09/01/2020

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 9 - 20 Ιανουαρίου 2020

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS (9 Ιανουαρίου - 20 Ιανουαρίου)

Πέμπτη 9-1-2020
20.30 Super Euroleague Pre Game Show Αρμάνι Μιλάνο-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
21.00 Ισπανικό Super Cup Β’ Ημιτελικός: Μπαρτσελόνα-Ατλέτικο Μαδρίτης (Novasports1HD) TOP
21.00 Ευρωλίγκα 18η αγωνιστική: Άλμπα Βερολίνου-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports5HD)

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS
(9 Ιανουαρίου - 20 Ιανουαρίου)

Πέμπτη 9-1-2020

20.30 Super Euroleague Pre Game Show Αρμάνι Μιλάνο-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
21.00 Ισπανικό Super Cup Β’ Ημιτελικός: Μπαρτσελόνα-Ατλέτικο Μαδρίτης (Novasports1HD) TOP
21.00 Ευρωλίγκα 18η αγωνιστική: Άλμπα Βερολίνου-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports5HD)
21.45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD) TOP
22.00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports3HD) HL
22.00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Φενέρμπαχτσε (Novasports4HD) HL
22.00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23.45 Super Euroleague Post Game Show Αρμάνι Μιλάνο-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD) HL


Παρασκευή 10-1-2020

01.00 ATP Cup 2020 (Novasports1HD)
08.30 ATP Cup 2020 (Novasports1HD) HL
19.00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports1HD)
21.00 Super Euroleague Pre Game Show Βαλένθια-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
21.30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports4HD) HL
21.45 Γαλλικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Ρεν-Μαρσέιγ (Novasports1HD)
21.45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Ερυθρός Αστέρας (Novasports5HD)
22.00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Ολυμπιακός (Novasports2HD) TOP
22.00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Αναντολού Εφες (Novasports3HD) TOP
00.00 Super Euroleague Post Game Show Βαλένθια-Ολυμπιακός (Novasports2HD) HL


Σάββατο 11-1-2020

01.00 ATP Cup 2020 Ημιτελική Φάση (Novasports1HD)
08.30 ATP Cup 2020 (Novasports1HD) HL
14.30 EFL Championship 27η αγωνιστική: Μπρέντφορντ-ΚΠΡ (Novasports3HD)
16.00 Ιταλικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική: Κάλιαρι-Μίλαν (Novasports2HD)
17.00 EFL Championship: Τσάρλτον-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports5HD)
17.15 Ελληνικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική: Βόλος-Ξάνθη (Novasports1HD) TOP
18.30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΛ-Άρης (Novasports2HD)
18.30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Λιόν (Novasports3HD)
19.00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Νάπολι (Novasports4HD) HL
19.30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-Άρης (Novasports2HD) TOP
21.00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Μπρεστ (Novasports3HD) HL
21.30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΛ-Άρης (Novasports2HD)
21.45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Αταλάντα (Novasports1HD) HL
22.00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)


Κυριακή 12-1-2020

08.30 ATP Cup 2020 Τελική φάση (Novasports1HD) HL
13.30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Σασουόλο (Novasports3HD)
14.00 EFL Championship: Κάρντιφ-Σουόνσι (Novasports5HD)
15.00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-ΟΦΗ (Novasports2HD) HL
16.00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Μπολόνια (Novasports1HD) HL
16.00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-ΣΠΑΛ (Novasports3HD)
16.00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Μπρέσια (Novasports4HD)
18.30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Παναθηναϊκός-Πανιώνιος (Novasports1HD)
19.00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Τζένοα (Novasports4HD)
19.30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναθηναϊκός-Πανιώνιος (Novasports1HD) TOP
20.00 Ισπανικό Super Cup Τελικός (Novasports2HD) TOP
21.30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Παναθηναϊκός-Πανιώνιος (Novasports1HD) HL
21.45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Γιουβέντους (Novasports3HD) HL
22.00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Μονακό (Novasports5HD) HL
22.00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)


Δευτέρα 13-1-2020

21.45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Λέτσε (Novasports1HD) TOP
21.45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία: Λοριάν-Καέν (Novasports2HD) TOP


