Ειδήσεις . Sport+
Παρασκευή, 11 Οκτωβρίου 2019 | 16:08

Ανανεωμένα προγράμματα μεταδόσεων COSMOTE SPORT έως 28/10/19

Παρακάτω θα βρείτε σχετική ενημέρωση που αφορά στα ανανεωμένα προγράμματα των αθλητικών καναλιών COSMΟΤΕ SPORT έως τις 28/10/19, με τις τελευταίες προσθήκες/αλλαγές. Λόγω πρόβλεψης για τυφώνα στην Ιαπωνία, η FORMULA 1 αποφάσισε την ακύρωση των 3ων Ελεύθερων Δοκιμών του FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX και τη μεταφορά των Κατατακτήριων Δοκιμών από Σάββατο (08:50) σε Κυριακή (03:50).
Γράφτηκε από: N.D

Οκτώβριος

Παρασκευή 11.10.19

03:00 Washington Mystics-Connecticut Sun, WNBA Finals, Game 5 LIVE COSMOTE SPORT4HD

03.50 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

07.30 Μεντβέντεφ-Φονίνι, ATP Masters 1000 Rolex Shanghai, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

07.50 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

09.30 Τζόκοβιτς-Τσιτσιπάς, ATP Masters 1000 Rolex Shanghai, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

13.30 Α. Ζβέρεφ-Φέντερερ, ATP Masters 1000 Rolex Shanghai, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.30 Μπερετίνι-Τιμ, ATP Masters 1000 Rolex Shanghai, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.45 Τσεχία-Αγγλία,European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 7η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ισλανδία-Γαλλία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 7η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Τουρκία-Αλβανία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 7η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Πορτογαλία-Λουξεμβούργο, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 7η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Μαυροβούνιο-Βουλγαρία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 7η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Ουκρανία-Λιθουανία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 7η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD

Σάββατο 12.10.19

11.30 ATP Masters 1000 Rolex Shanghai, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.30 Brooklyn Nets-Los Angeles Lakers, NBA Global Games China, Shenzhen LIVE COSMOTE SPORT4HD

15.00 ATP Masters 1000 Rolex Shanghai, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 Γεωργία-Ιρλανδία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 7η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.00 Κάλεβ-Ούνικς Καζάν, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.00 Βοσνία Ερζεγοβίνη-Φινλανδία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 7η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Δανία-Ελβετία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 7η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 Νησιά Φερόε-Ρουμανία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 7η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 Τουρκ Τέλεκομ-Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.30 Εκπομπή “European Qualifiers Show Pregame Ιταλία-Ελλάδα” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.30 Μάλαγα-Μπανταλόνα, ACB Liga Endesa, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 Κονελιάνο-Μόντσα, Serie A Femminile Volleyball, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.45 Ιταλία-Ελλάδα, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 7η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Λιχτενστάιν-Αρμενία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 7η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Νορβηγία-Ισπανία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 7η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Μάλτα-Σουηδία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 7η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

23.45 Εκπομπή “European Qualifiers Show Postgame Ιταλία-Ελλάδα” LIVE COSMOTE SPORT1HD

Κυριακή 13.10.19

03.00 UFC Fight Night: Joanna Jedrejczyk-Michelle Waterson, ΗΠΑ, Τάμπα LIVE COSMOTE SPORT7HD

03.50 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

07.30 Εκπομπή “Grand Prix Pre-Race” LIVE COSMOTE SPORT5HD

08.00 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.30 ATP Masters 1000 Rolex Shanghai, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.30 Έρλανγκεν-Ράιν Νέκαρ, LIQUI MOLY Bundesliga Χάντμπολ, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

