Συζητήσεις στο satleo

Ό,τι δεν χωράει στις άλλες κατηγορίες!
tasos.cz | 18-February-2020 | 12:05:18

Οι Τηλεοπτικοί Σταθμοί στην Ελλάδα
thanoskat | 18-February-2020 | 11:56:18

Αθλητικές Μεταδόσεις
nektarios 1451 | 18-February-2020 | 10:56:18

Ειδήσεις από την Κύπρο
marios121 | 18-February-2020 | 9:32:18

Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο
nektarios 1451 | 18-February-2020 | 1:01:18

Ειδήσεις . Pay TV News
Τρίτη, 8 Οκτωβρίου 2019 | 12:29

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 9-21 Οκτωβρίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (9-21 Οκτωβρίου)

Τετάρτη 9 Οκτωβρίου
03:00 MLB (FOX Sports HD)
12:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport2)
15:00 Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου: Άρης-Απόλλων Λάρισας (Novasports1HD)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(9-21 Οκτωβρίου)

Τετάρτη 9 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD)
12:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport2)
15:00 Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου: Άρης-Απόλλων Λάρισας (Novasports1HD)
15:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport2)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: MILAN – TURIN (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport2)
17:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:45 WAFU Cup of Nations, Semi Final 2, Plate (FOX Sports HD)
19:00 Eurocup: Ούνιξ Καζάν-Ολίμπια Λιουμπλιάνα (Novasports2HD)
19:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Eurocup: Λοκομοτίβ Κούμπαν-Βενέτσια (Novasports3HD)
21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)
21:15 Eurocup: Ανδόρα-Ουλμ (Novasports2HD)
21:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:15 Eurocup: Βίρτους Μπολόνια-Μακάμπι Ρισόν (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________


Πέμπτη 10 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD)
14:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: GRAN PIEMONTE (Eurosport2)
17:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Ευρωλίγκα 2η αγωνιστική: Ερυθρός Αστέρας-Φενέρμπαχτσε (Novasports3HD)
20:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4HD)
20:30 Super Euroleague Pre Game Show Βιλερμπάν-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)
21:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:45 Super Euroleague Post Game Show Βιλερμπάν-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________


Παρασκευή 11 Οκτωβρίου

03:00 NFL, Giants - Patriots (FOX Sports HD)
14:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Μπασκόνια (Novasports5HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ-Μπαρτσελόνα (Novasports4HD)
20:30 Super Euroleague Pre Game Show Ολυμπιακός-Βαλένθια (Novasports2HD)
20:30 Ευρωλίγκα: Αναντόλου Εφές-Άλμπα Βερολίνου (Novasports3HD)
21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)
21:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Βαλένθια (Novasports2HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ζάλγκιρις (Novasports1HD)
23:30 Euroleague Post Game Show Ολυμπιακός-Βαλένθια (Novasports2HD

______________________________________________________________________________________


Σάββατο 12 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD)
14:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport2)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Λομβαρδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ (Eurosport2)
18:45 WAFU Cup of Nations, Final, Plate (FOX Sports HD)
18:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Socca World Cup 2019 Φάση Ομίλων: Γερμανία-Ουγγαρία (Novasports1HD)
20:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL, NAPOLI (Eurosport2)
20:00 Socca World Cup 2019: Βέλγιο-Λιθουανία (Novasports1HD)
21:00 World Grand Prix (FOX Sports HD)
21:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

______________________________________________________________________________________


Κυριακή 13 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD)
10:50 ΙΠΠΑΣΙΑ: Μάστερ Πεκίνου (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ, Τελικός (Eurosport2)
16:30 NFL, Panthers - Buccaneers (FOX Sports HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι – Τουρ (Eurosport2)
18:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 NFL, Seahawks - Browns (FOX Sports HD)
20:00 ΣΟΥΠΕΡΣΠΟΡΤ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL, NAPOLI (Eurosport2)
21:00 Socca World Cup 2019: Ελλάδα-Μεξικό (Novasports1HD)
21:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Socca World Cup 2019: Αγγλία-Αργεντινή (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:00 Socca World Cup 2019: Βραζιλία-Κολομβία (Novasports1HD)
23:05 NFL, 49ers - Rams (FOX Sports HD)
______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 14 Οκτωβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Socca World Cup 2019: Γερμανία-Ρουμανία (Novasports1HD)
21:00 Socca World Cup 2019: Ελλάδα-Αζερμπαϊτζάν (Novasports1HD)
________________________________________________________________________________________________

