28/10/2020

Ανανεωμένα προγράμματα μεταδόσεων COSMOTE SPORT ΕΩΣ 18/11

Γράφτηκε από: N.D
Στις παρακάτω λίστες θα βρείτε τα ανανεωμένα προγράμματα των καναλιών COSMOTE SPORT έως και τις 18/11, με όλες τις τελευταίες προσθήκες και αλλαγές.

Οκτώβριος

Τρίτη 27.10.20

15.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.30 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.55 Εκπομπή «UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό» LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.55 Λοκομοτίβ Μόσχας-Μπάγερν Μονάχου, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.55 Σαχτάρ Ντόνετσκ-Ίντερ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.00 Εκπομπή «Pick & Roll» COSMOTE SPORT4HD

21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show Pregame Πόρτο-Ολυμπιακός» LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.00 Πόρτο-Ολυμπιακός, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Μαρσέιγ-Μάντσεστερ Σίτι, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Γκλάντμπαχ-Ρεάλ Μαδρίτης, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.00 Λίβερπουλ-Μίντιλαντ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Σάλτσμπουργκ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Αταλάντα-Άγιαξ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD

Τετάρτη 28.10.20

00.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

15.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.15 Συνέντευξη Τύπου ΑΕΚ (ΑΕΚ-Λέστερ) LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.00 Τσιτσιπάς-Στρουφ, ATP 500 Erste Bank Open Vienna, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.30 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.45 Κίελο-Βέσπρεμ, EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.55 Εκπομπή «UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό» LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.55 Μπασακσεχίρ-Παρί Σεν Ζερμέν, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.55 Κράσνονταρ-Τσέλσι, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.00 Γιουβέντους-Μπαρτσελόνα, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Λειψία, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Ντόρτμουντ-Ζενίτ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.00 Σεβίλη-Ρεν, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Μπριζ-Λάτσιο, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Φερεντσβάρος-Ντινάμο Κιέβου, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD

23.45 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Ζιλ Βισέντε, Liga NOS, 1η Αγωνιστική (εξ’ αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT5HD

Πέμπτη 29.10.20

00.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

00.00 Ντινάμο Μόσχας-Τρεντίνο, CEV Champions League Ανδρών, 2ος Προκριματικός Γύρος REC COSMOTE SPORT6HD (28.10 20:00)

15.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 Εκπομπή «UEFA Europa League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.55 Εκπομπή «UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό» LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.55 ΑΕΚ-Λέστερ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 7ος ΌμιλοςLIVE COSMOTE SPORT3HD

19.55 Ζόρια-Μπράγκα, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.55 Αντβέρπ-Τότεναμ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.55 Μίλαν-Σπάρτα Πράγας, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος, 12ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.55 Γάνδη-Χόφενχαϊμ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 12ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.55 Λιλ-Σέλτικ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.00 Εκπομπή «UEFA Europa League Show Pregame Γρανάδα-ΠΑΟΚ» LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.00 Γρανάδα-ΠΑΟΚ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Εκπομπή «UEFA Europa League Show Postgame ΑΕΚ-Λέστερ» LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Ομόνοια-Αϊντχόφεν, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Νάπολι, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.00 Άρσεναλ-Ντάνταλκ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Σλάβια Πράγας-Λεβερκούζεν, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Μπενφίκα-Σταντάρ Λιέγης, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD

Παρασκευή 30.10.20

00.00 Εκπομπή «UEFA Europa League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

12.30 Σίβασπορ-Μακάμπι Τελ Αβίβ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος REC COSMOTE SPORT3HD (29.10, 19:55)

13.00 Κάραμπαγκ-Βιγιαρεάλ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος REC COSMOTE SPORT2HD (29.10, 19:55)

14.30 Ρέιντζερς-Λεχ Πόζναν, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος REC COSMOTE SPORT3HD (29.10, 22:00)

15.00 Ρόμα-ΤΣΣΚΑ Σόφιας, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 2η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος REC COSMOTE SPORT2HD (29.10, 22:00)

15.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.00 MotoGP Championship Global Series, Misano & Phillip Island, Round 3 LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Αμβούργο-Σαν Πάουλι, Bundesliga 2, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.00 Εκπομπή «Blast from the Past: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Μπάγερν Μονάχου, Τελικός UEFA Champions League 1998-99» COSMOTE SPORT1HD

