Συζητήσεις στο satleo

Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο
speed-jim | 7-December-2019 | 21:39:07

Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο
Valuable Inform | 7-December-2019 | 20:42:07

Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο
georgeZ | 7-December-2019 | 20:22:07

Οι Τηλεοπτικοί Σταθμοί στην Ελλάδα
babis3g | 7-December-2019 | 18:58:07

Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο
nektarios 1451 | 7-December-2019 | 18:02:07

Ειδήσεις . Pay TV News
Τετάρτη, 13 Νοεμβρίου 2019 | 13:57

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 13 - 25 Νοεμβρίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (13-25 Νοεμβρίου)

Τετάρτη 13 Νοεμβρίου
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Eurocup: Ολίμπια Λιουμπλιάνα-Ούνιξ Καζάν (Novasports2HD)
19:30 Eurocup: Μακάμπι Ρισόν-Βίρτους Μπολόνια (Novasports3HD)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(13-25 Νοεμβρίου)

Τετάρτη 13 Νοεμβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Eurocup: Ολίμπια Λιουμπλιάνα-Ούνιξ Καζάν (Novasports2HD)
19:30 Eurocup: Μακάμπι Ρισόν-Βίρτους Μπολόνια (Novasports3HD)
20:45 Eurocup: Μονακό-Προμηθέας Πάτρας (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)
21:45 Eurocup: Μπρέσια-Μπανταλόνα (Novasports2HD)
21:45 Eurocup: Ουνικάχα Μάλαγα-Άρκα Γκντίνια (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
_____________________________________________________________________________________


Πέμπτη 14 Νοεμβρίου

02:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)
04:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 8η αγωνιστική: Χίμκι-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Ζενίτ (Novasports1HD)
20:00 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Άλμπα Βερολίνου (Novasports2HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Άλμπα Βερολίνου (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:00 Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Άλμπα Βερολίνου (Novasports2HD)


_____________________________________________________________________________________


Παρασκευή 15 Νοεμβρίου

03:00 NFL, Steelers - Browns (FOX Sports HD)
13:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Φενερμπαχτσέ (Novasports2HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Βιλερμπάν (Novasports3HD)
20:30 Super Euroleague Pre Game Show Ολυμπιακός-Ζάλγκιρις (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Ζάλγκιρις (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2HD)
23:30 Super Euroleague Post Game Show Ολυμπιακός-Ζάλγκιρις (Novasports1HD)

_____________________________________________________________________________________


Σάββατο 16 Νοεμβρίου

08:10 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Ανδρών (Eurosport2)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου Άρης-ΤΣΣΚΑ Σόφιας (Novasports1HD)
16:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Γυναικών (Eurosport2)
19:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL Γουόσινγκτον (Eurosport2)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:30 NCAA College Football (FOX Sports HD)

_____________________________________________________________________________________


Κυριακή 17 Νοεμβρίου

02:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)
02:05 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:45 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Γυναικών (Eurosport2)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)
15:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Ανδρών (Eurosport2)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL Γουόσινγκτον (Eurosport2)
21:30 NCAA College Football (FOX Sports HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:30 NFL (FOX Sports HD)
________________________________________________________________________________________________


Δευτέρα 18 Νοεμβρίου

03:20 NFL, Bears - Rams (FOX Sports HD)
09:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)

________________________________________________________________________________________________


Τρίτη 19 Νοεμβρίου

03:15 NFL, Chiefs - Chargers (FOX Sports HD)
15:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Super Euroleague Pre Game Show Ζάλγκιρις-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ & Μπάγερν Μονάχου-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
19:30 Ευρωλίγκα 9η αγωνιστική: Ζάλγκιρις-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
20:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Ανδρών (Eurosport2)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Ερυθρός Αστέρας (Novasports5HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports3HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Αναντόλου Έφες (Novasports4HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Χίμκι (Novasports2HD)
23:30 Super Euroleague Post Game Show Ζάλγκιρις-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ & Μπάγερν Μονάχου-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
00:15 (μαγνητοσκόπηση) Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Ζενίτ (Novasports4HD)
________________________________________________________________________________________________

Τετάρτη 20 Νοεμβρίου

10:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Eurocup 8η αγωνιστική Ούνιξ Καζάν-Ναντέρ (Novasports2HD)
19:30 Eurocup: Προμηθέας Πάτρας-Ουλμ (Novasports1HD)
21:00 Eurocup: Ανδόρα-Βίρτους Μπολόνια (Novasports3HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Φενέρμπαχτσε (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
24:00 Super Euroleague (Novasports1HD)

________________________________________________________________________________________________

Πέμπτη 21 Νοεμβρίου

02:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)
10:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Φάση Ομίλων Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Super Euroleague Pre Game Show Άλμπα Βερολίνου-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
20:00 Ευρωλίγκα 10η αγωνιστική: Ζάλγκιρις-Ερυθρός Αστέρας (Novasports4HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι-Αναντολού Έφες (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Χίμκι (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:00 Super Euroleague Post Game Show Άλμπα Βερολίνου-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
________________________________________________________________________________________________

