντινή, SS18 El Condor Power Stage LIVE COSMOTE SPORT7HD
18.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Τσέλσι, Premier League, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.00 Νυρεμβέργη-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.30 Βιγιαρεάλ-Ουέσκα, LaLiga Santander, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD
20.30 Μπανταλόνα-Μπαρτσελόνα. ACB Liga Endesa, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.00 Spartan’s Night II, Διεθνείς Αγώνες Kick Boxing REC COSMOTE SPORT6HD (13.04 17:00)
21.00 NASCAR Cup Series Talladega GEICO 500 LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.45 Ράγιο Βαγεκάνο-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD
NBA Playoffs, First Round
Liga NOS, 31η Αγωνιστική

Δευτέρα 29.04.19
19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 UEFA Youth League, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.30 Ντούισμπουργκ-Αρμίνια Μπίλεφελντ, Bundesliga 2, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00 Λέστερ-Άρσεναλ, Premier League, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Μπέτις-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
Liga NOS, 31η Αγωνιστική
TBF Basketball Super League, 28η Αγωνιστική

Τρίτη 30.04.19
20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll” COSMOTE SPORT4HD
20.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 UEFA Champions League, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
NBA Playoffs, Conference Semifinals, Game 1

Μάιος

Τετάρτη 01.05.19
00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
20.00 Φλένσμπουργκ-Λειψία, Bundesliga Χάντμπολ, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
20.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.30 Serie A Femminile, 1ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.00 UEFA Champions League, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
NBA Playoffs, Conference Semifinals, Game 1

Πέμπτη 02.05.19
00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
20.30 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 UEFA Europa League, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 UEFA Europa League, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
NBA Playoffs, Conference Semifinals, Game 2

Παρασκευή 03.05.19
00.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
09.55 Moto3 Gran Premio Red Bull de Espana, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.50 MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.50 Moto2 Gran Premio Red Bull de Espana, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.10 Moto3 Gran Premio Red Bull de Espana, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.00 ATP 250 Estoril, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
15.05 MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.05 Moto2 Gran Premio Red Bull de Espana, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.00 ATP 250 Estoril, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.30 Ντινάμο Δρέσδης-Σαν Πάουλι, Bundesliga 2, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
20.00 ATP 250 Estoril, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.30 Μάιντς-Λειψία, Bundesliga, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 Έβερτον-Μπέρνλι, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 ATP 250 Estoril, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.00 Μπαρτσελόνα-Μπασκόνια, ACB Liga Endesa, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
LaLiga Santander, 36η Αγωνιστική
NBA Playoffs, Conference Semifinals, Game 2

Σάββατο 04.05.19
09.55 Moto3 Gran Premio Red Bull de Espana, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.50 MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.50 Moto2 Gran Premio Red Bull de Espana, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.00 Φενέρμπαχτσε-Μπάνβιτ, TBF Basketball Super League, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
13.30 Moto3 Gran Premio Red Bull de Espana, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.00 Μπόχουμ-Μαγδεμβούργο, Bundesliga 2, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.25 MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.30 Μάντσεστερ Σίτι-Λέστερ, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
15.05 MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 Moto2 Gran Premio Red Bull de Espana, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.30 Μπάγερν Μονάχου-Ανόβερο Bundesliga, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.30 Γκλάντμπαχ-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.30 Χέρτα Βερολίνου-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
17.00 Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
17.00 ATP 250 Estoril, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.00 TTSC “UMMC”-Fakel-Gazprom Orenburg, ETTU Champions League, 1ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
19.00 ATP 250 Estoril, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.30 Κάρντιφ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Βέρντερ Βρέμης-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
20.30 Μπούργκος-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.30 Premier League, 37η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (04.05, 17:00)
21.30 Serie A Femminile, 2ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.30 Γουλβς-Φούλαμ, Premier League, 37η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (04.05, 17:00)
23.30 Γουέστ Χαμ-Σαουθάμπτον, 37η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (04.05, 17:00)
23.30 Βόλφσμπουργκ-Νυρεμβέργη, Bundesliga, 32η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (04.05, 16:30)
LaLiga Santander, 36η Αγωνιστική
Liga NOS, 32η Αγωνιστική
NBA Playoffs, Conference Semifinals, Game 3
Παναθηναϊκός-Κύμη, Betshop Basket League, 26η Αγωνιστική
Ολυμπιακός-Προμηθέας Πάτρας, Betshop Basket League, 26η Αγωνιστική

