05/10/2021

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 7-18 Οκτωβρίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (7 – 18 Οκτωβρίου)

Πέμπτη 7 Οκτωβρίου
16:20 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Gran Piemonte ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
19:00 Ποδηλασία Πίστας: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport1)
20:00 Playmakers, Α’ Μέρος (Novasports Prime)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(7 – 18 Οκτωβρίου)

Πέμπτη 7 Οκτωβρίου

16:20 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Gran Piemonte ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
19:00 Ποδηλασία Πίστας: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport1)
20:00 Playmakers, Α’ Μέρος (Novasports Prime)
20:00 Ευρωλίγκα 2η αγωνιστική: Ζαλγκίρις Κάουνας-Ζενίτ (Novasports Start)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Φενέρμπαχτσε (Novasports Prime)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ερυθρός Αστέρας (Novasports5)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Μπαρτσελόνα (Novasports4)
23:00 Playmakers, Β΄Μέρος (Novasports Prime)
24:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 8 Οκτωβρίου

19:45 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
19:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Μονακό (Novasports4)
19:00 Ποδηλασία Πίστας: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport1)
20:00 Playmakers, Α΄Μέρος (Novasports Prime)
20:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports5)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports Prime)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Βιλερμπάν (Novasports Start)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4)
23:00 Playmakers, Β΄ Μέρος (Novasports Prime)
24:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 9 Οκτωβρίου

10:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Gran Piemonte ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
11:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος της Λομβαρδίας ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
11:45 Αντοχή Μοτοσικλετών: ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport2)
14:30 Αγώνες αυτοκινήτων DTM: Norisring 1η Ημέρα (Novasports6)
18:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Βαντέ ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
19:30 Ποδηλασία Πίστας: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport1)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 3η αγωνιστική: Ντερτόνα-Μπρίντιζι (Novasports4)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 9η αγωνιστική: Οβιέδο-Σπόρτινγκ Χιχόν (Novasports Prime)
24:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)

______________________________________________________________________________

Κυριακή 10 Οκτωβρίου

13:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΓΑΛΛΙΑ | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
14:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΓΑΛΛΙΑ | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
14:30 Αγώνες αυτοκινήτων DTM: Norisring 2η Ημέρα (Novasports6)
15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
16:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΓΑΛΛΙΑ | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
16:20 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Παρί Τουρ ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΓΑΛΛΙΑ | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ : ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
18:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Βενέτσια-Βίρτους Μπολόνια (Novasports4)
20:00 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport2)
20:25 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport1)
21:55 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport1)
23:20 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
24:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)

______________________________________________________________________________

Δευτέρα 11 Οκτωβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
15:30 ΣΤΙΒΟΣ Μαραθώνιος (Eurosport2)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Σαραγόσα-Ουέσκα (Novasports Prime)

______________________________________________________________________________

Τρίτη 12 Οκτωβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
19:00 Ευρωλίγκα 3η αγωνιστική (εμβόλιμη): Ούνιξ Καζάν-Μπάγερν Μονάχου (Novasports Start)
20:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ζενίτ (Novasports5)
20:30 Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
21:00 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Αναντολού Εφές (Novasports2)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Φενέρμπαχτσε (Novasports4)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)
21:30 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports3)
23:30 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)

______________________________________________________________________________

Τετάρτη 13 Οκτωβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports Start)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
21:00 Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μονακό (Novasports4)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
24:00 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 14 Οκτωβρίου

12:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ | ROUTE PRESENTATION (Eurosport1)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
20:00 Ευρωλίγκα 4η αγωνιστική: Ζενίτ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports5)
20:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Ούνιξ Καζάν (Novasports Start)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Μπασκόνια (Novasports Prime)
21:00 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports4)
23:00 Playmakers (Novasports Prime)
24:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 15 Οκτωβρίου
13:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
19:30 Β΄ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 10η αγωνιστική: Ανόβερο-Σάλκε (Novasports3)
20:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ερυθρός Αστέρας (Novasports2)
20:00 Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports4)
20:00 Ευρωλίγκα: Μονακό-Μπαρτσελόνα (Novasports Start)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports4)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική: Χόφενχαϊμ-Κολωνία (Novasports3)
21:30 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Αναντολού Εφές (Novasports5)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Κλαμπ Μπριζ-Κόρτραϊκ (Novasports1)
22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Παρί Σεν Ζερμέν-Ανζέ (Novasports2)
22:00 EFL Championship 12η αγωνιστική: Γουέστ Μπρόμιτς-Μπέρμιγχαμ Σίτι (Novasports6)
24:00 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
24:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR
______________________________________________________________________________

