Συζητήσεις στο satleo

Δορυφορικές λήψεις γενικά
asteris | 31-March-2020 | 21:26:31

Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο
music_1896 | 31-March-2020 | 21:07:31

Δορυφορικές λήψεις γενικά
nektarios 1451 | 31-March-2020 | 20:51:31

Δορυφορικές λήψεις γενικά
nektarios 1451 | 31-March-2020 | 20:39:31

Δορυφορικές λήψεις γενικά
nektarios 1451 | 31-March-2020 | 20:13:31

Ειδήσεις . Pay TV News
Παρασκευή, 31 Ιανουαρίου 2020 | 12:11

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 1 - 10 Φεβρουαρίου 2020

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(1-10 Φεβρουαρίου 2020)

Σάββατο 1 Φεβρουαρίου
03:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
05:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(1-10 Φεβρουαρίου 2020)

Σάββατο 1 Φεβρουαρίου

03:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
05:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν, Τελικός Απλού Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:20 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Σαπόρο (Eurosport2)
10:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν, Τελικός Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών (Eurosport2)
12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Γκάρμισχ – Πάρτενκίρχεν, Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport2)
13:15 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Ζέεφελντ (Eurosport2)
14:30 EFL Championship: Χαλ-Μπρέντφορντ (Novasports1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:55 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Eurosport2)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Μπολόνια-Μπρέσια (Novasports2HD)
16:30 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 22η αγωνιστική: Σοσό-Λοριάν (Novasports4HD)
17:00 EFL Championship: Λιντς-Γουΐγκαν (Novasports5HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: ΟΦΗ-ΑΕΛ (Novasports1HD)
18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός-Ξάνθη (Novasports2HD)
18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Μονπελιέ (Novasports4HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Πάρμα (Novasports5HD)
19:20 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Βουνό Μάμοθ (Eurosport2)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Ξάνθη (Novasports2HD)
20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Φέγενορντ-Έμεν (Novasports4HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Αμιάν-Τουλούζ (Novasports3HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός-Ξάνθη (Novasports2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Ρόμα (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Βουνό Μάμοθ (Eurosport2)
_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 2 Φεβρουαρίου

00:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν, Τελικός Διπλού Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Γυναικών (Eurosport2)
10:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν, Τελικός Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Γκάρμισχ – Πάρτενκίρχεν, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος (Eurosport2)
12:00 Ελληνικό πρωτάθλημα υποδομής Κ19 22η αγωνιστική: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (live streaming)
12:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Ζέεφελντ (Eurosport2)
13:30 ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γκραν Σλαμ, Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Φιορεντίνα (Novasports2HD)
14:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Άρης-Πανιώνιος (Novasports1HD)
14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Γκάρμισχ – Πάρτενκίρχεν, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος (Eurosport2)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Πανιώνιος (Novasports1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:55 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Eurosport2)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Ελλάς Βερόνα (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-ΣΠΑΛ (Novasports5HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Τζένοα (Novasports24HD)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Άρης-Πανιώνιος (Novasports1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Παναιτωλικός (Novasports2HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-Λαμία (Novasports3HD)
17:40 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Αϊντχόφεν (Novasports4HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λέτσε-Τορίνο (Novasports3HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΜΑΣΤΕΡΣ Βερολίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Ίντερ (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Μαρσέιγ (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
24:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport1/Eurosport1HD)

_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 3 Φεβρουαρίου

01:30 Super Bowl LIV: 49ers - Chiefs (FOX Sports HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport1/Eurosport1HD)
21.45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Νάπολι (Novasports1HD)
21.45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 23η αγωνιστική: Γκρενόμπλ-Χάβρη (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Τρίτη 4 Φεβρουαρίου

14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Super Euroleague Pre Game Show Ζάλγκιρις Κάουνας-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 23η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Αναντολού Εφές (Novasports2HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 23η αγωνιστική: Λιλ-Ρεν (Novasports4HD)
20:00 ΣΤΙΒΟΣ: IAAF WORLD INDOOR TOUR Ντίσελντορφ (Eurosport1/Eurospor1HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport2)
21:45 Γερμανικό Κύπελλο Φάση των 16: Βέρντερ Βρέμης-Ντόρτμουντ (Novasports2HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Άλμπα Βερολίνου (Novasports5HD)
22:00 Super Euroleague Post Game Show Ζάλγκιρις Κάουνας-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μπασκόνια (Novasports4HD)
22:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports24HD)

_____________________________________________________________________________________

Τετάρτη 5 Φεβρουαρίου

14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport2)
18:30 Eurocup Top 16 5η αγωνιστική: Ούνιξ Καζάν-Ρίτας Βίλνιους (Novasports5HD)
19:00 Super Euroleague Pre Game Show Ερυθρός Αστέρας-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Φενέρμπαχτσε (Novasports3HD)
19:30 Eurocup: Προμηθέας Πάτρας-Μπρέσια (Novasports1HD)
19:30 Τουρκικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου Προημιτελικός: Αλάνιασπορ-Γαλατασαράι (Novasports24HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Στρασβούργο (Novasports4HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport2)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Χίμκι (Novasports5HD)
21:45 Γερμανικό Κύπελλο: Μπάγερν Μονάχου-Χοφενχάιμ (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική (εξ αναβολής): Λάτσιο-Ελλάς Βερόνα (Novasports24HD)
22:00 Super Euroleague Post Game Show Ερυθρός Αστέρας-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Μπαρτσελόνα (Novasports3HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Μαρσέιγ (Novasports4HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
_____________________________________________________________________________________

