27/11/2020

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 27 Νοεμβρίου - 7 Δεκεμβρίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT  (27 Νοεμβρίου – 7 Δεκεμβρίου)

Παρασκευή 27 Νοεμβρίου
11:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ, Ρούκα | Μεγάλος λόφος 142 (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:20 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ρούκα | Σπριντ (Κλασική) Ανδρών και γυναικών (Εurosport1/Eurosport1HD)
15:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | 5 χλμ. Γκούντερσεν Ατομικό (Eurosport1/Eurosport1HD)

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT  (27 Νοεμβρίου – 7 Δεκεμβρίου)

Παρασκευή 27 Νοεμβρίου

11:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ, Ρούκα | Μεγάλος λόφος 142 (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:20 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ρούκα | Σπριντ (Κλασική) Ανδρών και γυναικών (Εurosport1/Eurosport1HD)
15:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | 5 χλμ. Γκούντερσεν Ατομικό (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00 Προκριματικά Γυναικών UEFA Euro 2021: Γερμανία-Ελλάδα (Novasports1HD)
17:40 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ρούκα | Μεγάλος Λόφος 142 Προκριματικός Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λεχ Τσουρς | Παράλληλο Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Βαλένθια (Novasports2HD)
20:00 Super Euroleague, A’ μέρος (Novasports1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports1HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Μπαρτσελόνα (Novasports3HD)
21:45 EFL Championship 14η αγωνιστική: Μπρέντφορντ-ΚΠΡ (Novasports4HD)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Έουπεν-Σαρλερουά (Novasports5HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Στρασβούργο-Ρεν (Novasports2HD)
23:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 28 Νοεμβρίου

10:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ρούκα | 10 χλμ. Κλασικό Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:55 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Ατομικό Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:05 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | Μεγάλος λόφος 142 (Eurosport2)
13:40 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ρούκα | 15 χλμ. Κλασικό Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship: Ρέντινγκ-Μπρίστολ Σίτι (Novasports1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport2)
15:15 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Ατομικό Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Σασουόλο-Ίντερ (Novasports3HD)
16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 12η αγωνιστική: Τουλούζ-Νιόρ (Novasports24HD)
17:00 EFL Championship: Σέφιλντ Γουένσντεϊ-Στόουκ (Novasports4HD)
17:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | 10 χλμ Γκούντερσεν Ατομικό (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: ΑΕΛ-Ατρόμητος (Novasports1HD)
17:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ρούκα | Μεγάλος λόφος 142 (Ανδρών) (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports2HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Ναντ (Novasports5HD)
18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport2)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπενεβέντο-Γιουβέντους (Novasports3HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
19:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Έμεν-Αγιάξ (Novasports4HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Ελλάς Βερόνα (Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Μπορντό (Novasports3HD)
_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 29 Νοεμβρίου

00:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | Μεγάλος λόφος 142 (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:20 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Σπριντ Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:50 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Σπριντ Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Ουντινέζε (Novasports2HD)
14:00 EFL Championship: Νότιγχαμ Φόρεστ-Σουόνσι (Novasports3HD)
14:30 Pre Game Show Παναθηναϊκός-Παναιτωλικός (Novasports1HD)
14:40 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Σπριντ Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναθηναϊκός-Παναιτωλικός (Novasports1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport2)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Ουτρέχτη (Novasports5HD)
15:55 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | 10 χλμ Γκούντερσεν Ατομικό (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Φιορεντίνα (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Κροτόνε (Novasports24HD)
16:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ρούκα | Μεγάλος λόφος 142 (Ανδρών) (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:45 Pre Game Show Λαμία-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Λαμία-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports3HD)
17:15 Βελγικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Άντερλεχτ – Σταντάρ Λιέγης (Novasports5HD)
18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport2)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Σπέτσια (Novasports4HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΚ (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Αϊντχόφεν-Σπάρτα Ρότερνταμ (Novasports4HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Ρόμα (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Λιλ (Novasports3HD)
22:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Ημιτελικός περιφέρειας Orlando City - New England Revolution, (Novasports5HD)

_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 30 Νοεμβρίου

00:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 2ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Απόλλων Σμύρνης-Βόλος (Novasports1HD)
19:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Σαμπντόρια (Novasports2HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Πάρμα (Novasports1HD)

_____________________________________________________________________________________

Τρίτη 1 Δεκεμβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 13η αγωνιστική: Παρί FC-Σοσό (Novasports3HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports1HD)
21:45 Ευρωλίγκα 3η αγωνιστική (εξ αναβολής): Βιλερμπάν-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
21:45 Ευρωλίγκα 6η αγωνιστική (εξ αναβολής): Αρμάνι Μιλάνο-Άλμπα Βερολίνου (Novasports2HD)
23:45 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD)

