10/11/2021

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 15 - 22 Νοεμβρίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (15 – 22 Νοεμβρίου)

Δευτέρα 15 Νοεμβρίου
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Μάλαγα-Τενερίφη (Novasports Prime)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(15 – 22 Νοεμβρίου)


Δευτέρα 15 Νοεμβρίου

22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Μάλαγα-Τενερίφη (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Τρίτη 16 Νοεμβρίου

19:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Ευρωλίγκα 10η αγωνιστική: Ζαλγκίρις Κάουνας-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)
21:00 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports4)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Ερυθρός Αστέρας (Novasports3)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Φενέρμπαχτσε (Novasports5)
21:30 Eurocup 5η αγωνιστική: Βίρτους Μπολόνια-Βενέτσια (Novasports Start)
22:00 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Τετάρτη 17 Νοεμβρίου

18:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4)
18:30 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
19:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ-Άλμπα Βερολίνου (Novasports5)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
20:30 Eurocup: Ουλμ-Προμηθέας Πάτρας (Novasports4)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Μονακό (Novasports3)
21:30 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
21:30 Eurocup: Παρτίζαν-Λιετκαμπέλις (Novasports Start)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports5)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 18 Νοεμβρίου

20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
20:30 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:30 Ευρωλίγκα 11η αγωνιστική: Μπάγερν Μονάχου-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)
21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Ερυθρός Αστέρας (Novasports4)
23:30 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 19 Νοεμβρίου

14:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι (Eurosport1)
16:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι (Eurosport1)
17:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Νιζνι Ταγκίλ | Προκριματικά, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι (Eurosport1)
18:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Άλμπα Βερολίνου (Novasports4)
18:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι (Eurosport1)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Μονακό (Novasports6)
19:45 Ευρωλίγκα: Ζενίτ-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports5)
19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 14η αγωνιστική: Ανόβερο-Πάντερμπορν (Novasports2)
19:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι (Eurosport1)
20:00 Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
20:45 Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις Κάουνας-Φενέρμπαχτσε (Novasports Start)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports Prime)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Άουγκσμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports4)
21:45 EFL Championship 18η αγωνιστική: Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς-Λούτον (Novasports6)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Μαλίν-Κλαμπ Μπριζ (Novasports News)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Λεβάντε-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Μονακό-Λιλ (Novasports2)
22:00 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Μπαρτσελόνα (Novasports5)
23:00 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 20 Νοεμβρίου

08:20 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Ινδονησία 2021 | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
09:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Ινδονησία 2021 | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
11:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Levi | 1ο σκέλος ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
12:30 FREESTYLE SKIING Στουμπάι | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport1)
14:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι (Eurosport2)
14:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Levi | 2nd Leg ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:30 EFL Championship: Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Κόβεντρι (Novasports2)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Θέλτα-Βιγιαρεάλ (Novasports1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:10 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι (Eurosport2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ντόρτμουντ-Στουτγκάρδη (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Μπόχουμ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χόφενχαϊμ-Λειψία (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Βόλφσμπουργκ (Novasports Start)
16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Νιζνι Ταγκίλ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Σεβίλλη-Αλαβές (Novasports1)
17:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Άιντχοφεν-Φίτεσε (Novasports News)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Ναντ (Novasports2)
18:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι (Eurosport2)
18:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι (Eurosport2)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Άρης-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ατλέτικο Μαδρίτης-Οσασούνα (Novasports1)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ουνιόν Βερολίνου-Χέρτα (Novasports3)
20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:00 ΙΠΠΑΣΙΑ: GLOBAL CHAMPIONS TOUR (Eurosport1)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β΄ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Βέρντερ Βρέμης-Σάλκε (Novasports3)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπαρτσελόνα-Εσπανιόλ (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Μονπελιέ (Novasports2)
21:35 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Play Offs: Philadelphia Union-New York Red Bulls (Novasports5)
23:30 ΙΠΠΑΣΙΑ: GLOBAL CHAMPIONS TOUR (Eurosport1)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 21 Νοεμβρίου

08:20 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Ινδονησία 2021 | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
09:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Ινδονησία 2021 | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
11:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Levi | 1ο σκέλος ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Λανς (Novasports2)
14:00 EFL Championship: Ντέρμπι-Μπόρνμουθ (Novasports6)
14:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Levi | 2nd Leg ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:30 Β΄ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Χαϊντενχάιμ-Χολστάιν Κίελ (Novasports3)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Άντερλεχτ-Κόρτραϊκ (Novasports5)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Χετάφε-Κάδιθ (Novasports1)
15:00 ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΙΣΤΑΣ (Eurosport2)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Τσβόλε (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports Prime)
16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Νιζνι Ταγκίλ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:00 Βελγικό πρωτάθλημα: Σιντ Τρούιντεν-Αντβέρπ (Novasports5)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Γρανάδα-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Βάαλβικ-Άγιαξ (Novasports4)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Κλερμόν-Νις (Novasports2)
18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μάιντς-Κολωνία (Novasports3)
18:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 9η αγωνιστική: Αρμάνι Μιλάνο-Τρεβίζο (Novasports Start)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-ΠΑΟΚ (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Έλτσε-Μπέτις (Novasports1)
20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Βίρτους Μπολόνια-Μπρίντιζι (Novasports4)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 13η αγωνιστική: Πίζα-Μπενεβέντο (Novasports Start)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Μαρσέιγ (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Βαλένθια (Novasports1)
22:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Play Offs: New York City FC-Atlanta United FC (Novasports3)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 22 Νοεμβρίου

09:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ Switzerland – Russia (Eurosport2)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαγιεκάνο-Μαγιόρκα (Novasports1)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Σαραγόσα-Λεγανές (Novasports2)
Κατηγορία Pay TV News

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Libra Press © Copyright 2020 | All Rights Reserved
Dual Design
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.