09/06/2020

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 9-23 Ιουνίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (9-23 Ιουνίου)

Τρίτη 9 Ιουνίου

17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, Τσάμπιονς Λιγκ 2ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γερμανικό Κύπελλο Ημιτελικός: Σααρμπρύκεν-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports1HD)

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (9-23 Ιουνίου)

Τρίτη 9 Ιουνίου

17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, Τσάμπιονς Λιγκ 2ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γερμανικό Κύπελλο Ημιτελικός: Σααρμπρύκεν-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Τετάρτη 10 Ιουνίου

17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, Τσάμπιονς Λιγκ 2ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Γερμανικό Κύπελλο: Μπάγερν Μονάχου-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports1HD)

______________________________________________________________________________________

Πέμπτη 11 Ιουνίου
17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, Τσάμπιονς Λιγκ Τελικός Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
______________________________________________________________________________________

Παρασκευή 12 Ιουνίου
______________________________________________________________________________________

Σάββατο 13 Ιουνίου

15:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out 2η αγωνιστική Βόλος – Ξάνθη (Novasports1HD)
20:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
21:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 2η αγωνιστική: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
23:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
______________________________________________________________________________________

Κυριακή 14 Ιουνίου

14:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Λε Μαν (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports2HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off: ΟΦΗ-ΑΕΚ (Novasports2HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off: Ολυμπιακός-Άρης (Novasports1HD)
23.30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 15 Ιουνίου

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out: Αστέρας Τρίπολης-Πανιώνιος (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Τρίτη 16 Ιουνίου

18:55 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Εθνικό Πρωτάθλημα Α' Κατηγορία Νορβηγίας, Άλεσουντ – Μόλντε (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:45 Τουρκικό Κύπελλο Ημιτελικός Επαναληπτικός: Φενέρμπαχτσε - Τράμπζονσπορ (Novasports1HD)
21:25 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Εθνικό Πρωτάθλημα Α' Κατηγορία Νορβηγίας, Σάρπσμποργκ 08 – Βαλερένγκα (Eurosport1/Eurosport1HD)
______________________________________________________________________________________

Τετάρτη 17 Ιουνίου

18:55 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Εθνικό Πρωτάθλημα Α' Κατηγορία Νορβηγίας, ΙΚ Σταρτ – Στρομγκόντσετ (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:25 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Εθνικό Πρωτάθλημα Α' Κατηγορία Νορβηγίας, Χάουγκεσουντ – Μπραν (Eurosport1/Eurosport1HD)
______________________________________________________________________________________

Πέμπτη 18 Ιουνίου

20:45 Τουρκικό Κύπελλο Ημιτελικός: Αλάνιασπορ - Αντάλιασπορ (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Παρασκευή 19 Ιουνίου
______________________________________________________________________________________

Σάββατο 20 Ιουνίου

14:30 EFL Championship 38η αγωνιστική: Φούλαμ-Μπρέντφορντ (Novasports1HD)
15:00 Τένις: ΕΠΙΔΕΙΞΗ SUMMER ADRIA TOUR, 3η Ημέρα (Eurosport2)
16:30 Τένις: ΕΠΙΔΕΙΞΗ SUMMER ADRIA TOUR, 3η Ημέρα (Eurosport2)
17:00 EFL Championship: Γουέστ Μπρόμιτς-Μπέρμιγχαμ (Novasports1HD)
18:15 Τένις: ΕΠΙΔΕΙΞΗ ULTIMATE TENNIS SHOWDOWN, 3η ημέρα (Eurosport1/Eurosport1HD))
19:15 Τένις: ΕΠΙΔΕΙΞΗ ULTIMATE TENNIS SHOWDOWN, 3η ημέρα (Eurosport1/Eurosport1HD))
19:30 Τένις: ΕΠΙΔΕΙΞΗ SUMMER ADRIA TOUR, 3η Ημέρα (Eurosport2)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική (εξ αναβολής): Τορίνο-Πάρμα (Novasports1HD)
20:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show: ΑΕΚ-Άρης (Novasports2HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 3η αγωνιστική: ΑΕΚ-Άρης (Novasports2HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Κάλιαρι (Novasports1HD)
23:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show: ΑΕΚ-Άρης (Novasports2HD)

______________________________________________________________________________________

Κυριακή 21 Ιουνίου

14:00 EFL Championship: Κάρντιφ-Λιντς (Novasports1HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out 3η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος (Novasports2HD)
20:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα - Σασουόλο (Novasports3HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ - Σαμπντόρια (Novasports2HD)
23:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)

______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 22 Ιουνίου

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out: ΑΕΛ-Βόλος (Novasports1HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 27η αγωνιστική: Λέτσε-Μίλαν (Novasports2HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα - Μπρέσια (Novasports3HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Γιουβέντους (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Τρίτη 23 Ιουνίου

20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Νάπολι (Novasports1HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Κάλιαρι (Novasports2HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Πάρμα (Novasports1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Ουντινέζε (Novasports2HD)

Κατηγορία Pay TV News

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Libra Press © Copyright 2020 | All Rights Reserved
Dual Design
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.