19/01/2022

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports, Eurosport, 19 - 31 Ιανουαρίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (19-31 Ιανουαρίου 2022)

Τετάρτη 19 Ιανουαρίου
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
18:30 Ιταλικό κύπελλο Φάση των «16»: Σασουόλο-Κάλιαρι (Novasports2)
ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT
(19-31 Ιανουαρίου 2022)

Τετάρτη 19 Ιανουαρίου

12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
18:30 Ιταλικό κύπελλο Φάση των «16»: Σασουόλο-Κάλιαρι (Novasports2)
19:30 Eurocup: Προμηθέας Πάτρας-Βαλένθια (Novasports Prime)
19:30 Γερμανικό κύπελλο Φάση των «16»: Λειψία-Χάνσα Ροστόκ (Novasports6)
20:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Θέλτα-Οσασούνα (Novasports1)
20:00 Eurocup: Μπουντούτσνοστ-Ουλμ (Novasports5)
20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική (εξ αναβολής): Λιλ-Λοριάν (Novasports Start)
21:30 Eurocup: Τσεντεβίτα Ολίμπια-Γκραν Κανάρια (Novasports4)
21:45 Γερμανικό κύπελλο Φάση των «16»: Χέρτα-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports3)
22:00 Ιταλικό κύπελλο Φάση των «16»: Ίντερ-Έμπολι (Novasports2)
22:00 Ολλανδικό κύπελλο Φάση των «16»: Τβέντε-Άλκμααρ (Novasports Start)
22:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαλένθια-Σεβίλλη (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 20 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 2ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport2)
15:15 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport1)
18:00 Ευρωλίγκα 22η αγωνιστική: Ούνιξ Καζάν-Μπαρτσελόνα (Novasports4)
19:00 Ευρωλίγκα: Ζενίτ-Μονακό (Novasports Start)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports5)
20:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Χετάφε-Γρανάδα (Novasports1)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport1)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports4)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
21:45 Αγγλικό Λιγκ Καπ Ημιτελικός Επαναληπτικός αγώνας: Άρσεναλ-Λίβερπουλ (Novasports2)
22:00 Ιταλικό κύπελλο Φάση των «16»: Ρόμα-Λέτσε (Novasports3)
22:00 Ολλανδικό κύπελλο Φάση των «16»: Άγιαξ-Εξέλσιορ (Novasports5)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
23:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 21 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport2)
15:15 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Τίτιζεε Νόισταντ | Προκριματικά, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
18:30 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)
19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 20η αγωνιστική: Αμβούργο-Ζανκτ Πάουλι (Novasports2)
19:30-20:30 Winter X Games: 1η μέρα (Novasports6)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport1)
21:30 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports3)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4)
21:30-22:15 Winter X Games: 1η μέρα (Novasports6)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Εσπανιόλ-Μπέτις (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Λιόν-Σεντ Ετιέν (Novasports2)
22:00 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Ερυθρός Αστέρας (Novasports5)
22:00 B’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 24η αγωνιστική: Τενερίφη-Οβιέδο (Novasports Start)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)

______________________________________________________________________________

Σάββατο 22 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
11:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κορτίνα ντ'Αμπρέτσο | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 3ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
14:00 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
14:30 EFL Championship 28η αγωνιστική: Νότιγχαμ Φόρεστ-Ντέρμπι (Novasports2)
14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport2)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Λεβάντε-Κάδιθ (Novasports1)
15:50 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
16:00 Matchday Live (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χόφενχαϊμ-Ντόρτμουντ (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Άουγκσμπουργκ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Στουτγκάρδη (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκρόιτερ Φιρτ-Μάιντς (Novasports Start)
17:00 EFL Championship: Μπέρμιγχαμ-Μπάρνσλεϊ (Novasports News)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Γρανάδα-Οσασούνα (Novasports1)
17:15 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Τίτιζεε Νόισταντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπρεστ-Λιλ (Novasports2)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Σεβίλλη-Θέλτα (Novasports Prime)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπόχουμ-Κολωνία (Novasports3)
19:30-20:30 Winter X Games: 2η μέρα (Novasports6)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport1)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Ρέτζιο Εμίλια-Βαρέζε (Novasports4)
21:00-22:00 Winter X Games: 2η μέρα (Novasports6)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Άουε-Σάλκε (Novasports3)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 23η αγωνιστική: Σαρλερουά-Γάνδη (Novasports Start)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ατλέτικο Μαδρίτης-Βαλένθια (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λανς-Μαρσέιγ (Novasports2)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 23 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
11:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ | 1ο σκέλος ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κορτίνα ντ'Αμπρέτσο | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: Ναϊμέγκεν-Φέγενορντ (Novasports2)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μετς-Νις (Novasports4)
14:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κιτσμπούελ | 2nd Leg ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
14:30 Pre Game Show Άρης-Λαμία (Novasports Prime)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Ρέγκενσμπουργκ-Χόλσταϊν Κίελ (Novasports3)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Σταντάρ Λιέγης-Κλαμπ Μπριζ (Novasports6)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 19η αγωνιστική: Άρης-Λαμία (Novasports Prime)
15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βιγιαρεάλ-Μαγιόρκα (Novasports1)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άιντχοφεν-Άγιαξ (Novasports5)
15:30 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport2)
16:15 ΔΙΑΘΛΟ Αντχολτς | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Λειψία-Βόλφσμπουργκ (Novasports Start)
16:45 Pre Game Show Ατρόμητος-ΑΕΚ (Novasports2)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
17:00 Βελγικό πρωτάθλημα: Σεν Ζιλουάζ-Γκενκ (Novasports6)
17:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Τίτιζεε Νόισταντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Μαδρίτης-Έλτσε (Novasports1)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-ΑΕΚ (Novasports2)
18:05 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Μονακό (Novasports4)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χέρτα-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports Prime)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Χετάφε (Novasports1)
19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαγιεκάνο-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports5)
19:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 20η αγωνιστική: Λέτσε-Κρεμονέζε (Novasports Start)
20:00-21:30 Winter X Games: 3η μέρα (Novasports6)
20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Σουτ-άουτ | (Eurosport1)
21:45 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Μπρέσια-Σάσαρι (Novasports4)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Ρενς (Novasports2)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αλαβές-Μπαρτσελόνα (Novasports1)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 24 Ιανουαρίου

