Ειδήσεις . Sport+
Παρασκευή, 15 Μαρτίου 2019 | 18:17

Μάικι Γκαρσία VS Έρολ Σπενς για τον τίτλο της IBF και πρόγραμμα αθλ. μεταδόσεων της COSMOTE TV

Οι κορυφαίοι πυγμάχοι στην κατηγορία welterweight (66.7kg), Μάικι Γκαρσία και Έρολ Σπενς Jr διεκδικούν τη ζώνη και τον τίτλο του παγκόσμιου πρωταθλητή της διοργάνωσης IBF (International Boxing Federation) σε μία πολυαναμενόμενη «μάχη», στο ρινγκ του επιβλητικού AT&T Center στο Άρλινγκτον του Τέξας. Οι φαν της πυγμαχίας θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν την αναμέτρηση ζωντανά και αποκλειστικά στην COSMOTE TV

Γράφτηκε από: N.D

Οι κορυφαίοι πυγμάχοι στην κατηγορία welterweight (66.7kg), Μάικι Γκαρσία και Έρολ Σπενς Jr διεκδικούν τη ζώνη και τον τίτλο του παγκόσμιου πρωταθλητή της διοργάνωσης IBF (International Boxing Federation) σε μία πολυαναμενόμενη «μάχη», στο ρινγκ του επιβλητικού AT&T Center στο Άρλινγκτον του Τέξας.

Οι φαν της πυγμαχίας θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν την αναμέτρηση ζωντανά και αποκλειστικά στην COSMOTE TV, την Κυριακή 17/3 στις 04.30. Ο αγώνας θα μεταδοθεί στο COSMOTE SPORT 8HD.

Μάρτιος

Παρασκευή 15.03.19

00.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD

02.00 Toronto Raptors-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

02.50 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

04.00 Μονφίς-Τιμ, ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

06.50 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Κλήρωση Προημιτελικής και Ημιτελικής Φάσης UEFA Champions League LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.00 Κλήρωση Προημιτελικής και Ημιτελικής Φάσης UEFA Europa League LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.05 FIVB Beach Volleyball World Tour, 1ος Ημιτελικός Ανδρών, Κατάρ, Ντόχα LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.05 FIVB Beach Volleyball World Tour, 2ος Ημιτελικός Ανδρών, Κατάρ, Ντόχα LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.30 Χάιντενχαϊμ-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga 2, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Γκλάντμπαχ-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Λεβάντε, LaLiga Santander, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.30 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Σάντα Κλάρα, Liga NOS, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

Σάββατο 16.03.19

01.00 Detroit Pistons-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

03.00 Duke-North Carolina, NCAA Basketball, ACC Tournament, Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

04.50 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

07.50 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.30 Λοκομοτίβ Κουμπάν-Ούνικς Καζάν, VTB United League LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.00 Ουέσκα-Αλαβές, LaLiga Santander, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Αμβούργο-Ντάρμσταντ, Bundesliga 2, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.15 Καρσίγιακα-Μπάνβιτ, TBF Basketball Super League, 22η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

15.50 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών, Κατάρ, Ντόχα LIVE COSMOTE SPORT9HD

16.30 Σάλκε-Λειψία, Bundesliga, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Στουτγκάρδη-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Άουγκσμπουργκ-Ανόβερο, Bundesliga, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Βόλφσμπουργκ-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga, 26η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.00 ΑΕΚ-Κύμη, Betshop Basket League, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

17.05 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός Ανδρών, Κατάρ, Ντόχα LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.15 Ρεάλ Μαδρίτης-Θέλτα, LaLiga Santander, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.30 Boston Celtics-Atlanta Hawks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Μπιλμπάο-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Χέρτα Βερολίνου-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Μπέρνλι-Λέστερ, Premier League, 31η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (16.03, 17:00)

21.30 Κούνεο-Κονελιάνο, Serie A Femminile Βόλεϊ, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.45 Λεγανές-Τζιρόνα, LaLiga Santander, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.00 UFC Fight Night: Darren Till-Jorge Masvidal, Αγγλία, Λονδίνο LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.30 Πόρτο-Μαρίτιμο, Liga NOS, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

