Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports & Eurosport, 23 Οκτωβρίου – 3 Νοεμβρίου 2013
Τετάρτη 23-10-13
12:30 Ποδηλασία – Γύρος της Γαλλίας 2014: Επίσημη παρουσίαση διαδρομής (Eurosport & Eurosport HD)
15:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Όμιλοι, Ιταλία – Ουρουγουάη (Eurosport 2)
16:45 Ποδόσφαιρο – UEFA Youth League 2013-14: Όμιλοι, Ρεάλ Μαδρίτης – Γιουβέντους (Eurosport & Eurosport HD)
18:00 Άρση Βαρών – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Γυναίκες, 63 κιλά – Πολωνία (Eurosport 2)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
18:00 Eurocup :Σπαρτάκ-Πανιώνιος (Novasports 3)
19:00 UEFA Champions League: ΤΣΣΚΑ-Μάντσεστερ Σ. (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)
19:00 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Όμιλοι, Σλοβακία – H.A.E. (Eurosport & Eurosport HD)
20:00 Eurocup: Αλμπα-ΠΑΟΚ (Νovasports Highlights)
20:00 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Όμιλοι, Ονδούρα – Βραζιλία (Eurosport 2)
21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
21:00 Άρση Βαρών – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Άνδρες, 69 κιλά – Πολωνία (Eurosport & Eurosport HD)
21:35 Champions Live! Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
21:45 UEFA Champions League: Άντερλεχτ-Παρί ΣΖ (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
21:45 UEFA Champions League: Ρεάλ Μ.-Γιουβέντους (Novasports 2 & Νovasports 2 HD)
21:45 UEFA Champions League: Μάντσεστερ Γ.-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports 3)
21:45 UEFA Champions League: Μπάγερν-Πλζεν (Novasports 7)
23:45 Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
Πέμπτη 24-10-13
02:30 Μπέιζμπολ MLB: Final World Series 1ος Αγώνας (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Όμιλοι, Ρωσία – Βενεζουέλα (Eurosport & Eurosport HD)
15:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Όμιλοι, Ιαπωνία – Τυνησία (Eurosport 2)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
18:00 Άρση Βαρών – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Γυναίκες, 69 κιλά – Πολωνία (Eurosport 2)
18:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Όμιλοι, Κροατία – Ουζμπεκιστάν (Eurosport & Eurosport HD)
19:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Λοκομοτίβ Κ.-Λιέτουβος (Novasports 3)
19:00 UEFA Europa League: Σαχτάρ Καρ.-Άλκμααρ (Novasports 7)
20:00 UEFA Europa League: Απόλλων Λεμ-Λάτσιο (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
20:00 UEFA Europa League: Σέριφ-Τότεναμ (Novasports 2 & Νovasports 2 HD)
20:00 Europa League Live! Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
20:00 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Όμιλοι, Μαρόκο – Παναμάς (Eurosport 2)
21:00 Άρση Βαρών – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Άνδρες, 77 κιλά – Πολωνία (Eurosport & Eurosport HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μιλάνο-Ζαλγκίρις (Novasports 3)
21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ-Μπάμπεργκ (Novasports 7)
22:05 UEFA Europa League: Σουόνσι-Κουμπάν (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:05 UEFA Europa League: Μπορντό-ΑΠΟΕΛ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
00:00 Europa League Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00 Super Euroleague (Novasports 3)
Παρασκευή 25-10-13
03:00 Μπέιζμπολ MLB: Final World Series 2ος Αγώνας (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
10:30 Χόκεϊ επι χόρτου – Euro Hockey League: Γύρος 1, WatDucks – AZS Politechnika (Eurosport 2)
13:00 Χόκεϊ επι χόρτου – Euro Hockey League: Γύρος 1, Rot Weiss Koln – Stroitel (Eurosport 2)
15:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Όμιλοι, Σουηδία – Μεξικό (Eurosport & Eurosport HD)
15:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Όμιλοι, Νιγηρία – Ιράκ (Eurosport 2)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
18:00 Άρση Βαρών – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Άνδρες, 85 κιλά – Πολωνία (Eurosport & Eurosport HD)
18:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Όμιλοι, Αυστρία – Ιράν (Eurosport & Eurosport HD)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ-Μπουντιβέλνικ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Μπαρτσελόνα (Novasports 4)
20:00 Ευρωλίγκα: Παρτίζαν-Ναντέρ (Novasports 7)
20:00 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Όμιλοι, Αργεντινή – Καναδάς (Eurosport 2)
21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports1 & Νovasports1 HD)
21:00 Άρση Βαρών – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Γυναίκες, 75 κιλά – Πολωνία (Eurosport & Eurosport HD)
21:00 Καλλιτεχνικό Πατινάζ – ISU Grand Prix: Σύντομο ζευγαριών, Καναδάς (Eurosport 2)
21:00 Ευρωλίγκα: Μπάγερν-Σιένα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός-Λαμποράλ (Novasports 3)
21:45 Ευρωλίγκα: Ουνικάχα-Ζιελόνα Γκόρα (Novasports 4)
21:45 Ευρωλίγκα: Στρασβούργο-Εφές (Novasports 7)
22:05 Αργεντίνικο Πρωτάθλημα: Νιούελς-Γοδόι (Novsports1 & Novasports1 HD)
22:30 Καλλιτεχνικό Πατινάζ – ISU Grand Prix: Σύντομο γυναικών, Καναδάς (Eurosport 2)
23:30 Super Euroleague (Novasports 3)
00:15 Αργεντίνικο Πρωτάθλημα: Μπόκα-Κολόν (Novsports2 & Novasports2 HD)
Σάββατο 26-10-13
09:00 Ποδηλασία: Saitama Criterium, Ιαπωνία (Eurosport 2)
10:15 Αλπικό Σκι – Παγκόσμιο Κύπελλο: Γιγ/Τεχν/Κατάβαση γυναικών, Αυστρία (Eurosport & Eurosport HD)
10:30 Χόκεϊ επι χόρτου – Euro Hockey League: Γύρος 1, Uhlenhorst – AZS Politechnika (Eurosport 2)
13:30 Αλπικό Σκι – Παγκόσμιο Κύπελλο: Γιγ/Τεχν/Κατάβαση γυναικών, Αυστρία (Eurosport & Eurosport HD)
13:30 Ποδόσφαιρο – Champions League Ασίας: 1ος Τελικός, FC Seoul – Guangzhou (Eurosport 2)
15:00 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Skoda Ξάνθη-Ατρόμητος (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:30 Χόκεϊ επι χόρτου – Euro Hockey League: Φάση των 8, Rotterdam – Reading (Eurosport 2)
16:00 Basket League ΟΠΑΠ 2013/14: Ρέθυμνο Aegean ΠΑΟΚ (Novasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Αστέρας Τρ.-Λεβαδειακός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 Άρση Βαρών – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Άνδρες, 94 κιλά – Πολωνία (Eurosport & Eurosport HD)
19:00 Καλλιτεχνικό Πατινάζ – ISU Grand Prix: Ελεύθερο ζευγαριών, Καναδάς (Eurosport 2)
19:30 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Εργοτέλης-Παναθηναϊκός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
20:00 All Sports: Crossfit Invitational (Eurosport & Eurosport HD)
21:00 Volley League ΟΠΑΠ 2013/14: AEK-Παναθηναϊκός (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
21:15 Άρση Βαρών – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Γυναίκες, 75 κιλά – Πολωνία (Eurosport & Eurosport HD)
21:15 Καλλιτεχνικό Πατινάζ – ISU Grand Prix: Ελεύθερο ζευγαριών, Καναδάς (Eurosport 2)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα Σάββατο! (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
23:30 Καλλιτεχνικό Πατινάζ – ISU Grand Prix: Ελεύθερος χορός, Καναδάς (Eurosport 2)
Κυριακή 27-10-13
02:30 Μπέιζμπολ MLB: Final World Series 3ος Αγώνας (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
08:30 Σνούκερ – International Championship: 1η μέρα, Chengdu/Κίνα (Eurosport 2)
10:15 Αλπικό Σκι – Παγκόσμιο Κύπελλο: Γιγ/Τεχν/Κατάβαση ανδρών, Αυστρία (Eurosport & Eurosport HD)
12:00 Πίνγκ Πονγκ – Παγκόσμιο Κύπελλο Ανδρών: Ημιτελικά, Βέλγιο (Eurosport 2)
13:15 Αλπικό Σκι – Παγκόσμιο Κύπελλο: Γιγ/Τεχν/Κατάβαση ανδρών, Αυστρία (Eurosport & Eurosport HD)