Τρίτη 15 Οκτωβρίου

03:15 NFL, Lions - Packers (FOX Sports HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Socca World Cup 2019: Αγγλία-Κύπρος (Novasports1HD)
19:00 Eurocup 3η αγωνιστική: Ρίτας Βίλνιους-Παρτίζαν (Novasports2HD)
20:00 Socca World Cup 2019: Αργεντινή-Βουλγαρία (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Eurocup: Βενέτσια-Τόφας Μπούρσα (Novasports4HD)
21:30 Eurocup: Βίρτους Μπολόνια-Ανδόρα (Novasports3HD)
21:45 Eurocup: Ουνικάχα Μάλαγα-Γαλατασαράι (Novasports2HD)

______________________________________________________________________________________

Τετάρτη 16 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Eurocup: Λοκομοτίβ Κούμπαν-Λιμόζ (Novasports4HD)
19:30 Eurocup: Μακάμπι Ρισόν-Μονακό (Novasports5HD)
20:00 Ποδηλασία Πίστας: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport2)
20:00 Socca World Cup 2019: Ουγγαρία-Ρουμανία (Novasports1HD)
20:00 Eurocup: Ουλμ-Προμηθέας Πάτρας (Novasports2HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Socca World Cup 2019: Ελλάδα-Αίγυπτος (Novasports1HD)
21:45 Eurocup: Ναντέρ-Ούνιξ Καζάν (Novasports3HD) TOP
22:00 Socca World Cup 2019: Γαλλία-Ιρλανδία (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

______________________________________________________________________________________

Πέμπτη 17 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Ποδηλασία Πίστας: Eυρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport2)
20:00 Ευρωλίγκα 3η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Χίμκι (Novasports1HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports4HD)
20:30 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports2HD)
20:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Μπασκόνια (Novasports5HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Socca World Cup 2019: Ελλάδα-Λετονία (Novasports3HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Βιλερμπάν (Novasports1HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:30 Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports2HD)
23:30 (μαγνητοσκόπηση) Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ερυθρός Αστέρας (Novasports3HD)
______________________________________________________________________________________

Παρασκευή 18 Οκτωβρίου

03:00 NFL, Chiefs - Broncos (FOX Sports HD)
13:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Socca World Cup 2019 Φάση των 16 (Novasports3HD)
20:30 Super Euroleague Pre Game Show Ολυμπιακός-Ζενίτ (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:05 Socca World Cup 2019 Φάση των 16 (Novasports3HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Ζενίτ (Novasports1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Νις-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2HD)
21:45 EFL Championship 12η αγωνιστική: Κάρντιφ-Σέφιλντ Γουένσντεϊ (Novasports24HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Άλμπα Βερολίνου (Novasports4HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Αναντολού Εφές (Novasports5HD)
23:30 Super Euroleague Post Game Show Ολυμπιακός-Ζενίτ (Novasports1HD)

______________________________________________________________________________________

Σάββατο 19 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD)
11:30 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Γ) Κίνα ((Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)
14:30 EFL Championship: Μπλάκμπερν Ρόβερς-Χάντερσφιλντ (Novasports2HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική: Λάτσιο-Αταλάντα (Novasports1HD)
17:00 EFL Championship: Μπάρνσλεϊ-Σουόνσι (Novasports4HD)
18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός-ΟΦΗ (Novasports2HD)
18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Ντιζόν (Novasports5HD)
18:40 Socca World Cup 2019 Α’ προημιτελικός (Novasports3HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Βερόνα (Novasports1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 7η αγωνιστική: Ολυμπιακός-ΟΦΗ (Novasports2HD)
19:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Βάαλβικ-Άγιαξ (Novasports4HD)
19:45 Socca World Cup 2019 Β’ προημιτελικός (Novasports3HD)
20:00 Ποδηλασία Πίστας: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport2)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:50 Socca World Cup 2019 Γ’ προημιτελικός (Novasports3HD)
21:30 NCAA College Football (FOX Sports HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός-ΟΦΗ (Novasports2HD)
21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Ουτρέχτη-Αϊντχόφεν (Novasports4HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Μπολόνια (Novasports1HD)
21:55 Socca World Cup 2019 Δ’ προημιτελικός (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
______________________________________________________________________________________

