03/03/2021

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 4 - 15 Μαρτίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (4 – 15 Μαρτίου)

Πέμπτη 4 Μαρτίου
13:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 2ος Γύρος (Eurosport1HD)
14:05 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ομπερτντορφ | 4x5χλμ. Γυναικών (Eurosport1HD)
16:05 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ομπερτντορφ | 10χλμ. (Ατ.) Γκούντερσεν (Eurosport1HD)

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(4 – 15 Μαρτίου)

Πέμπτη 4 Μαρτίου
13:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 2ος Γύρος (Eurosport1HD)
14:05 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ομπερτντορφ | 4x5χλμ. Γυναικών (Eurosport1HD)
16:05 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ομπερτντορφ | 10χλμ. (Ατ.) Γκούντερσεν (Eurosport1HD)
17:00 ΔΙΑΘΛΟ Νόβε Μέστο | Σκυταλοδρομία Γυναικών (Eurosport1HD)
18:20 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ομπερτντορφ | Μεγάλος Λόφος 137 Προκριματικός Ανδρών (Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 28η αγωνιστική: Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports4HD)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports3HD)
19:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 2ος Γύρος (Eurosport1HD)
20:30 Super Euroleague, Α’ Μέρος (Novasports2HD)
21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Arnold Palmer Invitational (Eurosport2HD)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Βαλένθια (Novasports1HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Ίντερ (Novasports3HD)
21:45 Βελγικό Κύπελλο Προημιτελικός: Σταντάρ Λιέγης-Κλαμπ Μπριζ (Novasports4HD)
23:30 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Παρασκευή 5 Μαρτίου

08:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Μπακουριάνι | SBX Aνδρών και Γυναικών (Eurosport2HD)
10:50 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 2ος Γύρος (Eurosport1HD)
12:10 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάαλμπακ Χίντεργκλεμ | Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1HD)
13:50 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ομπερτντορφ | 4Χ10χλμ. Ανδρών Τελικός (Eurosport1HD)
16:05 ΔΙΑΘΛΟ Νόβε Μέστο | Σκυταλοδρομία Ανδρών (Eurosport1HD)
17:40 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ομπερτντορφ | Τελικός γύρος - Μεγάλος λόφος 137 (Ανδρών) (Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Άλμπα Βερολίνου (Novasports2HD)
19:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 2ος Γύρος (Eurosport1HD)
20:00 Super Euroleague, Α΄μέρος (Novasports1HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις Κάουνας-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 3ος Γύρος (Eurosport1HD)
21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Arnold Palmer Invitational (Eurosport2HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Ερυθρός Αστέρας (Novasports1HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Φενέρμπαχτσε (Novasports3HD)
21:45 EFL Championship 35η αγωνιστική: Χάντερσφιλντ-Κάρντιφ (Novasports5HD)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική: Σαρλερουά-Σιντ Τρούιντεν (Novasportsextra1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Μπασκόνια (Novasports2HD)
23:00 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 6 Μαρτίου

10:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Γιάσνα | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 1ο σκέλος (Eurosport1HD)
10:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ομπερτντορφ | Ομαδικό Ανδρών HS 137 (Eurosport2HD)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάαλμπακ Χίντεργκλεμ | Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1HD)
12:00 ΔΙΑΘΛΟ Νόβε Μέστο | Σπριντ Γυναικών (Eurosport2HD)
13:20 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ομπερτντορφ | 30χλμ. Κλασικού Γυναικών (Eurosport2HD)
13:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Στράντε Μπιάνκε | Γυναίκες (Eurosport1HD)
14:30 EFL Championship: Γουότφορντ-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports1HD)
14:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Στράντε Μπιάνκε | Άνδρες (Eurosport1HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική: ΟΦΗ-ΑΕΛ (Novasports2HD)
15:00 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Ρόγκλα | Παράλληλο Γιγαντιαίο Σλάλομ Ανδρών και Γυναικών (Eurosport2HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική: Σπέτσια-Μπενεβέντο (Novasports3HD)
16:20 ΔΙΑΘΛΟ Νόβε Μέστο | Σπριντ Ανδρών (Eurosport2HD)
17:00 EFL Championship: Νόριτς - Λούτον (Novasports5HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)
17:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική: Φέγενορντ-Φένλο (Novasports4HD)
17:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ομπερτντορφ | Ομαδικό Ανδρών HS 137 (Eurosport1HD)
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α΄ μέρος (Novasports2HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Σασουόλο (Novasports3HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)
19:45 Γαλλικό Κύπελλο, Φάση των 32: Λιόν-Σοσό (Novasports5HD)
19:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν 4ος Γύρος (Eurosport1HD)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 21η αγωνιστική: Βίρτους Μπολόνια-Βενέτσια (Novasports4HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β΄ μέρος (Novasports2HD)
21:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Arnold Palmer Invitational (Eurosport2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική: Γιουβέντους-Λάτσιο (Novasports1HD)
22:10 Γαλλικό Κύπελλο: Μπρεστ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD)
_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 7 Μαρτίου

10:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Γιάσνα | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 1ο σκέλος (Eurosport1HD)
11:25 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζάαλμπακ Χίντεργκλεμ | Υπεργιγαντιαία Κατάβαση Ανδρών (Eurosport1HD)
12:50 ΔΙΑΘΛΟ Νόβε Μέστο | Ατομική Καταδίωξη Γυναικών (Eurosport2HD)
13:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Γιάσνα | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 2ο σκέλος (Eurosport1HD)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Χρόνινγκεν (Novasports3HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Τζένοα (Novasportsextra1HD)
13:40 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ομπερτντορφ | 50χλμ. Κλασικής Τεχνικής Ανδρών (Eurosport2HD)
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γκραν Πρι Μονσέρ | Ανδρες (Eurosport1HD)
14:30 Pre Game Show Ολυμπιακός-Λαμία (Novasports1HD)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Λαμία (Novasports1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φορτούνα Σιτάρντ-Αϊντχόφεν (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ελλάς Βερόνα-Μίλαν (Novasports3HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Πάρμα (Novasports5HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κροτόνε-Τορίνο (Novasportsextra1HD)
16:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Παρίσι Νίκαια | 1ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport1HD)
16:35 ΔΙΑΘΛΟ Νόβε Μέστο | Ατομική Καταδίωξη Ανδρών (Eurosport2HD)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α΄ μέρος (Novasports1HD)
17:00 Βελγικό πρωτάθλημα: Κλαμπ Μπριζ-Ζούλτε Βάρεγκεμ (Novasports24HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Παναιτωλικός-Βόλος (Novasports2HD)
18:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Τρέντο-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4HD)
18:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν Ημιτελικός (Eurosport1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Κάλιαρι (Novasports3HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Άρης (Novasports1HD)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Γιβραλτάρ Όπεν Τελικός (Eurosport1HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β΄ μέρος (Novasports1HD)
21:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Arnold Palmer Invitational (Eurosport2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Μπολόνια (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό Κύπελλο: Κανέ-Μαρσέιγ (Novasports5HD)
_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 8 Μαρτίου

10:50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ Αλμάτι | Μόγκουλς (Ανδρών / Γυναικών) (Eurosport2HD)
15:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Παρίσι Νίκαια | 2ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport1HD)
19:00 Pre Game Show ΑΕΚ-Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Αταλάντα (Novasports2HD)
22:00 Γαλλικό Κύπελλο: Νις-Μονακό (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Τρίτη 9 Μαρτίου
10:50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ Αλμάτι | Διπλό Μόγκουλς (Ανδρών / Γυναικών) (Eurosport2HD)
15:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Παρίσι Νίκαια | 3ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport1HD)
20:00 Eurocup Top 16 6η αγωνιστική: Ουνικάχα Μάλαγα-Μονακό (Novasports1HD)
20:00 Eurocup: Μπουντούτσνοστ-Ολίμπια Λιουμπλιάνα (Novasports4HD)
21:00 Eurocup: Ναντέρ-Μπανταλόνα (Novasports3HD)
21:30 Eurocup: Βίρτους Μπολόνια-Μπουρζ (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Τετάρτη 10 Μαρτίου

