20/10/2021

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 19 Οκτωβρίου - 1 Νοεμβρίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (22 Οκτωβρίου – 1 Νοεμβρίου)

Παρασκευή 22 Οκτωβρίου
06:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport1)
18:55 FREESTYLE SKIING Κουρ | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
19:00 Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(22 Οκτωβρίου – 1 Νοεμβρίου)

Παρασκευή 22 Οκτωβρίου

06:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport1)
18:55 FREESTYLE SKIING Κουρ | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
19:00 Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
19:25 Ποδηλασία Πίστας : ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport1)
19:30 Β΄ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 11η αγωνιστική: Πάντερμπορν-Αμβούργο (Novasports3)
20:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Άλμπα Βερολίνου (Novasports Start)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Μάιντς-Άουγκσμπουργκ (Novasports3)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Μονακό (Novasports5)
22:00 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Σεντ Ετιέν-Ανζέ (Novasports2)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Ζενίτ (Novasports4)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Οσασούνα-Γρανάδα (Novasports6)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 12η αγωνιστική: Εϊμπάρ-Καρταχένα (Novasports News)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 23 Οκτωβρίου

06:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport1)
11:15 ΙΠΠΑΣΙΑ: GLOBAL CHAMPIONS TOUR (Eurosport2)
14:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζόλντεν | 2nd Leg ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:30 EFL Championship 14η αγωνιστική: Κάρντιφ-Μίντλεσμπρο (Novasports2)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαλένθια-Μαγιόρκα (Novasports1)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Ντρέντε ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
15:55 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: Σούπερπρεστίζ (Eurosport1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερν Μονάχου-Χόφενχαϊμ (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Λειψία-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Ντόρτμουντ (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Βόλφσμπουργκ-Φράιμπουργκ (Novasports Start)
17:00 EFL Championship: Κόβεντρι-Ντέρμπι (Novasports News)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Κάδιθ-Αλαβές (Novasports1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Κλερμόν (Novasports4)
18:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 7η αγωνιστική: Ατρόμητος-Ιωνικός (Novasports2)
18:25 Ποδηλασία Πίστας : ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport1)
18:55 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Κουρ | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 5η αγωνιστική: Φορτιτούντο Μπολόνια-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports5)
19:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Έλτσε-Εσπανιόλ (Novasports1)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χέρτα-Γκλάντμπαχ (Novasports3)
20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός (Novasports Prime)
21:00 ΙΠΠΑΣΙΑ: GLOBAL CHAMPIONS TOUR (Eurosport2)
21:30 Β΄ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Σάλκε-Ντιναμό Δρέσδης (Novasports3)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Έουπεν-Σεντ Ζιλουάζ (Novasports5)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Βιγιαρεάλ (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Μπρέστ (Novasports2)
22:00 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: USCX Series (Eurosport1)
22:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
22:50 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 32η αγωνιστική: Seattle Sounders FC-Sporting Kansas City (Novasports6)
23:10 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: USCX Series (Eurosport1)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 24 Οκτωβρίου

06:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
10:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζόλντεν | 1ο σκέλος ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
13:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Τρεντίνο | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Λιόν (Novasports4)
14:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Τρεντίνο | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
14:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Ζόλντεν | 2nd Leg ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Σαντχάουζεν-Βέρντερ Βρέμης (Novasports3)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Αντβέρπ-Κλαμπ Μπριζ (Novasports6)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Σεβίλλη-Λεβάντε (Novasports1)
15:30 Pre Game Show Άρης-Παναιτωλικός (Novasports2)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Καμπούρ-Φέγενορντ (Novasports5)
15:30 Ποδηλασία Πίστας : ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport1)
16:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
16:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Παναιτωλικός (Novasports2)
16:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Τρεντίνο | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Κολωνία-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports3)
17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Τρεντίνο | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports Prime)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Αϊντχόφεν (Novasports5)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Μονπελιέ (Novasports4)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Στουτγκάρδη-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports2)
19:15 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπέτις-Βαγιεκάνο (Novasports1)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Γκενκ-Γάνδη (Novasports6)
20:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ (Novasports Prime)
20:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπόχουμ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports3)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος: ΣΠΑΛ-Κόμο (Novasports5)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Σάσαρι-Μπρέσια (Novasports4)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ατλέτικο Μαδρίτης-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports1)
22:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Γ’ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 25 Οκτωβρίου