23.30 Μπόρνμουθ-Νιούκαστλ, Premier League, 31η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (16.03, 17:00)

Κυριακή 17.03.19

02.30 Oklahoma City Thunder-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

02.30 NCAA Basketball, ACC Tournament, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

04.30 Errol Spence Jr-Mikey Garcia, IBF Welterweight World Championship LIVE COSMOTE SPORT8HD

06.30 Εκπομπή “Grand Prix Pre-Race” LIVE COSMOTE SPORT5HD

07.10 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Έιμπαρ-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.30 Μούρθια-Σαραγόσα, ACB Liga Endesa, 23η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.15 Γουέστ Χαμ-Χάντερσφιλντ, Premier League, 31η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD

14.30 Λεβερκούζεν-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.30 Εκπομπή “Pregame Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ” LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.15 Φούλαμ-Λίβερπουλ, Premier League, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Νυρεμβέργη, Bundesliga, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.00 Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ, Betshop Basket League, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

17.15 Εσπανιόλ-Σεβίλη, LaLiga Santander, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 New York Knicks-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

18.30 Έβερτον-Τσέλσι, Premier League, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Μπάγερν Μονάχου-Μάιντς, Bundesliga, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 Εκπομπή “Postgame Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ” LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.30 Βαλένθια-Χετάφε, LaLiga Santander, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Μπαρτσελόνα-Εστουντιάντες, ACB Liga Endesa, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Μορεϊρένσε-Μπενφίκα, Liga NOS, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.30 Βιγιαρεάλ-Ράγιο Βαγεκάνο, LaLiga Santander, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.30 Milwaukee Bucks-Philadelphia 76ers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.30 NASCAR Cup Series, Auto Club 400 LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Μπέτις-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

Δευτέρα 18.03.19

00.30 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Ρέγκενσμπουργκ-Γκρόιτερ Φιρτ, Bundesliga 2, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

Τρίτη 19.03.19

01.30 Boston Celtics-Denver Nuggets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

18.00 Ζενίτ Καζάν-Τρεφλ Γκντανσκ, CEV Champions League Βόλεϊ Ανδρών, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll” COSMOTE SPORT4HD

Τετάρτη 20.03.19

02.00 Milwaukee Bucks-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

17.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 Βάκιφμπανκ-Ντινάμο Μόσχας, CEV Champions League Βόλεϊ Γυναικών, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.00 Ράιν Νέκαρ-Ναντ, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση των 16, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Γερμανία-Σερβία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ουαλία-Τρινιντάντ και Τομπάγκο, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT2HD

Πέμπτη 21.03.19

01.00 Philadelphia 76ers-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

17.00 Καζακστάν-Σκωτία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Κύπρος-Σαν Μαρίνο, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Idemitsu Asia Talent Cup WorldSBK of Thailand, 1ος Αγώνας REC COSMOTE SPORT5HD (16.03)

20.00 Idemitsu Asia Talent Cup WorldSBK of Thailand, 1ος Αγώνας REC COSMOTE SPORT5HD (17.03)

20.00 Μπορούσια Ντίσελντορφ- UMMC, ETTU Champions League Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.45 Βέλγιο-Ρωσία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ολλανδία-Λευκορωσία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Αυστρία-Πολωνία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Ισραήλ-Σλοβενία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Κροατία-Αζερμπαϊτζάν, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Σλοβακία-Ουγγαρία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

23.45 Εκπομπή “European Qualifiers Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

Παρασκευή 22.03.19

01.00 Washington Wizards-Denver Nuggets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

15.00 Όρενμπουργκ-Ανζέ, ETTU Champions League Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Βουλγαρία-Μαυροβούνιο, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Αγγλία-Τσεχία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Μολδαβία-Γαλλία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Αλβανία-Τουρκία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Πορτογαλία-Ουκρανία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Ανδόρα-Ισλανδία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Λουξεμβούργο-Λιθουανία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD

23.45 Εκπομπή “European Qualifiers Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

