15/01/2020

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 15-27 Ιανουαρίου 2020

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (15-27 Ιανουαρίου 2020)

Τετάρτη 15 Ιανουαρίου
13:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, Μπάντγκαστάιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Τουρκικό Κύπελλο Φάση των «16»: Αλάνιασπορ-Κασίμπασα (Novasports1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport2)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(15-27 Ιανουαρίου 2020)

Τετάρτη 15 Ιανουαρίου

13:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, Μπάντγκαστάιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Τουρκικό Κύπελλο Φάση των «16»: Αλάνιασπορ-Κασίμπασα (Novasports1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport2)
15:15 ΔΙΑΘΛΟ, Ρουχπόλτινγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:50 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Μπασκόνια (Novasports4HD)
19:00 Τουρκικό Κύπελλο Φάση των 16 – 1ος αγώνας (Novasports5HD)
19:30 Eurocup: Προμηθέας Πάτρας-Όλντενμπουργκ (Novasports1HD)
20:00 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports3HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2HD)
21:45 Eurocup: Βίρτους Μπολόνια-Νταρουσάφακα (Novasports4HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Μονακό-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
23:00 Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2HD)

_____________________________________________________________________________________

Πέμπτη 16 Ιανουαρίου

01:30 NCAA College Basketball, Seton Hall - Butler (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, St. John's - Providence (FOX Sports HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport2)
15:20 ΔΙΑΘΛΟ, Ρουχπόλτινγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:50 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 20η αγωνιστική: Χίμκι-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports3HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Μπαρτσελόνα (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:00 Super Euroleague Post Game Show (Novasports2HD)

_____________________________________________________________________________________

Παρασκευή 17 Ιανουαρίου

04:00 NCAA College Basketball, Oregon - Washington State (FOX Sports HD)
06:00 NCAA College Basketball, Oregon State - Washington (FOX Sports HD)
11:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Βένγκεν, Ελεύθερη Κατάβαση Σύνθετου Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Λάαξ (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Βένγκεν, Τεχνική Κατάβαση Σύνθετου Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport2)
16:00 ΔΙΑΘΛΟ: Ρουχπόλτινγκ, Σκυταλοδρομία Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, TITISEE NEUSTADT (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Super Euroleague Pre Game Show (Novasports1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μπασκόνια (Novasports2HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Βαλένθια (Novasports3HD)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφες-Βιλερμπάν (Novasports4HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Αλμπα Βερολίνου (Novasports5HD)
20:30 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Μπάγερν Μονάχου (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports2HD)
21:45 EFL Championship 28η αγωνιστική: Φούλαμ-Μίντλεσμπρο (Novasports3HD)
23:30 Super Euroleague Post Game Show (Novasports2HD)

_____________________________________________________________________________________


Σάββατο 18 Ιανουαρίου

09:25 ΤΕΝΙΣ: ATP WORLD TOUR 250, Αδελαϊδα, Τελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:35 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Νόβε Μέστο, 10 χλμ. Κλασικό Γυναικών (Eurosport2)
11:50 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Νόβε Μέστο, 15 χλμ. Κλασικό Ανδρών (Eurosport2)
11:55 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Σεστριέρ, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 Ελληνικό πρωτάθλημα υποδομής Κ19 19η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Άρης (live streaming στο Novasports.gr)
13:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Βένγκεν, Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship: ΚΠΡ-Λιντς (Novasports1HD)
15:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Σεστριέρ, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport2)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Λάτσιο-Σαμπντόρια (Novasports2HD)
16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, TITISEE NEUSTADT (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship: Μπέρμιγχαμ-Κάρντιφ (Novasports1HD)
18:30 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, Λάαξ (Eurosport2)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Τορίνο (Novasports2HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική: Πανιώνιος-ΟΦΗ (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport2)
21:00 Φόρμουλα E: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIA, Σαντιάγο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Φιορεντίνα (Novasports2HD)
21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική: Άλκμααρ-Βίλεμ (Novasports3HD)
21:55 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των 32, Ναντ - Λιόν (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 19 Ιανουαρίου

