Προειδοποίηση

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 958

18/09/2013

Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports & Eurosport 18-29 Σεπτεμβρίου

18-09-13

09:30 Snooker – Shanghai Masters: 3η μέρα, Σαγκάη (Eurosport 2)

10:00 Snooker – Shanghai Masters: 3η μέρα, Σαγκάη (Eurosport & Eurosport HD)

13:30 Ποδόσφαιρο – Champions League Ασίας: Προημιτελικά 2ος γύρος, Σεούλ – Αλ Αχλί (Eurosport 2)

14:30 Snooker – Shanghai Masters: 3η μέρα, Σαγκάη (Eurosport & Eurosport HD)

15:30 Ποδηλασία: Γκραν Πρι Βελγίου (Eurosport 2)

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Κρίκετ – Champions League Twenty20: Sunrisers - Wolves (Eurosport 2)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:35 Champions Live! Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)

21:45 UEFA Champions League: Μίλαν-Σέλτικ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:45 UEFA Champions League: Μπαρτσελόνα-Αγιαξ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:45 UEFA Champions League: Μαρσέιγ-Αρσεναλ (Novasports 3)

21:45 UEFA Champions League: Τσέλσι-Βασιλεία (Novasports 7)

23:45 Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19-09-13

04:00 Ποδόσφαιρο – Champions League Ασίας: Προημιτελικά 2ος γύρος, Σεούλ – Αλ Αχλί (Eurosport 2)

08:00 Beach Soccer – Παγκόσμιο Κύπελλο: Φάση Ομίλων, Ρωσία - Ιαπωνία (Eurosport 2)

09:30 Snooker – Shanghai Masters: 4η μέρα, Σαγκάη (Eurosport & Eurosport HD)

09:30 Beach Soccer – Παγκόσμιο Κύπελλο: Φάση Ομίλων, Βραζιλία - Ιράν (Eurosport 2)

10:30 Snooker – Shanghai Masters: 4η μέρα, Σαγκάη (Eurosport 2)

14:30 Snooker – Shanghai Masters: 4η μέρα, Σαγκάη (Eurosport & Eurosport HD)

16:00 Ποδηλασία – Γύρος της Βρετανίας: Διαδρομή 5, Machynlleth - Caerphilly (Eurosport 2)

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:00 Europa League Live! Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)

20:00 UEFA Europa League-Βαλένθια-Σουόνσι (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:00 UEFA Europa League: Μακάμπι-ΑΠΟΕΛ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

20:00 UEFA Europa League: Φρανκφούρτη-Μπορντό (Novasports 3)

20:00 UEFA Europa League: Φιορεντίνα-Π.Φερέιρα(Novasports 7)

22:05 UEFA Europa League: Απόλλων Λεμεσού-Τράμπζονσπορ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:05 UEFA Europa League: Μπέτις-Λιόν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:05 UEFA Europa League: Μακάμπι Χάιφα-Αλκμααρ (Novasports 3)

22:05 UEFA Europa League: Τότεναμ-Τρόμσο (Novasports 7)

00:00 Europa League Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20-09-13

08:00 Beach Soccer – Παγκόσμιο Κύπελλο: Φάση Ομίλων, Ταϊτή – Η.Α.Ε (Eurosport 2)

09:30 Snooker – Shanghai Masters: 5η μέρα, Σαγκάη (Eurosport & Eurosport HD)

09:30 Beach Soccer – Παγκόσμιο Κύπελλο: Φάση Ομίλων(Eurosport 2)

10:30 Snooker – Shanghai Masters: 5η μέρα, Σαγκάη (Eurosport 2)

14:30 Snooker – Shanghai Masters: 5η μέρα, Σαγκάη (Eurosport & Eurosport HD)

15:00 Ποδηλασία – Γύρος της Βρετανίας: 6η διαδρομή, Sidmouth - Haytor (Eurosport 2)

17:30 Κρίκετ – Champions League Twenty20: Sunrisers Hyderbad – Otago Volts (Eurosport 2)

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Πυγμαχία – "Bigger's Better": Bigger's Better (Eurosport & Eurosport HD)

