Συζητήσεις στο satleo

Ό,τι δεν χωράει στις άλλες κατηγορίες!
tasos.cz | 18-February-2020 | 12:05:18

Οι Τηλεοπτικοί Σταθμοί στην Ελλάδα
thanoskat | 18-February-2020 | 11:56:18

Αθλητικές Μεταδόσεις
nektarios 1451 | 18-February-2020 | 10:56:18

Ειδήσεις από την Κύπρο
marios121 | 18-February-2020 | 9:32:18

Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο
nektarios 1451 | 18-February-2020 | 1:01:18

Ειδήσεις . Pay TV News
Τρίτη, 1 Οκτωβρίου 2019 | 13:02

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 2-14 Οκτωβρίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (2-14 Οκτωβρίου)

Τετάρτη 2 Οκτωβρίου
03:00 MLB, Brewers - Nationals (FOX Sports HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours TOUR OF CROATIA (Eurosport/Eurosport1HD)
19:30 Eurocup: Μακάμπι Ρισόν-Προμηθέας Πάτρας (Novasports1HD)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(2-14 Οκτωβρίου)

Τετάρτη 2 Οκτωβρίου

03:00 MLB, Brewers - Nationals (FOX Sports HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours TOUR OF CROATIA (Eurosport/Eurosport1HD)
19:30 Eurocup: Μακάμπι Ρισόν-Προμηθέας Πάτρας (Novasports1HD)
20:30 Eurocup: Ουλμ-Βίρτους Μπολόνια (Novasports3HD)
21:30 Eurocup: Μπρέσια-Ούνιξ Καζάν (Novasports2HD)
21:45 Eurocup: Ουνικάχα Μάλαγα-Μπουντούτσνοστ (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

________________________________________________________________________________________________

Πέμπτη 3 Οκτωβρίου

03:00 MLB, Athletics - Rays (FOX Sports HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours TOUR OF CROATIA (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ερυθρός Αστέρας (Novasports2HD)
19:40 WAFU Cup of Nations, Quarterfinal 1, Plate (FOX Sports HD)
20:30 Ευρωλίγκα 1η αγωνιστική: Χίμκι-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports4HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ερυθρός Αστέρας (Novasports2HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Φενερμπαχτσέ (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
22:40 WAFU Cup of Nations, Quarterfinal 1, Cup (FOX Sports HD)
23:00 Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ερυθρός Αστέρας (Novasports2HD)

________________________________________________________________________________________________

Παρασκευή 4 Οκτωβρίου

03:00 NFL, Rams - Seahawks (FOX Sports HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours TOUR OF CROATIA (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:40 WAFU Cup of Nations, Quarterfinal 2, Plate (FOX Sports HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-Μπασκόνια (Novasports3HD) HL
20:30 Super Euroleague Pre Game Show Βιλερμπάν-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
20:30 Ευρωλίγκα: Αναντόλου Εφές-Μπαρτσελόνα (Novasports5HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Ζενίτ (Novasports4HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Αμιάν-Μαρσέιγ (Novasports2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 7η αγωνιστική: Μπρέσια-Σασουόλο (Novasports24HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports3HD)
22:40 WAFU Cup of Nations, Quarterfinal 2, Cup (FOX Sports HD)
23:45 Super Euroleague Post Game Show Βιλερμπάν-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
________________________________________________________________________________________________

Σάββατο 5 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD)
14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours TOUR OF CROATIA (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship 11η αγωνιστική: Φούλαμ-Τσάρλτον (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Πάρμα (Novasports2HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Τζίρο ντελ' Εμίλια (Eurosport2)
16:15 Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Παναθηναϊκός-Ξάνθη (Novasports1HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: EUROMETROPOLE (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship: Μπρίστολ Σίτι-Ρέντινγκ (Novasports3HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική: Παναθηναϊκός-Ξάνθη (Novasports1HD)
17:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: (Eurosport2)
18:30 Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΛ-ΑΕΚ (Novasports2HD)
18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Ανζέ (Novasports4HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Βερόνα-Σαμπντόρια (Novasports3HD)
19:00 NCAA College Football, TCU - Iowa State (FOX Sports HD)
19:15 Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Παναθηναϊκός-Ξάνθη (Novasports1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-ΑΕΚ (Novasports2HD)
21:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Τουλούζ-Μπορντό (Novasports3HD)
21:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL Ινδιανάπολις (Eurosport2)
21:30 Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΛ-ΑΕΚ (Novasports2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Μίλαν (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:30 NCAA College Football, Texas - West Virginia (FOX Sports HD)