Σάββατο 23.03.19

01.30 Toronto Raptors-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.00 Γεωργία-Ελβετία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Σουηδία-Ρουμανία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Γιβραλτάρ-Ιρλανδία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 Μάλτα-Νήσοι Φερόε, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 Μανρέσα-Μπούργκος, ACB Liga Endesa, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.30 Εκπομπή “European Qualifiers Show Pregame” Λίχτενσταϊν-Ελλάδα” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.30 Μπέργκαμο-Σκαντίτσι, Serie A Femminile, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Λίχτενσταϊν-Ελλάδα, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ιταλία-Φινλανδία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Βοσνία Ερζεγοβίνη-Αρμενία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Ισπανία-Νορβηγία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

23.45 Εκπομπή “European Qualifiers Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

Κυριακή 24.03.19

00.00 Charlotte Hornets-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

02.00 UFC Fight Night: Stephen Thompson-Anthony Pettis, ΗΠΑ, Νάσβιλ LIVE COSMOTE SPORT8HD

12.00 Φενέρμπαχτσε-Τόφας, TBF Basketball Super League, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.00 Τσμόκι Μινσκ-Πάρμα, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Μίντεν-Μαγδεμβούργο, Bundesliga Χάντμπολ, 25η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

16.00 Ουαλία-Σλοβακία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.00 Καζακστάν-Ρωσία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

18.00 New York Knicks-Los Angeles Clippers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

18.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Ουγγαρία-Κροατία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Ισραήλ-Αυστρία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Σαν Μαρίνο-Σκωτία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 NASCAR Cup Series, Martinsville STP 500 LIVE COSMOTE SPORT9HD

20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

20.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Ολλανδία-Γερμανία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Κύπρος-Βέλγιο, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Πολωνία-Λετονία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Βόρειος Ιρλανδία-Λευκορωσία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.30 Milwaukee Bucks-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

23.45 Εκπομπή “European Qualifiers Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

Δευτέρα 25.03.19

16.00 Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Κολοσσός H Hotels, Betshop Basket League, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Τουρκία-Μολδαβία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Χίμκι-Αστάνα, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Μαυροβούνιο-Αγγλία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Πορτογαλία-Σερβία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Γαλλία-Ισλανδία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Ανδόρα-Αλβανία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Κόσοβο-Βουλγαρία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Λουξεμβούργο-Ουκρανία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD

23.45 Εκπομπή “European Qualifiers Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

Τρίτη 26.03.19

05.00 Portland Trail Blazers-Brooklyn Nets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

18.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Αρμενία-Φινλανδία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll” COSMOTE SPORT4HD

20.30 Εκπομπή “UEFA European Qualifiers Show Pregame Βοσνία Ερζεγοβίνη-Ελλάδα” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Βοσνία Ερζεγοβίνη-Ελλάδα, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ιταλία-Λίχτενσταϊν, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Νορβηγία-Σουηδία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Ελβετία-Δανία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Μάλτα-Ισπανία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Ιρλανδία-Γεωργία, UEFA European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Τσεχία-Βραζιλία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT9HD

23.45 Εκπομπή “European Qualifiers Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

Τετάρτη 27.03.19

02.00 Milwaukee Bucks-Houston Rockets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

Πέμπτη 28.03.19

03.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

04.30 Utah Jazz-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.00 WTA Miami Open presented by Itau, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Μαγδεμβούργο-Φλένσμπουργκ, Bundesliga Χάντμπολ, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

Παρασκευή 29.03.19

01.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

02.00 Milwaukee Bucks-Los Angeles Clippers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

03.00 WTA Miami Open presented by Itau, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

10.20 WRC Γαλλία, SS2 Valinco 1 LIVE COSMOTE SPORT8HD

11.30 WRC Γαλλία, SS3 Alta Rocca 1 LIVE COSMOTE SPORT8HD

12.50 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.55 Moto3 Gran Premio Motul de la Republica Argentina, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.50 Moto2 Gran Premio Motul de la Republica Argentina, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.45 MotoGP Gran Premio Motul de la Republica Argentina, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 WRC Γαλλία, SS5 Valinco 2 LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.50 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.05 WRC Γαλλία, SS6 Alta Rocca 2 LIVE COSMOTE SPORT8HD

18.10 Moto3 Gran Premio Motul de la Republica Argentina, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.05 Moto2 Gran Premio Motul de la Republica Argentina, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Σαν Πάουλι-Ντούισμπουργκ, Bundesliga 2, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

