Προειδοποίηση

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 958

15/10/2013

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports & Eurosport, 16 - 27/10 2013

16-10-13

14:00 Τένις – Τουρνουά WTA: 3η μέρα, Λουξεμβούργο (Eurosport & Eurosport HD)

17:00 Μπάσκετ - Eurocup: Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική (Eurosport 2)

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)

18:00 Ποδόσφαιρο – UEFA Champions League Γυναικών: Φάση των 32, Wolfsburg – Parnu JK (Eurosport & Eurosport HD)

19:00 Τένις – Τουρνουά WTA: 3η μέρα, Λουξεμβούργο (Eurosport 2)

20:00 Ποδόσφαιρο – UEFA Champions League Γυναικών: Φάση των 32, Potsdam - Hungaria (Eurosport & Eurosport HD)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Ευρωλίγκα: Μπάμπεργκ-Στρασβούργο (Novasports 4)

21:30 Ευρωλίγκα: Σιένα-Γαλατασαράι (Novasports 3)

00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

17-10-13

14:00 Τένις – Τουρνουά WTA: 4η μέρα, Λουξεμβούργο (Eurosport 2)

15:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Φάση Ομίλων, Βραζιλία - Σλοβακία (Eurosport & Eurosport HD)

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)

18:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Όμιλοι, Ακτή Ελεφαντοστού - Ιταλία (Eurosport & Eurosport HD)

19:00 Ευρωλίγκα: Μπουντιβέλνικ-Φενερμπαχτσέ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

19:00 Τένις – Τουρνουά WTA: 4η μέρα, Λουξεμβούργο (Eurosport 2)

20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Λοκομοτίβ Κ. (Novasports 4)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Τένις – Τουρνουά WTA: 4η μέρα, Λουξεμβούργο (Eurosport & Eurosport HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Ναντερέ-ΤΣΣΚΑ (Novasports 4)

21:45 Ευρωλίγκα: Εφές-Μιλάνο (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Λαμποράλ-Μακάμπι (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Λιέτουβος-Παναθηναϊκός (Novasports 3)

23:30 Super Euroleague (Novasports 3)

00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18-10-13

14:00 Τένις – Τουρνουά WTA: Προημιτελικά, Λουξεμβούργο (Eurosport 2)

15:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Φάση Ομίλων, Κροατία - Μαρόκο (Eurosport & Eurosport HD)

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)

18:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Φάση Ομίλων, Ρωσία - Ιαπωνία (Eurosport & Eurosport HD)

19:00 Τένις – Τουρνουά WTA: Προημιτελικά, Λουξεμβούργο (Eurosport 2)

19:30 Volley League ΟΠΑΠ 2013/14: Φοίνικας Σύρου-ΟΣΦΠ (Novasports 3)

19:45 Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Ζιελόνα Γκόρα-Μπάγερν Μ. (Novasports 4)

21:00 Πυγμαχία – Bigger's Better: Σλοβακία (Eurosport & Eurosport HD)

22:00 Πυγμαχία – Bigger's Better: Κατηγορία Βαρέων Βαρών, Σλοβακία (Eurosport & Eurosport HD)

23:30 Super Euroleague (Novasports 3)

00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19-10-13

13:00 Ποδόσφαιρο – Ιαπωνικό Πρωτάθλημα: Cerezo Osaka – Shonan Bellmar (Eurosport 2)

14:45 World Series by Renault: 1η κούρσα, Βαρκελώνη (Eurosport & Eurosport HD)

15:00 Αγώνες Δύναμης: Champions League, Λιθουανία (Eurosport 2)

16:00 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Ατρόμητος-Λεβαδειακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

16:00 Volley League ΟΠΑΠ 2013/14: ΠΑΟΚ-ΑΕΚ (Νovasports 3)

16:00 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Φάση Ομίλων, Καναδάς - Αυστρία (Eurosport & Eurosport HD)

16:00 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Superbike: Superpole, Αραγκόν (Eurosport 2)

17:00 Τένις – Τουρνουά WTA: Ημιτελικά, Λουξεμβούργο (Eurosport 2)

18:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρ. (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Φάση Ομίλων, Ιράκ - Σουηδία (Eurosport & Eurosport HD)

20:30 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Πλατανιάς-Ολυμπιακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:00 Βελγικό Πρωτάθλημα: Γκενκ-Λιρς (Novasports 3)

21:00 Καλλιτεχνικό Πατινάζ – ISU Grand Prix: Skate America – Σύντομο γυναικών (Eurosport & Eurosport HD)

21:30 Basket League ΟΠΑΠ 2013/14: Άρης-ΠΑΟΚ (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)

22:30 Παίζουμε Ελλάδα Σάββατο! (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:30 American Football – NCAA Big Ten: Μίσιγκαν - Ιντιάνα (Eurosport 2)

20-10-13

08:00 Διεθνής Μαραθώνιος Πεκίνου (Novasports 4)

09:35 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αντοχής: Ιαπωνία (Eurosport & Eurosport HD)

10:15 Μαραθώνιος Άμστερνταμ: Ολλανδία (Eurosport 2)

13:00 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Superbike: 1η μέρα, Αραγκόν - Ισπανία (Eurosport & Eurosport HD)

14:00 Ρυθμική Γυμναστική: Grand Prix Berlin Masters (Novasports 4)

14:00 World Series by Renault: 2η κούρσα, Βαρκελώνη (Eurosport 2)

14:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Supersport: Βαλένθια - Ισπανία (Eurosport & Eurosport HD)

15:30 Άρση Βαρών – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Γυναίκες – 48 κιλά, Πολωνία (Eurosport & Eurosport HD)

16:00 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Βέροια-Αρης (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

16:00 Πρωτάθλημα Γ' Εθνικής: ΑΕΚ-Αγιος Νικόλαος (Novasports 3)

16:00 Τένις – Τουρνουά WTA: Τελικός, Λουξεμβούργο (Eurosport 2)

16:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Superbike: 1η μέρα, Αραγκόν - Ισπανία (Eurosport & Eurosport HD)

17:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Basket League ΟΠΑΠ 2013/14: Ηλυσιακός-ΟΣΦΠ (Novasports 3)

18:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: ΟΦΗ-Εργοτέλης (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

18:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: ΑΕΛ Καλλονής-Skoda Ξάνθη (Novasports 4)

18:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Απόλλων-Παναιτωλικός (Novasports 7)

18:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Φάση Ομίλων, Ιταλία – Ν. Ζηλανδία (Eurosport & Eurosport HD)

19:00 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Φάση Ομίλων, H.A.E. - Βραζιλία (Eurosport 2)

20:30 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Παναθηναϊκός-Πανθρακικός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:00 Καλλιτεχνικό Πατινάζ – ISU Grand Prix: Skate America – Ελεύθερο ζευγαριών (Eurosport & Eurosport HD)

22:30 Παίζουμε Ελλάδα! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

23:15 Καλλιτεχνικό Πατινάζ – ISU Grand Prix: Skate America – Ελεύθερο γυναικών (Eurosport & Eurosport HD)

00:15 Αργεντίνικο Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21-10-13

15:00 Ποδόσφαιρο – Προκριματικά Μουντιάλ 2014: Αθλητικό Πρόγραμμα (Eurosport & Eurosport HD)

15:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Φάση Ομίλων, Τυνησία - Ρωσία (Eurosport & Eurosport HD)

16:00 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Φάση Ομίλων, Τυνησία - Ρωσία (Eurosport 2)

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)

18:00 Άρση Βαρών – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Άνδρες – 48 κιλά, Πολωνία (Eurosport 2)

18:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Φάση Ομίλων, Ιαπωνία - Βενεζουέλα (Eurosport & Eurosport HD)

19:30 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: ΠΑΣ Γιάννινα-Πανιώνιος (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

20:00 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Φάση Ομίλων, Ουζμπεκιστάν - Μαρόκο (Eurosport 2)

21:00 Άρση Βαρών – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Άνδρες, 56 κιλά, Πολωνία (Eurosport & Eurosport HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)

22:30 Ώρα για Μπάσκετ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)

22-10-13

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)