16.00 Καζακστάν-Βέλγιο, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.30 Μπάντιρμα-Αναντολού Εφές, TBF Basketball Super League, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 Παρί Σεν Ζερμέν-Τσέλιε Πιβοβάρνα, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.00 Κύπρος-Ρωσία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Λευκορωσία-Ολλανδία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Σκωτία-Σαν Μαρίνο, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Προμηθέας Πάτρας, Basket League, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.00 Ουγγαρία-Αζερμπαϊτζάν, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Μπαρτσελόνα-Βαλένθια, ACB Liga Endesa, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.00 NASCAR Cup Series, Talladega 1000Bulbs.com 500 LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.45 Εσθονία-Γερμανία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ουαλία-Κροατία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Σλοβενία-Αυστρία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

Δευτέρα 14.10.19

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.45 Βουλγαρία-Αγγλία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Γαλλία-Τουρκία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Μολδαβία-Αλβανία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.45 Ουκρανία-Πορτογαλία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.45 Λιθουανία-Σερβία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Κόσοβο-Μαυροβούνιο, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Ισλανδία-Ανδόρα, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD

23.00 Εκπομπή “Στο Πλεχτό: Επεισόδιο 15” COSMOTE SPORT1HD

Τρίτη 15.10.19

19.00 Φινλανδία-Αρμενία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll” COSMOTE SPORT4HD

20.30 Εκπομπή “European Qualifiers Show Pregame Ελλάδα-Βοσνία Ερζεγοβίνη” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ελλάδα-Βοσνία Ερζεγοβίνη, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Λιχτενστάιν-Ιταλία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Σουηδία-Ισπανία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Ελβετία-Ιρλανδία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.45 Ρουμανία-Νορβηγία,European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Ισραήλ-Λετονία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Γιβραλτάρ-Γεωργία, European Qualifiers, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD

23.45 Εκπομπή “European Qualifiers Show Postgame Ελλάδα-Βοσνία Ερζεγοβίνη” LIVE COSMOTE SPORT1HD

Τετάρτη 16.10.19

18.30 Ολυμπιακός-Ναμούρ, FIBA EuroCup Γυναικών, Φάση Ομίλων, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

Πέμπτη 17.10.19

20.00 Ανόβερο-Ράιν Νέκαρ, LIQUI MOLY Bundesliga Χάντμπολ, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

Παρασκευή 18.10.19

02.55 Moto3 Motul Grand Prix of Japan, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

03.50 Moto2 Motul Grand Prix of Japan, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

04.45 MotoGP Motul Grand Prix of Japan, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

07.10 Moto3 Motul Grand Prix of Japan, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

08.05 Moto2 Motul Grand Prix of Japan, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

09.00 MotoGP Motul Grand Prix of Japan, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.00 ATP 250 Antwerp European Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.00 ATP 250 Antwerp European Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 ATP 250 Antwerp European Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Άουε-Νυρεμβέργη, Bundesliga 2, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 ATP 250 Antwerp European Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Γρανάδα-Οσασούνα, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Σάββατο 19.10.19

02.55 Moto3 Motul Grand Prix of Japan, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

03.50 Moto2 Motul Grand Prix of Japan, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

04.00 UFC Fight Night: Dominick Reyes-Chris Weidman, ΗΠΑ, Βοστόνη LIVE COSMOTE SPORT7HD

04.45 MotoGP Motul Grand Prix of Japan, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

06.30 Moto3 Motul Grand Prix of Japan, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

07.25 Moto2 Motul Grand Prix of Japan, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

08.20 MotoGP Motul Grand Prix of Japan, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

09.00 Moto2 Motul Grand Prix of Japan, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.00 Έιμπαρ-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Σαν Πάουλι-Ντάρμσταντ, Bundesliga 2, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Έβερτον-Γουέστ Χαμ, Premier League, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

15.00 ATP 250 Antwerp European Open, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Εκπομπή “SPORTSHOW Live Action” LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Άουγκσμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Λειψία-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Βέρντερ Βρέμης-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Ουνιόν Βερολίνου-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.00 Τότεναμ-Γουότφορντ, Premier League, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.00 ΑΕΚ-Περιστέρι, ΕΚΟ Basket League, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

