16/11/2021

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 16 - 29 Νοεμβρίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (16 – 29 Νοεμβρίου)

Τρίτη 16 Νοεμβρίου
19:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Ευρωλίγκα 10η αγωνιστική: Ζαλγκίρις Κάουνας-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)
21:00 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports4)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(16 – 29 Νοεμβρίου)

Τρίτη 16 Νοεμβρίου

19:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Ευρωλίγκα 10η αγωνιστική: Ζαλγκίρις Κάουνας-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)
21:00 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports4)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Ερυθρός Αστέρας (Novasports3)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Φενέρμπαχτσε (Novasports5)
21:30 Eurocup 5η αγωνιστική: Βίρτους Μπολόνια-Βενέτσια (Novasports Start)
22:00 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Τετάρτη 17 Νοεμβρίου

18:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4)
18:30 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
19:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ-Άλμπα Βερολίνου (Novasports5)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
20:30 Eurocup: Ουλμ-Προμηθέας Πάτρας (Novasports4)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Μονακό (Novasports3)
21:30 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
21:30 Eurocup: Παρτίζαν-Λιετκαμπέλις (Novasports Start)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports5)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 18 Νοεμβρίου

20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
20:30 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:30 Ευρωλίγκα 11η αγωνιστική: Μπάγερν Μονάχου-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)
21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Ερυθρός Αστέρας (Novasports4)
23:30 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 19 Νοεμβρίου

14:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι (Eurosport1)
16:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι (Eurosport1)
17:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Νιζνι Ταγκίλ | Προκριματικά, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι (Eurosport1)
18:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Άλμπα Βερολίνου (Novasports4)
18:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι (Eurosport1)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Μονακό (Novasports6)
19:45 Ευρωλίγκα: Ζενίτ-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports5)
19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 14η αγωνιστική: Ανόβερο-Πάντερμπορν (Novasports2)
19:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι (Eurosport1)
20:00 Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
20:45 Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις Κάουνας-Φενέρμπαχτσε (Novasports Start)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports Prime)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Άουγκσμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports4)
21:45 EFL Championship 18η αγωνιστική: Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς-Λούτον (Novasports6)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Μαλίν-Κλαμπ Μπριζ (Novasports News)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Λεβάντε-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Μονακό-Λιλ (Novasports2)
22:00 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Μπαρτσελόνα (Novasports5)
23:00 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 20 Νοεμβρίου

08:20 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Ινδονησία 2021 | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
09:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Ινδονησία 2021 | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
11:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Levi | 1ο σκέλος ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
12:30 FREESTYLE SKIING Στουμπάι | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport1)
14:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι (Eurosport2)
14:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Levi | 2nd Leg ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:30 EFL Championship: Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Κόβεντρι (Novasports2)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Θέλτα-Βιγιαρεάλ (Novasports1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:10 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι (Eurosport2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ντόρτμουντ-Στουτγκάρδη (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Μπόχουμ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χόφενχαϊμ-Λειψία (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Βόλφσμπουργκ (Novasports Start)
16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Νιζνι Ταγκίλ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Σεβίλλη-Αλαβές (Novasports1)
17:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Άιντχοφεν-Φίτεσε (Novasports News)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Ναντ (Novasports2)
18:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι (Eurosport2)
18:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι (Eurosport2)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Άρης-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ατλέτικο Μαδρίτης-Οσασούνα (Novasports1)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ουνιόν Βερολίνου-Χέρτα (Novasports3)
20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:00 ΙΠΠΑΣΙΑ: GLOBAL CHAMPIONS TOUR (Eurosport1)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β΄ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Βέρντερ Βρέμης-Σάλκε (Novasports3)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπαρτσελόνα-Εσπανιόλ (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Μονπελιέ (Novasports2)
21:35 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Play Offs: Philadelphia Union-New York Red Bulls (Novasports5)
23:30 ΙΠΠΑΣΙΑ: GLOBAL CHAMPIONS TOUR (Eurosport1)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 21 Νοεμβρίου

