Συζητήσεις στο satleo

Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο
Valuable Inform | 29-March-20200:01:29

Αθλητικές Μεταδόσεις
ANDREASSAT | 28-March-202022:41:28

IPTV Γενικά
deepbluesky | 28-March-202022:08:28

Ψηφιακή Τηλεόραση ανά Περιφερειακή Ζώνη (ΠΖ)
cocu | 28-March-202020:28:28

Αναλογική λήψη - Ραδιόφωνο
first | 28-March-202019:41:28

Ειδήσεις . Pay TV News
Τετάρτη, 26 Φεβρουαρίου 2020 | 10:49

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, Fox Sports HD, 26 Φεβρουαρίου - 9 Μαρτίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (26 Φεβρουαρίου – 9 Μαρτίου)

Τετάρτη 26 Φεβρουαρίου
12:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: THE PLAYERS CHAMPIONSHIP (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:35 ΔΙΑΘΛΟ: Οτέπα (Eurosport2)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(26 Φεβρουαρίου – 9 Μαρτίου)

Τετάρτη 26 Φεβρουαρίου

12:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: THE PLAYERS CHAMPIONSHIP (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:35 ΔΙΑΘΛΟ: Οτέπα (Eurosport2)
19:05 ΔΙΑΘΛΟ: Οτέπα (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Ποδηλασία Πίστας: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Βερολίνο (Eurosport2)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: THE PLAYERS CHAMPIONSHIP (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

_____________________________________________________________________________________


Πέμπτη 27 Φεβρουαρίου

01:30 NCAA College Basketball, St. Johns - Villanova (FOX Sports HD)
03:30 NCAA College Basketball, Georgetown - Marquette (FOX Sports HD)
12:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: THE PLAYERS CHAMPIONSHIP (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:50 ΔΙΑΘΛΟ: Οτέπα (Eurosport2)
18:50 ΔΙΑΘΛΟ: Οτέπα (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 26η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μπαρτσελόνα (Novasports1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4HD)
19:30 Ποδηλασία Πίστας: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Βερολίνο (Eurosport2)
20:00 Super Euroleague Pre Game Show Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: THE PLAYERS CHAMPIONSHIP (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Αναντολού Εφές (Novasports3HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Ερυθρός Αστέρας (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:00 Super Euroleague Post Game Show Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ολυμπιακός (Novasports2HD)

_____________________________________________________________________________________


Παρασκευή 28 Φεβρουαρίου

09:25 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Aerials (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Χίντερστόντερ (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ (Eurosport2)
14:00 Κλήρωση UEFA Europa League (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Χίντερστόντερ, Τεχνική Κατάβαση Σύνθετου Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: THE PLAYERS CHAMPIONSHIP (Eurosport2)
17:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Λάχτι (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Βιλερμπάν (Novasports1HD)
19:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Λάχτι (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Ποδηλασία Πίστας: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Βερολίνο (Eurosport2)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports3HD)
21:15 ΣΝΟΥΚΕΡ: THE PLAYERS CHAMPIONSHIP (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 27η αγωνιστική: Νιμ-Μαρσέιγ (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Φενέρμπαχτσε (Novasports2HD)
24:00 Super Euroleague (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________


Σάββατο 29 Φεβρουαρίου

06:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Λάχτι (Eurosport2)
11:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 Φόρμουλα E: Μαρακές (Eurosport2)
13:00 Χίντερστόντερ | Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ (Eurosport2)
14:30 EFL Championship 36η αγωνιστική: Χαλ-Λιντς (Novasports2HD)
14:30 ΔΙΑΘΛΟ: Οτέπα (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ (Eurosport2)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική: Λάτσιο-Μπολόνια (Novasports1HD)
16:00 Φόρμουλα E: Μαρακές (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship: Φούλαμ-Πρέστον (Novasports3HD)
17:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Λάχτι (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:40 Ποδηλασία Πίστας: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Βερολίνο (Eurosport2)
18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Ντιζόν (Novasports2HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Φιορεντίνα (Novasports1HD)
19:00 NCAA College Basketball, Providence - Villanova (FOX Sports HD)
20:45 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Παράλληλο Γιγαντιαίο Σλάλομ (Eurosport2)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: THE PLAYERS CHAMPIONSHIP (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Ρεν (Novasports2HD)
21:30 NCAA College Basketball, Marquette - Seton Hall (FOX Sports HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Τορίνο (Novasports1HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