13:30 Σνούκερ – International Championship: 1η μέρα, Chengdu/Κίνα (Eurosport 2)
14:45 Άρση Βαρών – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Άνδρες, 105 κιλά – Πολωνία (Eurosport & Eurosport HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Άρης-Πλατανιάς (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό! (Novasports 1 & Νοvasports 1 HD)
16:30 Πίνγκ Πονγκ – Παγκόσμιο Κύπελλο Ανδρών: Τελικός, Βέλγιο (Eurosport 2)
17:00 Άρση Βαρών – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Άνδρες, 105 κιλά – Πολωνία (Eurosport & Eurosport HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Πανθρακικός-ΠΑΟΚ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Βέροια-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Πανιώνιος-Απόλλων (Novasports 4)
18:30 Χορός – WDSF Grand Slam: Χοροί Standard, Μόσχα (Eurosport 2)
19:00 Volley League ΟΠΑΠ 2013/14: Παμβοχαϊκός-Εθνικός Αλεξ. (Novasports 7)
19:30 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Ολυμπιακός-ΟΦΗ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
Δευτέρα 28-10-13
08:30 Σνούκερ – International Championship: 2η μέρα, Chengdu/Κίνα (Eurosport 2)
09:30 Σνούκερ – International Championship: 2η μέρα, Chengdu / Κίνα (Eurosport & Eurosport HD)
12:00 ΑΤP Masters 1000-BNP Paribas Masters 1η Μέρα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
13:30 Σνούκερ – International Championship: 2η μέρα, Chengdu / Κίνα (Eurosport & Eurosport HD)
14:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Φάση των 16 (Eurosport 2)
17:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Φάση των 16 (Eurosport & Eurosport HD)
17:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Φάση των 16 (Eurosport 2)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
17:00 Basket League ΟΠΑΠ: Τρίκαλα-Παναθηναϊκός (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Παναιτωλικός-ΑΕΛ Καλλονής (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
22:30 Ώρα για Μπάσκετ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
Τρίτη 29-10-13
02:00 Μπέιζμπολ MLB: Final World Series 5ος Αγώνας (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
12:00 ΑΤP Masters 1000-BNP Paribas Masters 2η Μέρα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
19:00 Στο Φιλέ (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
Τετάρτη 30-10-13
11:30 ΑΤP Masters 1000-BNP Paribas Masters 3η Μέρα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
19:00 ΑΤP Masters 1000-BNP Paribas Masters 3η Μέρα (Novasports 4)
19:00 Eurocup: TBC ΠΑΟΚ-Άνκαρα (Novasports 3)
19:45 Εuroleague: Λιέτουβος-Λαμποράλ (Novasports 4)
21:00 Eurocup: TBC Πανιώνιος-Νεπτούνας (Novasports 3)
21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
Πέμπτη 31-10-13
05:00 Τουρνουά Γκολφ HSBC Championship 1η Μέρα(Novasports 4)
11:30 ΑΤP Masters 1000-BNP Paribas Masters 4η Μέρα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
19:00 Euroleague: Μπουντιβέλνικ-Παρτίζαν (Novasports 3)
19:45 Euroleague: Ζαλγκίρις-Στρασμπούρ (Novasports 7)
21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
21:00 Euroleague: Μάλαγα-Γαλατασαράι (Novasports 4)
21:15 Euroleague: Ολυμπιακός-Μπάγερν (Novasports 3)
21:45 Euroleague: Φενερμπαχτσέ-ΤΣΣΚΑ (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
21:45 Euroleague: Μπαρτσελόνα-Ναντέρ (Novasports 7)
23:00 Super Euroleague (Novasports 3)
00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
Παρασκευή 01-11-13
05:00 Τουρνουά Γκολφ HSBC Championship 2η Μέρα (Novasports 4)
15:00 ΑΤP Masters 1000-BNP Paribas Masters Προημιτελικά (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
18:00 Euroleague: Λοκομοτίβ Κ.-Μακάμπι (Novasports 3)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