22:00 Πυγμαχία – "Bigger's Better": Κατηγορία Βαρέων Βαρών (Eurosport & Eurosport HD)

00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD))

21-09-13

08:00 Beach Soccer – Παγκόσμιο Κύπελλο: Όμιλοι, Ακτή Ελεφαντοστού – Ρωσία (Eurosport 2)

09:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτοκ. Τουρισμού: Προκριματικός γύρος, Ιαπωνία (Eurosport & Eurosport HD)

09:30 Australian Football: Προκριματικά τελικών (Eurosport 2)

10:15 Snooker – Shanghai Masters: Ημιτελικά, Σαγκάη (Eurosport & Eurosport HD)

13:00 Ελεύθερα Άλματα – Θερινό Γκραν Πρί: HS140, Αλμάτι - Καζακστάν (Eurosport & Eurosport HD)

13:00 Ποδόσφαιρο – Ιαπωνικό Πρωτάθλημα: Yokohama F Marinos – Shimizu S Pulse (Eurosport 2)

14:45 Snooker – Shanghai Masters: Ημιτελικά, Σαγκάη (Eurosport & Eurosport HD)

16:00 Super League ΟΠΑΠ: Αστέρας Τρ.-ΑΕΛ Καλλονής (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

16:00 Ποδηλασία – Γύρος της Βρετανίας: 7η διαδρομή, Epsom – Guildford (Eurosport 2)

18:00 Ουκρανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Σαχτάρ-Βόρσκλα (Novasports 3)

18:00 Κρίκετ – Champions League Twenty20: Rajasthan Royals – Mumbai Indians (Eurosport 2)

18:15 Super League ΟΠΑΠ: Ατρόμητος-Απόλλων (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:30 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΟ-ΟΦΗ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:00 Ιππασία: Global Champions Tour (Eurosport & Eurosport HD)

22:30 Παίζουμε Ελλάδα Σάββατο! (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:30 American Football – NCAA Big Ten: Penn State – Kent State (Eurosport 2)

22-09-13

08:00 Beach Soccer – Παγκόσμιο Κύπελλο: Φάση Ομίλων, ΗΠΑ - Ταϊτή (Eurosport 2)

08:15 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτοκ. Τουρισμού: 19ος γύρος, Ιαπωνία (Eurosport & Eurosport HD)

09:15 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτοκ. Τουρισμού: 20ος γύρος, Ιαπωνία (Eurosport & Eurosport HD)

09:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτοκ. Τουρισμού: 20ος γύρος, Ιαπωνία (Eurosport & Eurosport HD)

09:30 Beach Soccer – Παγκόσμιο Κύπελλο: Φάση ομίλων, Ελ Σαλβαδόρ - Ολλανδία (Eurosport 2)

10:15 Snooker – Shanghai Masters: Τελικός, Σαγκάη (Eurosport & Eurosport HD)

10:30 Ελεύθερα Άλματα – Θερινό Γκραν Πρι: HS106 Γυναίκες, Αλμάτι - Καζακστάν (Eurosport 2)

12:00 Τοξοβολία – Παγκόσμιο Κύπελλο: Τελικός Ομαδικού, Παρίσι (Eurosport 2)

12:30 Αγώνες αυτοκινήτων Blancpain Endurance: Γερμανία (Novasports 7)

12:30 Ελεύθερα Άλματα – Θερινό Γκραν Πρί: HS140, Αλμάτι - Καζακστάν (Eurosport & Eurosport HD)

14:30 Snooker – Shanghai Masters: Τελικός, Σαγκάη (Eurosport & Eurosport HD)

14:30 Βρετανικό Πρωτάθλημα Superbike: 1η κούρσα (Eurosport 2)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Φέγενορντ-Ουτρέχτη (Novasports 3)

16:00 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Πλατανιάς (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

16:00 Τοξοβολία – Παγκόσμιο Κύπελλο: Τελικοί, Παρίσι (Eurosport 2)

17:00 Παίζουμε Ελλάδα! Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Ποδηλασία – Γύρος της Βρετανίας: 8η διαδρομή (Eurosport & Eurosport HD)

18:15 Super League ΟΠΑΠ: Εργοτέλης-Πανιώνιος (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