_____________________________________________________________________________________

Τετάρτη 2 Δεκεμβρίου

00:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 3ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 4ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:45 Pre Game Show ΑΕΛ-Άρης (Novasports1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου 6 αγωνιστική (εξ αναβολής): ΑΕΛ-Άρης (Novasports1HD)
18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 4ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:15 Post Game Show ΑΕΛ-Άρης (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 4ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Eurocup 8η αγωνιστική (εξ αναβολής): Μπουρζ-Βενέτσια (Novasports1HD)
21:45 EFL Championship 15η αγωνιστική: Σέφιλντ Γουένσντεϊ - Ρέντινγκ (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Πέμπτη 3 Δεκεμβρίου

00:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 4ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
01:45 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Play Off (Novasports1HD)
14:20 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Σπριντ Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 4ος Γύρος (Eurosport2)
17:20 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Σπριντ Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports1HD)
18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 4ος Γύρος (Eurosport2)
18:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 4ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 12η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Φενέρμπαχτσε (Novasports2HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 4ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ερυθρός Αστέρας (Novasports3HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Άλμπα Βερολίνου (Novasports2HD)
23:45 Super Euroleague, Γ’ μέρος (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Παρασκευή 4 Δεκεμβρίου
00:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, 4ος Γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, Προημιτελικά (Eurosport2)
16:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Νιζνι Ταγκίλ | Μεγάλος Λόφος 134 Προκριματικός Ανδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, Προημιτελικά (Eurosport1/Eurosprot1HD)
17:45 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ, Παγκόσμιο Κύπελλο, Ρούκα (Eurosport2)
18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, Προημιτελικά (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Μπασκόνια (Novasports1HD)
19:30 EFL Championship 16η αγωνιστική: Μπάρνσλεϊ-Μπόρνμουθ (Novasports5HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-Μπαρτσελόνα (Novasports4HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, Προημιτελικά (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Χίμκι (Novasports2HD)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική (Novasports5HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Νιμ-Μαρσέιγ (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Βιλερμπάν (Novasports3HD)
23:30 Super Euroleague (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 5 Δεκεμβρίου

00:30 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, Προημιτελικά (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:20 ΛΟΥΤΖ Αλτενμπεργκ | Α' γύρος Διπλό (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βαλ ντ'Ιζέρ | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Σεντ Μόριτζ | Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βαλ ντ'Ιζέρ | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship: Ρέντινγκ-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, Ημιτελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Σπέτσια-Λάτσιο (Novasports2HD)
16:00 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Σκυταλοδρομία Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:45 Pre Game Show Ατρόμητος-Άρης (Novasports1HD)
17:00 EFL Championship: Κόβεντρι-Ρόδεραμ (Novasports5HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-Άρης (Novasports1HD)
17:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Νιζνι Ταγκίλ | Τελικός γύρος - 1η ημέρα HS 134 Aνδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports2HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Λανς (Novasports4HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Τορίνο (Novasports3HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Βόλος (Novasports2HD)
20:50 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, Ημιτελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Τβέντε (Novasports4HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Μπολόνια (Novasports1HD)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική (Novasports5HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD)

_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 6 Δεκεμβρίου

00:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Play Off (Novasports1HD)
10:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βαλ ντ'Ιζέρ | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βαλ ντ'Ιζέρ | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Φέγενορντ-Χεράκλες (Novasports3HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Κάλιαρι (Novasports2HD)
13:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βαλ ντ'Ιζέρ | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:45 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Σκυταλοδρομία Ανδρών (Eurosport2)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD)
15:05 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, Tελικός (Eurosport2)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Αταλάντα (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Σασουόλο (Novasports24HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Μπενεβέντο (as-live 19:30, Novasports3HD)
16:00 ΔΙΑΘΛΟ Κοντιολάχτι | Ατομική Καταδίωξη Γυναικών (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:45 Pre Game Show ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD)
17:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Νιζνι Ταγκίλ | Τελικός γύρος - 2η ημέρα HS 134 Aνδρών (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Λαμία (Novasports3HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χερενφέιν-Αϊντχόφεν (Novasports5HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κροτόνε-Νάπολι (Novasports4HD)
19:15 Βελγικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική (Novasports24HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, UK Τσάμπιονσιπ, Tελικός (Eurosport2)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Μίλαν (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μετς-Λιόν (Novasports3HD)
22:10 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Τελικός περιφέρειας (Novasports4HD)
_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 7 Δεκεμβρίου

01:55 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Τελικός περιφέρειας (Novasports1HD)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Σκωτίας, 1ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Παναιτωλικός-ΑΕΛ (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ, Όπεν Σκωτίας, 1ος γύρος (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Τζένοα (Novasports1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 14η αγωνιστική: Αζαξιό-Χάβρη (Novasports2HD)

Κατηγορία Pay TV News

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Libra Press © Copyright 2020 | All Rights Reserved
Dual Design
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.