20:00 Euroleague: Ζιελόνα Γκόρα-Σιένα (Novasports 4)
20:30 ΑΤP Masters 1000-BNP Paribas Masters Προημιτελικά (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
21:00 Euroleague: Μπάμπεργκ-Εφές (Novasports 3)
21:45 Euroleague: Ρεάλ Μ.-Μιλάνο (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
23:30 Super Euroleague (Novasports 3)
00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
Σάββατο 02-11-13
05:00 Τουρνουά Γκολφ HSBC Championship 3η Μέρα (Novasports 4)
15:00 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: ΠΑΣ Γιάννινα-Πλατανιάς (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:30 ΑΤP Masters 1000-BNP Paribas Masters Ημιτελικά (Novasports 4)
16:00 Basket League ΟΠΑΠ 2013/14: Πανιώνιος-Κηφισιά (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: ΠΑΟΚ-Εργοτέλης (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
18:00 Volley League ΟΠΑΠ 2013/14: Λαμία-Παμβοχαϊκός (Novasports 3)
19:30 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα Σάββατο! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
Κυριακή 03-11-13
15:00 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Καλλονή-Πανιώνιος (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00 Πρωτάθλημα Γ Εθνικής :ΑΕΚ-Τριγλία Ραφήνας (Novasports 3)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό! (Novasports 1 & Νοvasports 1 HD)
16:00 Basket League ΟΠΑΠ 2013/14: Κολοσσός Ρόδου-Ολυμπιακός (Novasports 4)
16:00 ΑΤP Masters 1000-BNP Paribas Masters Τελικός (Novasports Highlights)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Λεβαδειακός-Skoda Ξάνθη (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Πανθρακικός-Αστ.Τρίπολης (Novasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Απόλλων-Βέροια (Novasports 7)
19:30 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: ΟΦΗ-Άρης (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
Τετάρτη 23-10-13
12:30 Ποδηλασία – Γύρος της Γαλλίας 2014: Επίσημη παρουσίαση διαδρομής (Eurosport & Eurosport HD)
15:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Όμιλοι, Ιταλία – Ουρουγουάη (Eurosport 2)
16:45 Ποδόσφαιρο – UEFA Youth League 2013-14: Όμιλοι, Ρεάλ Μαδρίτης – Γιουβέντους (Eurosport & Eurosport HD)
18:00 Άρση Βαρών – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Γυναίκες, 63 κιλά – Πολωνία (Eurosport 2)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
18:00 Eurocup :Σπαρτάκ-Πανιώνιος (Novasports 3)
19:00 UEFA Champions League: ΤΣΣΚΑ-Μάντσεστερ Σ. (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)
19:00 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Όμιλοι, Σλοβακία – H.A.E. (Eurosport & Eurosport HD)
20:00 Eurocup: Αλμπα-ΠΑΟΚ (Νovasports Highlights)
20:00 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Όμιλοι, Ονδούρα – Βραζιλία (Eurosport 2)
21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
21:00 Άρση Βαρών – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Άνδρες, 69 κιλά – Πολωνία (Eurosport & Eurosport HD)
21:35 Champions Live! Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
21:45 UEFA Champions League: Άντερλεχτ-Παρί ΣΖ (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
21:45 UEFA Champions League: Ρεάλ Μ.-Γιουβέντους (Novasports 2 & Νovasports 2 HD)
21:45 UEFA Champions League: Μάντσεστερ Γ.-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports 3)
21:45 UEFA Champions League: Μπάγερν-Πλζεν (Novasports 7)
23:45 Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
Πέμπτη 24-10-13
02:30 Μπέιζμπολ MLB: Final World Series 1ος Αγώνας (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Όμιλοι, Ρωσία – Βενεζουέλα (Eurosport & Eurosport HD)
15:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Όμιλοι, Ιαπωνία – Τυνησία (Eurosport 2)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