________________________________________________________________________________________________

Κυριακή 6 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD)
09:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Fuji (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 NRL Grand Final (FOX Sports HD)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Ντεν Χάαγκ-Άγιαξ (Novasports3HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Ουντινέζε (Novasports2HD)
14:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours TOUR OF CROATIA (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-Ατρόμητος (Novasports1HD)
15:50 ΙΠΠΑΣΙΑ: Βαρκελώνη (Eurosport2)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Κάλιαρι (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Λάτσιο (Novasports5HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Λέτσε (Novasports24HD)
16:15 Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: FAMENNE ARDENNE CLASSIC (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Πανιώνιος (Novasports3HD)
18:00 Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Άρης-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
18:30 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Βρετανικό Πρωτάθλημα Αυτοκινήτων Τουρισμού, DONINGTON GP (Eurosport2)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Νάπολι (Novasports4HD)
19:15 Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
20:00 (μαγνητοσκόπηση) Σουηδικό πρωτάθλημα 27η αγωνιστική: Τζουργκάρντεν-Χάμαρμπι (Novasports3HD)
20:00 NFL, Falcons - Texans (FOX Sports HD)
21:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL Ινδιανάπολις (Eurosport2)
21:30 Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Άρης-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Γιουβέντους (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό ποδόσφαιρο: Σεντ Ετιέν-Λιόν (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:25 NFL, Packers - Cowboys (FOX Sports HD)
________________________________________________________________________________________________

Δευτέρα 7 Οκτωβρίου

03:20 NFL, Colts - Chiefs (FOX Sports HD)
21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 10η αγωνιστική: Ορλεάν-Λανς (Novasports1HD)

____________________________________________________________________________________________________


Τρίτη 8 Οκτωβρίου

03:15 NFL, Browns - 49ers (FOX Sports HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Οι τρεις κοιλάδες του Βαρέζε (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Binche Chimay Binche (Eurosport2)
18:45 WAFU Cup of Nations, Semi Final 1, Plate (FOX Sports HD)
20:00 Eurocup 2η αγωνιστική: Λοκομοτίβ Κούμπαν-Βενέτσια (Novasports4HD)
20:15 Eurocup: Νταρουσάφακα-Ναντέρ (Novasports3HD)
21:00 Eurocup: Παρτίζαν-Τόφας Μπούρσα (Novasports2HD)
21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)
21:45 Eurocup: Μπανταλόνα-Μπρέσια (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________


Τετάρτη 9 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD)
12:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport2)
15:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport2)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: MILAN – TURIN (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport2)
17:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:45 WAFU Cup of Nations, Semi Final 2, Plate (FOX Sports HD)
19:00 Eurocup: Ούνιξ Καζάν-Ολίμπια Λιουμπλιάνα (Novasports2HD)
19:30 Eurocup: Προμηθέας Πάτρας-Μονακό (Novasports1HD)
19:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)
21:15 Eurocup: Ανδόρα-Ουλμ (Novasports2HD)
21:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:15 Eurocup: Βίρτους Μπολόνια-Μακάμπι Ρισόν (Novasports1HD)

______________________________________________________________________________________


Πέμπτη 10 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD)
14:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: GRAN PIEMONTE (Eurosport2)
17:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Ευρωλίγκα 2η αγωνιστική: Ερυθρός Αστέρας-Φενέρμπαχτσε (Novasports3HD)
20:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4HD)
20:30 Super Euroleague Pre Game Show Βιλερμπάν-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)
21:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:45 Super Euroleague Post Game Show Βιλερμπάν-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)