Κυριακή 20 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD)
10:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ: Άμστερνταμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Γ) Κίνα ((Eurosport2)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Ίντερ (Novasports1HD)
14:00 Socca World Cup 2019 Α’ ημιτελικός (Novasports2HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:15 Socca World Cup 2019 Β’ ημιτελικός (Novasports2HD)
15:30 Ποδηλασία Πίστας: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport2)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Ρόμα (Novasports1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Τορίνο (Novasports3HD)
16:00 EFL Championship: Γουίγκαν-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports4HD)
16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική: Χάμαρμπι-Μάλμε (Novasports5HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-ΣΠΑΛ (Novasports24HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Πανιώνιος-Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)
18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ-Βόλος (Novasports1HD)
18:30 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Βρετανικό Πρωτάθλημα Αυτοκινήτων Τουρισμού, BRANDS HATCH GP 2 (Eurosport2)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Τζένοα (Novasports3HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Βόλος (Novasports1HD)
20:00 NFL (FOX Sports HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Socca World Cup 2019 Τελικός (Novasports2HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ-Βόλος (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Λέτσε (Novasports4HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Στρασβούργο (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
22:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL Ντάλας (Eurosport2)
22:25 NFL (FOX Sports HD)

______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 21 Οκτωβρίου

03:00 NFL, Eagles - Cowboys (FOX Sports HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπρέσια-Φιορεντίνα (Novasports1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 11η αγωνιστική: Λανς-Οσέρ (Novasports2HD)
Κατηγορία Pay TV News

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

NEDIS VSWI2404BK

Η αγορά σήμερα

18-02-2020

NEDIS VSWI2404BK

Συνδέστε 4 διαφορετικές συσκευές με εξόδους RCA και S-Video, όπως το VCR ή άλλες πηγές video/audio, στην τηλεόραση σας και επιλέξτε χειροκίνητα μέσω διακόπτη στο μπροστινό μέρος την πηγή που θέλετε να προβάλλετε στην τηλεόρασή σας. Επίσης, υπάρχει υποδοχή σύνδεσης ακουστικών και...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 137

Τεύχος 137

22-01-2020

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 137

Το νέο τεύχος Φεβρουαρίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδικό «Security Report», που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας, αλλά και το νέο τεύχος του περιοδικού «NOW», που απευθύνεται σε τεχνικούς δικτύων. Το νέο τεύχος έρχεται με ειδήσεις από το χώρο της τηλεόρασης και των μίντια, με θέματα τεχνολογίας και με δοκιμές νέων προϊόντων που δοκίμασε η δημοσιογραφική μας ομάδα. Οικονομικοί, εύχρηστοι και πάντοτε επίκαιροι, οι δέκτες MAX είναι προσαρμοσμένοι στις σύγχρονες ανάγκες του μέσου χρήστη. Ο MAX T2 H.265 είναι ένας Full HD επίγειος ψηφιακός δέκτης που μόλις κυκλοφόρησε, ο οποίος εξοπλίζεται με DVB-T2 tuner και υποστηρίζει αποκωδικοποίηση H.265/HEVC. Διαθέτει πανεύκολο μενού και συνοδεύεται από τηλεχειριστήριο εκμάθησης για κοινό έλεγχο δέκτη και τηλεόρασης, αποτελώντας έτσι ιδανική επιλογή ακόμα και για άτομα μεγαλύτερης ηλικίας. Στην καθημερινότητα μας πλέον διαπιστώνουμε ότι ο μέσος χρήστης online υπηρεσιών, είτε αυτές α...

digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.