20/01/2021

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 25 Ιανουαρίου - 1 Φεβρουαρίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (25 Ιανουαρίου – 1 Φεβρουαρίου)

Δευτέρα 25 Ιανουαρίου
19:00 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ Αργεντινή-Κατάρ (Novasports4HD)
21:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ Δανία – Κροατία (Novasports4HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 21η αγωνιστική: Σοσό-Τουλούζ (Novasports1HD)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(25 Ιανουαρίου – 1 Φεβρουαρίου)

Δευτέρα 25 Ιανουαρίου

19:00 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ Αργεντινή-Κατάρ (Novasports4HD)
21:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ Δανία – Κροατία (Novasports4HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 21η αγωνιστική: Σοσό-Τουλούζ (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Τρίτη 26 Ιανουαρίου

11:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κρόνπλατζ | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 1ο σκέλος (Eurosport1HD)
14:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κρόνπλατζ | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 2ο σκέλος (Eurosport1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική: ΟΦΗ-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)
18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports2HD)
18:00 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Ερυθρός Αστέρας (Novasports3HD)
18:35 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Σλάντμινγκ | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος (Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 22η αγωνιστική: Χίμκι-Μπάγερν Μονάχου (Novasports5HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα Άρης-ΑΕΛ (Novasports2HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports4HD)
20:30 Super Euroleague, A’ Μέρος (Novasports1HD)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική: Έμεν-Αϊντχόφεν (Novasports24HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports2HD)
21:30 Eurocup Top 16 3η αγωνιστική: Βίρτους Μπολόνια-Μπουντούτσνοστ (Novasports5HD)
21:35 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Σλάντμινγκ | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος (Eurosport1HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports3HD)
23:45 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports1HD)

_____________________________________________________________________________________

Τετάρτη 27 Ιανουαρίου

11:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Γερμανίας, 1ος γύρος (Eurosport1HD)
14:30 Pre Game Show Βόλος-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
15:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Γερμανίας, 1ος γύρος (Eurosport1HD)
16:45 Pre Game Show ΑΕΚ-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports2HD)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports2HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Λαμία-Απόλλων Σμύρνης (Novasports3HD)
18:30 Eurocup: Λοκομοτίβ Κούμπαν-Παρτίζαν (Novasports5HD)
18:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ Προημιτελικός (Novasports4HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Γερμανίας, 1ος γύρος (Eurosport1HD)
21:00 Super Euroleague, A’ Μέρος (Novasports2HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports3HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)
21:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ Προημιτελικός (Novasports24HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Μπασκόνια (Novasports5HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports4HD)
22:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χερενφέιν-Φέγενορντ (NovasportsExtra1HD)
24:00 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Πέμπτη 28 Ιανουαρίου

11:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Γερμανίας, 1ος γύρος (Eurosport1HD)
15:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Γερμανίας, 2ος γύρος (Eurosport1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναιτωλικός-Ατρόμητος (Novasports1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 23η αγωνιστική: Χίμκι-Φενέρμπαχτσε (Novasports3HD)
20:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports2HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Γερμανίας, 2ος γύρος (Eurosport1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα (Novasports2HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Αναντολού Εφές (Novasports1HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports4HD)
22:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Βίλεμ (Novasports3HD)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Φάρμερς Ινσούρανς Όπεν (Eurosport2HD)
23:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Παρασκευή 29 Ιανουαρίου

12:05 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Φαλούν | 15 χλμ. Ελεύθερο Ανδρών (Eurosport1HD)
13:30 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κένινγκσε Σπριντ Ανδρών (Eurosport1HD)
13:50 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Φαλούν | 10 χλμ. Ελεύθερο Γυναικών (Eurosport2HD)
14:30 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κένινγκσε Σπριντ Διπλά (Eurosport1HD)
15:25 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κένινγκσε Σπριντ Γυναικών (Eurosport1HD)
15:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Γερμανίας Προημιτελικά (Eurosport2HD)
16:40 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίλινγκεν | Μεγάλος Λόφος 145 Προκριματικός Ανδρών (Eurosport1HD)
18:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ Ημιτελικός (Novasports4HD)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μπάγερν Μονάχου (Novasports2HD)
19:45 Βελγικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Κλαμπ Μπριζ-Σερκλ Μπριζ (Novasports4HD)
20:00 Super Euroleague, Α’ μέρος (Novasports1HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Γερμανίας Προημιτελικά (Eurosport1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Βαλένθια (Novasports1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports3HD)
21:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ Ημιτελικός (NovasportsExtra1HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Βιλερμπάν (Novasports4HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Τορίνο-Φιορεντίνα (Novasports24HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Λιόν-Μπορντό (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports5HD)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Φάρμερς Ινσούρανς Όπεν (Eurosport2HD)
23:00 Super Euroleague, Β’ μέρος (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 30 Ιανουαρίου

10:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Σαμονί | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος (Eurosport1HD)
10:20 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κένινγκσε Α' γύρος Διπλό (Eurosport2HD)
11:25 ΔΙΑΘΛΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΤΟΥΖΝΙΚΙ ΖΝΤΡΟ | Ατομική Καταδίωξη Γυναικών (Eurosport2HD)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Γκάρμισχ - Πάρτενκίρχεν | Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών (Eurosport1HD)
12:10 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κένινγκσε Β' γύρος Διπλό (Eurosport2HD)
12:45 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ Φέλντμπεργκ | Σκι Κρος (Ανδρών / Γυναικών) (Eurosport2HD)
13:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Σαμονί | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος (Eurosport1HD)
14:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ζέεφελντ | Μικρός λόφος 109 (Eurosport2HD)
14:30 EFL Championship 27η αγωνιστική: Νόριτς-Μίντλεσμπρο (Novasports1HD)
14:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Φαλούν | 15 χλμ. Κλασικό Ανδρών (Eurosport1HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: ΑΕΛ-Βόλος (Novasports2HD)
15:40 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Φαλούν | 10 χλμ. Κλασικό Γυναικών (Eurosport1HD)
15:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Γερμανίας Ημιτελικός (Eurosport2HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Μίλαν (Novasports3HD)
16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία: Τρουά-Οσέρ (Novasports4HD)
16:45 Pre Game Show Αστέρας Τρίπολης-Άρης (Novasports1HD)
17:00 EFL Championship: Χάντερσφιλντ-Στόουκ (Novasports5HD)
17:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίλινγκεν | Τελικός γύρος - 1η ημέρα. HS 145 Aνδρών (Eurosport1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Άρης (Novasports1HD)
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports2HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Λανς (Novasports4HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Γιουβέντους (Novasports3HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναθηναϊκός-Λαμία (Novasports2HD)
20:55 Μάστερς Γερμανίας Ημιτελικός (Eurosport1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Μπενεβέντο (Novasports1HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Ρεν (Novasports3HD)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Φάρμερς Ινσούρανς Όπεν (Eurosport2HD)
_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 31 Ιανουαρίου

08:00 ΤΕΝΙΣ ATP WORLD TOUR 250 Μελβούρνη Α' γύρος - Απλό (Eurosport2HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ ATP WORLD TOUR 250 Αδελαϊδα Α' γύρος – Απλό (Eurosport2HD)
10:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Σαμονί | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος (Eurosport1HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σπέτσια-Ουντινέζε (Novasports2HD)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Γκάρμισχ - Πάρτενκίρχεν | Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Γυναικών (Eurosport1HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ ATP WORLD TOUR 250 Αδελαϊδα Α' γύρος – Απλό (Eurosport2HD)
13:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Σαμονί | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος (Eurosport1HD)
14:00 ΔΙΑΘΛΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΤΟΥΖΝΙΚΙ ΖΝΤΡΟ | Σκυταλοδρομία (Μεικτή) (Eurosport2HD)
14:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Φαλούν | Σπριντ (Κλασική) Ανδρών και γυναικών (Eurosport1HD)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα 23η αγωνιστική (Novasports24HD)
14:30 Pre Game Show ΟΦΗ-ΑΕΚ (Novasports1HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-ΑΕΚ (Novasports1HD)
15:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ Θέσεις 3-4 (Novasports3HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Αϊντχόφεν (Novasports5HD)
15:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Γερμανίας Τελικός (Eurosport2HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Λάτσιο (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κροτόνε-Τζένοα (Novasports24HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Σασουόλο (NovasportsExtra1HD)
16:10 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ζέεφελντ | Ατομικό Γκούντερσεν (Eurosport1HD)
16:45 Pre Game Show ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός (Novasports2HD)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD)
17:10 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίλινγκεν | Τελικός γύρος - 2η ημέρα HS 145 Aνδρών (Eurosport1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός (Novasports2HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος (Novasports3HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άλκμααρ-Άγιαξ (Novasports5HD)
18:30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ Τελικός (Novasports4HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Πάρμα (NovasportsExtra1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Απόλλων Σμύρνης-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Μάστερς Γερμανίας Τελικός (Eurosport2HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Ελλάς Βερόνα (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Μονακό (Novasports3HD)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Φάρμερς Ινσούρανς Όπεν (Eurosport2HD)
01:00 ATP Cup 1η ημέρα Court 1: Αγώνας TBC (Novasports1HD)
01:00 ATP Cup 1η ημέρα Court 2: Αγώνας TBC (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 1 Φεβρουαρίου

08:00 ATP Cup 1η ημέρα Court 1: Αγώνας TBC (Novasports1HD)
08:00 ATP Cup 1η ημέρα Court 2: Αγώνας TBC (Novasports2HD)
10:00 ΤΕΝΙΣ ATP WORLD TOUR 250 Αδελαϊδα Α' γύρος – Απλό (Eurosport2HD)
12:00 ΤΕΝΙΣ ATP WORLD TOUR 250 Αδελαϊδα Α' γύρος – Απλό (Eurosport2HD)
21:45 EFL Championship: Γουότφορντ-ΚΠΡ (Novasports1HD)
01:00 ATP Cup 2η ημέρα Court 1: Αγώνας TBC (Novasports1HD)
01:00 ATP Cup 2η ημέρα Court 2: Αγώνας TBC (Novasports2HD)

*ATP Cup: Κάθε αναμέτρηση αποτελείται από τρεις αγώνες (δύο μονού και έναν διπλού ανδρών). Οι όμιλοι θα ανακοινωθούν μέσα στην εβδομάδα.
Κατηγορία Pay TV News

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Libra Press © Copyright 2020 | All Rights Reserved
Dual Design
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.