______________________________________________________________________________________


Παρασκευή 11 Οκτωβρίου

03:00 NFL, Giants - Patriots (FOX Sports HD)
14:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Μπασκόνια (Novasports5HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ-Μπαρτσελόνα (Novasports4HD)
20:30 Super Euroleague Pre Game Show Ολυμπιακός-Βαλένθια (Novasports2HD)
20:30 Ευρωλίγκα: Αναντόλου Εφές-Άλμπα Βερολίνου (Novasports3HD)
21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)
21:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Βαλένθια (Novasports2HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ζάλγκιρις (Novasports1HD)
23:30 Euroleague Post Game Show Ολυμπιακός-Βαλένθια (Novasports2HD

______________________________________________________________________________________


Σάββατο 12 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD)
14:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport2)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Λομβαρδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport2)
18:45 WAFU Cup of Nations, Final, Plate (FOX Sports HD)
18:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Socca World Cup 2019 Φάση Ομίλων: Γερμανία-Ουγγαρία (Novasports1HD)
20:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL, NAPOLI (Eurosport2)
20:00 Socca World Cup 2019: Βέλγιο-Λιθουανία (Novasports1HD)
21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)
21:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

______________________________________________________________________________________


Κυριακή 13 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD)
10:50 ΙΠΠΑΣΙΑ: Μάστερ Πεκίνου (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ, Τελικός (Eurosport2)
16:30 NFL, Panthers - Buccaneers (FOX Sports HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Τουρ (Eurosport2)
18:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 NFL, Seahawks - Browns (FOX Sports HD)
20:00 ΣΟΥΠΕΡΣΠΟΡΤ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL, NAPOLI (Eurosport2)
21:00 Socca World Cup 2019: Ελλάδα-Μεξικό (Novasports1HD)
21:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Socca World Cup 2019: Αγγλία-Αργεντινή (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:00 Socca World Cup 2019: Βραζιλία-Κολομβία (Novasports1HD)
23:05 NFL, 49ers - Rams (FOX Sports HD)
______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 14 Οκτωβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Socca World Cup 2019: Γερμανία-Ρουμανία (Novasports1HD)
21:00 Socca World Cup 2019: Ελλάδα-Αζερμπαϊτζάν (Novasports1HD)
Κατηγορία Pay TV News

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

NEDIS VSWI2404BK

Η αγορά σήμερα

18-02-2020

NEDIS VSWI2404BK

Συνδέστε 4 διαφορετικές συσκευές με εξόδους RCA και S-Video, όπως το VCR ή άλλες πηγές video/audio, στην τηλεόραση σας και επιλέξτε χειροκίνητα μέσω διακόπτη στο μπροστινό μέρος την πηγή που θέλετε να προβάλλετε στην τηλεόρασή σας. Επίσης, υπάρχει υποδοχή σύνδεσης ακουστικών και...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 137

Τεύχος 137

22-01-2020

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 137

Το νέο τεύχος Φεβρουαρίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδικό «Security Report», που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας, αλλά και το νέο τεύχος του περιοδικού «NOW», που απευθύνεται σε τεχνικούς δικτύων. Το νέο τεύχος έρχεται με ειδήσεις από το χώρο της τηλεόρασης και των μίντια, με θέματα τεχνολογίας και με δοκιμές νέων προϊόντων που δοκίμασε η δημοσιογραφική μας ομάδα. Οικονομικοί, εύχρηστοι και πάντοτε επίκαιροι, οι δέκτες MAX είναι προσαρμοσμένοι στις σύγχρονες ανάγκες του μέσου χρήστη. Ο MAX T2 H.265 είναι ένας Full HD επίγειος ψηφιακός δέκτης που μόλις κυκλοφόρησε, ο οποίος εξοπλίζεται με DVB-T2 tuner και υποστηρίζει αποκωδικοποίηση H.265/HEVC. Διαθέτει πανεύκολο μενού και συνοδεύεται από τηλεχειριστήριο εκμάθησης για κοινό έλεγχο δέκτη και τηλεόρασης, αποτελώντας έτσι ιδανική επιλογή ακόμα και για άτομα μεγαλύτερης ηλικίας. Στην καθημερινότητα μας πλέον διαπιστώνουμε ότι ο μέσος χρήστης online υπηρεσιών, είτε αυτές α...

digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.