21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Χετάφε-Θέλτα (Novasports1)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Χιρόνα-Σαραγόσα (Novasports2)
______________________________________________________________________________

Τρίτη 26 Οκτωβρίου

19:30 Eurocup 2η αγωνιστική: Προμηθέας Πάτρας-Γκραν Κανάρια (Novasports4)
20:00 Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Αλαβές-Έλτσε (Novasports1)
20:00 Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Γυναικών 4η αγωνιστική: Ελλάδα-Σλοβενία (Novasports2)
20:00 Ευρωλίγκα 6η αγωνιστική: Μονακό-Ερυθρός Αστέρας (Novasports5 REC 22.45)
20:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Μπαρτσελόνα (Novasports5)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Άλμπα Βερολίνου (Novasports Prime)
21:00 Γερμανικό Κύπελλο 2ος γύρος: Ντόρτμουντ-Ίγκολσταντ (Novasports3)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports6)
21:45 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4)
21:45 Αγγλικό Λιγκ Καπ Φάση των 16: Τσέλσι-Σαουθάμπτον (Novasports Start)
21:45 Αγγλικό Λιγκ Καπ: Άρσεναλ-Λιντς (Novasports6 REC 00:00)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Εσπανιόλ-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports1)
22:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βιγιαρεάλ-Κάδιθ (Novasports2)
23:00 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)

______________________________________________________________________________

Τετάρτη 27 Οκτωβρίου
13:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΠΙΕΤΡΑΜΟΥΡΑΤΑ | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
14:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΠΙΕΤΡΑΜΟΥΡΑΤΑ | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
16:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΠΙΕΤΡΑΜΟΥΡΑΤΑ | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΠΙΕΤΡΑΜΟΥΡΑΤΑ | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
19:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Μπασκόνια (Novasports4)
19:30 Γερμανικό Κύπελλο: Μπόχουμ-Άουγκσμπουργκ (Novasports3)
20:00 Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαγιεκάνο-Μπαρτσελόνα (Novasports1)
20:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μαγιόρκα-Σεβίλλη (Novasports2)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports5)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Αναντολού Εφές (Novasports Prime)
21:00 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports4)
21:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπέτις-Βαλένθια (Novasports News)
21:30 Eurocup: Παρτίζαν-Άνκαρα (Novasports Start)
21:45 Αγγλικό Λιγκ Καπ: Γουέστ Χαμ-Μάντσεστερ Σίτι (Novasports2)
21:45 Γερμανικό Κύπελλο: Γκλάντμπαχ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3)
21:45 Αγγλικό Λιγκ Καπ: Πρέστον-Λίβερπουλ (Novasports6)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική (εξ αναβολής): Νις-Μαρσέιγ (Novasports5)
22:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Μαδρίτης-Οσασούνα (Novasports1)
23:00 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)

______________________________________________________________________________

Πέμπτη 28 Οκτωβρίου

02:35 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 33η αγωνιστική: Atlanta United FC-Inter Miami CF (Novasports Prime)
20:00 Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Θέλτα-Ρέαλ Σοσιεδάδ (Novasports1)
20:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:00 Ευρωλίγκα 7η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Φενέρμπαχτσε (Novasports Prime)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4)
21:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Γρανάδα-Χετάφε (Novasports News)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Μπαρτσελόνα (Novasports3)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 10η αγωνιστική: Περούτζια-Ρετζίνα (Novasports2)
21:30 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ερυθρός Αστέρας (Novasports5)
21:45 Βελγικό Κύπελλο 1ος γύρος (Novasports Start)
22:00 Ολλανδικό Κύπελλο 1ος γύρος: Βάαλβικ-Βίλεμ (Novasports6)
22:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Λεβάντε-Ατλέτικο Μαδρίτης (Novasports1)
23:00 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 29 Οκτωβρίου

19:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports5)
20:00 Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ-Μπασκόνια (Novasports2)
20:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports4)
20:30 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Βιλερμπάν (Novasports Prime)
21:00 Ευρωλίγκα: Μονακό-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports6)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Χόφενχαϊμ-Χέρτα (Novasports3)
21:45 EFL Championship 15η αγωνιστική: Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports Start)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Παρί Σεν Ζερμέν-Λιλ (Novasports2)
23:00 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 30 Οκτωβρίου

10:45 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 6 ώρες Μπαχρέιν (Eurosport1)
14:30 EFL Championship 15η αγωνιστική: Φούλαμ-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports2)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Έλτσε-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ουνιόν Βερολίνου-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ντόρτμουντ-Κολωνία (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Βόλφσμπουργκ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Μάιντς (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports Start)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Σεβίλλη-Οσασούνα (Novasports1)
17:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Τβέντε (Novasports News)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Μετς-Σεντ Ετιέν (Novasports2)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική: ΠΑΟΚ-Απόλλων Σμύρνης (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαλένθια-Βιγιαρεάλ (Novasports1)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Λειψία (Novasports3)
19:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χεράκλες-Άγιαξ (Novasports5)
20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 6η αγωνιστική: Ντερτόνα-Βίρτους Μπολόνια (Novasports4)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 12η αγωνιστική: Αμβούργο-Χολστάιν Κίελ (Novasports3)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Σιντ Τρούιντεν-Κλαμπ Μπριζ (Novasports6)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπαρτσελόνα-Αλαβές (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Λανς (Novasports2)
22:00 EFL Championship: Ρέντινγκ-Μπόρνμουθ (Novasports5)
TBC Ελληνικό πρωτάθλημα υποδομής Κ19 7η αγωνιστική: Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ
______________________________________________________________________________

Κυριακή 31 Οκτωβρίου

01:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 34η αγωνιστική: Atlanta United FC-Toronto FC (Novasports Start)
13:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΓΚΑΡΝΤΑ | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Σπάρτα Ρότερνταμ-Φέγενορντ (Novasports4)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ανζέ-Νις (Novasports2)
14:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΓΚΑΡΝΤΑ | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Ίγκολσταντ-Ρέγκενσμπουργκ (Novasports3)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Ζούλτε Βάρεγκεμ-Γκενκ (Novasports5)
14:30 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport1)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Κάδιθ-Μαγιόρκα (Novasports Prime)
16:00 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport1)
16:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΓΚΑΡΝΤΑ | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άουγκσμπουργκ-Στουτγκάρδη (Novasports3)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
17:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ ΓΚΑΡΝΤΑ | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπέτις (Novasports1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Μονακό (Novasports2)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Μπόχουμ (Novasports3)
19:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Αστέρας Τρίπολης (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Χετάφε-Εσπανιόλ (Novasports1)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Κλερμόν-Μαρσέιγ (Novasports2)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Τρεβίζο-Βαρέζε (Novasports4)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports1)
22:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS: Orlando City SC-Nashville SC (Novasports Start)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 1 Νοεμβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Αγγλικό Οπεν (Eurosport1)
19:00 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος Πάρμα-Βιτσέντζα (Novasports2)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαγιεκάνο-Θέλτα (Novasports Prime)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Αγγλικό Οπεν (Eurosport1)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Λεβάντε-Γρανάδα (Novasports1)
22:00 B’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 13η αγωνιστική (Novasports2)
Κατηγορία Pay TV News

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Libra Press © Copyright 2020 | All Rights Reserved
Dual Design
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.