17.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Βαλένθια, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

18.00 ATP 250 Antwerp European Open, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Κρίσταλ Πάλας-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Χετάφε-Λεγανές, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Ντόρτμουντ-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.00 Μπαρτσελόνα-Παρί Σεν Ζερμέν, VELUX EHF Champions League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.30 Ομπραντόιρο-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 Τσέλσι-Νιούκαστλ, Premier League, 9η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (19.10, 17:00)

22.00 Μαγιόρκα-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Γουλβς-Σαουθάμπτον, Premier League, 9η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (19.10, 17:00)

23.00 Λοκομοτίβ Κουμπάν-Ούνικς Καζάν, VTB United League Regular Season REC COSMOTE SPORT4HD (19.10, 17:00)

23.30 Λέστερ-Μπέρνλι, Premier League, 9η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (19.10, 17:00)

21.30 Σκαντίτσι-Κούνεο, Serie A Femminile Volleyball, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

Κυριακή 20.10.19

00.00 Μπόρνμουθ-Νόριτς, Premier League, 9η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (19.10, 17:00)

02.35 Moto3 Motul Grand Prix of Japan, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

03.05 Moto2 Motul Grand Prix of Japan, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

03.35 MotoGP Motul Grand Prix of Japan, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

05.45 Moto3 Motul Grand Prix of Japan, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

07.05 Moto2 Motul Grand Prix of Japan, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

08.30 MotoGP Motul Grand Prix of Japan, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Αλαβές-Θέλτα, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.00 Φενέρμπαχτσε-Μπαχτσεσεχίρ, TBF Basketball Super League, 4η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

14.25 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Μάιντς, Bundesliga, 8η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (19.10, 16:30)

14.30 Στουτγκάρδη-Κίελο, Bundesliga 2, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μπέτις, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.30Άστον Βίλα-Μπράιτον, Premier League, 9η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (19.10, 17:00)

16.30 Κολονία-Πάντερμπορν, Bundesliga, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.00 Εσπανιόλ-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.00 ATP 250 Antwerp European Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.30 Εκπομπή “Ρυθμός των Ντέρμπι Pregame Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Λίβερπουλ” LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Λίβερπουλ, Premier League, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Χόφενχαϊμ-Σάλκε, Bundesliga, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 Ζιελόνα Γκόρα-ΤΣΣΚΑ Μόσχας, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.30 Μπιλμπάο-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Βαλένθια-Μάλαγα, ACB Liga Endesa, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.30 NASCAR Cup Series Kansas Holywood Casino 400 LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Σεβίλη-Λεβάντε, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

Δευτέρα 21.10.19

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 ATP 500 Erste Bank Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 ATP 500 Erste Bank Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.30 Αρμίνια Μπίλεφελντ-Αμβούργο, Bundesliga 2, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Άρσεναλ, Premier League, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

23.00 Εκπομπή “Στο Πλεχτό: Επεισόδιο 16” COSMOTE SPORT1HD

Συνέντευξη Τύπου Ολυμπιακού (Ολυμπιακός-Μπάγερν Μονάχου)

Τρίτη 22.10.19

15.00 ATP 500 Erste Bank Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.00 Ολυμπιακός-Μπάγερν Μονάχου, UEFA Youth League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.00 ATP 500 Erste Bank Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD

18.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.55 Εκπομπή “UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.55 Ατλέτικο Μαδρίτης-Λεβερκούζεν, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.55 Σαχτάρ Ντόνετσκ-Ντινάμο Ζάγκρεμπ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD

20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll” COSMOTE SPORT4HD

20.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή “Pregame Ολυμπιακός-Μπάγερν Μονάχου” LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Ολυμπιακός-Μπάγερν Μονάχου, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Τότεναμ-Ερυθρός Αστέρας, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Γαλατάσαραϊ-Ρεάλ Μαδρίτης, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.00 Γιουβέντους-Λοκομοτίβ Μόσχας, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Μάντσεστερ Σίτι-Αταλάντα, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Μπριζ-Παρί Σεν Ζερμέν, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD

Τετάρτη 23.10.19

00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

03.00 Toronto Raptors-New Orleans Pelicans, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

05.30 Los Angeles Clippers-Los Angeles Lakers, NBA regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.00 ATP 500 Erste Bank Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.00 ATP 500 Erste Bank Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD

18.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.55 Εκπομπή “UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.55 Άγιαξ-Τσέλσι, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.55 Λειψία-Ζενίτ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD

20.00 IDEMITSU Asia Talent Cup MotoGP Grand Prix of Japan, 1ος Αγώνας REC COSMOTE SPORT5HD (19.10 10:10)

20.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.50 IDEMITSU Asia Talent Cup MotoGP Grand Prix of Japan, 2ος Αγώνας REC COSMOTE SPORT5HD (20.10 04:25)

22.00 Γκενκ-Λίβερπουλ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Σλάβια Πράγας-Μπαρτσελόνα, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Ίντερ-Ντόρτμουντ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.00 Σάλτσμπουργκ-Νάπολι, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Μπενφίκα-Λιόν, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Λιλ-Βαλένθια, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD

Πέμπτη 24.10.19

00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

02.30 Philadelphia 76ers-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

15.00 ATP 500 Erste Bank Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.00 ATP 500 Erste Bank Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD

18.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.55 Εκπομπή “UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.55 Καραμπάγκ-ΑΠΟΕΛ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.55 Παρτίζαν-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 12ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.55 Ρόμα-Γκλάντμπαχ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.55 Πόρτο-Ρέιντζερς, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.55 Λουντογκόρετς-Εσπανιόλ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.55 Γάνδη-Βόλφσμπουργκ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.55 Σλόβαν Μπρατισλάβας-Γουλβς, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 11ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.00 Σεβίλη-Ντουντελάνζ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Άρσεναλ-Βιτόρια Γκιμαράες, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Σταντάρ Λιέγης, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.00 Σέλτικ-Λάτσιο, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.00 Αϊντχόφεν-Λίντσερ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Χετάφε-Βασιλεία, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Ντινάμο Κιέβου-Κοπεγχάγη, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD

20.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

Παρασκευή 25.10.19

00.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

00.55 Moto3 Australian Motorcycle Grand Prix, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

01.50 Moto2 Australian Motorcycle Grand Prix, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

02.45 MotoGP Australian Motorcycle Grand Prix, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

03.00 Houston Rockets-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

05.10 Moto3 Australian Motorcycle Grand Prix, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

05.30 Golden State Warriors-Los Angeles Clippers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

06.05 Moto2 Australian Motorcycle Grand Prix, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

07.00 MotoGP Australian Motorcycle Grand Prix, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.20 WRC Ισπανία, SS1 Gandesa 1 LIVE COSMOTE SPORT9HD

11.00 WRC Ισπανία, SS2 Horta Bot 1 LIVE COSMOTE SPORT9HD

14.15 Γιανγκ Μπόις-Φέγενορντ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος REC COSMOTE SPORT3HD (24.10, 19:55)

15.00 ATP 500 Erste Bank Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.25 WRC Ισπανία, SS4 Gandesa 2 LIVE COSMOTE SPORT9HD

16.50 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Ρόζενμποργκ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος REC COSMOTE SPORT2HD (24.10, 22:00)

17.00 ATP 500 Erste Bank Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

17.05 WRC Ισπανία, SS5 Horta Bot 2 LIVE COSMOTE SPORT9HD

18.00 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MEXICO, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

18.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 ATP 500 Erste Bank Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Κίελο-Μπόχουμ, Bundesliga 2, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 ATP 500 Erste Bank Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.30 Μάιντς-Κολονία, Bundesliga, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Σαουθάμπτον-Λέστερ, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Βιγιαρεάλ-Αλαβές, LaLiga Santander, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MEXICO, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