21.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Σάλκε-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Γουλβς-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Έιμπαρ-Κάντιθ, LaLiga Santander, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.15 Τενερίφη-Γκραν Κανάρια, ACB Liga Endesa, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.15 Πάσος Φερέιρα-Πόρτο, Liga NOS, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD

Σάββατο 31.10.20

10.50 FORMULA 1 EMIRATES GRAN PREMIO DELL’ EMILIA ROMAGNA, Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.00 Μπράουνσβαϊγκ-Νυρεμβέργη, Bundesliga 2, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.50 FORMULA 1 EMIRATES GRAN PREMIO DELL’ EMILIA ROMAGNA, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Ουέσκα, LaLiga Santander, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

15.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Εκπομπή «SPORTSHOW Live Action» LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Κολονία-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Αρμίνια Μπίλεφελντ-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Άουγκσμπουργκ-Μάιντς, Bundesliga, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.00 Μπέρνλι-Τσέλσι, Premier League, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.00 Μπιλμπάο-Σεβίλη, LaLiga Santander, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Τόφας-Φενέρμπαχτσε, ING Basketball Super League, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.30 Λίβερπουλ-Γουέστ Χαμ, Premier League, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Οσασούνα-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Γκλάντμπαχ-Λειψία, Bundesliga, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 Ρίο Άβε-Μορεϊρένσε, Liga NOS, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Αλαβές-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.30 Oleksandr Usyk vs Derek Chisora (WBO Heavyweight Intercontinental Title) LIVE COSMOTE SPORT7HD

Νοέμβριος

Κυριακή 01.11.20

01:00 UFC Fight Night: Uriah Hall-Anderson Silva, USA, Las Vegas LIVE COSMOTE SPORT8HD

06.00 Gervonta Davis vs Leo Santa Cruz (WBA Lightweight & WBA Super Featherweight World Championship) LIVE COSMOTE SPORT7HD

12.00 Λοκομοτίβ Κουμπάν-Ούνικς Καζάν, VTB United League, Regular Season LIVE COSMOTE SPORT9HD

13.30 Ανδόρα-Σαραγόσα, ACB Liga Endesa, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

13.45 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.00 Άστον Βίλα-Σαουθάμπτον, Premier League, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.00 Ζενίτ-Αστάνα, VTB United League, Regular Season LIVE COSMOTE SPORT9HD

14.10 FORMULA 1 EMIRATES GRAN PREMIO DELL’ EMILIA ROMAGNA, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.30 Ράιν Νέκαρ-Μπάλινγκεν, LIQUI MOLY Bundesliga Χάντμπολ, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.30 Βίρτσμπεργκερ Κίκερς-Μπόχουμ, Bundesliga 2, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.00 ATP 500 Erste Bank Open Vienna, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 Νιούκαστλ-Έβερτον, Premier League, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Φράιμπουργκ-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.00 Θέλτα-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Άρσεναλ, Premier League, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Χέρτα Βερολίνου-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 Αναντολού Εφές-Μπουγιουκτσεκμετσέ, ING Basketball Super League, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.30 Γρανάδα-Λεβάντε, LaLiga Santander, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Βαλένθια-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.00 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.15 Τότεναμ-Μπράιτον, Premier League, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Βαλένθια-Χετάφε, LaLiga Santander, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Τοντέλα, Liga NOS, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

23.15 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD

Δευτέρα 02.11.20

00.00 Μπέτις-Έλτσε, LaLiga Santander, 8η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (01.11 15:00)

12.00 ATP 1000 Rolex Paris Masters, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Φούλαμ-Γουέστ Μπρομ, Premier League, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.30 ATP 1000 Rolex Paris Masters, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.45 Μπράγκα-Φαμαλικάο, Liga NOS, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.00 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.30 Χόφενχαϊμ-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Λιντς-Λέστερ, Premier League, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Βιγιαρεάλ-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT1HD

23.00 Μποαβίστα-Μπενφίκα, Liga NOS, 6η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

Τρίτη 03.11.20

12.00 ATP 1000 Rolex Paris Masters, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.30 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.55 Εκπομπή «UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό» LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.55 Λοκομοτίβ Μόσχας-Ατλέτικο Μαδρίτης, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.55 Σαχτάρ Ντόνετσκ-Γκλάντμπαχ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.00 Εκπομπή «Pick & Roll» COSMOTE SPORT4HD

