24/02/2021

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 26 Φεβρουαρίου - 8 Μαρτίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (26 Φεβρουαρίου – 8 Μαρτίου)

Παρασκευή 26 Φεβρουαρίου
12:35 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βαλ Ντι Φάσα | Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών (Eurosport2HD)
12:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ηνωμένων Αραβικών Εμιράτων | 6ο ετάπ Παρίσι-Νίκαια (Eurosport1HD)
13:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Κλήρωση UEFA Europa League (Eurosport1HD)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(26 Φεβρουαρίου – 8 Μαρτίου)

Παρασκευή 26 Φεβρουαρίου

12:35 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βαλ Ντι Φάσα | Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών (Eurosport2HD)
12:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ηνωμένων Αραβικών Εμιράτων | 6ο ετάπ Παρίσι-Νίκαια (Eurosport1HD)
13:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Κλήρωση UEFA Europa League (Eurosport1HD)
13:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ηνωμένων Αραβικών Εμιράτων | 6ο ετάπ Παρίσι-Νίκαια (Eurosport1HD)
14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πλέιερς Τσάμπιονσιπ Προημιτελικά (Eurosport1HD)
16:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ομπερτντορφ | 10χλμ. (Ατ.) Γκούντερσεν (Eurosport2HD)
18:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ομπερτντορφ | HS 106 Ομαδικό Γυναικών (Eurosport1HD)
19:00 Φόρμουλα E: Ντιρίγια (Eurosport2HD)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Αναντολού Εφές (Novasports3HD)
20:00 Super Euroleague, Α’ Μέρος (Novasports1HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Ερυθρός Αστέρας (Novasports5HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πλέιερς Τσάμπιονσιπ Ημιτελικός (Eurosport2HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
21:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ομπερτντορφ | Προκριματικά Άλματος Ανδρών από κανονικό λόφο (Eurosport1HD)
21:45 EFL Championship 33η αγωνιστική: Ντέρμπι-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports4HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 27η αγωνιστική: Ρεν-Νις (Novasports2HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Βιλερμπάν (Novasports3HD)
22:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πλέιερς Τσάμπιονσιπ Ημιτελικός (Eurosport1HD)
23:00 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 27 Φεβρουαρίου

09:20 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ Μπακουριάνι | Σκι Κρος (Ανδρών/Γυναικών) (Eurosport2HD)
10:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ομπερτντορφ | Άλμα Γυναικών από κανονικό λόφο (Eurosport2HD)
10:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μπάνσκο | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος (Eurosport1HD)
12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βαλ Ντι Φάσα | Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών (Eurosport1HD)
12:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ηνωμένων Αραβικών Εμιράτων | 7ο ετάπ Παρίσι-Νίκαια (Eurosport2HD)
13:35 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μπάνσκο | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος (Eurosport1HD)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Μετς (Novasports4HD)
14:30 EFL Championship: Μπόρνμουθ-Γουότφορντ (Novasports1HD)
15:00 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ομπερτντορφ | Σκίαθλο Ανδρών (Eurosport1HD)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Νιούβσμπλαντ | Ανδρες (Eurosport2HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σπέτσια-Πάρμα (Novasports2HD)
16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα B’ Κατηγορία 27η αγωνιστική: Τουλούζ-Αμιάν (Novasports3HD)
16:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ομπερτντορφ | 5χλμ. (Ατ.) Γκούντερσεν (Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship: Μίντλεσμπρο-Κάρντιφ (Novasports5HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: Απόλλων Σμύρνης-ΟΦΗ (Novasports1HD)
17:20 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ομπερτντορφ | Τελικός Άλματος Ανδρών από κανονικό λόφο (Eurosport1HD)
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports2HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ντιζόν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports4HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Λάτσιο (Novasports3HD)
19:00 Φόρμουλα E: Ντιρίγια (Eurosport2HD)
19:15 ΣΤΙΒΟΣ: Περκέ Ελίτ Τουρ Ολ Σταρ (Eurosport1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
20:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 20η αγωνιστική: Βίρτους Μπολόνια-Βαρέζε (Novasports4HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πλέιερς Τσάμπιονσιπ Ημιτελικός (Eurosport1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports2HD)
21:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Πουέρτο Ρίκο Όπεν (Eurosport2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Γιουβέντους (Novasports1HD)