Σάββατο 16 Οκτωβρίου

14:30 EFL Championship: Φούλαμ-Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς (Novasports2)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ντόρτμουντ-Μάιντς (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Χέρτα (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ουνιόν Βερολίνου-Βόλφσμπουργκ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Λειψία (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκρόιτερ Φιρτ-Μπόχουμ (Novasports Start)
17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γκραν Πρι Μορμπιχάν ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
17:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Φέγενορντ-Βάαλβικ (Novasports1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Κλερμόν-Λιλ (Novasports2)
19:20 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Αργεντινή 2021 | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Στουτγκάρδη (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Λεβάντε-Χετάφε (Novasports6)
19:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χερενφέιν-Άγιαξ (Novasports4)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
20:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Αργεντινή 2021 | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 4η αγωνιστική: Βίρτους Μπολόνια-Τριέστε (Novasports5)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Αμβούργο-Φορτούνα Ντίσελντορφ (Novasports3)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μαγιόρκα (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Μονακό (Novasports2)
22:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άιντχοφεν-Τσβόλε (Novasports4)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 10η αγωνιστική: Σπόρτινγκ Χιχόν-Αλκορκόν (Novasports Start)
22:00 ΙΠΠΑΣΙΑ: GLOBAL CHAMPIONS TOUR (Eurosport2)
22:50 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 30η αγωνιστική: Los Angeles FC-San Jose Earthquakes (Novasports6)
24:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR

______________________________________________________________________________

Κυριακή 17 Οκτωβρίου

08:45 ΣΤΙΒΟΣ Μαραθώνιος Παρίσι (Eurosport1)
11:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
11:30 ΣΤΙΒΟΣ, Μαραθώνιος Άμστερνταμ (Eurosport1)
13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τρουά-Νις (Novasports2)
14:00 EFL Championship: Σουόνσι-Κάρντιφ (Novasports Start)
14:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΙΣΠΑΝΙΑ | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Ντάρμσταντ-Βέρντερ Βρέμης (Novasports3)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Σιντ Τρούιντεν-Άντερλεχτ (Novasports4)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαγιεκάνο-Έλτσε (Novasports1)
15:30 Pre Game Show ΠΑΟΚ-Βόλος (Novasports Prime)
16:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική: ΠΑΟΚ-Βόλος (Novasports Prime)
16:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΙΣΠΑΝΙΑ | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Θέλτα-Σεβίλλη (Novasports1)
17:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
18:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Λανς (Novasports2)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άουγκσμπουργκ-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports3)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βιγιαρεάλ-Οσασούνα (Novasports1)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Σαρλερουά-Γκενκ (Novasports5)
19:30 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Αργεντινή 2021 | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
20:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS: New York Red Bulls-New York City FC (Novasports Start)
20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1)
20:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Αργεντινή 2021 | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος: Τσιταντέλα-ΣΠΑΛ (Novasports4)
21:30 Αγώνες ΜΜΑ: Eagle FC (Novasports6)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Λοριάν (Novasports2)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Αρμάνι Μιλάνο-Βενέτσια (Novasports5)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπαρτσελόνα-Βαλένθια (Novasports1)
22:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, B’ μέρος (Novasports Prime)
24:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR

______________________________________________________________________________

Δευτέρα 18 Οκτωβρίου

20:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αλαβές-Μπέτις (Novasports1)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Εσπανιόλ-Κάδιθ (Novasports1)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Σαραγόσα-Οβιέδο (Novasports2)
Κατηγορία Pay TV News

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Libra Press © Copyright 2020 | All Rights Reserved
Dual Design
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.