18:00 Άρση Βαρών – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Γυναίκες, 69 κιλά – Πολωνία (Eurosport 2)
18:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Όμιλοι, Κροατία – Ουζμπεκιστάν (Eurosport & Eurosport HD)
19:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Ευρωλίγκα: Λοκομοτίβ Κ.-Λιέτουβος (Novasports 3)
19:00 UEFA Europa League: Σαχτάρ Καρ.-Άλκμααρ (Novasports 7)
20:00 UEFA Europa League: Απόλλων Λεμ-Λάτσιο (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
20:00 UEFA Europa League: Σέριφ-Τότεναμ (Novasports 2 & Νovasports 2 HD)
20:00 Europa League Live! Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
20:00 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Όμιλοι, Μαρόκο – Παναμάς (Eurosport 2)
21:00 Άρση Βαρών – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Άνδρες, 77 κιλά – Πολωνία (Eurosport & Eurosport HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Μιλάνο-Ζαλγκίρις (Novasports 3)
21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ-Μπάμπεργκ (Novasports 7)
22:05 UEFA Europa League: Σουόνσι-Κουμπάν (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:05 UEFA Europa League: Μπορντό-ΑΠΟΕΛ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
00:00 Europa League Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00 Super Euroleague (Novasports 3)
Παρασκευή 25-10-13
03:00 Μπέιζμπολ MLB: Final World Series 2ος Αγώνας (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
10:30 Χόκεϊ επι χόρτου – Euro Hockey League: Γύρος 1, WatDucks – AZS Politechnika (Eurosport 2)
13:00 Χόκεϊ επι χόρτου – Euro Hockey League: Γύρος 1, Rot Weiss Koln – Stroitel (Eurosport 2)
15:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Όμιλοι, Σουηδία – Μεξικό (Eurosport & Eurosport HD)
15:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Όμιλοι, Νιγηρία – Ιράκ (Eurosport 2)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
18:00 Άρση Βαρών – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Άνδρες, 85 κιλά – Πολωνία (Eurosport & Eurosport HD)
18:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Όμιλοι, Αυστρία – Ιράν (Eurosport & Eurosport HD)
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ-Μπουντιβέλνικ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Μπαρτσελόνα (Novasports 4)
20:00 Ευρωλίγκα: Παρτίζαν-Ναντέρ (Novasports 7)
20:00 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Όμιλοι, Αργεντινή – Καναδάς (Eurosport 2)
21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports1 & Νovasports1 HD)
21:00 Άρση Βαρών – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Γυναίκες, 75 κιλά – Πολωνία (Eurosport & Eurosport HD)
21:00 Καλλιτεχνικό Πατινάζ – ISU Grand Prix: Σύντομο ζευγαριών, Καναδάς (Eurosport 2)
21:00 Ευρωλίγκα: Μπάγερν-Σιένα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:30 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός-Λαμποράλ (Novasports 3)
21:45 Ευρωλίγκα: Ουνικάχα-Ζιελόνα Γκόρα (Novasports 4)
21:45 Ευρωλίγκα: Στρασβούργο-Εφές (Novasports 7)
22:05 Αργεντίνικο Πρωτάθλημα: Νιούελς-Γοδόι (Novsports1 & Novasports1 HD)
22:30 Καλλιτεχνικό Πατινάζ – ISU Grand Prix: Σύντομο γυναικών, Καναδάς (Eurosport 2)
23:30 Super Euroleague (Novasports 3)
00:15 Αργεντίνικο Πρωτάθλημα: Μπόκα-Κολόν (Novsports2 & Novasports2 HD)
Σάββατο 26-10-13
09:00 Ποδηλασία: Saitama Criterium, Ιαπωνία (Eurosport 2)
10:15 Αλπικό Σκι – Παγκόσμιο Κύπελλο: Γιγ/Τεχν/Κατάβαση γυναικών, Αυστρία (Eurosport & Eurosport HD)
10:30 Χόκεϊ επι χόρτου – Euro Hockey League: Γύρος 1, Uhlenhorst – AZS Politechnika (Eurosport 2)
13:30 Αλπικό Σκι – Παγκόσμιο Κύπελλο: Γιγ/Τεχν/Κατάβαση γυναικών, Αυστρία (Eurosport & Eurosport HD)
13:30 Ποδόσφαιρο – Champions League Ασίας: 1ος Τελικός, FC Seoul – Guangzhou (Eurosport 2)