19:00 Στο Φιλέ (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)

21:35 Champions Live! Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)

21:45 UEFA Champions League: Αρσεναλ-Ντόρτμουντ (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)

21:45 UEFA Champions League: Μίλαν-Μπαρτσελόνα (Novasports 2 & Νovasports 2 HD)

21:45 UEFA Champions League: Μαρσέιγ-Νάπολι (Novasports 3)

21:45 UEFA Champions League: Σάλκε-Τσέλσι (Novasports 7)

23:45 Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

23-10-13

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)

19:00 UEFA Champions League: ΤΣΣΚΑ-Μάντσεστερ Σ. (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

21:00 Η Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)

21:35 Champions Live! Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)

21:45 UEFA Champions League: Αντερλεχτ-Παρί ΣΖ (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)

21:45 UEFA Champions League: Ρεάλ Μ.-Γιουβέντους (Novasports 2 & Νovasports 2 HD)

21:45 UEFA Champions League: Μάντσεστερ Γ.-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports 3)

21:45 UEFA Champions League: Μπάγερν-Πλζεν (Novasports 7)

23:45 Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

00:00 TBC Αργεντίνικο Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Novasports 4)

24-10-13

02:30 Μπέιζμπολ MLB: Final World Series 1ος Αγώνας (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)

19:00 Η Ωρα των Πρωταθλητών (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Ευρωλίγκα: Λοκομοτίβ Κ.-Λιέτουβος (Novasports 3)

19:00 UEFA Europa League: Σαχτάρ Καρ.-Αλκμααρ (Novasports 7)

20:00 UEFA Europa League: Απόλλων Λεμ-Λάτσιο (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)

20:00 UEFA Europa League League: Σέριφ-Τότεναμ (Novasports 2 & Νovasports 2 HD)

20:00 Europa League Live! Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)

21:30 Ευρωλίγκα: Μιλάνο-Ζαλγκίρις (Novasports 3)

21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ-Μπάμπεργκ (Novasports 7)

22:05 UEFA Europa League: Σουόνσι-Κουμπάν (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:05 UEFA Europa League: Μπορντό-ΑΠΟΕΛ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

00:00 Europa League Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

00:00 Super Euroleague (Novasports 3)

25-10-13

03:00 Μπέιζμπολ MLB: Final World Series 2ος Αγώνας (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)

19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ-Μπουντιβέλνικ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Μπαρτσελόνα (Novasports 4)

20:00 Ευρωλίγκα: Παρτίζαν-Ναντερέ (Novasports 7)

21:00 Η Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1 & Νovasports1 HD)

21:00 Ευρωλίγκα: Μπάγερν-Σιένα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:30 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός-Λαμποράλ (Novasports 3)

21:45 Ευρωλίγκα: Ουνικάχα-Ζιελόνα Γκόρα (Novasports 4)

21:45 Ευρωλίγκα: Στρασβούργο-Εφές (Novasports 7)

23:30 Super Euroleague (Novasports 3)

26-10-13

15:00 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Skoda Ξάνθη-Ατρόμητος (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

16:00 Basket League ΟΠΑΠ 2013/14: Ρέθυμνο Aegean ΠΑΟΚ (Novasports 3)

17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Αστέρας Τρ.-Λεβαδειακός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:30 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Εργοτέλης-Παναθηναϊκός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:00 Volley League ΟΠΑΠ 2013/14: AEK-Παναθηναϊκός (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα Σάββατο! (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

27-10-13

02:30 Μπέιζμπολ MLB: Final World Series 3ος Αγώνας (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

15:00 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Αρης-Πλατανιάς (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό! (Novasports 1 & Νοvasports 1 HD)

17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Πανθρακικός-ΠΑΟΚ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Βέροια-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports 3)

17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Πανιώνιος-Απόλλων (Novasports 4)

19:00 Volley League ΟΠΑΠ 2013/14: Παμβοχαϊκός-Εθνικός Αλεξ. (Novasports 7)

19:30 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Ολυμπιακός-ΟΦΗ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

16-10-13

14:00 Τένις – Τουρνουά WTA: 3η μέρα, Λουξεμβούργο (Eurosport & Eurosport HD)