18:15 Super League ΟΠΑΠ: Λεβαδειακός-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports 3)

18:15 Super League ΟΠΑΠ: Πανθρακικός-Βέροια (Novasports 4)

18:45 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αντοχής: Ώστιν, ΗΠΑ (Eurosport 2)

20:00 Αμερικάνικο Πρωτάθλημα Μπέιζμπολ MLB: Γιάνκις-Τζάιαντς (Novasports 7)

20:30 Super League ΟΠΑΠ: Παναιτωλικός-ΟΣΦΠ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αντοχής: Ώστιν, ΗΠΑ (Eurosport 2)

22:00 Αργεντίνικο Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Εστουντιάντες-Χιμνάσια (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:30 Παίζουμε Ελλάδα! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

23:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αντοχής: Ώστιν, ΗΠΑ (Eurosport & Eurosport HD)

23-09-13

03:15 Αργεντίνικο Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Αρχ.Τζούνιορς-Μπόκα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

08:00 Beach Soccer – Παγκόσμιο Κύπελλο: Φάση ομίλων, Ρωσία - Παραγουάη (Eurosport 2)

09:30 Beach Soccer – Παγκόσμιο Κύπελλο: Φάση Ομίλων, Βραζιλία - Σενεγάλη (Eurosport & Eurosport HD)

17:30 Κρίκετ – Champions League Twenty20: Φάση Ομίλων, Mumbai - Indians (Eurosport 2)

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:30 Super League ΟΠΑΠ: Skoda Ξάνθη-Αρης (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

24-09-13

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: Play Offs (Novasports 3)

18:00 Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: Play Offs (Novasports 7)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: Play Offs (Novasports 3)

21:00 Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: Play Offs (Novasports 7)

00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

25-09-13

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: Α' Προημιτελικός (Novasports 3)

18:00 Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: Β' Προημιτελικός (Novasports 7)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: Γ' Προημιτελικός (Novasports 3)

21:00 Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: Δ' Προημιτελικός (Novasports 7)

00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

26-09-13

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

27-09-13

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

28-09-13

16:00 Super League ΟΠΑΠ: ΑΕΛ Καλλονής-Ατρόμητος (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

16:00 Μπάσκετ Gomelsky Cup 2013: ΤΣΣΚΑ-ΠΑΟ (Novasports Highlights)

16:00 Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: A' Hμιτελικός (Novasports 3)

18:15 Super League ΟΠΑΠ: Βέροια-Εργοτέλης (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Μπάσκετ Gomelsky Cup 2013: Μακάμπι Χ.-Λοκομοτίβ Κ. (Novasports Highlights)

19:00 Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: B' Hμιτελικός (Novasports 3)

20:30 Super League ΟΠΑΠ: Πανιώνιος-Ολυμπιακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:30 Παίζουμε Ελλάδα Σάββατο! (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

00:20 TBC Αργεντίνικο Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

29-09-13

11:00 Αγώνες αυτοκινήτων FIA GT Ισπανία Δοκιμαστικά (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

15:00 Αγώνες αυτοκινήτων FIA GT Ισπανία Κύριος Αγώνας (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

16:00 TBC Football League 2 ΟΠΑΠ: ΑΕΚ-Θύελλα Ραφήνας (Novasports 4)

16:00 Super League ΟΠΑΠ: Αρης-Παναιτωλικός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

16:00 Μπάσκετ Gomelsky Cup 2013: Μικρός Τελικός (Novasports Highlights)

16:00 Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: Μικρός Τελικός (Novasports 7)

17:00 Παίζουμε Ελλάδα! Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:15 Super League ΟΠΑΠ: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

18:15 Super League ΟΠΑΠ: Aπόλλων-Λεβαδειακός (Novasports 3)

18:15 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΣ Γιάννινα-Skoda Ξάνθη (Novasports 4)

19:00 Μπάσκετ Gomelsky Cup 2013: Τελικός (Novasports Highlights)

19:00 Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: Τελικός (Novasports 7)

20:30 Super League ΟΠΑΠ: Παναιτωλικός-ΟΣΦΠ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:30 Παίζουμε Ελλάδα! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

00:10 TBC Αργεντίνικο Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
18-09-13