08:20 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Ινδονησία 2021 | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
09:50 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ Ινδονησία 2021 | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
11:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Levi | 1ο σκέλος ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Λανς (Novasports2)
14:00 EFL Championship: Ντέρμπι-Μπόρνμουθ (Novasports6)
14:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Levi | 2nd Leg ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:30 Β΄ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Χαϊντενχάιμ-Χολστάιν Κίελ (Novasports3)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Άντερλεχτ-Κόρτραϊκ (Novasports5)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Χετάφε-Κάδιθ (Novasports1)
15:00 ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΙΣΤΑΣ (Eurosport2)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Τσβόλε (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports Prime)
16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Νιζνι Ταγκίλ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:00 Βελγικό πρωτάθλημα: Σιντ Τρούιντεν-Αντβέρπ (Novasports5)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Γρανάδα-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Βάαλβικ-Άγιαξ (Novasports4)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Κλερμόν-Νις (Novasports2)
18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μάιντς-Κολωνία (Novasports3)
18:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 9η αγωνιστική: Αρμάνι Μιλάνο-Τρεβίζο (Novasports Start)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-ΠΑΟΚ (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Έλτσε-Μπέτις (Novasports1)
20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Βίρτους Μπολόνια-Μπρίντιζι (Novasports4)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 13η αγωνιστική: Πίζα-Μπενεβέντο (Novasports Start)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Μαρσέιγ (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Βαλένθια (Novasports1)
22:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Play Offs: New York City FC-Atlanta United FC (Novasports3)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 22 Νοεμβρίου

09:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ Switzerland – Russia (Eurosport2)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαγιεκάνο-Μαγιόρκα (Novasports1)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Σαραγόσα-Λεγανές (Novasports2)
______________________________________________________________________________

Τρίτη 23 Νοεμβρίου

15:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ Γερμανία – Σουηδία (Eurosport2)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
21:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)

______________________________________________________________________________

Τετάρτη 24 Νοεμβρίου

05:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Gonzaga-UCLA (Novasports Prime)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
21:30 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: UCONN-Auburn (Novasports4)
21:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
24:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Maui Invitational Championship (Novasports4)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 25 Νοεμβρίου

04:30 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Memphis-Virginia Tech (Novasports Prime)
13:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ Scotland – Norway (Eurosport1)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
17:00 Τουρνουά τένις Davis Cup: Κροατία-Αυστραλία (Novasports6)
17:00 Τουρνουά τένις Davis Cup: Καναδάς-Σουηδία (Novasports Start)
17:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport2)
18:30 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023 1η αγωνιστική: Λευκορωσία-Τουρκία (Novasports3)
19:00 Ευρωλίγκα 12η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μπάγερν Μονάχου (Novasports5)
TBC Playmakers, Α’ μέρος (TBC)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Αναντολού Εφές (Novasports2)
20:30 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023: Μ. Βρετανία-Ελλάδα (TBC)
21:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport2)
21:30 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ζενίτ (Novasports Prime)
21:30 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports3)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports5)
21:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
21:45 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023: Κροατία-Σλοβενία (Novasports2)
23:30 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 26 Νοεμβρίου

10:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
11:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
13:20 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ρούκα | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
14:30 ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)
16:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
16:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Νιζνι Ταγκίλ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
17:00 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023: Γεωργία-Ουκρανία (Novasports4)
17:00 Τουρνουά τένις Davis Cup: Σερβία-Αυστρία (Novasports6)
17:00 Τουρνουά τένις Davis Cup: ΗΠΑ-Ιταλία (Novasports Start)
18:05 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ρούκα | Προκριματικά, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
19:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport2)
19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 15η αγωνιστική: Ρέγκενσμπουργκ-Ντιναμό Δρέσδης (Novasports2)
20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Ούνιξ Καζάν (Novasports5)
20:30 Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
20:50 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέικ Λουϊζ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
21:00 Ευρωλίγκα: Μονακό-Βιλερμπάν (as live 23:30 Novasports3)
21:30 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Στουτγκάρδη-Μάιντς (Novasports3)
21:30 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023: Γαλλία-Μαυροβούνιο (Novasports4)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Γρανάδα (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Λανς-Ανζέ (Novasports2)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports5)
22:00 EFL Championship 20η αγωνιστική: Γουέστ Μπρόμιτς-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports News)
23:30 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
_____________________________________________________________________________