Παρασκευή 22 Νοεμβρίου

03:00 NFL, Colts - Texans (FOX Sports HD)
09:55 Φόρμουλα E: Σαουδική Αραβία (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 Φόρμουλα E: Σαουδική Αραβία (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Ημιτελικοί Γυναικών (Eurosport2)
18:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG (Eurosport2)
20:30 Super Euroleague Pre Game Show Μπάγερν Μονάχου-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Παρί Σεν Ζερμέν-Λιλ (Novasports3HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Φενέρμπαχτσε (Novasports4HD)
21:45 EFL Championship 17η αγωνιστική: Φούλαμ-ΚΠΡ (Novasports24HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports5HD)
23:30 Super Euroleague Post Game Show Μπάγερν Μονάχου-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
00:15 (μαγνητοσκόπηση) Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Ζενίτ (Novasports3HD)
________________________________________________________________________________________________

Σάββατο 23 Νοεμβρίου

02:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)
04:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)
09:55 Φόρμουλα E: Σαουδική Αραβία (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Τελικός Ανδρών (Eurosport2)
11:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Levi (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:10 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Τελικός Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:10 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι (Eurosport2)
13.00 Αγώνας ποδοσφαίρου πρωταθλήματος υποδομής Κ19 11η αγωνιστική (Live streaming)
14:00 Φόρμουλα E: Σαουδική Αραβία (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Levi (Eurosport2)
14:30 EFL Championship: Τσάρλτον-Κάρντιφ (Novasports2HD)
16.00 Ιταλικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Αταλάντα-Γιουβέντους (Novasports1HD)
16:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, HELSINGBORG, Τελικός Γυναικών (Eurosport2)
16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship: Σουόνσι-Μίλγουολ (Novasports4HD)
18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Πανιώνιος-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Νις (Novasports3HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα Μίλαν-Νάπολι (Novasports1HD)
19:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)
19:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL Λονδίνο (Eurosport2)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Πανιώνιος-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Άγιαξ-Χεράκλες (Novasports4HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μετς-Ρεμς (Novasports3HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Πανιώνιος-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
21:30 ΙΠΠΑΣΙΑ: Πράγα, GLOBAL CHAMPIONS TOUR (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Ίντερ (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:30 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)
23:15 ΙΠΠΑΣΙΑ: Πράγα, GLOBAL CHAMPIONS TOUR (Eurosport1/Eurosport1HD)

________________________________________________________________________________________________

Κυριακή 24 Νοεμβρίου

02:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)
10:55 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Ίνσμπρουκ, 1ος Γύρος Ανδρών (Eurosport2)
11:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Levi (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:35 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Ίνσμπρουκ, 2ος Γύρος Ανδρών (Eurosport2)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χρόνιγκεν-Φέγενορντ (Novasports2HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Πάρμα (Novasports1HD)
14:00 EFL Championship: Μίντλεσμπρο-Χαλ (Novasports5HD)
14:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Levi (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:40 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Ίνσμπρουκ, ομαδικό (Eurosport2)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Χερενφέιν (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Μπρέσια (Novasports1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Λάτσιο (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Φιορεντίνα (Novasports24HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Βόλος (Novasports2HD)
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ-Άρης (Novasports1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Ουντινέζε (Novasports3HD)
19:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL Λονδίνο (Eurosport2)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Άρης (Novasports1HD)
20:00 NFL (FOX Sports HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ-Άρης (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λέτσε-Κάλιαρι (Novasports3HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Μαρσέιγ (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:25 NFL (FOX Sports HD)

________________________________________________________________________________________________

Δευτέρα 25 Νοεμβρίου

03:20 NFL, Seahawks - Eagles (FOX Sports HD)
20:30 Mosconi Cup (FOX Sports HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Τζένοα (Novasports1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ κατηγορία: Χάβρη-Γκινγκάμπ (Novasports2HD)
Κατηγορία Pay TV News

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

DST 106

Η αγορά σήμερα

04-12-2019

DST 106

Το DST 106 είναι ένα IP σύστημα κεντρικής ξενοδοχειακής εγκατάστασης, το οποίο προσφέρει έως 100 ελεύθερα δορυφορικά κανάλια μέσω streaming, από δύο δορυφόρους επιλογής του ξενοδοχείου. Το πακέτο περιλαμβάνει τη μονάδα sdi480 της TERRA, η οποία καλύπτεται με 4 χρόνια εγγύησης και δυνατότητα...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 135

Τεύχος 135

20-11-2019

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 135

Το νέο τεύχος Δεκεμβρίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδικό «Security Report», που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας, αλλά και το ένατο τεύχος του περιοδικού «NOW», που απευθύνεται σε τεχνικούς δικτύων. Το νέο τεύχος έρχεται με ειδήσεις από το χώρο της τηλεόρασης και των μίντια, με θέματα τεχνολογίας, με ένα αφιέρωμα στη νέα αθλητική πλατφόρμα της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, καθώς και με δοκιμές νέων προϊόντων που δοκίμασε η δημοσιογραφική μας ομάδα. Κεντρικό θέμα του νέου τεύχους αποτελεί το αφιέρωμα στην PAOK TV, τη νέα πλατφόρμα μετάδοσης όλων των εντός έδρας αγώνων ποδοσφαίρου του ΠΑΟΚ. Έπειτα από την πολυετή παραμονή των ομάδων στην κοινή τηλεοπτική στέγη της Nova και την είσοδο από πέρυσι της ΕΡΤ στις ζωντανές μεταδόσεις αγώνων της Super League, έρχεται πλέον το PAOK TV για να αλλάξει τα τηλεοπτικά δεδομένα που γνωρίζαμε μέχρι σήμερα. Η διαδικτυακή πλατφόρμα PAOK TV ανήκει στην ΠΑΕ ΠΑΟΚ, η οποία γίνεται η πρώτη στα χρονικά ομάδα της χ...

digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.