Πέμπτη 6 Φεβρουαρίου

01:30 NCAA College Basketball, Villanova - Butler (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, Seton Hall - Georgetown (FOX Sports HD)
09:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport2)
14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport2)
19:30 Ευρωλίγκα 24η αγωνιστική: Αναντολού Εφές-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports1HD)
20:00 Super Euroleague Pre Game Show Ολυμπιακός-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports2HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports2HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports3HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Βιλερμπάν (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:00 Super Euroleague Post Game Show Ολυμπιακός-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Παρασκευή 7 Φεβρουαρίου

09:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport2)
14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport2)
18:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Βίλινγκεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Ερυθρός Αστέρας (Novasports2HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports3HD)
20:00 ΤΕΝΙΣ: Αγώνας επίδειξης, THE MATCH FOR AFRICA (Eurosport2)
20:30 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports1HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport/Eurosport1HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports1HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Βαλένθια (Novasports5HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 23η αγωνιστική: Ρόμα-Μπολόνια (Novasports2HD)
21:45 EFL Championship 31η αγωνιστική: Μπρίστολ Σίτι-Μπέρμιγχαμ (Novasports4HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: Ανζέ-Λιλ (Novasports24HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD)
23:30 Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports1HD)

_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 8 Φεβρουαρίου

09:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport2)
09:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ, Οτέπα (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Σαμονί, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:55 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, FELDBERG (Eurosport2)
12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ, Γκάρμισχ – Πάρτενκίρχεν, Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:35 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ, Παγκόσμιο Κύπελλο Οτέπα (Eurosport2)
13:55 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Σαμονί | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship: Γουίγκαν-Πρέστον (Novasports2HD)
15:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ, Φαλούν (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Αταλάντα (Novasports1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport2)
16:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ, Βίλινγκεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship: Ρέντινγκ-Χαλ (Novasports4HD)
18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Τουλούζ (Novasports3HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Σαμπντόρια (Novasports2HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 23η αγωνιστική: Πανιώνιος-Ξάνθη (Novasports1HD)
19:30 EFL Championship: Νότιγχαμ Φόρεστ-Λιντς (Novasports5HD)
20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Βίλεμ (Novasports4HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Μπρεστ (Novasports3HD)
21:30 NCAA College Basketball, Seton Hall - Villanova (FOX Sports HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Γιουβέντους (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

_____________________________________________________________________________________

Κυριακού 9 Φεβρουαρίου

09:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport2)
10:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Φαλούν | 30χλμ. Ανδρών Ελεύθερη Τεχνική (Eurosport2)
10:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Οτέπα (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Γκάρμισχ - Πάρτενκίρχεν | Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
TBC Ελληνικό πρωτάθλημα υποδομής Κ19 23η αγωνιστική: ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (live streaming)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Ουτρέχτη-Άγιαξ (Novasports2HD) HL
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Σασουόλο (Novasports3HD)
13:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Σαμονί (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Αστέρας Τρίπολης-Άρης (Novasports1HD)
14:05 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Οτέπα (Eurosport2)
14:50 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport2)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Άρης (Novasports1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άλκμααρ-Φέγενορντ (Novasports2HD)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Λέτσε (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπρέσια-Ουντινέζε (Novasports4HD)
1600 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Κάλιαρι (Novasports5HD)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Αστέρας Τρίπολης-Άρης (Novasports1HD)
17:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Βίλινγκεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:40 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Λάτσιο (Novasports2HD)
19:00 NCAA College Basketball (FOX Sports HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο GP (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Μίλαν (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Λιόν (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 10 Φεβρουαρίου

09:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport2)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 24η αγωνιστική: Λανς-Γκρενόμπλ (Novasports1HD)
Κατηγορία Pay TV News

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

DST 105

Η αγορά σήμερα

31-03-2020

DST 105

Το DST 105 είναι ένα οικονομικό σύστημα κεντρικής ξενοδοχειακής εγκατάστασης, το οποίο προσφέρει συνολικά έως 10 δορυφορικά κανάλια που προγραμματίζονται από το διαχειριστή σε multiplex εξόδου της επιλογής του, για διανομή τους σε απεριόριστο αριθμό τηλεοράσεων.

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 139

Τεύχος 139

17-03-2020

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 139

Το νέο τεύχος Απριλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδικό «Security Report», που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας, αλλά και το νέο τεύχος του περιοδικού «NOW», που απευθύνεται σε τεχνικούς δικτύων. Το νέο τεύχος έρχεται με ειδήσεις από το χώρο της τηλεόρασης και των μίντια, με θέματα τεχνολογίας, καθώς και με δοκιμές νέων προϊόντων που δοκίμασε η δημοσιογραφική μας ομάδα. Τα IPTV Boxes είναι μια κατηγορία συσκευών με αξιοσημείωτη δυναμική, καθώς στις μέρες μας κερδίζουν την προτίμηση ολοένα και περισσότερων χρηστών, με αποτέλεσμα η διείσδυσή τους στο σαλόνι του σπιτιού να αυξάνεται με εντυπωσιακό ρυθμό. Χωρίς την ανάγκη να συνδέονται σε κεραία, μεταδίδουν τηλεοπτικό περιεχόμενο χρησιμοποιώντας το πρωτόκολλο του Internet. Έτσι, προσφέρουν στους χρήστες έναν εναλλακτικό τρόπο να παρακολουθούν τηλεόραση, που για τους νεότερους ηλικιακά αποτελεί μάλιστα τον βασικότερο, ή και τον αποκλειστικό τρόπο τηλεθέασης. Ένα νέο TV Box ...

digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.