15:00 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Skoda Ξάνθη-Ατρόμητος (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:30 Χόκεϊ επι χόρτου – Euro Hockey League: Φάση των 8, Rotterdam – Reading (Eurosport 2)
16:00 Basket League ΟΠΑΠ 2013/14: Ρέθυμνο Aegean ΠΑΟΚ (Novasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Αστέρας Τρ.-Λεβαδειακός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:00 Άρση Βαρών – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Άνδρες, 94 κιλά – Πολωνία (Eurosport & Eurosport HD)
19:00 Καλλιτεχνικό Πατινάζ – ISU Grand Prix: Ελεύθερο ζευγαριών, Καναδάς (Eurosport 2)
19:30 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Εργοτέλης-Παναθηναϊκός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
20:00 All Sports: Crossfit Invitational (Eurosport & Eurosport HD)
21:00 Volley League ΟΠΑΠ 2013/14: AEK-Παναθηναϊκός (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
21:15 Άρση Βαρών – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Γυναίκες, 75 κιλά – Πολωνία (Eurosport & Eurosport HD)
21:15 Καλλιτεχνικό Πατινάζ – ISU Grand Prix: Ελεύθερο ζευγαριών, Καναδάς (Eurosport 2)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα Σάββατο! (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
23:30 Καλλιτεχνικό Πατινάζ – ISU Grand Prix: Ελεύθερος χορός, Καναδάς (Eurosport 2)
Κυριακή 27-10-13
02:30 Μπέιζμπολ MLB: Final World Series 3ος Αγώνας (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
08:30 Σνούκερ – International Championship: 1η μέρα, Chengdu/Κίνα (Eurosport 2)
10:15 Αλπικό Σκι – Παγκόσμιο Κύπελλο: Γιγ/Τεχν/Κατάβαση ανδρών, Αυστρία (Eurosport & Eurosport HD)
12:00 Πίνγκ Πονγκ – Παγκόσμιο Κύπελλο Ανδρών: Ημιτελικά, Βέλγιο (Eurosport 2)
13:15 Αλπικό Σκι – Παγκόσμιο Κύπελλο: Γιγ/Τεχν/Κατάβαση ανδρών, Αυστρία (Eurosport & Eurosport HD)
13:30 Σνούκερ – International Championship: 1η μέρα, Chengdu/Κίνα (Eurosport 2)
14:45 Άρση Βαρών – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Άνδρες, 105 κιλά – Πολωνία (Eurosport & Eurosport HD)
15:00 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Άρης-Πλατανιάς (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό! (Novasports 1 & Νοvasports 1 HD)
16:30 Πίνγκ Πονγκ – Παγκόσμιο Κύπελλο Ανδρών: Τελικός, Βέλγιο (Eurosport 2)
17:00 Άρση Βαρών – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Άνδρες, 105 κιλά – Πολωνία (Eurosport & Eurosport HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Πανθρακικός-ΠΑΟΚ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Βέροια-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Πανιώνιος-Απόλλων (Novasports 4)
18:30 Χορός – WDSF Grand Slam: Χοροί Standard, Μόσχα (Eurosport 2)
19:00 Volley League ΟΠΑΠ 2013/14: Παμβοχαϊκός-Εθνικός Αλεξ. (Novasports 7)
19:30 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Ολυμπιακός-ΟΦΗ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
Δευτέρα 28-10-13
08:30 Σνούκερ – International Championship: 2η μέρα, Chengdu/Κίνα (Eurosport 2)
09:30 Σνούκερ – International Championship: 2η μέρα, Chengdu / Κίνα (Eurosport & Eurosport HD)
12:00 ΑΤP Masters 1000-BNP Paribas Masters 1η Μέρα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
13:30 Σνούκερ – International Championship: 2η μέρα, Chengdu / Κίνα (Eurosport & Eurosport HD)
14:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Φάση των 16 (Eurosport 2)
17:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Φάση των 16 (Eurosport & Eurosport HD)
17:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Φάση των 16 (Eurosport 2)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
17:00 Basket League ΟΠΑΠ: Τρίκαλα-Παναθηναϊκός (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
