Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 2 – 12 Οκτωβρίου
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (2-12 Οκτωβρίου)
Παρασκευή 2 Οκτωβρίου
14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 3ος Γύρος (Eurosport2)ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(2-12 Οκτωβρίου)
Παρασκευή 2 Οκτωβρίου
11:55 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:55 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 3ος Γύρος (Eurosport2)
14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 3ος Γύρος (Eurosport2)
16:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΜπινκΜπανκ Τουρ | 4ο Ετάπ (Eurosport2)
17:45 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 3ος Γύρος (Eurosport2)
18:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 3ος Γύρος (Eurosport2)
19:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports2HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
20:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Ερυθρός Αστέρας (Novasports4HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Αρμάνι Μιλάνου (Novasports5HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική: Φιορεντίνα-Σαμπντόρια (Novasports24HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική: Παρί Σεν Ζερμέν-Ανζέ (Novasports1HD)
22:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports3HD)
22:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
_____________________________________________________________________________________
Σάββατο 3 Οκτωβρίου
11:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Γαλλία Αγ. Σούπερπόουλ (Eurosport2)
11:55 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας | 1ο Ετάπ (Eurosport2)
14:30 EFL Championship 4η αγωνιστική: Νόριτς-Ντέρμπι (Novasports1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Κροτόνε (Novasports2HD)
16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 6η αγωνιστική: Τουλούζ-Τρουά (Novasports3HD)
16:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship 4η αγωνιστική Ρέντινγκ – Γουότφορντ (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λανς-Σεντ Ετιέν (Novasports3HD)
18:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική Παναιτωλικός – Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)
20:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας | 1ο Ετάπ (Eurosport2)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Ρόμα (Novasports1HD)
22:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:30 Αμερικανικό πρωτάθλημα MLS 15η αγωνιστική: Orlando City-New York Red Bulls (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________
Κυριακή 4 Οκτωβρίου
03:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα MLS Inter Miami-New York City FC (Novasports1HD)
11:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Γαλλία Αγ. Σούπερπόουλ (Eurosport2)
11:55 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 4ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Γκραν-πρι Ευρώπης | Α’ αγώνας – ΜΧ2 (Eurosport2)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χρόνιγκεν-Άγιαξ (Novasports1HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Κάλιαρι (Novasports2HD)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Νιμ (Novasports3HD)
14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 4ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Βίλεμ-Φέγενορντ (Novasports5HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Ίντερ (Novasports2HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Ελλάς Βερόνα (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπενεβέντο-Μπολόνια (Novasports3HD)
16:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 4ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Φορτούνα Σιτάρντ (Novasports5HD)
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD)
18:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Α’ Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική ΠΑΟΚ – ΟΦΗ (Novasports2HD)
18:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΛ (Novasports3HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Σπέτσια (Novasports4HD)
20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός (Novasports1HD)
21:45 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-ΑΕΚ (Novasports2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Νάπολι (Novasports3HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Μαρσέιγ (Novasports4HD)
22:30 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 4ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
23:45 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________
Δευτέρα 5 Οκτωβρίου
11:55 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 4ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας | 3ο Ετάπ (Eurosport2)
14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 4ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 4ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ 4ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Λαμία – Βόλος (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________
Τρίτη 6 Οκτωβρίου
12:55 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προημιτελικά Απλό (Γυναικών) (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας | 4ο Ετάπ (Eurosport2)
15:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΑΠΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προημιτελικά Απλό (Γυναικών) (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Eurocup 2η αγωνιστική: Ούνιξ Καζάν-Μπασακσεχίρ (Novasports1HD)
19:30 Eurocup: Μόρναρ-Ουνικάχα Μάλαγα (Novasports3HD)
20:15 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΑΠΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Eurocup: Τρέντο-Προμηθέας Πάτρας (Novasports2HD)
21:30 Eurocup: Παρτίζαν-Βενέτσια (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________
Τετάρτη 7 Οκτωβρίου
02:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα MLS 16η αγωνιστική: New York City FC-D.C. United (Novasports1HD)
12:55 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προημιτελικά Απλό (Γυναικών) (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας | 5ο Ετάπ (Eurosport2)
15:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΑΠΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Φλες Μπραμπανκόν (Eurosport2)
17:15 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Προημιτελικά Απλό (Γυναικών) (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Eurocup: Ολίμπια Λιουμπλιάνα-Μπούρσασπορ (Novasports1HD)
20:00 Eurocup: Μονακό-Λιετκαμπέλις (Novasports3HD)
20:15 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΑΠΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Eurocup: Βίρτους Μπολόνια-Λοκομοτίβ Κούμπαν (Novasports2HD)
22:00 Eurocup: Γκραν Κανάρια-Ναντέρ (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________
Πέμπτη 8 Οκτωβρίου
02:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα MLS: New York Red Bulls-Inter Miami (Novasports1HD)
11:55 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Ημιτελικά Διπλό (Ανδρών) (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας | 6ο Ετάπ (Eurosport2)
14:00 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Ημιτελικά Διπλό (Ανδρών) (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:55 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Ημιτελικά Απλού Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Ημιτελικά Απλού Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Ευρωλίγκα 2η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports2HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Μπαρτσελόνα (Novasports4HD)
20:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Φενέρμπαχτσε (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Βαλένθια (Novasports3HD)
22:30 Super Euroleague (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________
Παρασκευή 9 Οκτωβρίου
11:55 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Ημιτελικά Διπλό (Γυναικών) (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:55 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας | 7ο Ετάπ (Eurosport2)
14:00 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Ημιτελικά Διπλό (Γυναικών) (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:45 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Ημιτελικά Απλού Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:45 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Ημιτελικά Απλού Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports2HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Μπασκόνια (Novasports4HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports5HD) )
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Βιλερμπάν (Novasports1HD)
23:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________
Σάββατο 10 Οκτωβρίου
13:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Μούλτιπλεξ: Giro και Amstel Gold (Eurosport2)
15:55 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Τελικός Απλού (Γυναικών) (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Slovakiaring (Eurosport2)
18:45 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Τελικός – Διπλού (Ανδρών) (Eurosport1/Eurosport1HD)
_____________________________________________________________________________________
Κυριακή 11 Οκτωβρίου
00:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα MLS 17η αγωνιστική: Inter Miami-Houston Dynamo (Novasports1HD)
10:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Slovakiaring (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:25 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Τελικός Διπλού (Γυναικών) (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Slovakiaring (Eurosport2)
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ιταλίας | 9ο Ετάπ (Eurosport2)
15:55 ΤΕΝΙΣ ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ | Τελικός Απλού (Ανδρών) (Eurosport1/Eurosport1HD)
_____________________________________________________________________________________
Δευτέρα 12 Οκτωβρίου
02:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα MLS: Los Angeles FC-Seattle Sounders FC (Novasports1HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν 1ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν 1ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)