09:30 Snooker – Shanghai Masters: 3η μέρα, Σαγκάη (Eurosport 2)

10:00 Snooker – Shanghai Masters: 3η μέρα, Σαγκάη (Eurosport & Eurosport HD)

13:30 Ποδόσφαιρο – Champions League Ασίας: Προημιτελικά 2ος γύρος, Σεούλ – Αλ Αχλί (Eurosport 2)

14:30 Snooker – Shanghai Masters: 3η μέρα, Σαγκάη (Eurosport & Eurosport HD)

15:30 Ποδηλασία: Γκραν Πρι Βελγίου (Eurosport 2)

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Κρίκετ – Champions League Twenty20: Sunrisers - Wolves (Eurosport 2)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:35 Champions Live! Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)

21:45 UEFA Champions League: Μίλαν-Σέλτικ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:45 UEFA Champions League: Μπαρτσελόνα-Αγιαξ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:45 UEFA Champions League: Μαρσέιγ-Αρσεναλ (Novasports 3)

21:45 UEFA Champions League: Τσέλσι-Βασιλεία (Novasports 7)

23:45 Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19-09-13

04:00 Ποδόσφαιρο – Champions League Ασίας: Προημιτελικά 2ος γύρος, Σεούλ – Αλ Αχλί (Eurosport 2)

08:00 Beach Soccer – Παγκόσμιο Κύπελλο: Φάση Ομίλων, Ρωσία - Ιαπωνία (Eurosport 2)

09:30 Snooker – Shanghai Masters: 4η μέρα, Σαγκάη (Eurosport & Eurosport HD)

09:30 Beach Soccer – Παγκόσμιο Κύπελλο: Φάση Ομίλων, Βραζιλία - Ιράν (Eurosport 2)

10:30 Snooker – Shanghai Masters: 4η μέρα, Σαγκάη (Eurosport 2)

14:30 Snooker – Shanghai Masters: 4η μέρα, Σαγκάη (Eurosport & Eurosport HD)

16:00 Ποδηλασία – Γύρος της Βρετανίας: Διαδρομή 5, Machynlleth - Caerphilly (Eurosport 2)

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:00 Europa League Live! Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)

20:00 UEFA Europa League-Βαλένθια-Σουόνσι (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:00 UEFA Europa League: Μακάμπι-ΑΠΟΕΛ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

20:00 UEFA Europa League: Φρανκφούρτη-Μπορντό (Novasports 3)

20:00 UEFA Europa League: Φιορεντίνα-Π.Φερέιρα(Novasports 7)

22:05 UEFA Europa League: Απόλλων Λεμεσού-Τράμπζονσπορ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:05 UEFA Europa League: Μπέτις-Λιόν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:05 UEFA Europa League: Μακάμπι Χάιφα-Αλκμααρ (Novasports 3)

22:05 UEFA Europa League: Τότεναμ-Τρόμσο (Novasports 7)

00:00 Europa League Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20-09-13

08:00 Beach Soccer – Παγκόσμιο Κύπελλο: Φάση Ομίλων, Ταϊτή – Η.Α.Ε (Eurosport 2)

09:30 Snooker – Shanghai Masters: 5η μέρα, Σαγκάη (Eurosport & Eurosport HD)

09:30 Beach Soccer – Παγκόσμιο Κύπελλο: Φάση Ομίλων(Eurosport 2)

10:30 Snooker – Shanghai Masters: 5η μέρα, Σαγκάη (Eurosport 2)

14:30 Snooker – Shanghai Masters: 5η μέρα, Σαγκάη (Eurosport & Eurosport HD)

15:00 Ποδηλασία – Γύρος της Βρετανίας: 6η διαδρομή, Sidmouth - Haytor (Eurosport 2)

17:30 Κρίκετ – Champions League Twenty20: Sunrisers Hyderbad – Otago Volts (Eurosport 2)

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Πυγμαχία – "Bigger's Better": Bigger's Better (Eurosport & Eurosport HD)

22:00 Πυγμαχία – "Bigger's Better": Κατηγορία Βαρέων Βαρών (Eurosport & Eurosport HD)

00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD))