19:30 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Παναιτωλικός-ΑΕΛ Καλλονής (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
22:30 Ώρα για Μπάσκετ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
Τρίτη 29-10-13
02:00 Μπέιζμπολ MLB: Final World Series 5ος Αγώνας (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
12:00 ΑΤP Masters 1000-BNP Paribas Masters 2η Μέρα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
19:00 Στο Φιλέ (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
Τετάρτη 30-10-13
11:30 ΑΤP Masters 1000-BNP Paribas Masters 3η Μέρα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
19:00 ΑΤP Masters 1000-BNP Paribas Masters 3η Μέρα (Novasports 4)
19:00 Eurocup: TBC ΠΑΟΚ-Άνκαρα (Novasports 3)
19:45 Εuroleague: Λιέτουβος-Λαμποράλ (Novasports 4)
21:00 Eurocup: TBC Πανιώνιος-Νεπτούνας (Novasports 3)
21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
Πέμπτη 31-10-13
05:00 Τουρνουά Γκολφ HSBC Championship 1η Μέρα(Novasports 4)
11:30 ΑΤP Masters 1000-BNP Paribas Masters 4η Μέρα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
19:00 Euroleague: Μπουντιβέλνικ-Παρτίζαν (Novasports 3)
19:45 Euroleague: Ζαλγκίρις-Στρασμπούρ (Novasports 7)
21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
21:00 Euroleague: Μάλαγα-Γαλατασαράι (Novasports 4)
21:15 Euroleague: Ολυμπιακός-Μπάγερν (Novasports 3)
21:45 Euroleague: Φενερμπαχτσέ-ΤΣΣΚΑ (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
21:45 Euroleague: Μπαρτσελόνα-Ναντέρ (Novasports 7)
23:00 Super Euroleague (Novasports 3)
00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
Παρασκευή 01-11-13
05:00 Τουρνουά Γκολφ HSBC Championship 2η Μέρα (Novasports 4)
15:00 ΑΤP Masters 1000-BNP Paribas Masters Προημιτελικά (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
18:00 Euroleague: Λοκομοτίβ Κ.-Μακάμπι (Novasports 3)
18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
20:00 Euroleague: Ζιελόνα Γκόρα-Σιένα (Novasports 4)
20:30 ΑΤP Masters 1000-BNP Paribas Masters Προημιτελικά (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
21:00 Euroleague: Μπάμπεργκ-Εφές (Novasports 3)
21:45 Euroleague: Ρεάλ Μ.-Μιλάνο (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
23:30 Super Euroleague (Novasports 3)
00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)
Σάββατο 02-11-13
05:00 Τουρνουά Γκολφ HSBC Championship 3η Μέρα (Novasports 4)
15:00 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: ΠΑΣ Γιάννινα-Πλατανιάς (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:30 ΑΤP Masters 1000-BNP Paribas Masters Ημιτελικά (Novasports 4)
16:00 Basket League ΟΠΑΠ 2013/14: Πανιώνιος-Κηφισιά (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: ΠΑΟΚ-Εργοτέλης (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
18:00 Volley League ΟΠΑΠ 2013/14: Λαμία-Παμβοχαϊκός (Novasports 3)
19:30 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα Σάββατο! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
Κυριακή 03-11-13
15:00 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Καλλονή-Πανιώνιος (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00 Πρωτάθλημα Γ Εθνικής :ΑΕΚ-Τριγλία Ραφήνας (Novasports 3)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό! (Novasports 1 & Νοvasports 1 HD)
16:00 Basket League ΟΠΑΠ 2013/14: Κολοσσός Ρόδου-Ολυμπιακός (Novasports 4)
16:00 ΑΤP Masters 1000-BNP Paribas Masters Τελικός (Novasports Highlights)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Λεβαδειακός-Skoda Ξάνθη (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Πανθρακικός-Αστ.Τρίπολης (Novasports 3)
17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Απόλλων-Βέροια (Novasports 7)
19:30 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: ΟΦΗ-Άρης (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)