29/11/2021

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 29 Νοεμβρίου - 6 Δεκεμβρίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT  (29 Νοεμβρίου – 6 Δεκεμβρίου)

Δευτέρα 29 Νοεμβρίου
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
17:00 Τουρνουά τένις Davis Cup Προημιτελικός Ιταλία – Κροατία (Novasports6)
18:00 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023: Τσεχία-Λιθουανία (Novasports4)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(29 Νοεμβρίου – 6 Δεκεμβρίου)

Δευτέρα 29 Νοεμβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
17:00 Τουρνουά τένις Davis Cup Προημιτελικός Ιταλία – Κροατία (Novasports6)
18:00 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023: Τσεχία-Λιθουανία (Novasports4)
18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος: Τερνάνα-Κροτόνε (Novasports3)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
21:45 EFL Championship: Ντέρμπι Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Οσασούνα-Έλτσε (Novasports1)
22:00 B’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Εϊμπάρ-Χιρόνα (Novasports Start)
______________________________________________________________________________

Τρίτη 30 Νοεμβρίου

02:00 Προκριματικά Μουντομπάσκετ 2023: Μεξικό-ΗΠΑ (Novasports Prime)
17:00 Davis Cup Προημιτελικός Μ. Βρετανία – Γερμανία (Novasports6)
18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
______________________________________________________________________________

Τετάρτη 1 Δεκεμβρίου

02:30 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Indiana-Syracuse (Novasports Prime)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
17:00 Davis Cup Προημιτελικός Σερβία – Καζακστάν (Novasports6)
18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική: Ανζέ-Μονακό (Novasports2)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Στρασμπούρ-Μπορντό (Novasports3)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική (εξ αναβολής): Φέγενορντ-Χεράκλες (Novasports Start)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Νις (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική (εξ αναβολής): Ρεάλ Μαδρίτης-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Ρενς (Novasports2)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Λιλ (Novasports3)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Μαρσέιγ (Novasports5)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 2 Δεκεμβρίου

04:15 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Michigan St.-North Carolina (Novasports Prime)
14:35 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
16:30 FREESTYLE SKIING Ρούκα | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport1)
17:00 Davis Cup Προημιτελικός Ρωσία – Σουηδία (Novasports6)
17:30 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
18:00 Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
18:50 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
19:00 Ευρωλίγκα 13η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Μονακό (Novasports3)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις Κάουνας-Μπασκόνια (Novasports5)
20:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Βιλερμπάν (Novasports Start)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
21:00 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports4)
22:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Άγιαξ-Βίλεμ (Novasports2)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 3 Δεκεμβρίου

10:30 FREESTYLE SKIING: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport1)
12:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λίλεχαμερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
13:05 FREESTYLE SKIING: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
13:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Λίλεχαμερ | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport1)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
15:15 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λίλεχαμερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
16:20 FREESTYLE SKIING Ρούκα | (Eurosport1)
16:20 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
17:00 Playmakers, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
17:00 Davis Cup Ημιτελικός (Novasports6)
18:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport2)
18:55 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίσλα | Προκριματικά, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 16η αγωνιστική: Βέρντερ Βρέμης-Άουε (Novasports3)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Μπαρτσελόνα (Novasports4)
19:35 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μπίβερ Κρικ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
20:00 Playmakers, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Τελετή Bράβευσης της Ελληνικής Παραολυμπιακής Ομάδας του Τόκιο (Novasports2)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ-Ερυθρός Αστέρας (Novasports Start)
20:30 Ποδηλασία Πίστας: Tσάμπιονς Λιγκ (Eurosport1)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports5)
21:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέικ Λουϊζ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Ουνιόν Βερολίνου-Λειψία (Novasports3)
21:45 EFL Championship 21η αγωνιστική: Φούλαμ-Μπόρνμουθ (Novasports4)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική: Γρανάδα-Αλαβές (Novasports1)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 19η αγωνιστική: Ουέσκα-Βαγιαδολίδ (Novasports News)
23:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport2)