_____________________________________________________________________________________


Κυριακή 1 Μαρτίου

01:30 NCAA College Basketball, DePaul - Butler (FOX Sports HD)
04:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ASIA TOUR, TOUR OF TAIWAN (Eurosport1/Eurosport1HD)
06:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Λάχτι (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:35 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Χίντερστόντερ, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Λάχτι, Σκυταλοδρομία Γυναικών (Eurosport2)
11:25 ΔΙΑΘΛΟ: Οτέπα (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Λάχτι, Σκυταλοδρομία Ανδρών (Eurosport2)
12:10 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:25 ΔΙΑΘΛΟ: Οτέπα (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Τζένοα (Novasports2HD)
14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Χίντερστόντερ | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος (Eurosport2)
14:10 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Λάχτι (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: THE PLAYERS CHAMPIONSHIP (Eurosport2)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Φέγενορντ (Novasports1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λέτσε-Αταλάντα (Novasports2HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-ΣΠΑΛ (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Μπρέσια (Novasports4HD)
16:15 ΣΝΟΥΚΕΡ: THE PLAYERS CHAMPIONSHIP (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΣΕΙΡΑ PRO Κουρνέ Βρυξέλλες Κουρνέ (Eurosport2)
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Ολυμπιακός-Παναιτωλικός (Novasports1HD)
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Πανιώνιος-ΑΕΚ (Novasports2HD)
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Παναθηναϊκός-Βόλος (Novasports3HD)
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show Άρης-Ατρόμητος (Novasports4HD)
18:30 Carabao Cup Τελικός: Άστον Βίλα-Μάντσεστερ Σίτι (Novasports extra1HD)
19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Παναιτωλικός (Novasports1HD)
19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Πανιώνιος-ΑΕΚ (Novasports2HD)
19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναθηναϊκός-Βόλος (Novasports3HD)
19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Ατρόμητος (Novasports4HD)
19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Λαμία (Novasports5HD)
19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Ρόμα (Novasports extra2HD)
19:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Παράλληλο Σλάλομ (Eurosport2)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: THE PLAYERS CHAMPIONSHIP (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Ολυμπιακός-Παναιτωλικός (Novasports1HD)
21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Πανιώνιος-ΑΕΚ (Novasports2HD)
21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Παναθηναϊκός-Βόλος (Novasports3HD)
21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show Άρης-Ατρόμητος (Novasports4HD)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Άλκμααρ (Novasports extra2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Ίντερ (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Σεντ Ετιέν (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
22:25 Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου MLS 1η αγωνιστική: Seattle Sounders-Chicago Fire (Novasports4HD)
00:35 Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου MLS: Los Angeles FC-Inter Miami (Novasports1HD)

______________________________________________________________________________________


Καθαρή Δευτέρα 2 Μαρτίου

05:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 EFL Championship: Μίντλεσμπρο-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Ελλάς Βερόνα (Novasports2HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 27η αγωνιστική: Παρί ΦΚ-Λανς (Novasports3HD)
______________________________________________________________________________________

Τρίτη 3 Μαρτίου

06:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΑΣΙΑΣ (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: GP SAMYN (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: GP SAMYN (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 27η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports1HD)
19:00 Super Euroleague Pre Game Show Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
19:30 Τουρκικό Κύπελλο Ημιτελικός 1ος αγώνας: Τραμπζονσπόρ-Φενέρμπαχτσε (Novasports4HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-Χίμκι (Novasports5HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
21:00 Eurocup Top16 6η αγωνιστική: Όλντενμπουργκ-Προμηθέας Πάτρας (Novasports3HD)
21:45 Γερμανικό Κύπελλο Προημιτελικός: Σάλκε-Μπάγερν Μονάχου (Novasports1HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports4HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Βαλένθια (Novasports5HD)
23:00 Super Euroleague Post Game Show Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)

______________________________________________________________________________________

Τετάρτη 4 Μαρτίου

06:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΑΣΙΑΣ (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:20 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Ντράμεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:05 ΔΙΑΘΛΟ: Νόβε Μέστο (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:15 Eurocup: Νταρουσάφακα-Βίρτους Μπολόνια (Novasports3HD)
19:30 Γερμανικό Κύπελλο: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports2HD)
19:30 Τουρκικό Κύπελλο: Αντάλιασπορ-Αλάνιασπορ (Novasports24HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Ερυθρός Αστέρας (Novasports4HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Μπαρτσελόνα (Novasports5HD)
21:15 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Αναντολού Εφές (Novasports1HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Μπασκόνια (Novasports3HD)
21:45 Γερμανικό Κύπελλο: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Βέρντερ Βρέμης (Novasports2HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:10 Γαλλικό Κύπελλο Ημιτελικός: Λιόν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports4HD)
23:15 Super Euroleague (Novasports1HD)


______________________________________________________________________________________

Πέμπτη 5 Μαρτίου

07:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΑΣΙΑΣ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:05 ΔΙΑΘΛΟ: Νόβε Μέστο (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 28η αγωνιστική: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports3HD)
20:00 Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports2HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports2HD)
21:15 Προκριματικά Γυναικών UEFA Euro 2021: ΕΪΡΕ-Ελλάδα (Novasports1HD)
21:55 Γαλλικό Κύπελλο: Σεντ Ετιέν-Ρεν (Novasports4HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Βιλερμπάν (Novasports3HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports5HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:00 Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports2HD)