Τρίτη 14-1-2020

19.00 Ευρωλίγκα 19η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1HD) TOP
19.00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Βαλένθια (Novasports5HD)
19.30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφες-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD) HL
19.45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Βιλερμπάν (Novasports4HD)
20.00 Super Euroleague Pre Game Show Ολυμπιακός-Αλμπα Βερολίνου (Novasports2HD)
21.00 Eurocup Top 16 2η αγωνιστική: Βενέτσια-Μπρέσια (Novasports5HD)
21.00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Αλμπα Βερολίνου (Novasports2HD) TOP
21.05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Μπαρτσελόνα (Novasports1HD) HL
21.45 Eurocup: Ουνικάχα Μάλαγα-Μπανταλόνα (Novasports3HD)
23.00 Super Euroleague Post Game Show Ολυμπιακός-Αλμπα Βερολίνου (Novasports2HD) HL


Τετάρτη 15-1-2020

19.00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Μπασκόνια (Novasports4HD)
19.00 Τουρκικό Κύπελλο Φάση των 16 – 1ος αγώνας (Novasports5HD) HL
19.30 Eurocup: Προμηθέας Πάτρας-Όλντενμπουργκ (Novasports1HD) TOP
20.00 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2HD)
20.00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports3HD)
21.00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2HD) TOP
21.45 Eurocup: Βίρτους Μπολόνια-Νταρουσάφακα (Novasports4HD)
22.00 Γαλλικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Μονακό-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports1HD) HL
22.00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
23.00 Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2HD) HL


Πέμπτη 16-1-2020

19.00 Ευρωλίγκα 20η αγωνιστική: Χίμκι-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports3HD) HL
19.45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Μπαρτσελόνα (Novasports1HD) TOP
21.05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports2HD) TOP
22.00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23.00 Super Euroleague Post Game Show (Novasports2HD) HL

Παρασκευή 17-1-2020

19.00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μπασκόνια (Novasports2HD) HL
19.00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Βαλένθια (Novasports3HD)
19.30 Super Euroleague Pre Game Show (Novasports1HD)
19.30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφες-Βιλερμπάν (Novasports4HD)
20.00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Αλμπα Βερολίνου (Novasports5HD)
20.30 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Μπάγερν Μονάχου (Novasports1HD) TOP
21.30 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports2HD) TOP
21.45 EFL Championship 28η αγωνιστική: Φούλαμ-Μίντλεσμπρο (Novasports3HD)
23.30 Super Euroleague Post Game Show (Novasports2HD) HL


Σάββατο 18-1-2020

14.30 EFL Championship: ΚΠΡ-Λιντς (Novasports1HD)
16.00 Ιταλικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Λάτσιο-Σαμπντόρια (Novasports2HD) HL
17.00 EFL Championship: Μπέρμιγχαμ-Κάρντιφ (Novasports1HD)
19.00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Τορίνο (Novasports2HD)
19.30 Ελληνικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική: Πανιώνιος-ΟΦΗ (Novasports1HD) TOP
21.45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Φιορεντίνα (Novasports2HD)
21.45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική: Άλκμααρ-Βίλεμ (Novasports3HD) HL
22.00 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των 16 (Novasports1HD) TOP
22.00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)


Κυριακή 19-1-2020

13.15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φένλο-Αϊντχόφεν (Novasports3HD)
13.30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Ουντινέζε (Novasports1HD)
14.00 EFL Championship: Νότιγχαμ Φόρεστ-Λούτον (Novasports2HD) HL
15.30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Σπάρτα Ρότερνταμ (Novasports3HD) HL
16.00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λέτσε-Ίντερ (Novasports1HD)
16.00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπρέσια-Κάλιαρι (Novasports4HD)
16.00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Ελλάς Βερόνα (Novasports5HD)
16.15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ-ΑΕΛ (Novasports2HD)
17.15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-ΑΕΛ (Novasports2HD) TOP
18.00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός-Άρης (Novasports1HD)
19.00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Ρόμα (Novasports3HD)
19.15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ-ΑΕΛ (Novasports2HD)
19.30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Άρης (Novasports1HD) TOP
21.30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός-Άρης (Novasports1HD) HL
21.45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Πάρμα (Novasports2HD) HL
22.00 Γαλλικό Κύπελλο (Novasports3HD) HL
22.00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)


Δευτέρα 20-1-2020

21.45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-ΣΠΑΛ (Novasports2HD) TOP
22.00 Γαλλικό Κύπελλο (Novasports1HD) TOP
22.00 EFL Championship: Γουέστ Μπρόμιτς-Στόουκ (Novasports3HD) HL

Κατηγορία Pay TV News

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Libra Press © Copyright 2020 | All Rights Reserved
Dual Design
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.