10:15 ΛΟΥΤΖ: Λίλεχαμερ, 1ος Γύρος Ανδρών (Eurosport2)
11:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Βένγκεν, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Νόβε Μέστο (Eurosport2)
12:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Σεστριέρ (Eurosport2)
13:05 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Ρουχπόλτινγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φένλο-Αϊντχόφεν (Novasports3HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Ουντινέζε (Novasports1HD)
13:55 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Νόβε Μέστο (Eurosport2)
14:00 EFL Championship: Νότιγχαμ Φόρεστ-Λούτον (Novasports2HD)
14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Βένγκεν, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport2)
15:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Ρουχπόλτινγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Σπάρτα Ρότερνταμ (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λέτσε-Ίντερ (Novasports1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπρέσια-Κάλιαρι (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Ελλάς Βερόνα (Novasports5HD)
16:10 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, TITISEE NEUSTADT (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ-ΑΕΛ (Novasports2HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-ΑΕΛ (Novasports2HD)
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός-Άρης (Novasports1HD)
18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Μόσχα, Aerials (Eurosport2)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Ρόμα (Novasports3HD)
19:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ-ΑΕΛ (Novasports2HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Άρης (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Λονδίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός-Άρης (Novasports1HD)
21:30 NFL Pre-game Show Sunday 2019 (FOX Sports HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Πάρμα (Novasports2HD)
21:55 Γαλλικό Κύπελλο, Φάση των 32 Λοριάν – Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
22:05 NFL Post Season 2019-2020, AFC Championship Game (FOX Sports HD)
_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 20 Ιανουαρίου

01:40 NFL Post Season 2019-2020, NFC Championship Game (FOX Sports HD)
01:50 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
15:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-ΣΠΑΛ (Novasports2HD)
21:55 Γαλλικό Κύπελλο, Φάση των 32, Σεν Πριβέ Σεντ Ιλέρ - Μονακό (Novasports1HD)
22:00 EFL Championship: Γουέστ Μπρόμιτς-Στόουκ (Novasports3HD)

________________________________________________________________________________________________

Τρίτη 21 Ιανουαρίου

01:50 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
15:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:15 Eurocup Top 16 3η αγωνιστική: Νταρουσάφακα-Παρτιζάν (Novasports1HD)
19:15 Eurocup: Προμηθέας Πάτρας-Βενέτσια (Novasports2HD)
19:30 Τουρκικό Κύπελλο Φάση των 16 – Επαναληπτικός αγώνας (Novasports5HD)
21:00 Eurocup: Τρέντο-Βίρτους Μπολόνια (Novasports3HD)
21:00 Eurocup: Ανδόρα-Ουνικάχα Μάλαγα (Novasports4HD)
22:10 Λιγκ Καπ Γαλλίας Ημιτελικός: Λιόν-Λιλ (Novasports1HD)

_____________________________________________________________________________________

Τετάρτη 22 Ιανουαρίου

01:50 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: ΑΕΛ-Παναιτωλικός (Novasports1HD)
15:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΟΦΗ-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
16:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Βόλος-ΑΕΚ (Novasports3HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-ΑΕΚ (Novasports3HD)
18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Παναθηναϊκός-Ατρόμητος (Novasports1HD)
18:30 Eurocup: Ούνιξ Καζάν-Γαλατασαράι (Novasports4HD)
19:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΟΦΗ-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
19:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Βόλος-ΑΕΚ (Novasports3HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναθηναϊκός-Ατρόμητος (Novasports1HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Παναθηναϊκός-Ατρόμητος (Novasports1HD)
21:30 Eurocup: Μπρέσια-Ολντενμπουργκ (Novasports5HD)
21:45 Eurocup: Μπανταλόνα-Τόφας Μπούρσα (Novasports3HD)
22:00 Λιγκ Καπ Γαλλίας Ημιτελικός: Ρεμς-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