______________________________________________________________________________________

Παρασκευή 6 Μαρτίου

18:00 ΔΙΑΘΛΟ: Νόβε Μέστο (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Super Euroleague Pre Game Show Αναντολού Εφές-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Φενέρμπαχτσε (Novasports2HD)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Έφες-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
19:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Μόσχα, Παράλληλο Σλάλομ (Eurosport2)
20:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Όσλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports3HD)
21:30 Super Euroleague Post Game Show Αναντολού Έφες - Ολυμπιακός (Novasports1HD)
21:45 EFL Championship 37η αγωνιστική: Νότιγχαμ Φόρεστ-Μίλγουολ (Novasports5HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική: Μαρσέιγ-Αμιάν (Novasports2HD) HL
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Άλμπα Βερολίνου (Novasports4HD)
______________________________________________________________________________________

Σάββατο 7 Μαρτίου

10:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Οφτερσβανγκ, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ: Όσλο (Eurosport2)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κβίτφιελ, Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:25 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Οφτερσβανγκ, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: STRADE BIANCHE (Eurosport2)
14:20 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: (Eurosport2)
14:30 ΔΙΑΘΛΟ: Νόβε Μέστο, Σκυταλοδρομία Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship: Μπρίστολ Σίτι-Φούλαμ (Novasports2HD)
14:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ (Eurosport2)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Πάρμα (Novasports1HD)
16:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Όσλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:50 ΙΠΠΑΣΙΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ Ντόχα (Eurosport2)
17:00 EFL Championship: Σουόνσι-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports3HD)
18:00 ΔΙΑΘΛΟ: Νόβε Μέστο, Σκυταλοδρομία Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Στρασβούργο-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Λάτσιο (Novasports1HD)
21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Μονακό (Novasports2HD)
21:05 Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου MLS 2η αγωνιστική: Real Salt Lake-New York Red Bulls (Novasports4HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Κάλιαρι (Novasports1HD)
21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική: Χερενφέιν-Άγιαξ (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
00:10 Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου MLS: Toronto FC-New York City FC (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Κυριακή 8 Μαρτίου

10:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Οφτερσβανγκ, Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Κβίτφιελ, Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:20 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Όσλο (Eurosport2)
12:45 ΔΙΑΘΛΟ: Νόβε Μέστο (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Οφτερσβανγκ, Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 ΔΙΑΘΛΟ: Νόβε Μέστο, 15 χλμ. Μαζικής Εκκίνησης Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Παρίσι – Νίκαια (Eurosport2)
15:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Όσλο (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Μπρέσια (Novasports1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Βίλεμ (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Σασουόλο (Novasports3HD) HL
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Νάπολι (Novasports5HD)
17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ολλανδία (Eurosport2)
TBC Ελληνικό πρωτάθλημα Play Offs 1η αγωνιστική (Novasports2HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χρόνιγκεν-Αϊντχόφεν (Novasports4HD)
18:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ολλανδία (Eurosport2)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Γιουβέντους (Novasports3HD)
TBC Ελληνικό πρωτάθλημα Play Offs (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Σαμπντόρια (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Λιόν (Novasports3HD)
22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)


______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 9 Μαρτίου

15:40 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ, Παρίσι – Νίκαια (Eurosport2)
18:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Λίλεχαμερ, Προκριματικά Άλματος Ανδρών από μεγάλο λόφο (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Ουντινέζε (Novasports1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία: Λανς-Ορλεάν (Novasports2HD)
22:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λέτσε-Μίλαν (Novasports1HD)
Κατηγορία Pay TV News

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Redline Red 360

Η αγορά σήμερα

11-03-2020

Redline Red 360

Η εταιρία Astra Sat διαθέτει στην ελληνική αγορά ένα νέο TV Box που μετατρέπει την τηλεόραση του χρήστη σε Smart TV. Πρόκειται για τo Red 360 της Redline, τo οποίo βασίζει τη λειτουργία του σε Android 9.0 Pie. Υποστηρίζει αποκωδικοποίηση video 4K UHF με συμπίεση H.265/HEVC και...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 139

Τεύχος 139

17-03-2020

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 139

Το νέο τεύχος Απριλίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδικό «Security Report», που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας, αλλά και το νέο τεύχος του περιοδικού «NOW», που απευθύνεται σε τεχνικούς δικτύων. Το νέο τεύχος έρχεται με ειδήσεις από το χώρο της τηλεόρασης και των μίντια, με θέματα τεχνολογίας, καθώς και με δοκιμές νέων προϊόντων που δοκίμασε η δημοσιογραφική μας ομάδα. Τα IPTV Boxes είναι μια κατηγορία συσκευών με αξιοσημείωτη δυναμική, καθώς στις μέρες μας κερδίζουν την προτίμηση ολοένα και περισσότερων χρηστών, με αποτέλεσμα η διείσδυσή τους στο σαλόνι του σπιτιού να αυξάνεται με εντυπωσιακό ρυθμό. Χωρίς την ανάγκη να συνδέονται σε κεραία, μεταδίδουν τηλεοπτικό περιεχόμενο χρησιμοποιώντας το πρωτόκολλο του Internet. Έτσι, προσφέρουν στους χρήστες έναν εναλλακτικό τρόπο να παρακολουθούν τηλεόραση, που για τους νεότερους ηλικιακά αποτελεί μάλιστα τον βασικότερο, ή και τον αποκλειστικό τρόπο τηλεθέασης. Ένα νέο TV Box ...

digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.