10:50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ Αλμάτι | Έριαλς (Ανδρών και Γυναικών) (Eurosport2HD)
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Τιρένο Αντριάτικο | 1ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport2HD)
15:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Παρίσι Νίκαια | 4ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport1HD)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική (εξ αναβολής): Λαμία-ΑΕΛ (Novasports1HD)
18:30 Eurocup: Λοκομοτίβ Κούμπαν-Τρέντο (Novasports3HD)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική (εξ αναβολής): Μαρσέιγ-Ρεν (Novasports2HD)
21:00 Eurocup: Ανδόρα-Μόρναρ (Novasports3HD)
21:30 Eurocup: Παρτίζαν-Μπουλόν (Novasports4HD)
22:00 Eurocup: Γκραν Κανάρια-Ούνιξ Καζάν (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Πέμπτη 11 Μαρτίου

10:50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ Αλμάτι | Ομαδικό Έριαλς (Ανδρών και Γυναικών) (Eurosport2HD)
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Τιρένο Αντριάτικο | 2ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport2HD)
15:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Παρίσι Νίκαια | 5ο ετάπ Παρίσι-Νίκαια (Eurosport1HD)
18:20 ΔΙΑΘΛΟ Νόβε Μέστο | Σπριντ Ανδρών (Eurosport1HD)
19:00 Ευρωλίγκα 29η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports1HD)
19:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Πλέιερς Τσάμπιονσιπ (Eurosport2HD)
20:00 Super Euroleague, Α’ Μέρος (Novasports2HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports2HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Χίμκι (Novasports3HD)
21:45 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Άλμπα Βερολίνου (Novasports4HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα (Novasports1HD)
23:00 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports2HD)
_____________________________________________________________________________________

Παρασκευή 12 Μαρτίου

14:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αρε | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 1ο σκέλος (Eurosport1HD)
14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Τιρένο Αντριάτικο | 3ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport2HD)
15:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Παρίσι Νίκαια | 6ο ετάπ Παρίσι-Νίκαια (Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 27η αγωνιστική: Λάτσιο-Κροτόνε (Novasports1HD)
17:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αρε | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 2ο σκέλος (Eurosport1HD)
18:30 ΔΙΑΘΛΟ Νόβε Μέστο | Σπριντ Γυναικών (Eurosport1HD)
19:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Πλέιερς Τσάμπιονσιπ (Eurosport2HD)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Ζάλγκιρις Κάουνας (Novasports2HD)
20:00 Super Euroleague, Α’ Μέρος (Novasports1HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Μπάγερν Μονάχου (Novasports5HD)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης (Novasports1HD)
21:45 EFL Championship 36η αγωνιστική: Μπλάκμπερν Ρόβερς-Μπρέντφορντ (Novasports2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Σπέτσια (Novasports4HD)
21:45 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ Ασπεν | Χάφπαϊπ (Ανδρών / Γυναικών) (Eurosport1HD)
22:00 Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Φενέρμπαχτσε (Novasports3HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική: Ρεμς-Λιόν (Novasports24HD)
23:00 Super Euroleague, Β’ Μέρος (Novasports1HD)
_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 13 Μαρτίου