_____________________________________________________________________________________

Πέμπτη 23 Ιανουαρίου

01:30 NCAA College Basketball, Georgetown - Xavier (FOX Sports HD)
01:50 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
03:30 NCAA College Basketball, Providence - Seton Hall (FOX Sports HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:45 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα (Eurosport2)
16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Πανιώνιος (Novasports3HD)
18:00 Super Euroleague Pre Game Show Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
18:30 Η Ωρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Αρης-Ξάνθη (Novasports1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 21η αγωνιστική: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Βαλένθια (Novasports4HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αρης-Ξάνθη (Novasports1HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Super Euroleague Post Game Show Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
21:30 Η Ωρα των Πρωταθλητών Post Game Show Αρης-Ξάνθη (Novasports1HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports5HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Ερυθρός Αστέρας (Novasports3HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Χίμκι (Novasports4HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
22:00 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Βερολίνο (Eurosport2)

_____________________________________________________________________________________

Παρασκευή 24 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
06:00 NCAA College Basketball, UCLA - Oregon State (FOX Sports HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κιτσμπέχελ, Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Ανδρών (Eurosport2)
12:45 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
15:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα (Eurosport2)
16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ζακοπέιν, Προκριματικά Άλματος Ανδρών από μεγάλο λόφο (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-Αλμπα Βερολίνου (Novasports4HD)
20:30 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Βιλερμπάν (Novasports1HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Βιλερμπάν (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Μπρέσια-Μίλαν (Novasports2HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Νις-Ρεν (Novasports5HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Αναντολού Εφες (Novasports3HD)
22:00 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Βερολίνο (Eurosport2)
23:30 Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Βιλερμπάν (Novasports1HD)

_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 25 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:25 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κιτσμπέχελ, Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:55 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Ομπερτντορφ, Ομάδα (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:45 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:45 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Μπολόνια (Novasports1HD)
16:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport2)
17:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ζακοπέιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΛ-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)
18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Μαρσέιγ-Ανζέ (Novasports3HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Τζένοα (Novasports1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: ΑΕΛ-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)
20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Χεράκλες-Φέγενορντ (Novasports3HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Στρασβούργο (Novasports4HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΛ-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Αταλάντα (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
23:20 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Βερολίνο (Eurosport2)

_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 26 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
04:00 NCAA College Basketball, Washington - Colorado (FOX Sports HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κιτσμπέχελ, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
12:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα (Eurosport2)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ιντερ-Κάλιαρι (Novasports2HD)
14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κιτσμπέχελ, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος (Eurosport2)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Πανιώνιος-Ατρόμητος (Novasports1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χρόνιγκεν-Αγιαξ (Novasports3HD)
15:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport2)
16:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Πολιούκα (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Ζακοπέιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Ουντινέζε (Novasports2HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Σασουόλο (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Λέτσε (Novasports5HD)
17:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Τβέντε (Novasports3HD)
18:00 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Βερολίνο (Eurosport2)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Λάτσιο (Novasports2HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Ευρωπαϊκό Μάστερς (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Γιουβέντους (Novasports2HD)
21:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, BIG WHITE (Eurosport2)
22:00 NFL Pro Bowl (FOX Sports HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
24:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport1/Eurosport1HD)

_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 27 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
01:55 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport2)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κιτσμπέχελ, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος (Eurosport2)
11:50 ΔΙΑΘΛΟ: Λέντζερχάιντε, Ατομικό Ανδρών (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:50 ΔΙΑΘΛΟ: Λέντζερχάιντε, Ατομικό Γυναικών (Eurosport2)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία: Χάβρη-Τρουά (Novasports1HD)
22:00 Ποδηλασία Πίστας: ΣΕΙΡΑ 6 ΗΜΕΡΩΝ Βερολίνο (Eurosport2)
Κατηγορία Pay TV News

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Libra Press © Copyright 2020 | All Rights Reserved
Dual Design
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.