Κυριακή 05.05.19
00.30 NBA Playoffs, Conference Semifinals, Game 3 LIVE COSMOTE SPORT4HD
03.00 UFC Fight Night: Al Iaquinta-Donald Cerrone, Καναδάς, Οτάβα LIVE COSMOTE SPORT8HD
09.15 Moto3 Gran Premio Red Bull de Espana, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
09.45 Moto2 Gran Premio Red Bull de Espana, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.15 MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.45 Moto3 Gran Premio Red Bull de Espana, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.05 Moto2 Gran Premio Red Bull de Espana, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.30 MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.30 Σάλκε-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.00 Χάντερσφιλντ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.30 Φράιμπουργκ-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
17.30 ATP 250 Estoril, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.00 Παρί Σεν Ζερμέν-Κιέλτσε, VELUX EHF Champions League, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
18.30 Νιούκαστλ-Λίβερπουλ, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.00 Λεβερκούζεν-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.00 NASCAR Cup Series, Dover International Speedway LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.30 NBA Playoffs, Conference Semifinals, Game 4 LIVE COSMOTE SPORT4HD
LaLiga Santander, 36η Αγωνιστική
Liga NOS, 32η Αγωνιστική
NBA Playoffs, Conference Semifinals, Game 3 & 4
VTB United League, Playoffs

Δευτέρα 06.05.19
13.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.30 Γκρόιτερ Φιρτ-Κολονία, Bundesliga 2, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.30 Serie A Femminile, 3ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.00 Μπόρνμουθ-Τότεναμ, Premier League, 37η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
LaLiga Santander, 36η Αγωνιστική
Liga NOS, 32η Αγωνιστική

Τρίτη 07.05.19
13.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll” COSMOTE SPORT4HD
20.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 UEFA Champions League, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
NBA Playoffs, Conference Semifinals, Game 4

Τετάρτη 08.05.19
00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
13.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.00 Fakel Gazprom Orenburg - TTSC “UMMC”, ETTU Champions League, 1ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
20.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 UEFA Champions League, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
NBA Playoffs, Conference Semifinals, Game 5

Πέμπτη 09.05.19
00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
13.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.30 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.30 Serie A Femminile Βόλεϊ, 4ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.00 UEFA Europa League, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 UEFA Europa League, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Εστουντιάντες, ACB Liga Endesa, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
NBA Playoffs, Conference Semifinals, Game 5

Παρασκευή 10.05.19
00.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
11.50 FORMULA 1 EMIRATES GRAN PREMIO DE ESPANA, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
15.00 WRC Χιλή, SS1 El Pinar LIVE COSMOTE SPORT9HD
15.30 WTA Mutua Madrid Open, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
15.50 FORMULA 1 EMIRATES GRAN PREMIO DE ESPANA, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.30 WRC Χιλή, SS2 El Puma 1 LIVE COSMOTE SPORT9HD
17.35 WRC Χιλή, SS3 Espigado 1 LIVE COSMOTE SPORT9HD
18.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.30 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.00 WTA Mutua Madrid Open, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.20 WTA Χιλή, SS4 El Pumas 2 LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.30 Μπαρτσελόνα-Βαλένθια, ACB Liga Endesa, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
23.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
23.25 WRC Χιλή, SS5 Espigado 2 LIVE COSMOTE SPORT9HD
NBA Playoffs, Conference Semifinals, Game 6
Liga NOS, 33η Αγωνιστική