Σάββατο 27 Νοεμβρίου

05:30 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Duke-Gonzaga (Novasports Prime)
07:20 FREESTYLE SKIING Σίκρετ Γκάρντεν | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
10:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
10:00 ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport2)
11:00 Τουρνουά τένις Davis Cup: Γαλλία-Αγγλία (Novasports6)
11:10 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ρούκα ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
12:40 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
13:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Νιζνι Ταγκίλ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
14:25 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ρούκα | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:30 EFL Championship: Πρέστον-Φούλαμ (Novasports2)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αλαβές-Θέλτα (Novasports1)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport2)
15:50 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Βόλφσμπουργκ-Ντόρτμουντ (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χέρτα-Άουγκσμπουργκ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Κολωνία-Γκλάντμπαχ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπόχουμ-Φράιμπουργκ (Novasports Start)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκρόιτερ Φιρτ-Χόφενχαϊμ (Novasports News)
17:00 Τουρνουά τένις Davis Cup: Σερβία-Γερμανία (Novasports6)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαλένθια-Βαγιεκάνο (Novasports1)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος (Novasports2)
18:30 Ποδηλασία Πίστας Ποδηλασία Πίστας: Tσάμπιονς Λιγκ (Eurosport1)
18:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ρούκα | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
19:15 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 18η αγωνιστική: Αλμερία-Ουέσκα (Novasports5)
19:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κίλινγκτον | 2nd Leg ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΚ (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μαγιόρκα-Χετάφε (Novasports1)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερν Μονάχου-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports3)
21:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέικ Λουϊζ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Χολστάιν Κίελ-Βέρντερ Βρέμης (Novasports3)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική (Novasports4)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βιγιαρεάλ-Μπαρτσελόνα (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Μετς (Novasports2)
22:20 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

03:10 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023: Παραγουάη-Αργεντινή (Novasports Prime)
08:20 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Σίκρετ Γκάρντεν | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport1)
10:00 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
11:00 Τουρνουά τένις Davis Cup: Αγγλία-Τσεχία (Novasports6)
11:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
11:10 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ρούκα | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
11:55 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
13:20 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Ρούκα | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2)
14:20 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
14:30 Pre Game Show Ολυμπιακός-Βόλος (Novasports Prime)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Αμβούργο-Ίγκολσταντ (Novasports3)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική (Novasports Start)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport2)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Βόλος (Novasports Prime)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπέτις-Λεβάντε (Novasports1)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Τβέντε-Φέγενορντ (Novasports5)
16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Στρασμπούρ (Novasports2)
16:00 Pre Game Show Ελλάδα-Λευκορωσία (TBC)
16:05 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ρούκα | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports3)
16:35 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κίλινγκτον | 1ο σκέλος ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
17:00 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023 2η αγωνιστική: Ελλάδα-Λευκορωσία (TBC)
17:00 Τουρνουά τένις Davis Cup: Ισπανία-Ρωσία (Novasports6)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Εσπανιόλ-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports1)
17:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Ρούκα | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Χερενφέιν-Άιντχοφεν (Novasports News)
18:00 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023: Τουρκία-Μ. Βρετανία (Novasports5)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Λιόν (Novasports2)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Λειψία-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports3)
18:39 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport2)
19:00 Post Game Show Ελλάδα-Λευκορωσία (TBC)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Άρης (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Κάδιθ-Ατλέτικο Μαδρίτης (Novasports1)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική (Novasports Start)
19:35 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κίλινγκτον | 2nd Leg ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport2)
21:05 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέικ Λουϊζ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 14η αγωνιστική: Κόμο-Πάρμα (Novasports Start)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Τρουά (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Μαδρίτης-Σεβίλλη (Novasports1)
22:00 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Play Offs (Novasports3)
22:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 29 Νοεμβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
17:00 Τουρνουά τένις Davis Cup Προημιτελικός (Novasports6)
18:00 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023: Τσεχία-Λιθουανία (Novasports4)
18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος: Τερνάνα-Κροτόνε (Novasports3)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
21:45 EFL Championship: Ντέρμπι Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Οσασούνα-‘Ελτσε (Novasports1)
22:00 B’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Εϊμπάρ-Χιρόνα (Novasports Start)

Σημείωση για το Davis Cup: Κάθε αναμέτρηση αποτελείται από τρεις αγώνες, δύο Μονού και έναν Διπλού.
Κατηγορία Pay TV News

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Libra Press © Copyright 2020 | All Rights Reserved
Dual Design
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.