Ειδήσεις . Pay TV News
Τετάρτη, 14 Αυγούστου 2019 | 11:39

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 14 Αυγούστου - 2 Σεπτεμβρίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (14 Αυγούστου – 2 Σεπτεμβρίου)

Τετάρτη 14 Αυγούστου
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΜπινκΜπανκ Τουρ (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 MLB, Red Sox - Indians (FOX Sports HD)
22.00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ/ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(14 Αυγούστου – 2 Σεπτεμβρίου)

Τετάρτη 14 Αυγούστου

16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΜπινκΜπανκ Τουρ (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 MLB, Red Sox - Indians (FOX Sports HD)
22.00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ/ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
22:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γιούτα (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:00 MLB, Reds - Nationals (FOX Sports HD)
______________________________________________________________________________________

Πέμπτη 15 Αυγούστου

12:50 NRL, Sea Tigers - Eagles (FOX Sports HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΜπινκΜπανκ Τουρ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ARCTIC RACE OF NORWAY (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Pre Game Show (Novasports2HD)
21:00 3ος προκριματικός γύρος UEFA Europa League-επαναληπτικός αγώνας: ΑΕΚ - Κραϊόβα (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
22:00 MLB, Tigers - Sea Eagles (FOX Sports HD)
22:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γιούτα (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:00 Post Game Show (Novasports2HD)
______________________________________________________________________________________

Παρασκευή 16 Αυγούστου

01:30 ΤΡΙΑΘΛΟ: Προκριματικά Ολυμπιακών Αγώνων Τόκιο (Eurosport1/Eurosport1HD)
03:00 NFL, Raiders - Cardinals (FOX Sports HD)
12:55 NRL, Panthers - Broncos (FOX Sports HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΜπινκΜπανκ Τουρ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ARCTIC RACE OF NORWAY (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική: Λιόν-Ανζέ (Novasports1HD)
22:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γιούτα (Eurosport1/Eurosport1HD)
______________________________________________________________________________________

Σάββατο 17 Αυγούστου

11:30 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΜπινκΜπανκ Τουρ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ζακοπέιν (Eurosport2)
17:00 EFL Championship 3η αγωνιστική: Νότιγχαμ Φόρεστ-Μπέρμιγχαμ (Novasports1HD)
18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ARCTIC RACE OF NORWAY (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Μαρσέιγ (Novasports2HD)
19:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική: Φένλο-Άγιαξ (Novasports3HD)
20:00 MLB, Indians - Yankees (FOX Sports HD)
20:30 Φιλικός αγώνας: Παναθηναϊκός-Ξάνθη (Novasports1HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Ντιζόν (Novasports2HD)
21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χεράκλες-Αϊντχόφεν (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γιούτα (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:00 MLB, Astros - Athletics (FOX Sports HD)
______________________________________________________________________________________

Κυριακή 18 Αυγούστου

09:00 NRL, Dragons - Sharks (FOX Sports HD)
14:00 EFL Championship: Ρέντινγκ-Κάρντιφ (Novasports2HD)
14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Women World Tour Βαργκάρντα (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ζακοπέιν (Eurosport2)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Ουτρέχτη (Novasports1HD)
16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Έρεμπρο-Χάκεν (Novasports2HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΜπινκΜπανκ Τουρ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιμολα (Eurosport2)
18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ARCTIC RACE OF NORWAY (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιμολα (Eurosport2)
20:00 MLB, Dodgers - Braves (FOX Sports HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
22:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γιούτα (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:00 NFL, Saints - Chargers (FOX Sports HD)
______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 19 Αυγούστου

03:00 NFL, Seahawks - Vikings (FOX Sports HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία 4η αγωνιστική: Οσέρ-Γκινγκάμπ (Novasports1HD)

_____________________________________________________________________________________________________


Τρίτη 20 Αυγούστου

03:00 NFL, 49ers - Broncos (FOX Sports HD)
10:30 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2)
11:35 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2)
13:55 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2)
______________________________________________________________________________________

Τετάρτη 21 Αυγούστου

03:00 MLB, Tigers - Astros (FOX Sports HD)
10:30 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2)
11:25 Αναρρίχηση: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ιαπωνία (Eurosport2)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF DENMARK (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 MLB, Padres - Reds (FOX Sports HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:30 MLB, Rockies - Diamondbacks (FOX Sports HD)
______________________________________________________________________________________


Πέμπτη 22 Αυγούστου

12:50 NRL, Bulldogs - Eels (FOX Sports HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF DENMARK (Eurosport2)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
______________________________________________________________________________________