21-09-13

08:00 Beach Soccer – Παγκόσμιο Κύπελλο: Όμιλοι, Ακτή Ελεφαντοστού – Ρωσία (Eurosport 2)

09:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτοκ. Τουρισμού: Προκριματικός γύρος, Ιαπωνία (Eurosport & Eurosport HD)

09:30 Australian Football: Προκριματικά τελικών (Eurosport 2)

10:15 Snooker – Shanghai Masters: Ημιτελικά, Σαγκάη (Eurosport & Eurosport HD)

13:00 Ελεύθερα Άλματα – Θερινό Γκραν Πρί: HS140, Αλμάτι - Καζακστάν (Eurosport & Eurosport HD)

13:00 Ποδόσφαιρο – Ιαπωνικό Πρωτάθλημα: Yokohama F Marinos – Shimizu S Pulse (Eurosport 2)

14:45 Snooker – Shanghai Masters: Ημιτελικά, Σαγκάη (Eurosport & Eurosport HD)

16:00 Super League ΟΠΑΠ: Αστέρας Τρ.-ΑΕΛ Καλλονής (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

16:00 Ποδηλασία – Γύρος της Βρετανίας: 7η διαδρομή, Epsom – Guildford (Eurosport 2)

18:00 Ουκρανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Σαχτάρ-Βόρσκλα (Novasports 3)

18:00 Κρίκετ – Champions League Twenty20: Rajasthan Royals – Mumbai Indians (Eurosport 2)

18:15 Super League ΟΠΑΠ: Ατρόμητος-Απόλλων (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:30 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΟ-ΟΦΗ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:00 Ιππασία: Global Champions Tour (Eurosport & Eurosport HD)

22:30 Παίζουμε Ελλάδα Σάββατο! (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:30 American Football – NCAA Big Ten: Penn State – Kent State (Eurosport 2)

22-09-13

08:00 Beach Soccer – Παγκόσμιο Κύπελλο: Φάση Ομίλων, ΗΠΑ - Ταϊτή (Eurosport 2)

08:15 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτοκ. Τουρισμού: 19ος γύρος, Ιαπωνία (Eurosport & Eurosport HD)

09:15 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτοκ. Τουρισμού: 20ος γύρος, Ιαπωνία (Eurosport & Eurosport HD)

09:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτοκ. Τουρισμού: 20ος γύρος, Ιαπωνία (Eurosport & Eurosport HD)

09:30 Beach Soccer – Παγκόσμιο Κύπελλο: Φάση ομίλων, Ελ Σαλβαδόρ - Ολλανδία (Eurosport 2)

10:15 Snooker – Shanghai Masters: Τελικός, Σαγκάη (Eurosport & Eurosport HD)

10:30 Ελεύθερα Άλματα – Θερινό Γκραν Πρι: HS106 Γυναίκες, Αλμάτι - Καζακστάν (Eurosport 2)

12:00 Τοξοβολία – Παγκόσμιο Κύπελλο: Τελικός Ομαδικού, Παρίσι (Eurosport 2)

12:30 Αγώνες αυτοκινήτων Blancpain Endurance: Γερμανία (Novasports 7)

12:30 Ελεύθερα Άλματα – Θερινό Γκραν Πρί: HS140, Αλμάτι - Καζακστάν (Eurosport & Eurosport HD)

14:30 Snooker – Shanghai Masters: Τελικός, Σαγκάη (Eurosport & Eurosport HD)

14:30 Βρετανικό Πρωτάθλημα Superbike: 1η κούρσα (Eurosport 2)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Φέγενορντ-Ουτρέχτη (Novasports 3)

16:00 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Πλατανιάς (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

16:00 Τοξοβολία – Παγκόσμιο Κύπελλο: Τελικοί, Παρίσι (Eurosport 2)

17:00 Παίζουμε Ελλάδα! Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Ποδηλασία – Γύρος της Βρετανίας: 8η διαδρομή (Eurosport & Eurosport HD)

18:15 Super League ΟΠΑΠ: Εργοτέλης-Πανιώνιος (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

18:15 Super League ΟΠΑΠ: Λεβαδειακός-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports 3)