______________________________________________________________________________

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου

09:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λίλεχαμερ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
10:55 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Λίλεχαμερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
12:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λίλεχαμερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
12:50 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Λίλεχαμερ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
13:50 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:00 Davis Cup Ημιτελικός (Novasports6)
14:30 EFL Championship: Κόβεντρι-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports2)
14:40 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λίλεχαμερ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Σεβίλλη-Βιγιαρεάλ (Novasports1)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport2)
15:45 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λίλεχαμερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:10 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άουγκσμπουργκ-Μπόχουμ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μάιντς-Βόλφσμπουργκ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χόφενχαϊμ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports Start)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Κολωνία (Novasports News)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπαρτσελόνα-Μπέτις (Novasports1)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Ατρόμητος-Απόλλων Σμύρνης (Novasports2)
17:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίσλα ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
18:30 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Στίμποουτ Σπρινγκς | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
19:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Λίλεχαμερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ντόρτμουντ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ατλέτικο Μαδρίτης-Μαγιόρκα (Novasports1)
19:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Άιντχοφεν-Ουτρέχτη (Novasports5)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Τρουά (Novasports2)
20:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μπίβερ Κρικ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
20:45 Ποδηλασία Πίστας: Tσάμπιονς Λιγκ (Eurosport1)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 10η αγωνιστική: Μπρέσια-Βενέτσια (Novasports4)
21:30 Η ‘Ωρα των Πρωταθλητών, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
21:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέικ Λουϊζ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Ζανκτ Πάουλι-Σάλκε (Novasports3)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports Prime)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λανς-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2)
23:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport2)
24:00 Η ‘Ωρα των Πρωταθλητών, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου

01:55 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Τελικός Περιφέρειας (Novasports2)
09:00 ΣΤΙΒΟΣ Μαραθώνιος Βαλένθια (Eurosport2)
10:10 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Λίλεχαμερ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
11:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λίλεχαμερ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
12:45 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ Λίλεχαμερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
13:35 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Ρεν (Novasports Prime)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Αννόβερο-Αμβούργο (Novasports4)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική: Μπίρσχοτ-Αντβέρπ (Novasports6)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport2)
14:55 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Λίλεχαμερ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαγιεκάνο-Εσπανιόλ (Novasports1)
16:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Μετς (Novasports2)
16:05 ΔΙΑΘΛΟ Οστερσουντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Στουτγκάρδη-Χέρτα (Novasports3)
16:30 EFL Championship: Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς-Στόουκ (Novasports5)
17:00 Η ‘Ωρα των Πρωταθλητών, Α΄ μέρος (Novasports Prime)
17:00 Davis Cup Τελικός (Novasports6)
17:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίσλα | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Έλτσε-Κάδιθ (Novasports1)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Φορτούνα Σιτάρντ (Novasports Start)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Στρασμπούρ (Novasports2)
18:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Μπρίντιζι-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4)
18:20 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Λίλεχαμερ ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Φράιμπουργκ (Novasports3)
19:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Λέικ Λουϊζ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-Αστέρας Τρίπολης (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Λεβάντε-Οσασούνα (Novasports1)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Σταντάρ Λιέγης-Σαρλερουά (Novasports5)
20:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Μπίβερ Κρικ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
21:30 Η ‘Ωρα των Πρωταθλητών, Β΄ μέρος (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 16η αγωνιστική (Novasports Start)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Λιόν (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Θέλτα-Βαλένθια (Novasports1)
22:15 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS Τελικός Περιφέρειας (Novasports5)
22:30 ΣΝΟΥΚΕΡ | UK Τσάμπιονσιπ | (Eurosport1)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 6 Δεκεμβρίου

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Σκωτίας | (Eurosport1)
17:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Σαραγόσα-Εϊμπάρ (Novasports Prime)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ HOME NATIONS SERIES | Όπεν Σκωτίας | (Eurosport1)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Χετάφε-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports1)
Κατηγορία Pay TV News

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Libra Press © Copyright 2020 | All Rights Reserved
Dual Design
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.