17:00 Μπάσκετ - Eurocup: Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική (Eurosport 2)

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)

18:00 Ποδόσφαιρο – UEFA Champions League Γυναικών: Φάση των 32, Wolfsburg – Parnu JK (Eurosport & Eurosport HD)

19:00 Τένις – Τουρνουά WTA: 3η μέρα, Λουξεμβούργο (Eurosport 2)

20:00 Ποδόσφαιρο – UEFA Champions League Γυναικών: Φάση των 32, Potsdam - Hungaria (Eurosport & Eurosport HD)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Ευρωλίγκα: Μπάμπεργκ-Στρασβούργο (Novasports 4)

21:30 Ευρωλίγκα: Σιένα-Γαλατασαράι (Novasports 3)

00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

17-10-13

14:00 Τένις – Τουρνουά WTA: 4η μέρα, Λουξεμβούργο (Eurosport 2)

15:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Φάση Ομίλων, Βραζιλία - Σλοβακία (Eurosport & Eurosport HD)

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)

18:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Όμιλοι, Ακτή Ελεφαντοστού - Ιταλία (Eurosport & Eurosport HD)

19:00 Ευρωλίγκα: Μπουντιβέλνικ-Φενερμπαχτσέ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

19:00 Τένις – Τουρνουά WTA: 4η μέρα, Λουξεμβούργο (Eurosport 2)

20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Λοκομοτίβ Κ. (Novasports 4)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Τένις – Τουρνουά WTA: 4η μέρα, Λουξεμβούργο (Eurosport & Eurosport HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Ναντερέ-ΤΣΣΚΑ (Novasports 4)

21:45 Ευρωλίγκα: Εφές-Μιλάνο (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Λαμποράλ-Μακάμπι (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Λιέτουβος-Παναθηναϊκός (Novasports 3)

23:30 Super Euroleague (Novasports 3)

00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18-10-13

14:00 Τένις – Τουρνουά WTA: Προημιτελικά, Λουξεμβούργο (Eurosport 2)

15:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Φάση Ομίλων, Κροατία - Μαρόκο (Eurosport & Eurosport HD)

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)

18:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Φάση Ομίλων, Ρωσία - Ιαπωνία (Eurosport & Eurosport HD)

19:00 Τένις – Τουρνουά WTA: Προημιτελικά, Λουξεμβούργο (Eurosport 2)

19:30 Volley League ΟΠΑΠ 2013/14: Φοίνικας Σύρου-ΟΣΦΠ (Novasports 3)

19:45 Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Ζιελόνα Γκόρα-Μπάγερν Μ. (Novasports 4)

21:00 Πυγμαχία – Bigger's Better: Σλοβακία (Eurosport & Eurosport HD)

22:00 Πυγμαχία – Bigger's Better: Κατηγορία Βαρέων Βαρών, Σλοβακία (Eurosport & Eurosport HD)

23:30 Super Euroleague (Novasports 3)

00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19-10-13

13:00 Ποδόσφαιρο – Ιαπωνικό Πρωτάθλημα: Cerezo Osaka – Shonan Bellmar (Eurosport 2)

14:45 World Series by Renault: 1η κούρσα, Βαρκελώνη (Eurosport & Eurosport HD)

15:00 Αγώνες Δύναμης: Champions League, Λιθουανία (Eurosport 2)

16:00 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Ατρόμητος-Λεβαδειακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

16:00 Volley League ΟΠΑΠ 2013/14: ΠΑΟΚ-ΑΕΚ (Νovasports 3)

16:00 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Φάση Ομίλων, Καναδάς - Αυστρία (Eurosport & Eurosport HD)

16:00 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Superbike: Superpole, Αραγκόν (Eurosport 2)

17:00 Τένις – Τουρνουά WTA: Ημιτελικά, Λουξεμβούργο (Eurosport 2)

18:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρ. (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Φάση Ομίλων, Ιράκ - Σουηδία (Eurosport & Eurosport HD)

20:30 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Πλατανιάς-Ολυμπιακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:00 Βελγικό Πρωτάθλημα: Γκενκ-Λιρς (Novasports 3)