_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 28 Φεβρουαρίου

09:20 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ Μπακουριάνι | Σκι Κρος (Ομαδικό Ανδρών/Γυναικών) (Eurosport2HD)
10:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μπάνσκο | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος (Eurosport1HD)
10:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ομπερτντορφ | Μικρός λόφος 106 (Ομαδικό Ανδρών) (Eurosport2HD)
12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Βαλ Ντι Φάσα | Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Γυναικών (Eurosport1HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Αταλάντα (Novasports3HD)
13:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μπάνσκο | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος (Eurosport1HD)
13:50 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ομπερτντορφ | Σπριντ (Ομ.) (Α,Γ) (Eurosport2HD)
14:00 EFL Championship: Γουίκομπ-Νόριτς (Novasports4HD)
14:30 Pre Game Show Άρης-Ατρόμητος (Novasports1HD)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική: Σταντάρ Λιέγης-Άντερλεχτ (Novasports24HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Ατρόμητος (Novasports1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Άγιαξ (Novasports5HD)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Κουρνέ Βρυξέλλες Κουρνέ | Ανδρες (Eurosport2HD)
15:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ομπερτντορφ | 4Χ5 χλμ. Ομαδικό (Άνδρες) (Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Τζένοα (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Φιορεντίνα (Novasportsextra1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κροτόνε-Κάλιαρι (Novasports24HD)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-Παναιτωλικός (Novasports2HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Λαμία-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports3HD)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άλκμααρ-Φέγενορντ (Novasports5HD)
18:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Αρμάνι Μιλάνο-Φορτιτούντο Μπολόνια (Novasports4HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Μπενεβέντο (Novasportsextra1HD)
19:15 Βελγικό πρωτάθλημα: Γάνδη-Κλαμπ Μπριζ (Novasports24HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναθηναϊκός-ΑΕΚ (Novasports1HD)
19:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ομπερτντορφ | HS 106 Μικτό Ομαδικό (Eurosport1HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Πλέιερς Τσάμπιονσιπ Tελικός (Eurosport1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)
21:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Πουέρτο Ρίκο Όπεν (Eurosport2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Μίλαν (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Λιόν (Novasports3HD)
_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 1 Μαρτίου

10:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 1ος Γύρος (Eurosport1HD)
14:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Ρόγκλα | Παράλληλο Γιγαντιαίο Σλάλομ Ανδρών και Γυναικών (Eurosport2HD)
16:20 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 1ος Γύρος (Eurosport2HD)
19:00 Pre Game Show Βόλος-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 1ος Γύρος (Eurosport1HD)
_____________________________________________________________________________________

Τρίτη 2 Μαρτίου

11:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 1ος Γύρος (Eurosport1HD)
11:50 ΔΙΑΘΛΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΟΜΠΕΡΤΙΛΙΑΧ | Σπριντ Γυναικών (Eurosport2HD)
14:05 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ομπερτντορφ | 10 χλμ. Ελεύθερο Γυναικών (Eurosport2HD)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γκραν Πρι Σάμιν | Γυναίκες (Eurosport1HD)
15:30 ΔΙΑΘΛΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΟΜΠΕΡΤΙΛΙΑΧ | Σπριντ Ανδρών (Eurosport2HD)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γκραν Πρι Σάμιν | Ανδρες (Eurosport1HD)
18:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ομπερτντορφ | Προκριματικός Μεγάλος λόφος 137 (Γυναικών) (Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 27η αγωνιστική: Χίμκι-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports2HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Άλμπα Βερολίνου (Novasports3HD)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Βαλένθια (Novasports5HD)
19:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική: Λάτσιο-Τορίνο (Novasportsextra1HD)
19:30 Γερμανικό Κύπελλο Προημιτελικός: Ρέγκενσμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης (Novasports24HD)
20:00 Super Euroleague, Α’ Mέρος (Novasports1HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-Βιλερμπάν (Novasports4HD)
20:15 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 1ος Γύρος (Eurosport1HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπαρτσελόνα (Novasports1HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports3HD)
21:45 Γερμανικό Κύπελλο Προημιτελικός: Γκλάντμπαχ-Ντόρτμουντ (Novasports2HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Σπέτσια (Novasportsextra1HD)
22:00 EFL Championship 34η αγωνιστική: Ρέντινγκ-Μπλάκμπερν Ρόβερς (Novasports5HD)
23:00 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Τετάρτη 3 Μαρτίου

11:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 1ος Γύρος (Eurosport1HD)
11:50 ΔΙΑΘΛΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΟΜΠΕΡΤΙΛΙΑΧ | Ατομική Καταδίωξη Γυναικών (Eurosport1HD)
14:05 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ομπερτντορφ | 15 χλμ. Ελεύθερο Ανδρών (Eurosport1HD)
15:55 ΔΙΑΘΛΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΟΜΠΕΡΤΙΛΙΑΧ | Ατομική Καταδίωξη Ανδρών (Eurosport1HD)
18:00 Eurocup Top 16 5η αγωνιστική: Ούνιξ Καζάν-Ανδόρα (Novasports4HD)
18:05 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ομπερτντορφ | Τελικός γύρος - Μεγάλος λόφος 137 (Γυναικών) (Eurosport1HD)
19:00 Super Euroleague, Α’ Μέρος (Novasports2HD)
19:15 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 1ος Γύρος (Eurosport1HD)
19:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Νάπολι (Novasports1HD)
19:30 Γερμανικό Κύπελλο Προημιτελικός: ‘Εσσεν-Χόλσταϊν Κίελ (Novasports3HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Ολυμπιακός (Novasports2HD)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική: Λιόν-Ρεν (Novasportsextra1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Ουντινέζε (Novasports1HD)
21:45 Γερμανικό Κύπελλο Προημιτελικός: Λειψία-Βόλφσμπουργκ (Novasports3HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα Λεπτό προς Λεπτό: Κάλιαρι-Μπολόνια, Αταλάντα-Κροτόνε, Τζένοα-Σαμπντόρια, Μπενεβέντο-Ελλάς Βερόνα (Novasports4HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Φενέρμπαχτσε (Novasports5HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Ρόμα (Novasports24HD)
22:00 Super Euroleague, Β΄μέρος (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Μαρσέιγ (Novasportsextra1HD)
_____________________________________________________________________________________

Πέμπτη 4 Μαρτίου
08:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Μπακουριάνι | SBX Aνδρών και Γυναικών (Eurosport2HD)
11:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 1ος Γύρος (Eurosport1HD)
11:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ομπερτντορφ | Μεγάλος λόφος 137 (Ανδρών) (Eurosport1HD)
13:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 2ος Γύρος (Eurosport1HD)
14:05 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ομπερτντορφ | 4x5χλμ. Γυναικών (Eurosport1HD)
16:05 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ομπερτντορφ | 10χλμ. (Ατ.) Γκούντερσεν (Eurosport1HD)
17:00 ΔΙΑΘΛΟ Νόβε Μέστο | Σκυταλοδρομία Γυναικών (Eurosport1HD)
18:20 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ομπερτντορφ | Μεγάλος Λόφος 137 Προκριματικός Ανδρών (Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 28η αγωνιστική: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports4HD)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports3HD)
19:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 2ος Γύρος (Eurosport1HD)
20:30 Super Euroleague, Α’ Μέρος (Novasports2HD)
21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Arnold Palmer Invitational (Eurosport2HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Βαλένθια (Novasports1HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Ίντερ (Novasports3HD)
21:45 Βελγικό Κύπελλο Προημιτελικός: Σταντάρ Λιέγης-Κλαμπ Μπριζ (Novasports4HD)
23:30 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Παρασκευή 5 Μαρτίου

08:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Μπακουριάνι | SBX Aνδρών και Γυναικών (Eurosport2HD)
10:50 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 2ος Γύρος (Eurosport1HD)
12:10 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάαλμπακ Χίντεργκλεμ | Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1HD)
13:50 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ομπερτντορφ | 4Χ10χλμ. Ανδρών Τελικός (Eurosport1HD)
16:05 ΔΙΑΘΛΟ Νόβε Μέστο | Σκυταλοδρομία Ανδρών (Eurosport1HD)
17:40 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ομπερτντορφ | Τελικός γύρος - Μεγάλος λόφος 137 (Ανδρών) (Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Άλμπα Βερολίνου (Novasports2HD)
19:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 2ος Γύρος (Eurosport1HD)
20:00 Super Euroleague, Α΄μέρος (Novasports1HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 3ος Γύρος (Eurosport1HD)
21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Arnold Palmer Invitational (Eurosport2HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Ερυθρός Αστέρας (Novasports1HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Φενέρμπαχτσε (Novasports3HD)
21:45 EFL Championship 35η αγωνιστική: Χάντερσφιλντ-Κάρντιφ (Novasports5HD)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική: Σαρλερουά-Σιντ Τρούιντεν (Novasportsextra1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Μπασκόνια (Novasports2HD)
23:00 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 6 Μαρτίου

10:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Γιάσνα | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 1ο σκέλος (Eurosport1HD)
10:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ομπερτντορφ | Ομαδικό Ανδρών HS 137 (Eurosport2HD)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάαλμπακ Χίντεργκλεμ | Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1HD)
12:00 ΔΙΑΘΛΟ Νόβε Μέστο | Σπριντ Γυναικών (Eurosport2HD)
13:20 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ομπερτντορφ | 30χλμ. Κλασικού Γυναικών (Eurosport2HD)
13:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Στράντε Μπιάνκε | Γυναίκες (Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship: Γουότφορντ-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports1HD)
14:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Στράντε Μπιάνκε | Άνδρες (Eurosport1HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική: ΟΦΗ-ΑΕΛ (Novasports2HD)
15:00 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Ρόγκλα | Παράλληλο Γιγαντιαίο Σλάλομ Ανδρών και Γυναικών (Eurosport2HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική: Σπέτσια-Μπενεβέντο (Novasports3HD)
16:20 ΔΙΑΘΛΟ Νόβε Μέστο | Σπριντ Ανδρών (Eurosport2HD)
17:00 EFL Championship: Σουόνσι-Μίντλεσμπρο (Novasports5HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)
17:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική: Φέγενορντ-Φένλο (Novasports4HD)
17:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ομπερτντορφ | Ομαδικό Ανδρών HS 137 (Eurosport1HD)
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α΄ μέρος (Novasports2HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Σασουόλο (Novasports3HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)
19:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 4ος Γύρος (Eurosport1HD)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 21η αγωνιστική: Βίρτους Μπολόνια-Βενέτσια (Novasports4HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β΄ μέρος (Novasports2HD)
21:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Arnold Palmer Invitational (Eurosport2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική: Γιουβέντους-Λάτσιο (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 7 Μαρτίου

10:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Γιάσνα | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 1ο σκέλος (Eurosport1HD)
11:25 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάαλμπακ Χίντεργκλεμ | Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1HD)
12:50 ΔΙΑΘΛΟ Νόβε Μέστο | Ατομική Καταδίωξη Γυναικών (Eurosport2HD)
13:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Γιάσνα | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 2ο σκέλος (Eurosport1HD)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Χρόνινγκεν (Novasports3HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Τζένοα (Novasportsextra1HD)
13:40 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ομπερτντορφ | 50χλμ. Κλασικής Τεχνικής Ανδρών (Eurosport2HD)
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γκραν Πρι Μονσέρ | Ανδρες (Eurosport1HD)
14:30 Pre Game Show Ολυμπιακός-Λαμία (Novasports1HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Λαμία (Novasports1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φορτούνα Σιτάρντ-Αϊντχόφεν (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Μίλαν (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Πάρμα (Novasports5HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κροτόνε-Τορίνο (Novasportsextra1HD)
16:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Παρίσι Νίκαια | 1ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport1HD)
16:35 ΔΙΑΘΛΟ Νόβε Μέστο | Ατομική Καταδίωξη Ανδρών (Eurosport2HD)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α΄ μέρος (Novasports1HD)
17:00 Βελγικό πρωτάθλημα: Κλαμπ Μπριζ-Ζούλτε Βάρεγκεμ (Novasports24HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναιτωλικός-Βόλος (Novasports2HD)
18:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Τρέντο-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4HD)
18:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν Ημιτελικός (Eurosport1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Κάλιαρι (Novasports3HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Άρης (Novasports1HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν Τελικός (Eurosport1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β΄ μέρος (Novasports1HD)
21:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Arnold Palmer Invitational (Eurosport2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Μπολόνια (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 8 Μαρτίου

10:50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ Αλμάτι | Μόγκουλς (Ανδρών / Γυναικών) (Eurosport2HD)
15:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Παρίσι Νίκαια | 2ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport1HD)
19:00 Pre Game Show ΑΕΚ-Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Αταλάντα (Novasports2HD)
Κατηγορία Pay TV News

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Libra Press © Copyright 2020 | All Rights Reserved
Dual Design
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.