20.00 MotoGP Gran Premio Motul de la Republica Argentina, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.30 Χόφενχαϊμ-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Τζιρόνα-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Liga NOS, 27η Αγωνιστική

Σάββατο 30.03.19

01.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

03.00 Oklahoma City Thunder-Denver Nuggets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

10.00 WRC Γαλλία, SS8 Desert des Agriates 1 LIVE COSMOTE SPORT8HD

11.10 WRC Γαλλία, SS9 Castagniccia 1 LIVE COSMOTE SPORT8HD

13.50 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.55 Moto3 Gran Premio Motul de la Republica Argentina, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.00 Χετάφε-Λεγκανές, LaLiga Santander, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Μπόχουμ-Αμβούργο, Bundesliga 2, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

14.30 Φούλαμ-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.50 Moto2 Gran Premio Motul de la Republica Argentina, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.45 MotoGP Gran Premio Motul de la Republica Argentina, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Φράιμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Ντόρτμουντ-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

16.50 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Γουότφορντ, Premier League, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

17.00 ΑΕΚ-Άρης, Betshop Basket League, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

17.00 WRC Γαλλία, SS11 Desert des Agriates 2 LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.15 Μπαρτσελόνα-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.30 Moto3 Gran Premio Motul de la Republica Argentina, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

18.10 WRC Γαλλία, SS12 Castagniccia 2 LIVE COSMOTE SPORT8HD

18.25 Moto2 Gran Premio Motul de la Republica Argentina, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 WTA Miami Open presented by Itau, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.20 MotoGP Gran Premio Motul de la Republica Argentina, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Γουέστ Χαμ-Έβερτον, Premier League, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Θέλτα-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Λειψία-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 MotoGP Gran Premio Motul de la Republica Argentina, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.30 Λέστερ-Μπόρνμουθ, Premier League, 32η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (30.03, 17:00)

21.30 Βέρντερ Βρέμης-Μάιντς, Bundesliga, 27η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (30.03, 16:30)

21.30 Καζαλμαγκιόρε-Νοβάρα, Serie A Femminile Βόλεϊ, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.45 Αλαβές-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Μπράιτον-Σαουθάμπτον, Premier League, 32η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (30.03, 17:00)

22.30 Γκραν Κανάρια-Βαλένθια, ACB Liga Endesa, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

23.30 Μπέρνλι-Γουλβς, Premier League, 32η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (30.03, 17:00)

Liga NOS, 27η Αγωνιστική

Κυριακή 31.03.19

00.00 Houston Rockets-Sacramento Kings, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

00.00 Κρίσταλ Πάλας-Χάντερσφιλντ, Premier League, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD (30.03, 17:00)

01.00 UFC Fight Night: Edson Barboza-Justin Gaethje, ΗΠΑ, Φιλαδέλφεια LIVE COSMOTE SPORT8HD

10.45 WRC Γαλλία, SS13 Balagne LIVE COSMOTE SPORT8HD

12.15 Νυρεμβέργη-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 27η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (30.03, 16:30)

13.00 Λεβάντε-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.00 WRC Γαλλία, SS14 Calvi Power Stage LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Κολονία-Κίελο, Bundesliga 2, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

15.00 Ράγιο Βαγεκάνο-Μπέτις, LaLiga Santander, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

15.35 Moto3 Gran Premio Motul de la Republica Argentina, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.05 Κάρντιφ-Τσέλσι, Premier League, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.05 Moto2 Gran Premio Motul de la Republica Argentina, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Ανόβερο-Σάλκε, Bundesliga, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.35 MotoGP Gran Premio Motul de la Republica Argentina, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD

17.15 Σεβίλη-Βαλένθια, LaLiga Santander, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.30 Εκπομπή “Grand Prix Pre-Race” LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.45 Moto3 Gran Premio Motul de la Republica Argentina, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

18.00 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

18.30 Λίβερπουλ-Τότεναμ,Premier League, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.05 Moto2 Gran Premio Motul de la Republica Argentina, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Βαγιαδολίδ-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Atlanta Hawks-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.00 ATP Masters 1000 Miami Open presented by Itau, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Φλένσμπουργκ-Μέσκοφ, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση των 16, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

