Συζητήσεις στο satleo

Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο
studio76 | 4-April-2020 | 23:46:04

Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο
andrewp97 | 4-April-2020 | 23:04:04

Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο
geoavlonitis | 4-April-2020 | 21:04:04

Οι Επίγειες Λήψεις Στην Κύπρο
savvas70 | 4-April-2020 | 16:58:04

Ειδήσεις από την Κύπρο
savvas70 | 4-April-2020 | 16:54:04

Ειδήσεις . Pay TV News
Τετάρτη, 12 Φεβρουαρίου 2020 | 11:16

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 12 - 24 Φεβρουαρίου 2020

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (12-24 Φεβρουαρίου)

Τετάρτη 12 Φεβρουαρίου
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Γαλλικό Κύπελλο: Ντιζόν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2HD)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (12-24 Φεβρουαρίου)

Τετάρτη 12 Φεβρουαρίου

12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Γαλλικό Κύπελλο: Ντιζόν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2HD)
19:30 Τουρκικό Κύπελλο Προημιτελικός Επαναληπτικός αγώνας (Novasports3HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:05 Γαλλικό Κύπελλο: Λιόν-Μαρσέιγ (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
_____________________________________________________________________________________

Πέμπτη 13 Φεβρουαρίου

04:00 NCAA College Basketball, Marquette - Villanova (FOX Sports HD)
09:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport2)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:35 ΔΙΑΘΛΟ: Αντχολτς (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 NCAA College Basketball, Georgetown - Butler (FOX Sports HD)

22:00 Γαλλικό Κύπελλο: Επινάλ-Σεντ Ετιέν (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

_____________________________________________________________________________________

Παρασκευή 14 Φεβρουαρίου

09:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport2)
12:25 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, SOCHI (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, SOCHI (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport2)
13:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Τόπλιτζ, Μπαντ Μίτερν (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:15 ΔΙΑΘΛΟ: Αντχολτς (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική: Μονακό-Μονπελιέ (Novasports1HD)
21:45 EFL Championship 33η αγωνιστική: Χαλ-Σουόνσι (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 15 Φεβρουαρίου

04:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Μάριμπορ, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙΤόπλιτζ, Μπαντ Μίτερν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:35 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, SOCHI (Eurosport2)
13:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Μάριμπορ, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship: Γουέστ Μπρόμιτς-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports3HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport2)
15:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Οστερσουντ, 10 χλμ. Ελεύθερο Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:40 ΔΙΑΘΛΟ: Αντχολτς (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: Λέτσε-ΣΠΑΛ (Novasports2HD)
16:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΛ-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
17:00 EFL Championship: Μίντλεσμπρο-Λούτον (Novasports5HD)
17:05 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Οστερσουντ, 15 χλμ. Ελεύθερο Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: ΑΕΛ-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός-Πανιώνιος (Novasports2HD)
18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Αμιάν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Τζένοα (Novasports4HD)
19:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΛ-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Πανιώνιος (Novasports2HD)
19:35 Φόρμουλα E: Μέξικο Σίτι (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 23η αγωνιστική: Ντεν Χάαγκ-Αϊντχόφεν (Novasports5HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Νις (Novasports3HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός-Πανιώνιος (Novasports2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Ρόμα (Novasports1HD)
21:45 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Κάλγκαρι (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
23:55 Φόρμουλα E: Μέξικο Σίτι (Eurosport1/Eurosport1HD)
TBC (ημέρα & ώρα) Ελληνικό πρωτάθλημα υποδομής Κ19 24η αγωνιστική: Άρης-ΑΕΚ (live streaming)