Σάββατο 11.05.19
01.40 WRC Χιλή, SS6 Bicentenario LIVE COSMOTE SPORT9HD
12.50 FORMULA 1 EMIRATES GRAN PREMIO DE ESPANA, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.50 FORMULA 1 EMIRATES GRAN PREMIO DE ESPANA, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.30 WTA Mutua Madrid Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.05 WRC Χιλή, SS10 Rio Lia 2 LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.05 WRC Χιλή, SS11 Maria Las Cruces LIVE COSMOTE SPORT9HD
23.20 WRC Χιλή, SS12 Pelun 2 LIVE COSMOTE SPORT9HD
Κύπελλο Ελλάδας, Τελικός
LaLiga Santander, 37η Αγωνιστική
Bundesliga, 33η Αγωνιστική
Liga NOS, 33η Αγωνιστική
NBA Playoffs, Conference Semifinals, Game 6

Κυριακή 12.05.19
02.30 NASCAR Cup Series, Kansas Speedway LIVE COSMOTE SPORT9HD
05.00 UFC 237: Rose Namajunas-Jessica Andrande, Βραζιλία, Ρίο Ντε Τζανέιρο LIVE COSMOTE SPORT8HD
13.30 Μελσούνγκεν-Ράιν Νέκαρ, Bundesliga Χάντμπολ, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
13.30 Μπανταλόνα-Μανρέσα, ACB Liga Endesa, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
15.00 WRC Χιλή, SS13 Bio Bio LIVE COSMOTE SPORT9HD
15.30 Εκπομπή “Grand Prix Pre-Race” LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 FORMULA 1 EMIRATES GRAN PREMIO DE ESPANA, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.00 WRC Χιλή, SS16 Bio Bio 2 Power Stage LIVE COSMOTE SPORT9HD
19.30 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD
20.30 Ανδόρα-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.30 Serie A Femminile Βόλεϊ, 5ος Τελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD
Premier League, 38η Αγωνιστική
LaLiga Santander, 37η Αγωνιστική
Bundesliga, 33η Αγωνιστική
Liga NOS, 33η Αγωνιστική
NBA Playoffs, Conference Semifinals, Game 7
VTB United League, Playoffs

Δευτέρα 13.05.19
19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD
LaLiga Santander, 37η Αγωνιστική
Liga NOS, 33η Αγωνιστική
VTB United League, Playoffs
Serie A Femminile Volleyball Finals

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

TECHNISAT VIOLA 3

Η αγορά σήμερα

17-07-2019

TECHNISAT VIOLA 3

Ως αποκλειστικός διανομέας των προϊόντων της Technisat στην Ελλάδα, η AMF Electronics διαθέτει στην αγορά το νέο φορητό ραδιόφωνο VIOLA 3. Πρόκειται για ένα φορητό ραδιόφωνο σε μέγεθος τσέπης, το οποίο υποστηρίζει το νέο πρότυπο επίγειας ψηφιακής ραδιοφωνικής εκπομπής DAB+. Εκτός από τα ψηφιακά ραδιοφωνικά προγράμματα DAB+...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 130

Τεύχος 130

19-06-2019

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 130

Το νέο τεύχος Ιουλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το έτερο περιοδικό «Security Report», που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας, αλλά και το πέμπτο τεύχος του περιοδικού «NOW», που απευθύνεται σε τεχνικούς δικτύων. Το νέο τεύχος έρχεται με ειδήσεις από το χώρο της τηλεόρασης και των μίντια, και με παρουσιάσεις και δοκιμές νέων προϊόντων που δοκίμασε η δημοσιογραφική μας ομάδα. Στις δοκιμές του νέου τεύχους θα διαβάσουμε το άρθρο για τον Dreambox ONE Ultra HD ένα νέο που φέρνει στην αγορά η Dream Property (πρώην Dream Multimedia). Πρόκειται για έναν εντελώς διαφορετικό δέκτη, ο οποίος έρχεται με διπλό δορυφορικό DVB-S2X tuner και υπερυψηλής απόδοσης επεξεργαστή 6 πυρήνων που τον καθιστά ως τον παγκοσμίως ταχύτερο δέκτη στην αγορά. Βασίζεται σε εντελώς διαφορετική φιλοσοφία σχεδιασμού σε σχέση με όλα τα προηγούμενα μοντέλα, ενώ είναι ο πρώτος Dreambox δέκτης που μπορεί να υποστηρίξει διπλή λειτουργία Enigma2 και Android. Με ασύρματε...

digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.