Παρασκευή 23 Αυγούστου

03:00 NFL, Jaguars - Dolphins (FOX Sports HD)
12:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Χακούμπα (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:55 NRL, Rabbitohs - Broncos (FOX Sports HD)
16:00 ΙΠΠΑΣΙΑ: Eυρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ρότερνταμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF DENMARK (Eurosport2)

_____________________________________________________________________________________________________


Σάββατο 24 Αυγούστου

03:00 NFL, Bills - Lions (FOX Sports HD)
12:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Χακούμπα (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR DE L AVENIR (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Θερινό Δίαθλο: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μινσκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF DENMARK (Eurosport2)
16:00 Θερινό Δίαθλο: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μινσκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική: Πάρμα-Γιουβέντους (Novasports1HD)
19:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)
20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Χρόνιγκεν (Novasports4HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική: Ντιζόν-Μπορντό (Novasports3HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: 1η αγωνιστική Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)
21:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Βουέλτα Έξτρα (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Νάπολι (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
23:00 MLB, Yankees - Dodgers (FOX Sports HD)
23:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________________________


Κυριακή 25 Αυγούστου

02:00 MLB, Angels - Astros (FOX Sports HD)
09:00 NRL, Sea Eagles - Rabbitohs (FOX Sports HD)
11:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: GT Αντοχής Σουζούκα (Eurosport2)
14:00 EFL Championship: Σουόνσι - Μπέρμιγχαμ (Novasports1HD)
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR DE L AVENIR (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship 5η αγωνιστική: Ντέρμπι – Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports1HD)
15:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σουηδία (Eurosport2)
16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Νόρκεπινγκ - Χέλσινγκμποργκ (Novasports2HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΙΠΠΑΣΙΑ: Eυρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ρότερνταμ (Eurosport2)
17:00 EFL Championship: Στόουκ - Λιντς (Novasports1HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Άλκμααρ (Novasports1HD)
18:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σουηδία (Eurosport2)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Μίλαν (Novasports3HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Πανιώνιος – Βόλος (Novasports2HD)
20:00 MLB, Braves - Mets (FOX Sports HD)
20:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ - Ξάνθη (Novasports1HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα ΑΕΚ – Ξάνθη (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Τζένοα (Novasports3HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Λάτσιο (Novasports4HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Αταλάντα (Novasports5HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί ΣΖ-Τουλούζ (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:00 MLB, Red Sox - Padres (FOX Sports HD)
23:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ - Ξάνθη (Novasports1HD)
23:45 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Βερόνα-Μπολόνια (Novasports3HD)
23:45 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Σασουόλο (Novasports4HD)
23:45 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Μπρέσια (Novasports5HD)

____________________________________________________________________________________________________

Δευτέρα 26 Αυγούστου

03:00 NFL, Steelers - Titans (FOX Sports HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:55 Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:10 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία: 5η αγωνιστική (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Λέτσε (Novasports2HD)
22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
____________________________________________________________________________________________________

Τρίτη 27 Αυγούστου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:55 Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
19:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Λιόν (Novasports1HD)
20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
21:45 Carabao Cup 2ος Γύρος (Novasports2HD)
22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
____________________________________________________________________________________________________

Τετάρτη 28 Αυγούστου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:55 Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
19:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
21:00 MLB, Cardinals - Brewers (FOX Sports HD)
21:45 Carabao Cup 2ος Γύρος (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις - Μαρσέιγ (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
____________________________________________________________________________________________________

Πέμπτη 29 Αυγούστου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:50 NRL, Bulldogs - Cowboys (FOX Sports HD)
16:35 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF GERMANY (Eurosport2)
18:35 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
19:00 Κλήρωση UEFA Champions League (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
20:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 MLB, Rays - Astros (FOX Sports HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
____________________________________________________________________________________________________

Παρασκευή 30 Αυγούστου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:55 NRL, Eels - Broncos (FOX Sports HD)
14:00 Κλήρωση UEWFA Europa League (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF GERMANY (Eurosport2)
18:10 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
19:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
20:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 MLB, Brewers - Cubs (FOX Sports HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική: Μετς-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική: Μπολόνια-ΣΠΑΛ (Novasports2HD)
21:45 EFL Championship 6η αγωνιστική: Κάρντιφ-Φούλαμ (Novasports3HD)
22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
____________________________________________________________________________________________________