_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου

04:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
08:50 ΙΠΠΑΣΙΑ: Χονγκ Κονγκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Μάριμπορ, Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Τόπλιτζ, Μπαντ Μίτερν (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:10 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, SOCHI (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Ελλάς Βερόνα (Novasports2HD)
13:45 ΔΙΑΘΛΟ: Αντχολτς (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Παναθηναϊκός-Παναιτωλικός (Novasports1HD)
14:40 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Μάριμπορ, Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport2)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναθηναϊκός-Παναιτωλικός (Novasports1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Βάαλβικ (Novasports4HD)
15:45 ΔΙΑΘΛΟ: Αντχολτς (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Μπρέσια (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Φιορεντίνα (Novasports5HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Πάρμα (Novasports24HD)
16:55 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Οστερσουντ | 10 χλμ. Κλασικό Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Παναθηναϊκός-Παναιτωλικός (Novasports1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Τσβόλε-Φέγενορντ (Novasports4HD)
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Άρης-ΑΕΚ (Novasports1HD)
18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport2)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Νάπολι (Novasports3HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-ΑΕΚ (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Οπεν Ουαλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Άρης-ΑΕΚ (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Ίντερ (Novasports2HD)
21:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Κάλγκαρι (Eurosport2)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Μαρσέιγ (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 17 Φεβρουαρίου

04:00 NCAA College Basketball, Utah - Oregon (FOX Sports HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Ατρόμητος (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Τορίνο (Novasports1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 25η αγωνιστική: Σατορού-Λανς (Novasports2HD)

_____________________________________________________________________________________

Τρίτη 18 Φεβρουαρίου

17:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Αρε (Eurosport1/Eurosport1HD)
_____________________________________________________________________________________

Τετάρτη 19 Φεβρουαρίου

15:05 ΔΙΑΘΛΟ: Αντχολτς (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO Γύρος Ανδαλουσίας (Eurosport2)
17:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport2)
21:00 ΣΤΙΒΟΣ: Λιέβιν (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
_____________________________________________________________________________________

Πέμπτη 20 Φεβρουαρίου

01:30 NCAA College Basketball, Butler - Seton Hall (FOX Sports HD)
11:35 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο, STORLIEN-MERAKER (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:20 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο, STORLIEN-MERAKER (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO Γύρος Ανδαλουσίας (Eurosport2)
16:15 ΔΙΑΘΛΟ: Αντχολτς (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Shoot Out (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport2)
18:00 Super Euroleague Pre Game Show Ολυμπιακός-Βιλερμπάν (Novasports1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 25η αγωνιστική: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Άλμπα Βερολίνου (Novasports3HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports2HD)
19:15 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Βιλερμπάν (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Shoot Out (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:15 Super Euroleague Post Game Show Ολυμπιακός-Βιλερμπάν (Novasports1HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Χίμκι (Novasports3HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
_____________________________________________________________________________________

Παρασκευή 21 Φεβρουαρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Shoot Out (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO Γύρος Ανδαλουσίας (Eurosport2)
17:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport2)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports3HD)
20:30 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπαρτσελόνα (Novasports2HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Shoot Out (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπαρτσελόνα (Novasports2HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Αναντολού Εφές (Novasports5HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική: Μετς-Λιόν (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική: Μπρέσια-Νάπολι (Novasports4HD)
21:45 EFL Championship 34η αγωνιστική: Ντέρμπι-Φούλαμ (Novasports24HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports3HD)
23:30 Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπαρτσελόνα (Novasports2HD)

_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου

05:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Ναέμπα, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
07:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Μόγκουλς (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:55 ΛΟΥΤΖ: Γουϊντερμπεργκ, 1ος Γύρος Γυναικών (Eurosport2)
10:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Τρόντχαϊμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κρανς Μοντάνα, Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:45 ΔΙΑΘΛΟ: Αντχολτς, Σκυταλοδρομία Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Τρόντχαϊμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:25 ΛΟΥΤΖ: Γουϊντερμπεργκ, 1ος Γύρος Ανδρών (Eurosport2)
14:30 EFL Championship: Μπρέντφορντ-Μπλάκμπερν Ρόβερς (Novasports2HD)
15:40 ΔΙΑΘΛΟ: Αντχολτς | Σκυταλοδρομία Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO Γύρος Ανδαλουσίας (Eurosport2)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Ουντινέζε (Novasports1HD)
17:00 EFL Championship: Γουίγκαν-Μίλγουολ (Novasports4HD)
17:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Τρόντχαϊμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Shoot Out (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport2)
18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Αστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)
18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Ναντ (Novasports3HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Γιουβέντους (Novasports1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)
20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: Φέγενορντ-Φορτούνα Σιτάρντ (Novasports4HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Shoot Out (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Τουλούζ (Novasports3HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Αστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)
21:30 NCAA College Basketball: Villanova - Xavier (FOX Sports HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Μίλαν (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)