20.30 MotoGP Gran Premio Motul de la Republica Argentina, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.30 Τενερίφη-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.45 Ρεάλ Μαδρίτης-Ουέσκα, LaLiga Santander, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 NASCAR Cup Series, Texas O’Reilly Auto Parts 500 LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.30 Oklahoma City Thunder-Dallas Mavericks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

Liga NOS, 27η Αγωνιστική

Απρίλιος

Δευτέρα 01.04.19

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Καρσίγιακα-Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

20.00 Μπεσίκτας-Αναντολού Εφές, TBF Basketball Super League, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Άουε-Ντινάμο Δρέσδης, Bundesliga 2, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Άρσεναλ-Νιούκαστλ, Premier League, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

Liga NOS, 27η Αγωνιστική

Τρίτη 02.04.19

02.30 Brooklyn Nets-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.30 Ατλέτικο Μαδρίτης-Τζιρόνα, LaLiga Santander, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.30 Εσπανιόλ-Χετάφε, LaLiga Santander, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll” COSMOTE SPORT4HD

21.45 Γουλβς-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.30 Βιγιαρεάλ-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Τετάρτη 03.04.19

03.00 Oklahoma City Thunder-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

18.00 Εκπομπή “Ώρα Κυπέλλου Pregame” LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Κύπελλο Ελλάδας, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.30 Εκπομπή “Ώρα Κυπέλλου Pregame” LIVE COSMOTE SPORT1HD

20.30 Μπιλμπάο-Λεβάντε, LaLiga Santander, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.00 Εκπομπή “Ώρα Κυπέλλου Postgame” LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.30 Κύπελλο Ελλάδας, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.30 Έιμπαρ-Ράγιο Βαγεκάνο, LaLiga Santander, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 Ουέσκα-Θέλτα, LaLiga Santander, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.30 Βαλένθια-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.30 Εκπομπή “Ώρα Κυπέλλου Postgame” LIVE COSMOTE SPORT1HD

UEFA Youth League, Προημιτελική Φάση

CEV Champions League Βόλεϊ Ανδρών, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική

CEV Champions League Βόλεϊ Γυναικών, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική

Πέμπτη 04.04.19

02.30 Miami Heat-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.30 Σεβίλη-Αλαβές, LaLiga Santander, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Λεγανές-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.30 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μπέτις, LaLiga Santander, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Παρασκευή 05.04.19

05.30 Los Angeles Lakers-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.30 Ρέγκενσμπουργκ-Μπόχουμ, Bundesliga 2, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 Μάιντς-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Σαουθάμπτον-Λίβερπουλ, Premier League, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

Liga NOS, 28η Αγωνιστική

Σάββατο 06.04.19

03.00 Indiana Pacers-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

14.00 Τζιρόνα-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Κίελο-Σαν Πάουλι, Bundesliga 2, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Μάντσεστερ Σίτι-Κάρντιφ, Premier League, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Σάλκε-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Λεβερκούζεν-Λειψία, Bundesliga, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Στουτγκάρδη-Νυρεμβέργη, Bundesliga, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Χέρτα Βερολίνου-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Βόλφσμπουργκ-Ανόβερο, Bundesliga, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

16.50 Ανόβερο-Μαγδεμβούργο, DHB Cup Χάντμπολ, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.15 Ρεάλ Μαδρίτης-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.30 Εκπομπή Pregame «Στο Ρυθμό των Ντέρμπι Μπάγερν Μονάχου-Ντόρτμουντ» LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Ράγιο Βαγεκάνο-Βαλένθια, LaLiga Santander, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Μπάγερν Μονάχου-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Κίελο-Φούσε Βερολίνου, DHB Cup Χάντμπολ, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Χάντερσφιλντ-Λέστερ, Premier League, 33η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (06.04, 17:00)

21.30 Εκπομπή Postgame «Στο Ρυθμό των Ντέρμπι Μπάγερν Μονάχου-Ντόρτμουντ» LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Μπαρτσελόνα-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Μπόρνμουθ-Μπέρνλι, Premier League, 33η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (06.04, 17:00)