Σάββατο 26.10.19

00.55 Moto3 Australian Motorcycle Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

01.50 Moto2 Australian Motorcycle Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

02.45 MotoGP Australian Motorcycle Grand Prix, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

04.30 Moto3 Australian Motorcycle Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

05.25 Moto2 Australian Motorcycle Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

05.30 Los Angeles Lakers-Utah Jazz, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

06.20 MotoGP Australian Motorcycle Grand Prix, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

07.00 MotoGP Australian Motorcycle Grand Prix, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.40 WRC Ισπανία, SS8 Querol 1 LIVE COSMOTE SPORT9HD

11.30 WRC Ισπανία, SS9 Montmell 1 LIVE COSMOTE SPORT9HD

13.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

13.00 Μπαχτσεσεχίρ-Τόφας, TBF Basketball Super League, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

14.00 Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.00 Αμβούργο-Στουτγκάρδη, Bundesliga 2, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Μάντσεστερ Σίτι-Άστον Βίλα, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

15.00 Τσμόκι-Ούνικς Καζάν, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.00 ATP 500 Erste Bank Open, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.00 WRC Ισπανία, SS10 Savalla 2 LIVE COSMOTE SPORT9HD

15.30 ATP 500 Swiss Indoor Basel, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 Εκπομπή “SPORTSHOW Live Action” LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Σάλκε-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Μπάγερν Μονάχου-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.30 Φράιμπουργκ-Λειψία, Bundesliga, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Χέρτα Βερολίνου-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.00 Λεγανές-Μαγιόρκα, LaLiga Santander, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.00 ATP 500 Erste Bank Open, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

17.30 ATP 500 Swiss Indoor Basel, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MEXICO, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.30 Μπέρνλι-Τσέλσι, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Βαγιαδολίδ-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Λεβερκούζεν-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 Γκραν Κανάρια-Μπανταλόνα, ACB Liga Endesa, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.00 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MEXICO, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.30 Μπράιτον-Έβερτον, Premier League, 10η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (26.10, 17:00)

21.30 Φιρένσε-Περούτζια, Serie A Femminile Volleyball, 3η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 UFC Fight Night:Demian Maia-Ben Askren, Σιγκαπούρη REC COSMOTE SPORT7HD (26.10, 15:00)

23.30 Γουότφορντ-Μπόρνμουθ, Premier League, 10η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (26.10, 17:00)

ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Άρης, EKO Basket League, 5η Αγωνιστική

Κυριακή 27.10.19

00.00 Milwaukee Bucks-Miami Heat, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

01.35 Moto3 Australian Motorcycle Grand Prix, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

02.05 Moto2 Australian Motorcycle Grand Prix, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

02.35 MotoGP Australian Motorcycle Grand Prix, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

03.45 Moto3 Australian Motorcycle Grand Prix, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

04.05 Moto2 Australian Motorcycle Grand Prix, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

05.30 MotoGP Australian Motorcycle Grand Prix, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

09.30 WRC Ισπανία, SS15 La Mussara 1 LIVE COSMOTE SPORT9HD

10.15 Πάντερμπορν-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga, 9η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (26.10, 16:30)

10.30 WTA Finals Shenzhen, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT7HD

11.50 WRC Ισπανία, SS16 Ruidcanyes 2 LIVE COSMOTE SPORT9HD

12.30 WTA Finals Shenzhen, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.00 Θέλτα-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.00 WRC Ισπανία, SS17 La Mussara 2 Power Stage LIVE COSMOTE SPORT9HD

13.30 Ζενίτ-Λοκομοτίβ Κουμπάν, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT6HD

13.55 Γουέστ Χαμ-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ, Premier League, 10η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (26.10, 17:00)

14.15 Γαλατάσαραϊ-Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League, 5η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