08:50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ Αλμάτι | Έριαλς (Ανδρών και Γυναικών) (Eurosport2HD)
10:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κράνισκα Γκόρα | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος (Eurosport1HD)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αρε | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 1ο σκέλος (Eurosport1HD)
12:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ενγκέντιν | Μαζική Εκκίνηση Κλασικός 15 χλμ. Ανδρών (Eurosport1HD)
13:25 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κράνισκα Γκόρα | Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος (Eurosport1HD)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ανζέ-Σεντ Ετιέν (Novasports4HD)
14:15 EFL Championship: Λούτον-Σουόνσι (Novasports2HD)
14:20 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Παρίσι Νίκαια | 7ο ετάπ Παρίσι-Νίκαια (Eurosport2HD)
14:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Αρε | Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 2ο σκέλος (Eurosport1HD)
15:45 ΔΙΑΘΛΟ Νόβε Μέστο | Ατομική Καταδίωξη Ανδρών (Eurosport1HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Ελλάς Βερόνα (Novasports1HD)
16:05 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Τιρένο Αντριάτικο | 4ο σκέλος (Ανδρών) (Eurosport2HD)
16:25 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ενγκέντιν | Μαζική Εκκίνηση Κλασικός 10 χλμ. Γυναικών (Eurosport1HD)
17:00 EFL Championship: Γουίκομπ-Πρέστον (Novasports3HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική: Μαρσέιγ-Μπρεστ (Novasports2HD)
18:15 ΔΙΑΘΛΟ Νόβε Μέστο | Ατομική Καταδίωξη Γυναικών (Eurosport1HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπενεβέντο-Φιορεντίνα (Novasports1HD)
20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Πλέιερς Τσάμπιονσιπ (Eurosport2HD)
21:00 Βελγικό Κύπελλο Ημιτελικός (Novasports2HD)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Πρίντεζι-Βίρτους Μπολόνια (Novasports3HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Ουντινέζε (Novasports1HD)
21:50 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Ασπεν | Χάφπαϊπ (Ανδρών / Γυναικών) (Eurosport1HD)
_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 14 Μαρτίου

08:50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ Αλμάτι | Διπλό Μόγκουλς (Ανδρών / Γυναικών) (Eurosport2HD)
09:05 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ενγκέντιν | Καταδίωξη Ελεύθερο 30 χλμ. Γυναικών (Eurosport1HD)
10:25 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κράνισκα Γκόρα | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος (Eurosport1HD)
11:25 ΔΙΑΘΛΟ Νόβε Μέστο | Σκυταλοδρομία (Μεικτή) (Eurosport1HD)
11:25 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ενγκέντιν | Καταδίωξη Ελεύθερο 50 χλμ. Ανδρών (Eurosport2HD)
13:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κράνισκα Γκόρα | Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος (Eurosport1HD)
13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Σαμπντόρια (Novasports2HD)
14:15 EFL Championship: Σέφιλντ Γουένσντεϊ-Νόριτς (Novasportsextra1HD)
14:30 ΔΙΑΘΛΟ Νόβε Μέστο | Μεικτή Σκυταλοδρομία (Eurosport1HD)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Φέγενορντ (Novasports4HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Ίντερ (Novasports2HD)
16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Ρόμα (Novasports3HD)
16:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Παρίσι Νίκαια | 8ο ετάπ Παρίσι-Νίκαια (Eurosport2HD)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports1HD)
19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports1HD)
19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-Ολυμπιακός (Novasports3HD)
19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Βόλος-ΑΕΚ (Novasports4HD)
19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-ΟΦΗ (Novasports5HD)
19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Λαμία-Ατρόμητος (Novasportsextra1HD)
19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasportsextra2HD)
19:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Απόλλων Σμύρνης-Παναιτωλικός (Novasportsextra3HD)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Γιουβέντους (Novasports24HD)
19:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR Πλέιερς Τσάμπιονσιπ (Eurosport2HD)
21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports1HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Νάπολι (Novasports2HD)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τρεβίζο-Φορτιτούντο Μπολόνια (Novasports4HD)
21:45 Βελγικό Κύπελλο, Ημιτελικός (Novasports5HD)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική: Παρί Σεν Ζερμέν-Ναντ (Novasports3HD)
_____________________________________________________________________________________

Καθαρή Δευτέρα 15 Μαρτίου

14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Τιρένο Αντριάτικο | 6ο ετάπ Παρίσι-Νίκαια (Eurosport1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 29η αγωνιστική: Καέν-Χάβρη (Novasports1HD)

Κατηγορία Pay TV News

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Libra Press © Copyright 2020 | All Rights Reserved
Dual Design
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.