24/06/2020

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 25 Ιουνίου - 6 Ιουλίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT  (25 Ιουνίου – 6 Ιουλίου)

Πέμπτη 25 Ιουνίου
18:55 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Εθνικό Πρωτάθλημα Α' Κατηγορία Νορβηγίας, Σάρπσμποργκ 08 - Στρομγκόντσετ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:55 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Εθνικό Πρωτάθλημα Α' Κατηγορία Νορβηγίας Ρόζενμποργκ - Μπόντο Γκλιμτ (Eurosport1/Eurosport1HD)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(25 Ιουνίου – 6 Ιουλίου)

Πέμπτη 25 Ιουνίου

18:55 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Εθνικό Πρωτάθλημα Α' Κατηγορία Νορβηγίας, Σάρπσμποργκ 08 - Στρομγκόντσετ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:55 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Εθνικό Πρωτάθλημα Α' Κατηγορία Νορβηγίας Ρόζενμποργκ - Μπόντο Γκλιμτ (Eurosport1/Eurosport1HD)
______________________________________________________________________________________

Παρασκευή 26 Ιουνίου

21:45 EFL Championship 39η αγωνιστική: Μπρέντφορντ-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports2HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική: Γιουβέντους-Λέτσε (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Σάββατο 27 Ιουνίου

14:30 EFL Championship: Πρέστον-Κάρντιφ (Novasports1HD)
17:00 EFL Championship: Λιντς-Φούλαμ (Novasports3HD)
18:15 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπρέσια-Τζένοα (Novasports2HD)
18:15 Τένις, επίδειξη Ουλτιμειτ τενις σοου (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out 4η αγωνιστική Πανιώνιος – Ξάνθη (Novasports1HD)
19:15 Τένις, επίδειξη Ουλτιμειτ τενις σοου (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΟΦΗ – Παναθηναϊκός (Novasports2HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Τορίνο (Novasports3HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 4η αγωνιστική ΟΦΗ – Παναθηναϊκός (Novasports2HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Φιορεντίνα (Novasports1HD)
23:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΟΦΗ – Παναθηναϊκός (Novasports2HD)
______________________________________________________________________________________

Κυριακή 28 Ιουνίου

14:00 EFL Championship: Μπρίστολ Σίτι-Σέφιλντ Γουένσντεϊ (Novasports1HD)
16:15 EFL Championship: Νότιγχαμ Φόρεστ-Χάντερσφιλντ (Novasports3HD)
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports2HD)
18:15 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Ρόμα (Novasports1HD)
18:15 Τένις, επίδειξη Ουλτιμειτ τενις σοου (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:15 Τένις, επίδειξη Ουλτιμειτ τενις σοου (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off Άρης – ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Αταλάντα (Novasports3HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-ΣΠΑΛ (Novasports4HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Μπολόνια (Novasports5HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Ελλάς Βερόνα (Novasports24HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off ΑΕΚ – Ολυμπιακός (Novasports1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Ίντερ (Novasports2HD)
23:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 29 Ιουνίου

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out Βόλος – Λαμία (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Τρίτη 30 Ιουνίου

19:00 EFL Championship 40η αγωνιστική: Μίλγουολ-Σουόνσι (Novasports2HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική: Τορίνο-Λάτσιο (Novasports1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Γιουβέντους (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Τετάρτη 1 Ιουλίου

18:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports2HD)
19:00 EFL Championship: Πρέστον-Ντέρμπι (Novasports5HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 5η αγωνιστική: Παναθηναϊκός-Άρης (Novasports2HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Μπρέσια (Novasports3HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Κάλιαρι (Novasports4HD)
21:25 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Εθνικό Πρωτάθλημα Α' Κατηγορία Νορβηγίας, 5η Αγωνιστική: Ρόζενμποργκ – Βαλερένγκα (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off: Ολυμπιακός-ΟΦΗ (Novasports1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Μίλαν (Novasports2HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Σασουόλο (Novasports3HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Πάρμα (Novasports4HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λέτσε-Σαμπντόρια (Novasports5HD)
23:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Πέμπτη 2 Ιουλίου

19:00 EFL Championship: Χαλ-Μίντλεσμπρο (Novasports2HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Νάπολι (Novasports1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Ουντινέζε (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Παρασκευή 3 Ιουλίου

21:45 EFL Championship 41η αγωνιστική: Τσάρλτον – Μίλγουλ (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________

Σάββατο 4 Ιουλίου

14:30 EFL Championship: Ντέρμπι-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ Γύρος της Γαλλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship: Μπρίστολ Σίτι-Κάρντιφ (Novasports3HD)
18:00 Τένις, επίδειξη Ουλτιμειτ τενις σοου (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15 Ιταλικό πρωτάθλημα 30η αγωνιστική: Γιουβέντους-Τορίνο (Novasports2HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out 5η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Βόλος (Novasports1HD)
19:15 Τένις, επίδειξη Ουλτιμειτ τενις σοου (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΟΦΗ-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Λέτσε (Novasports4HD)
21:00 Γερμανικό Κύπελλο Τελικός: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off 6η αγωνιστική: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Μίλαν (Novasports1HD)
23:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΟΦΗ-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
______________________________________________________________________________________

Κυριακή 5 Ιουλίου

13:15 Αγώνες One Make: Σπίλμπεργκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 EFL Championship: Σουόνσι-Σέφιλντ Γουένσντεϊ (Novasports1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Τουρ Γύρος της Γαλλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Τένις, επίδειξη Ουλτιμειτ τενις σοου (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Μπολόνια (Novasports1HD)
18:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show (Novasports2HD)
19:15 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off: Άρης-ΑΕΚ (Novasports2HD)
19:15 Τένις, επίδειξη Ουλτιμειτ τενις σοου (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Αταλάντα (Novasports3HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Φιορεντίνα (Novasports4HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Τζένοα (Novasports5HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-ΣΠΑΛ (Novasports24HD)
21:25 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Εθνικό Πρωτάθλημα Α' Κατηγορία Νορβηγίας, 6η Αγωνιστική: Στάμπαεκ – Ρόζενμποργκ (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Off: Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
22:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Ρόμα (Novasports2HD)
23:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show (Novasports1HD)
23:00 (μαγνητοσκόπηση) Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπρέσια-Ελλάς Βερόνα (Novasports3HD)

______________________________________________________________________________________

Δευτέρα 6 Ιουλίου

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Play Out: ΑΕΛ-Πανιώνιος (Novasports1HD)
Κατηγορία Pay TV News

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Libra Press © Copyright 2020 | All Rights Reserved
Dual Design
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.