21:00 Καλλιτεχνικό Πατινάζ – ISU Grand Prix: Skate America – Σύντομο γυναικών (Eurosport & Eurosport HD)

21:30 Basket League ΟΠΑΠ 2013/14: Άρης-ΠΑΟΚ (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)

22:30 Παίζουμε Ελλάδα Σάββατο! (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:30 American Football – NCAA Big Ten: Μίσιγκαν - Ιντιάνα (Eurosport 2)

20-10-13

08:00 Διεθνής Μαραθώνιος Πεκίνου (Novasports 4)

09:35 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αντοχής: Ιαπωνία (Eurosport & Eurosport HD)

10:15 Μαραθώνιος Άμστερνταμ: Ολλανδία (Eurosport 2)

13:00 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Superbike: 1η μέρα, Αραγκόν - Ισπανία (Eurosport & Eurosport HD)

14:00 Ρυθμική Γυμναστική: Grand Prix Berlin Masters (Novasports 4)

14:00 World Series by Renault: 2η κούρσα, Βαρκελώνη (Eurosport 2)

14:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Supersport: Βαλένθια - Ισπανία (Eurosport & Eurosport HD)

15:30 Άρση Βαρών – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Γυναίκες – 48 κιλά, Πολωνία (Eurosport & Eurosport HD)

16:00 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Βέροια-Αρης (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

16:00 Πρωτάθλημα Γ' Εθνικής: ΑΕΚ-Αγιος Νικόλαος (Novasports 3)

16:00 Τένις – Τουρνουά WTA: Τελικός, Λουξεμβούργο (Eurosport 2)

16:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Superbike: 1η μέρα, Αραγκόν - Ισπανία (Eurosport & Eurosport HD)

17:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Basket League ΟΠΑΠ 2013/14: Ηλυσιακός-ΟΣΦΠ (Novasports 3)

18:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: ΟΦΗ-Εργοτέλης (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

18:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: ΑΕΛ Καλλονής-Skoda Ξάνθη (Novasports 4)

18:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Απόλλων-Παναιτωλικός (Novasports 7)

18:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Φάση Ομίλων, Ιταλία – Ν. Ζηλανδία (Eurosport & Eurosport HD)

19:00 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Φάση Ομίλων, H.A.E. - Βραζιλία (Eurosport 2)

20:30 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Παναθηναϊκός-Πανθρακικός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:00 Καλλιτεχνικό Πατινάζ – ISU Grand Prix: Skate America – Ελεύθερο ζευγαριών (Eurosport & Eurosport HD)

22:30 Παίζουμε Ελλάδα! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

23:15 Καλλιτεχνικό Πατινάζ – ISU Grand Prix: Skate America – Ελεύθερο γυναικών (Eurosport & Eurosport HD)

00:15 Αργεντίνικο Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21-10-13

15:00 Ποδόσφαιρο – Προκριματικά Μουντιάλ 2014: Αθλητικό Πρόγραμμα (Eurosport & Eurosport HD)

15:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Φάση Ομίλων, Τυνησία - Ρωσία (Eurosport & Eurosport HD)

16:00 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Φάση Ομίλων, Τυνησία - Ρωσία (Eurosport 2)

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)

18:00 Άρση Βαρών – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Άνδρες – 48 κιλά, Πολωνία (Eurosport 2)

18:45 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Φάση Ομίλων, Ιαπωνία - Βενεζουέλα (Eurosport & Eurosport HD)

19:30 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: ΠΑΣ Γιάννινα-Πανιώνιος (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

20:00 Ποδόσφαιρο – Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων: Φάση Ομίλων, Ουζμπεκιστάν - Μαρόκο (Eurosport 2)

21:00 Άρση Βαρών – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα: Άνδρες, 56 κιλά, Πολωνία (Eurosport & Eurosport HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)

22:30 Ώρα για Μπάσκετ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)

22-10-13

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)

19:00 Στο Φιλέ (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)

21:35 Champions Live! Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)

21:45 UEFA Champions League: Αρσεναλ-Ντόρτμουντ (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)