01:55 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
08:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | 4ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης (Novasports Prime)
21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
21:45 EFL Championship: Μπλάκμπερν Ρόβερς-Μίντλεσμπρο (Novasports Start)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Αλμερία-Εϊμπάρ (Novasports2)
02:00 (ξημερώματα Τρίτης) Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Louisville-Virginia (Novasports4)
______________________________________________________________________________

Τρίτη 25 Ιανουαρίου

02:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Προημιτελικός (Eurosport1)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Προημιτελικός (Eurosport1)
09:45 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Προημιτελικός (Eurosport1)
11:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κρόνπλατζ | 1ο σκέλος ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
12:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Προημιτελικός (Eurosport1)
14:20 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Κρόνπλατζ | 2ο σκέλος ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
18:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Σλάντμινγκ | 1ο σκέλος ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
19:00 Eurocup 11η αγωνιστική: Άνκαρα-Παρτίζαν (Novasports Prime)
19:45 Βελγικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: Αντβέρπ-Σιντ Τρούιντεν (Novasports1)
20:30 Eurocup: Ουλμ-Βίρτους Μπολόνια (Novasports5)
21:00 Eurocup: Σλασκ Βρότσλαβ-Μετροπολιτάν (Novasports Start)
21:30 Eurocup: Βαλένθια-Μπουντούτσνοστ (Novasports6)
21:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Σλάντμινγκ | 2ο σκέλος ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
21:45 Ευρωλίγκα 19η αγωνιστική (εξ αναβολής): Ρεάλ Μαδρίτης-Ούνιξ Καζάν (Novasports Prime)
22:00 Ευρωλίγκα 18η αγωνιστική (εξ αναβολής): Βιλερμπάν-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4)
______________________________________________________________________________

Τετάρτη 26 Ιανουαρίου

02:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Clemson - Duke (Novasports4)
02:00 Αυστραλιανό όπεν | Προημιτελικός (Eurosport1)
04:00 Αυστραλιανό όπεν | Προημιτελικός (Eurosport1)
06:00 Αυστραλιανό όπεν | Προημιτελικός (Eurosport1)
10:15 Αυστραλιανό όπεν | Προημιτελικός (Eurosport1)
11:05 ΔΙΑΘΛΟ Άρμπερ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
15:05 ΔΙΑΘΛΟ Άρμπερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
15:55 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Μάστερς Γερμανίας | (Eurosport2)
17:10 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Μάστερς Γερμανίας | (Eurosport2)
18:30 Eurocup: Λοκομοτίβ Κουμπάν-Λιετκαμπέλις (Novasports4)
19:00 Eurocup: Μπούρσασπορ-Βενέτσια (Novasports Start)
19:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
20:00 Playmakers, A’ μέρος (Novasports Prime)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Μάστερς Γερμανίας | (Eurosport2)
21:00 Ευρωλίγκα 18η αγωνιστική (εξ αναβολής): Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports Prime)
21:00 Eurocup: Μπουργκ-Τσεντεβίτα Ολίμπια (Novasports5)
22:00 Βελγικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: Άντερλεχτ-Σερκλ Μπριζ (Novasports2)
22:00 Eurocup: Γκραν Κανάρια-Προμηθέας Πάτρας (Novasports4)
23:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Πέμπτη 27 Ιανουαρίου
02:00 Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1)
04:00 Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1)
06:00 Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1)
10:00 Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1)
10:55 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Μάστερς Γερμανίας | (Eurosport2)
12:30 Αυστραλιανό όπεν Ημιτελικός (Eurosport1)
15:55 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Μάστερς Γερμανίας | (Eurosport2)
19:00 Ευρωλίγκα 23η αγωνιστική: Ζενίτ-Αναντολού Εφές (Novasports4)
20:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Μάστερς Γερμανίας | (Eurosport2)
21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Ερυθρός Αστέρας (Novasports Prime)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Φενέρμπαχτσε (Novasports5)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα: Κλαμπ Μπριζ-Σεν Ζιλουάζ (Novasports Start)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Βιλερμπάν (Novasports4)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
23:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Παρασκευή 28 Ιανουαρίου

03:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Τελικός (Eurosport1)
04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Τελικός (Eurosport1)
05:30 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Ημιτελικός (Eurosport1)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Ημιτελικός (Eurosport1)
11:20 ΔΙΑΘΛΟ Άρμπερ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
14:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ζέεφελντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
14:50 ΔΙΑΘΛΟ Άρμπερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
15:20 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Μάστερς Γερμανίας | (Eurosport2)
16:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ζέεφελντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίλινγκεν | MIXED (Eurosport1)
18:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports4)
18:50 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε Ντιρίγια | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
19:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίλινγκεν | Προκριματικά ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
20:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
20:00 Ευρωλίγκα: Μονακό-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports5)
20:20 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ : ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport2)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Μάστερς Γερμανίας (Eurosport1)
21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπασκόνια (Novasports Prime)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Άλμπα Βερολίνου (Novasports4)
21:30 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports Start)
21:45 EFL Championship 29η αγωνιστική: Χάντερσφιλντ-Στόουκ (Novasports2)
22:00 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των «16»: Ναντ-Μπρεστ (Novasports1)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
23:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
______________________________________________________________________________

Σάββατο 29 Ιανουαρίου

10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Τελικός (Eurosport1)
11:20 ΔΙΑΘΛΟ Άρμπερ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
12:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Γκάρμις Παρτενκίρχεν | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
13:15 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Τελικός (Eurosport1)
14:20 ΔΙΑΘΛΟ Άρμπερ | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
15:15 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Μάστερς Γερμανίας (Eurosport2)
15:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ζέεφελντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίλινγκεν | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
17:00 EFL Championship: Φούλαμ-Μπλάκπουλ (Novasports2)
18:50 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε Ντιρίγια | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
19:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Duke-Louisville (Novasports5)
19:30 EFL Championship: Πιτέρμπορο-Χάντερσφιλντ (Novasports Prime)
19:30 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των «16»: Ρενς-Μπαστιά (Novasports2)
20:15 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Κορτίνα ντ'Αμπρέτσο | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Μάστερς Γερμανίας (Eurosport1)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 18η αγωνιστική: Βίρτους Μπολόνια-Κρεμόνα (Novasports4)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 25η αγωνιστική: Οβιέδο-Αλμερία (Novasports1)
22:00 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των «16»: Μαρσέιγ-Μονπελιέ (Novasports3)
22:25 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ : ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport2)
23:40 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
______________________________________________________________________________

Κυριακή 30 Ιανουαρίου

01:00 Kentucky-Kansas (Novasports4)
06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Τελικός (Eurosport1)
10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Τελικός (Eurosport1)
10:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίλινγκεν | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Γκάρμις Παρτενκίρχεν | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)
14:15 ΔΙΑΘΛΟ Άρμπερ | MIXED (Eurosport1)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική: Σεν Ζιλουάζ-Άντερλεχτ (Novasports3)
15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: ΠΑΣ Γιάννινα-Απόλλων Σμύρνης (Novasports Prime)
15:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ζέεφελντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
15:30 EFL Championship: Ντέρμπι-Μπέρμιγχαμ Σίτι (Novasports2)
16:10 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίλινγκεν | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)
16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γκραν Πρι Λα Μαρσεγέζ ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
17:00 Βελγικό πρωτάθλημα: Γάνδη-Αντβέρπ (Novasports3)
18:00 EFL Championship: Κάρντιφ-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports2)
18:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Αρμάνι Μιλάνο-Φορτιτούντο Μπολόνια (Novasports4)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
19:30 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των «16»: Μπερζεράκ-Σεντ Ετιέν (Novasports1)
20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Μάστερς Γερμανίας (Eurosport1)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
22:00 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των «16»: Λανς-Μονακό (Novasports1)
22:00 Βελγικό πρωτάθλημα: Κόρτραϊκ-Κλαμπ Μπριζ (Novasports3)
22:25 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ : ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport2)
______________________________________________________________________________

Δευτέρα 31 Ιανουαρίου

21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)
22:00 Β’ Κατηγορία Ισπανικού πρωταθλήματος: Ίμπιζα-Σαραγόσα (Novasports1)
22:15 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των «16»: Παρί Σεν Ζερμέν-Νις (Novasports2)
02:00 (ξημερώματα Τρίτης) Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Duke-Notre Dame (Novasports4)
Κατηγορία Pay TV News

ΑΛΛΑ ΑΡΘΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Libra Press © Copyright 2020 | All Rights Reserved
Dual Design
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.