Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 11-23 Σεπτεμβρίου
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (11-23 Σεπτεμβρίου)
Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου
02:00 MLB (FOX Sports HD)
08:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport1/Eurosport1HD)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(11-23 Σεπτεμβρίου)
Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου
02:00 MLB (FOX Sports HD)
08:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2)
18:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF SPAIN (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
_______________________________________________________________________________________________
Πέμπτη 12 Σεπτεμβρίου
03:00 MLB, Indians – Angels (FOX Sports HD)
08:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2)
18:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2)
21:00 MLB, Yankees – Tigers (FOX Sports HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
_______________________________________________________________________________________________
Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου
03:20 NFL, Buccaneers – Panthers (FOX Sports HD)
08:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 NRL Qualifying Final (FOX Sports HD)
14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF SPAIN (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: GP QUEBEC (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική Αμιάν – Λιόν (Novasports1HD)
21:45 EFL Championship 7η αγωνιστική: Ντέρμπι-Κάρντιφ (Novasports2HD)
_______________________________________________________________________________________________
Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου
02:00 MLB, Twins – Indians (FOX Sports HD)
05:00 MLB, Rays – Angels (FOX Sports HD)
08:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2)
10:25 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Νίνγκμπο (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 NRL Elimination Final (FOX Sports HD)
13:00 NRL Elimination Final (FOX Sports HD)
13:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2)
14:30 EFL Championship: Φούλαμ-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: 3η αγωνιστική Φιορεντίνα – Γιουβέντους (Novasports2HD)
16:00 NCAA College Gameday (FOX Sports HD)
17:00 EFL Championship: Χαλ-Γουίγκαν (Novasports3HD)
18:00 Διεθνές τουρνουά μπάσκετ Orange Trophy: Προμηθέας Πάτρας-ΦΜΠ Βελιγραδίου (Novasports4HD)
18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα Παρί Σεν Ζερμέν-Στρασβούργο (Novasports1HD)
18:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF SPAIN (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημαQ Νάπολι – Σαμπντόρια (Novasports2HD)
1900 NCAA College Football, Penn State – Pittsburgh (FOX Sports HD)
19:15 ΙΠΠΑΣΙΑ: GLOBAL CHAMPIONS TOUR, Σαν Τροπέ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική: Άγιαξ-Χερενφέιν (Novasports3HD)
20:00 Μπρέικ Ντανς: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΙ ΑΣΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Βουδαπέστη(Eurosport2)
20:00 Διεθνές τουρνουά μπάσκετ Orange Trophy: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ούνιξ Καζάν (Novasports4HD)
20:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός-Βόλος (Novasports1HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Βόλος (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ – Ουντινέζε (Novasports2HD)
21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Φίτεσε (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
23:00 NCAA College Football, Iowa State – Iowa (FOX Sports HD)
23:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός-Βόλος (Novasports1HD)
_______________________________________________________________________________________________
Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου
02:30 MLB, Twins – Indians (FOX Sports HD)
08:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κίνα (Eurosport2)
08:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2)
09:00 NRL Qualifying Final (FOX Sports HD)
09:15 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Νίνγκμπο (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:15 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Νίνγκμπο (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα – Αταλάντα (Novasports1HD)
14:00 EFL Championship: Χάντερσφιλντ-Σέφιλντ Γουένσντεϊ (Novasports2HD)
14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Σαγκάη (Eurosport2)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Ντεν Χάαγκ (Novasports4HD)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Η πρόκληση της Μαδρίτης στον Γύρο της Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ – Λάτσιο (Novasports1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα – Κάλιαρι (Novasports2HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπρέσια – Μπολόνια (Novasports3HD)
16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα Χάκεν-ΑΪΚ Στοκχόλμης (Novasports5HD)
18:00 Διεθνές τουρνουά μπάσκετ Orange Trophy Μικρός Τελικός (Novasports4HD)
18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, Γύρος Ισπανίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Τουλούζ (Novasports1HD)
18:15 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ-Λαμία (Novasports2HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα – Σασουόλο (Novasports5HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Λαμία (Novasports2HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Πανιώνιος-ΑΕΛ (Novasports3HD)
19:30 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3, ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΙ ΑΣΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ, Βουδαπέστη, Τελικοί (Eurosport2)
20:00 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show Άρης-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
20:00 Διεθνές τουρνουά μπάσκετ Orange Trophy Τελικός (Novasports4HD)
20:00 NFL, Vikings – Packers (FOX Sports HD)
21:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF SPAIN (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:15 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ-Λαμία (Novasports2HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
21:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: GP MONTREAL (Eurosport2)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα – Μίλαν (Novasports5HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Μονακό – Μαρσέιγ (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:25 NFL, Saints – Rams (FOX Sports HD)
23:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show Άρης-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
_______________________________________________________________________________________________
Δευτέρα 16 Σεπτεμβρίου
03:20 NFL, Eagles – Falcons (FOX Sports HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο – Λέτσε (Novasports1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα-Β’ Κατηγορία 6η αγωνιστική: Λανς-Σατορού (Novasports2HD)
23:00 MLB, Orioles – Tigers (FOX Sports HD)
_______________________________________________________________________________________________
Τρίτη 17 Σεπτεμβρίου
03:15 NFL, Jets – Browns (FOX Sports HD)
_______________________________________________________________________________________________
Τετάρτη 18 Σεπτεμβρίου
10:30 ΚΑΝΟ: Σούπερ Καπ, Σαγκάη Σπριντ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γκραν Πρι Βαλλωνίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: GIRO DELLA TOSCANA (Eurosport2)
20:00 MLB, Nationals – Cardinals (FOX Sports HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
_______________________________________________________________________________________________
Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: COPPA SABATINI (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 MLB, Phillies – Braves (FOX Sports HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:00 MLB, Padres – Brewers (FOX Sports HD)
_______________________________________________________________________________________________
Παρασκευή 20 Σεπτεμβρίου
03:20 NFL, Titans – Jaguars (FOX Sports HD)
13:00 NRL Semi Final (FOX Sports HD)
13:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Επίδειξης, LAVER CUP (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Επίδειξης, LAVER CUP (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Επίδειξης, LAVER CUP (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 MLB, Cardinals – Cubs (FOX Sports HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική: Στρασβούργο-Ναντ (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική: Κάλιαρι-Τζένοα (Novasports2HD)
22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Επίδειξης, LAVER CUP (Eurosport1/Eurosport1HD)
_______________________________________________________________________________________________
Σάββατο 21 Σεπτεμβρίου
13:00 NRL Semi Final (FOX Sports HD)
13:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Επίδειξης, LAVER CUP (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship 8η αγωνιστική: Λιντς-Ντέρμπι (Novasports1HD)
15:45 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ: 24 ώρες Μπολ ντ’Ορ (Eurosport2)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Μπρέσια (Novasports2HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: PRIMUS CLASSIC (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship: Κάρντιφ-Μίντλεσμπρο (Novasports3HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική: (Novasports1HD)
18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Μονπελιέ (Novasports4HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Ελλάς Βερόνα (Novasports3HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: (Novasports2HD)
19:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Επίδειξης, LAVER CUP (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 MLB, Blue Jays – Yankees (FOX Sports HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νιμ-Τουλούζ (Novasports3HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Ίντερ (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Επίδειξης, LAVER CUP (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:00 MLB, Mets – Reds (FOX Sports HD)
_______________________________________________________________________________________________
Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου
07:00 ΑΓΩΝΕΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ: 24 ώρες Μπολ ντ’Ορ (Eurosport2)
10:00 NCAA College Football Final (FOX Sports HD)
12:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Επίδειξης, LAVER CUP (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-ΣΠΑΛ (Novasports2HD)
14:00 EFL Championship: Γουέστ Μπρόμιτς-Χάντερσφιλντ (Novasports3HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: (Novasports1HD) TOP
15:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Επίδειξης, LAVER CUP (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 7η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Άγιαξ (Novasports2HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λέτσε-Νάπολι (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Ρόμα (Novasports4HD)
16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: Χάμαρμπι-ΑΪΚ Στοκχόλμης (Novasports5HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Τορίνο (Novasports24HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δρόμου Γιορκσάιρ (Eurosport2)
17:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Επίδειξης, LAVER CUP (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Φιορεντίνα (Novasports2HD)
19:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Επίδειξης, LAVER CUP (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: (Novasports1HD)
20:00 NFL Regular Season (FOX Sports HD)
21:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Πάρμα (Novasports2HD) HL
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:25 NFL Regular Season (FOX Sports HD)
_______________________________________________________________________________________________
Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
03:20 NFL, Rams – Browns (FOX Sports HD)
09:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πρωτάθλημα Κίνας (Eurosport2)
12:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δρόμου Γιορκσάιρ (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πρωτάθλημα Κίνας (Eurosport2)
14:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πρωτάθλημα Κίνας (Eurosport2)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δρόμου Γιορκσάιρ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πρωτάθλημα Κίνας (Eurosport2)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 8η αγωνιστική: Λοριάν-Ροντέ (Novasports1HD)