Liga NOS, 28η Αγωνιστική

VTB United League

Κυριακή 07.04.19

00.00 Milwaukee Bucks-Brooklyn Nets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

00.00 Νιούκαστλ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 33η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (06.04, 17:00)

11.45 Γουότφορντ-Φούλαμ, Premier League, 33η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (06.04, 17:00)

13.00 Αλαβές-Λεγανές, LaLiga Santander, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.30 Μούρθια-Μπασκόνια, ACB Liga Endesa, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.30 Χάιντενχαϊμ-Κολονία, Bundesliga 2, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.00 Χετάφε-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

15.00 Ολυμπιακός-Κολοσσός H Hotels, Betshop Basket League, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

15.15 Αναντολού Εφές-Μπαχτσεσεχίρ, TBF Basketball Super League, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

16.05 Έβερτον-Άρσεναλ, Premier League, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.10 DHB Cup Χάντμπολ, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Άουγκσμπουργκ-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.15 Βαγιαδολίδ-Σεβίλη, LaLiga Santander, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.30 Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-ΠΑΟΚ, Betshop Basket League, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

18.30 Τότεναμ-Μπράιτον, Premier League, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Γκλάντμπαχ-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 Toronto Raptors-Miami Heat, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Θέλτα-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Λεβάντε-Ουέσκα, LaLiga Santander, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

20.30 Γκραν Κανάρια-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.00 NASCAR Cup Series Bristol Food City 500 LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.45 Μπέτις-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.30 Minnesota Timberwolves-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

Liga NOS, 28η Αγωνιστική

NCAA Basketball

VTB United League

Δευτέρα 08.04.19

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Αμβούργο-Μαγδεμβούργο, Bundesliga 2, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Τσέλσι-Γουέστ Χαμ, Premier League, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

Liga NOS, 28η Αγωνιστική

VTB United League

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

Αναβάθμιση του εκτυπωτή BRADY BMP21Plus και προσφορά από την OPTRONICS

Η αγορά σήμερα

17-05-2019

Αναβάθμιση του εκτυπωτή BRADY BMP21Plus και προσφορά από την OPTRONICS

Ο πολύ επιτυχημένος εκτυπωτής επαγγελματικής σήμανσης εγκαταστάσεων BRADY BMP21Plus αναβαθμίστηκε στη version 2.0 και έγινε ακόμη καλύτερος. Ο εκτυπωτής σήμανσης εγκαταστάσεων διαθέτει πλέον ΕΛΛΗΝΙΚΑ γράμματα κεφαλαία, μικρά και με τόνους. Περιλαμβάνει επιπλέον σύμβολα (συνολικά 215) για ηλεκτρολογικές, ηλεκτρονικές, εργαστηριακές σημάνσεις, ενώ επίσης εκτυπώνει Barcode 39...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 129

Τεύχος 129

21-05-2019

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 129

Το νέο τεύχος Ιουνίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το έτερο περιοδικό «Security Report», που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας, αλλά και το τέταρτο τεύχος του περιοδικού «NOW», που απευθύνεται σε τεχνικούς δικτύων. Το νέο τεύχος έρχεται με ειδήσεις από το χώρο της τηλεόρασης και των μίντια, και με παρουσιάσεις και δοκιμές νέων προϊόντων που δοκίμασε η δημοσιογραφική μας ομάδα. Κεντρικό θέμα στο νέο τεύχος Ιουνίου είναι το αφιέρωμα στα δορυφορικά κανάλια Multistream και DVB-S2X. Η ψηφιακή δορυφορική μετάδοση video δεύτερης γενιάς (DVB-S2) αποτελεί σήμερα το κυρίαρχο πρότυπο που χρησιμοποιούν για την εκπομπή τους τα δορυφορικά τηλεοπτικά κανάλια. Σε σχέση με το αρχικό DVB-S, το DVB-S2 διαθέτει βελτιωμένα χαρακτηριστικά και είναι συμβατό με νέες τεχνολογίες που εξασφαλίζουν υψηλότερη ποιότητα εικόνας και καλύτερη εκμετάλλευση της χωρητικότητας. Τέτοιες τεχνολογίες είναι η εκπομπή Multistream που επιτυγχάνει τη μετάδοση πολλαπλών ροώ...

digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.