_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 23 Φεβρουαρίου

05:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Ναέμπα, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:00 ΛΟΥΤΖ: Γουϊντερμπεργκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Τρόντχαϊμ (Eurosport2)
11:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Κρανς Μοντάνα (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:50 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Τρόντχαϊμ (Eurosport2)
13:00 ΔΙΑΘΛΟ: Αντχολτς (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:05 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ (Eurosport2)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Λάτσιο (Novasports1HD)
14:10 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κρανς Μοντάνα, Τεχνική Κατάβαση Σύνθετου Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO Γύρος Ανδαλουσίας (Eurosport2)
15:30 ΔΙΑΘΛΟ: Αντχολτς (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φίτεσε-Αϊντχόφεν (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Σασουόλο (Novasports1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Πάρμα (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Κάλιαρι (Novasports5HD)
16:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Τρόντχαϊμ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO (Eurosport2)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-ΑΕΛ (Novasports2HD)
17:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Shoot Out (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χεράκλες-Άγιαξ (Novasports4HD)
19:50 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής (Eurosport2)
18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ-ΟΦΗ (Novasports1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Λέτσε (Novasports3HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-ΟΦΗ (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Shoot Out (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ-ΟΦΗ (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Σαμπντόρια (Novasports3HD)
22:00 Γαλλικό Πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Μπορντό (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Shoot Out (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:00 NCAA College Basketball: Butler - Creighton (FOX Sports HD)
24:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Shoot Out (Eurosport1/Eurosport1HD)

_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 24 Φεβρουαρίου

00:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Shoot Out, Τελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: THE PLAYERS CHAMPIONSHIP (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Super Euroleague Pre Game Show Ρεάλ Μαδρίτης-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 26η αγωνιστική: Τρουά-Οσέρ (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα 26η αγωνιστική: Ρεάλ Μαδρίτης-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
24:00 Super Euroleague Post Game Show Ρεάλ Μαδρίτης-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
Κατηγορία Pay TV News

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

DST 105

Η αγορά σήμερα

31-03-2020

DST 105

Το DST 105 είναι ένα οικονομικό σύστημα κεντρικής ξενοδοχειακής εγκατάστασης, το οποίο προσφέρει συνολικά έως 10 δορυφορικά κανάλια που προγραμματίζονται από το διαχειριστή σε multiplex εξόδου της επιλογής του, για διανομή τους σε απεριόριστο αριθμό τηλεοράσεων.

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 139

Τεύχος 139

17-03-2020

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 139

Το νέο τεύχος Απριλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδικό «Security Report», που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας, αλλά και το νέο τεύχος του περιοδικού «NOW», που απευθύνεται σε τεχνικούς δικτύων. Το νέο τεύχος έρχεται με ειδήσεις από το χώρο της τηλεόρασης και των μίντια, με θέματα τεχνολογίας, καθώς και με δοκιμές νέων προϊόντων που δοκίμασε η δημοσιογραφική μας ομάδα. Τα IPTV Boxes είναι μια κατηγορία συσκευών με αξιοσημείωτη δυναμική, καθώς στις μέρες μας κερδίζουν την προτίμηση ολοένα και περισσότερων χρηστών, με αποτέλεσμα η διείσδυσή τους στο σαλόνι του σπιτιού να αυξάνεται με εντυπωσιακό ρυθμό. Χωρίς την ανάγκη να συνδέονται σε κεραία, μεταδίδουν τηλεοπτικό περιεχόμενο χρησιμοποιώντας το πρωτόκολλο του Internet. Έτσι, προσφέρουν στους χρήστες έναν εναλλακτικό τρόπο να παρακολουθούν τηλεόραση, που για τους νεότερους ηλικιακά αποτελεί μάλιστα τον βασικότερο, ή και τον αποκλειστικό τρόπο τηλεθέασης. Ένα νέο TV Box ...

digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.