Σάββατο 31 Αυγούστου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος του Αλμάτι (Eurosport2)
13:00 ΚΑΝΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Γερμανία Σλάλομ (Eurosport2)
14:30 EFL Championship: Μπρίστολ Σίτι-Μίντλεσμπρο (Novasports1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship: Μπρέντφορντ-Ντέρμπι (Novasports1HD)
17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF GERMANY (Eurosport2)
18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Μπορντό (Novasports2HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Μπρέσια (Novasports1HD)
19:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
19:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 MLB, Athletics - Yankees (FOX Sports HD)
20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
20:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Παναθηναϊκός – ΟΦΗ (Novasports2HD)
20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική: Βάαλβαϊκ-Αϊντχόφεν (Novasports4HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Αμιάν (Novasports3HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Παναθηναϊκός – ΟΦΗ (Novasports2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Νάπολι (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:00 MLB, Mets - Phillies (FOX Sports HD)
23:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Παναθηναϊκός – ΟΦΗ (Novasports2HD)
24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
____________________________________________________________________________________________________

Κυριακή 1 Σεπτεμβρίου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 ΚΑΝΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Γερμανία Σλάλομ (Eurosport2)
13:20 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Βέλγιο (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF GERMANY (Eurosport2)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Σπάρτα Ρότερνταμ-Άγιαξ (Novasports1HD)
16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα: 22η αγωνιστική ΑΪΚ Στοκχόλμης – Τζουργκάρντεν (Novasports2HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:50 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Σίλβερστόουν (Eurosport2)
18:15 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΛ – Ολυμπιακός (Novasports2HD)
18:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Ρόμα (Novasports4HD)
19:05 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα ΑΕΛ – Ολυμπιακός (Novasports2HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Βόλος – Άρης (Novasports3HD)
20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
20:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ (Novasports1HD)
21:15 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΛ – Ολυμπιακός (Novasports2HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Ίντερ (Novasports3HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Τορίνο (Novasports4HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Πάρμα (Novasports5HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Σεντ Ετιέν (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ (Novasports1HD)
23:45 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Φιορεντίνα (Novasports3HD)
23:45 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Σαμπντόρια (Novasports4HD)
23:45 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα Λέτσε - Βερόνα (Novasports5HD)
24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

____________________________________________________________________________________________________

Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου

02:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
02:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:50 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
17:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία: 6η αγωνιστική (Novasports1HD)
22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)
22:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
24:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αμερικάνικο όπεν (Eurosport2)

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

AMF AOORSQFR1B1

Η αγορά σήμερα

30-07-2019

AMF AOORSQFR1B1

Ο AMF AOORSQFR1B1 είναι ένας παθητικός οπτικός δέκτης ειδικά σχεδιασμένος για ψηφιακή αρχιτεκτονική FTTH. Λαμβάνει σήμα με δίοδο PIN υψηλής ευαισθησίας και δεν απαιτεί καμία τροφοδοσία και κατανάλωση ρεύματος. Υποστηρίζει ζώνη διέλευσης RF 1,0GHz, ενώ όταν η οπτική ισχύς εισόδου είναι -1dBm (PIN = -1dBm), το επίπεδο εξόδου RF...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 131

Τεύχος 131

22-07-2019

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 131

Το νέο τεύχος Αυγούστου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το έτερο περιοδικό «Security Report», που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας, αλλά και το έκτο τεύχος του περιοδικού «NOW», που απευθύνεται σε τεχνικούς δικτύων. Το νέο τεύχος έρχεται με ειδήσεις από το χώρο της τηλεόρασης και των μίντια, και με παρουσιάσεις και δοκιμές νέων προϊόντων που δοκίμασε η δημοσιογραφική μας ομάδα. Στις δοκιμές του νέου τεύχους θα βρούμε το άρθρο για τον Infomir MAG425A, που είναι το πρώτο 4K STB της Infomir για Android TV. Έπειτα από μια σπουδαία πορεία στην παραγωγή εξειδικευμένων IPTV συσκευών που την οδήγησε στην κορυφή της προτίμησης των πελατών, η ουκρανική Infomir παρουσιάζει ένα νέο μοντέλο που ξεχωρίζει χωρίς να ακολουθεί την επιτυχημένη συνταγή των προηγούμενων. Πρόκειται για το MAG425A, που είναι ένα 4K STB για Android TV με προ-εγκατεστημένες Google υπηρεσίες. Με ενσωματωμένο Chromecast και Wi-Fi διπλής μπάντας 2,4/5GHz, αλλά και Bluetooth ...

digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.