21:45 UEFA Champions League: Μίλαν-Μπαρτσελόνα (Novasports 2 & Νovasports 2 HD)

21:45 UEFA Champions League: Μαρσέιγ-Νάπολι (Novasports 3)

21:45 UEFA Champions League: Σάλκε-Τσέλσι (Novasports 7)

23:45 Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

23-10-13

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)

19:00 UEFA Champions League: ΤΣΣΚΑ-Μάντσεστερ Σ. (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

21:00 Η Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)

21:35 Champions Live! Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)

21:45 UEFA Champions League: Αντερλεχτ-Παρί ΣΖ (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)

21:45 UEFA Champions League: Ρεάλ Μ.-Γιουβέντους (Novasports 2 & Νovasports 2 HD)

21:45 UEFA Champions League: Μάντσεστερ Γ.-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports 3)

21:45 UEFA Champions League: Μπάγερν-Πλζεν (Novasports 7)

23:45 Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

00:00 TBC Αργεντίνικο Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Novasports 4)

24-10-13

02:30 Μπέιζμπολ MLB: Final World Series 1ος Αγώνας (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

18:00 Ωρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)

19:00 Η Ωρα των Πρωταθλητών (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Ευρωλίγκα: Λοκομοτίβ Κ.-Λιέτουβος (Novasports 3)

19:00 UEFA Europa League: Σαχτάρ Καρ.-Αλκμααρ (Novasports 7)

20:00 UEFA Europa League: Απόλλων Λεμ-Λάτσιο (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)

20:00 UEFA Europa League League: Σέριφ-Τότεναμ (Novasports 2 & Νovasports 2 HD)

20:00 Europa League Live! Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)

21:30 Ευρωλίγκα: Μιλάνο-Ζαλγκίρις (Novasports 3)

21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ-Μπάμπεργκ (Novasports 7)

22:05 UEFA Europa League: Σουόνσι-Κουμπάν (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:05 UEFA Europa League: Μπορντό-ΑΠΟΕΛ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

00:00 Europa League Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

00:00 Super Euroleague (Novasports 3)

25-10-13

03:00 Μπέιζμπολ MLB: Final World Series 2ος Αγώνας (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)

19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ-Μπουντιβέλνικ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Μπαρτσελόνα (Novasports 4)

20:00 Ευρωλίγκα: Παρτίζαν-Ναντερέ (Novasports 7)

21:00 Η Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1 & Νovasports1 HD)

21:00 Ευρωλίγκα: Μπάγερν-Σιένα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:30 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός-Λαμποράλ (Novasports 3)

21:45 Ευρωλίγκα: Ουνικάχα-Ζιελόνα Γκόρα (Novasports 4)

21:45 Ευρωλίγκα: Στρασβούργο-Εφές (Novasports 7)

23:30 Super Euroleague (Novasports 3)

26-10-13

15:00 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Skoda Ξάνθη-Ατρόμητος (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

16:00 Basket League ΟΠΑΠ 2013/14: Ρέθυμνο Aegean ΠΑΟΚ (Novasports 3)

17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Αστέρας Τρ.-Λεβαδειακός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:30 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Εργοτέλης-Παναθηναϊκός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:00 Volley League ΟΠΑΠ 2013/14: AEK-Παναθηναϊκός (Novasports 1 & Νovasports 1 HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα Σάββατο! (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

27-10-13

02:30 Μπέιζμπολ MLB: Final World Series 3ος Αγώνας (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

15:00 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Αρης-Πλατανιάς (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό! (Novasports 1 & Νοvasports 1 HD)

17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Πανθρακικός-ΠΑΟΚ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Βέροια-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports 3)

17:15 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Πανιώνιος-Απόλλων (Novasports 4)

19:00 Volley League ΟΠΑΠ 2013/14: Παμβοχαϊκός-Εθνικός Αλεξ. (Novasports 7)

19:30 Super League ΟΠΑΠ 2013/14: Ολυμπιακός-ΟΦΗ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

Κατηγορία Sport+

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Libra Press © Copyright 2020 | All Rights Reserved
Dual Design
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.