14.30 Νυρεμβέργη-Ρέγκενσμπουργκ, Bundesliga 2, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.00 WTA Finals Singapore, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.00 Γρανάδα-Μπέτις, LaLiga Santander, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

16.00 Νιούκαστλ-Γουλβς, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.00 ATP 500 Swiss Indoor Basel, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Βόλφσμπουργκ-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.00 Λεβάντε-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.00 Τοντέλα-Μπενφίκα, Liga NOS, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

18.30 Λίβερπουλ-Τότεναμ, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Γκλάντμπαχ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.30 Σεβίλη-Χετάφε, LaLiga Santander, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Σαραγόσα-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Πόρτο-Φαμαλικάο, Liga NOS, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.30 Άρσεναλ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 10η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (27.10, 18:30)

21.00 FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MEXICO, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.00 NASCAR Cup Series Martinsville First Data 500 LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.30 Oklahoma City Thunder-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.00 Οσασούνα-Βαλένθια, LaLiga Santander, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Βιτόρια Σετούμπαλ, Liga NOS, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

Δευτέρα 28.10.19

00.00 Νόριτς-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 10η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (27.10, 18:30)

00.00 Memphis Grizzlies-Brooklyn Nets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

12.00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

12.30 WTA Finals Shenzhen, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.30 WTA Finals Shenzhen, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.30 Σαντχάουζεν-Βέχεν Βιζμπάντεν, Bundesliga 2, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

23.00 Εκπομπή “Στο Πλεχτό: Επεισόδιο 17” COSMOTE SPORT1HD

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

TRIAX MFA 611 LTE 800

Η αγορά σήμερα

05-11-2019

TRIAX MFA 611 LTE 800

Διαθέσιμος από την AMF Electronics ο νέος ενισχυτής MFA 611 LTE 800 της Triax. Πρόκειται για έναν ενισχυτή ιστού πολλαπλής ζώνης με υψηλή ποιότητα κατασκευής, ο οποίος συναρμολογείται πανεύκολα. Έχει αδιάβροχο περίβλημα, υψηλό βαθμό θωράκισης και εξαιρετικά υψηλή ανθεκτικότητα στη διάβρωση...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 134

Τεύχος 134

23-10-2019

ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, Τεύχος 134

Το νέο τεύχος Νοεμβρίου του περιοδικού «Ψηφιακή Τηλεόραση» κυκλοφορεί πάντα μαζί με το περιοδικό «Security Report», που ηγείται στην αγορά των ηλεκτρονικών συστημάτων ασφαλείας, αλλά και το ένατο τεύχος του περιοδικού «NOW», που απευθύνεται σε τεχνικούς δικτύων. Το νέο τεύχος έρχεται με ειδήσεις από το χώρο της τηλεόρασης και των μίντια, και με παρουσιάσεις και δοκιμές νέων προϊόντων που δοκίμασε η δημοσιογραφική μας ομάδα. Στις δοκιμές του νέου τεύχους θα βρούμε το άρθρο για ένα νέο, επώνυμο TV Box που κυκλοφόρησε πρόσφατα στην ελληνική αγορά, το οποίο παραλάβαμε και δοκιμάσαμε άμεσα στο εργαστήριο της Ψηφιακής Τηλεόρασης. Πρόκειται για το ολοκαίνουργιο ΑΜΙΚΟ A6N που ανήκει στη σειρά OTT της Amiko και λειτουργεί με Android 7.1.2 Nougat. Βασίζεται σε τετραπύρηνο επεξεργαστή Cortex A53 2.0GHz και υποστηρίζει αποκωδικοποίηση video 4Κ@60Hz. Έχει ενσωματωμένο Wi-Fi 2.4GHz και συνοδεύεται από τηλεχειριστήριο εκμάθησης για κοινό έλεγχο του TV box και της τηλεόρασης. Έρχεται με προ-εγκατεσ...

digitaltvinfo.gr - Τα πάντα για τη δορυφορική, ψηφιακή και HD TV
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.