18:15 Super League ΟΠΑΠ: Πανθρακικός-Βέροια (Novasports 4)

18:45 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αντοχής: Ώστιν, ΗΠΑ (Eurosport 2)

20:00 Αμερικάνικο Πρωτάθλημα Μπέιζμπολ MLB: Γιάνκις-Τζάιαντς (Novasports 7)

20:30 Super League ΟΠΑΠ: Παναιτωλικός-ΟΣΦΠ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αντοχής: Ώστιν, ΗΠΑ (Eurosport 2)

22:00 Αργεντίνικο Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Εστουντιάντες-Χιμνάσια (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:30 Παίζουμε Ελλάδα! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

23:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αντοχής: Ώστιν, ΗΠΑ (Eurosport & Eurosport HD)

23-09-13

03:15 Αργεντίνικο Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Αρχ.Τζούνιορς-Μπόκα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

08:00 Beach Soccer – Παγκόσμιο Κύπελλο: Φάση ομίλων, Ρωσία - Παραγουάη (Eurosport 2)

09:30 Beach Soccer – Παγκόσμιο Κύπελλο: Φάση Ομίλων, Βραζιλία - Σενεγάλη (Eurosport & Eurosport HD)

17:30 Κρίκετ – Champions League Twenty20: Φάση Ομίλων, Mumbai - Indians (Eurosport 2)

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:30 Super League ΟΠΑΠ: Skoda Ξάνθη-Αρης (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

24-09-13

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: Play Offs (Novasports 3)

18:00 Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: Play Offs (Novasports 7)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: Play Offs (Novasports 3)

21:00 Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: Play Offs (Novasports 7)

00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

25-09-13

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: Α' Προημιτελικός (Novasports 3)

18:00 Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: Β' Προημιτελικός (Novasports 7)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: Γ' Προημιτελικός (Novasports 3)

21:00 Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: Δ' Προημιτελικός (Novasports 7)

00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

26-09-13

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

27-09-13

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

28-09-13

16:00 Super League ΟΠΑΠ: ΑΕΛ Καλλονής-Ατρόμητος (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

16:00 Μπάσκετ Gomelsky Cup 2013: ΤΣΣΚΑ-ΠΑΟ (Novasports Highlights)

16:00 Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: A' Hμιτελικός (Novasports 3)

18:15 Super League ΟΠΑΠ: Βέροια-Εργοτέλης (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Μπάσκετ Gomelsky Cup 2013: Μακάμπι Χ.-Λοκομοτίβ Κ. (Novasports Highlights)

19:00 Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: B' Hμιτελικός (Novasports 3)

20:30 Super League ΟΠΑΠ: Πανιώνιος-Ολυμπιακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:30 Παίζουμε Ελλάδα Σάββατο! (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

00:20 TBC Αργεντίνικο Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

29-09-13

11:00 Αγώνες αυτοκινήτων FIA GT Ισπανία Δοκιμαστικά (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

15:00 Αγώνες αυτοκινήτων FIA GT Ισπανία Κύριος Αγώνας (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

16:00 TBC Football League 2 ΟΠΑΠ: ΑΕΚ-Θύελλα Ραφήνας (Novasports 4)

16:00 Super League ΟΠΑΠ: Αρης-Παναιτωλικός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

16:00 Μπάσκετ Gomelsky Cup 2013: Μικρός Τελικός (Novasports Highlights)

16:00 Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: Μικρός Τελικός (Novasports 7)

17:00 Παίζουμε Ελλάδα! Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:15 Super League ΟΠΑΠ: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

18:15 Super League ΟΠΑΠ: Aπόλλων-Λεβαδειακός (Novasports 3)

18:15 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΣ Γιάννινα-Skoda Ξάνθη (Novasports 4)

19:00 Μπάσκετ Gomelsky Cup 2013: Τελικός (Novasports Highlights)

19:00 Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: Τελικός (Novasports 7)

20:30 Super League ΟΠΑΠ: Παναιτωλικός-ΟΣΦΠ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:30 Παίζουμε Ελλάδα! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

00:10 TBC Αργεντίνικο Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
Κατηγορία Sport+

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Libra Press © Copyright 2020 | All Rights Reserved
Dual Design
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.