Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 19 – 25 Ιανουαρίου
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (19-25 Ιανουαρίου)
Τρίτη 19 Ιανουαρίου
19:00 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ: Κροατία-Κατάρ (Novasports4HD)
19:30 Eurocup Top16 2η αγωνιστική: Μονακό-Ουνικάχα Μάλαγα (Novasports5HD)
20:00 EFL Championship 25η αγωνιστική: Ντέρμπι-Μπόρνμουθ (Novasports2HD)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (19-25 Ιανουαρίου)
Τρίτη 19 Ιανουαρίου
19:00 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ: Κροατία-Κατάρ (Novasports4HD)
19:30 Eurocup Top16 2η αγωνιστική: Μονακό-Ουνικάχα Μάλαγα (Novasports5HD)
20:00 EFL Championship 25η αγωνιστική: Ντέρμπι-Μπόρνμουθ (Novasports2HD)
20:00 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Μπάντγκαστάιν | Παράλληλο σλάλομ (Ανδρών / Γυναικών) (Eurosport2)
21:00 Super Euroleague, A’ Μέρος (Novasports1HD)
21:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ: Γερμανία-Ουγγαρία (Novasports4HD)
21:45 Ευρωλίγκα 10η αγωνιστική (εξ αναβολής): Βιλερμπάν-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
21:45 Eurocup Top16: Μπουλόν-Παρτίζαν (Novasports3HD)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική (Novasports5HD)
23:45 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________
Τετάρτη 20 Ιανουαρίου
13:50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ Ίντρε | Σκι Κρος (Ανδρών / Γυναικών) (Eurosport2)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική (εξ αναβολής): Ουντινέζε-Αταλάντα (Novasports2HD)
18:00 Eurocup: Ούνιξ Καζάν-Γκραν Κανάρια (Novasports2HD)
19:00 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ (Novasports4HD)
21:00 Eurocup Top16: Τρέντο-Λοκομοτίβ Κούμπαν (Novasports5HD)
21:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ (Novasports4HD)
21:45 Eurocup Top16: Μπανταλόνα-Ναντέρ (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Μαρσέιγ-Λανς (Novasports1HD)
22:00 Βελγικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική (Novasports3HD)
_____________________________________________________________________________________
Πέμπτη 21 Ιανουαρίου
19:00 Ευρωλίγκα 21η αγωνιστική: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Αναντολού Εφές (Novasports3HD)
19:00 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ (Novasports4HD)
20:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Χίμκι (Novasports1HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports2HD)
21:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ (Novasports4HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Βαλένθια (Novasports5HD)
22:00 Βελγικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική (Novasports24HD)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Αμέρικαν Εξπρές (Eurosport2HD)
23:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________
Παρασκευή 22 Ιανουαρίου
10:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κρανς Μοντάνα | Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών (Eurosport1HD)
11:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κρανς Μοντάνα | Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών (Eurosport2HD)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ | Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1HD)
14:00 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | Ατομικό Ανδρών (Eurosport1HD)
18:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Λάχτι | Μεγάλος Λόφος 130 Προκριματικός Ανδρών (Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Φενέρμπαχτσε (Novasports1HD)
19:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports2HD)
19:00 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ (Novasports4HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Μπαρτσελόνα (Novasports5HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική: Μπενεβέντο-Τορίνο (Novasports3HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Παρί Σεν Ζερμέν-Μονπελιέ (Novasports1HD)
22:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Άλμπα Βερολίνου (Novasports4HD)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Αμέρικαν Εξπρές (Eurosport2HD)
_____________________________________________________________________________________
Σάββατο 23 Ιανουαρίου
10:00 ΛΟΥΤΖ Ινσμπρουκ | Α’ γύρος Διπλό (Eurosport2HD)
10:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κρανς Μοντάνα | Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών (Eurosport1HD)
11:20 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Λάχτι | Σκίαθλο Γυναικών (Eurosport2HD)
12:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λάχτι | Μεγάλος λόφος 130 (Eurosport2HD)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ | Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1HD)
13:50 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Λάχτι | Σκίαθλο Ανδρών (Eurosport2HD)
14:00 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | Μαζική εκκίνηση Γυναικών (Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship 26η αγωνιστική (Novasports1HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΛ (Novasports2HD)
15:55 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | Σκυταλοδρομία Ανδρών (Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Σπέτσια (Novasports3HD)
16:10 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λάχτι | Ομαδικό σπριντ (Eurosport2HD)
16:45 Pre Game Show Απόλλων Σμύρνης-Άρης (Novasports1HD)
17:00 EFL Championship 26η αγωνιστική (Novasports5HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Απόλλων Σμύρνης-Άρης (Novasports1HD)
17:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Λάχτι | Τελικός γύρος HS 130 Ομαδικό Ανδρών (Eurosport1HD)
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports2HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λανς-Νις (Novasports4HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Αταλάντα (Novasports3HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Ίντερ (Novasports5HD)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική Σιντ Τρούιντεν-Μουσκρόν (Novasports1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναθηναϊκός-ΟΦΗ (Novasports2HD)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Βάαλβικ (Novasports5HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports2HD)
21:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ (Novasports4HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Κροτόνε (Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Μαρσέιγ (Novasports3HD)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Αμέρικαν Εξπρές (Eurosport2HD)
_____________________________________________________________________________________
Κυριακή 24 Ιανουαρίου
09:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λάχτι | Μεγάλος λόφος 130 (Eurosport1HD)
10:25 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Λάχτι | Σκυταλοδρομία Γυναικών (Eurosport2HD)
11:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 1ο σκέλος (Eurosport1HD)
11:25 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Λάχτι | Σκυταλοδρομία Ανδρών (Eurosport2HD)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κρανς Μοντάνα | Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Γυναικών (Eurosport1HD)
12:50 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | Σκυταλοδρομία Γυναικών (Eurosport2HD)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φορτούνα Σιτάρντ-Άγιαξ (Novasports3HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Μπολόνια (Novasports2HD)
14:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών – 2ο σκέλος (Eurosport1HD)
14:15 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λάχτι | 10 χλμ. Γκούντερσεν Ατομικό (Eurosport2HD)
14:30 Pre Game Show Ατρόμητος-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Κλαμπ Μπριζ-Γκενκ (Novasports5HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
15:30 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | Μαζική εκκίνηση Ανδρών (Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Νάπολι (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Κάλιαρι (Novasports24HD)
16:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Λάχτι | Τελικός γύρος HS 130 Aνδρών (Eurosport1HD)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Βόλος (Novasports2HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναιτωλικός-Λαμία (Novasports3HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Άλκμααρ (Novasports5HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Σασουόλο (Novasports4HD)
19:15 Βελγικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική (Novasports24HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-ΑΕΚ (Novasports1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)
21:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ (Novasports4HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Σαμπντόρια (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Λιόν (Novasports3HD)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Αμέρικαν Εξπρές (Eurosport2HD)
_____________________________________________________________________________________
Δευτέρα 25 Ιανουαρίου
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 21η αγωνιστική: Σοσό-Τουλούζ (Novasports1HD)