21.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show Pregame Μάντσεστερ Σίτι-Ολυμπιακός» LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Μάντσεστερ Σίτι-Ολυμπιακός, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Πόρτο-Μαρσέιγ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Αταλάντα-Λίβερπουλ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Ίντερ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Σάλτσμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Μίντιλαντ-Άγιαξ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD

Τετάρτη 04.11.20

00.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

12.00 ATP 1000 Rolex Paris Masters, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.30 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.55 Εκπομπή «UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό» LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.55 Μπασάκσεχιρ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.55 Ζενίτ-Λάτσιο, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Μπαρτσελόνα-Ντινάμο Κιέβου, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Λειψία-Παρί Σεν Ζερμέν, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Μπριζ-Ντόρτμουντ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.00 Φερεντσβάρος-Γιουβέντους, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Τσέλσι-Ρεν, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Σεβίλη-Κράσνονταρ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD

Συνέντευξη Τύπου ΠΑΟΚ (ΠΑΟΚ-Αϊντχόφεν)

Πέμπτη 05.11.20

00.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

12.00 ATP 1000 Rolex Paris Masters, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 Εκπομπή «UEFA Europa League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.55 Εκπομπή «UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό» LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.55 ΠΑΟΚ-Αϊντχόφεν, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.55 Ομόνοια-Γρανάδα, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.55 Μπενφίκα-Ρέιντζερς, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.55 Λουντογκόρετς-Τότεναμ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 10ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.55 Χάποελ Μπερ Σεβά-Λεβερκούζεν, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.55 Ρόμα-Κλουζ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.00 Εκπομπή «UEFA Europa League Show Pregame Ζόρια-ΑΕΚ» LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Ζόρια-ΑΕΚ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Εκπομπή «UEFA Europa League Show Postgame ΠΑΟΚ-Αϊντχόφεν» LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Λέστερ-Μπράγκα, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.00 Άρσεναλ-Μόλντε, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.00 Βιγιαρεάλ-Μακάμπι Τελ Αβίβ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 9ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Μίλαν-Λιλ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Χόφενχαϊμ-Σλόβαν Λίμπερετς, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 12ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD

Παρασκευή 06.11.20

00.00 Εκπομπή «UEFA Europa League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

10.55 Moto3 Gran Premio de Europa, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.50 MotoGP Gran Premio de Europa, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

12.00 Φέγενορντ-ΤΣΣΚΑ Σόφιας, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 11η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (05.11 22:00)

12.50 Moto2 Gran Premio de Europa, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Ριέκα-Νάπολι, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος REC COSMOTE SPORT2HD (05.11 19:55)

14.00 Σέλτικ-Σπάρτα Πράγας, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (05.11 22:00)

14.30 Moto3 Gran Premio de Europa, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Άλκμααρ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 3η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος REC COSMOTE SPORT2HD (05.11 19:55)

15.00 ATP 1000 Rolex Paris Masters, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.25 MotoGP Gran Premio de Europa, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.25 Moto2 Gran Premio de Europa, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.00 ATP 1000 Rolex Paris Masters, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 ATP 1000 Rolex Paris Masters, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Σαντχάουζεν-Μπράουνσβαϊγκ, Bundesliga 2, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 Βέρντερ Βρέμης-Κολονία, Bundesliga, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 ATP 1000 Rolex Paris Masters, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.00 Σαουθάμπτον-Νιούκαστλ, Premier League, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Έλτσε-Θέλτα, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD

22.30 Μπελενένσες-Ρίο Άβε, Liga NOS, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

Σάββατο 07.11.20

09.05 Red Bull MotoGP Rookies Cup, Ισπανία, Βαλένθια, 9ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.55 Moto3 Gran Premio de Europa, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.50 MotoGP Gran Premio de Europa, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

12.50 Moto2 Gran Premio de Europa, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.00 Μπόχουμ-Γκρόιτερ Φιρτ, Bundesliga 2, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.10 Moto3 Gran Premio de Europa, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.15 Μπελεντίγιεσπορ-Αναντολού Εφές, ING Basketball Super League, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

14.30 Έβερτον-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

15.00 Ουέσκα-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

15.05 MotoGP Gran Premio de Europa, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.00 ATP 1000 Rolex Paris Masters, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.45 MotoGP Gran Premio de Europa, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Εκπομπή «SPORTSHOW Live Action» LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Λειψία-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Στουτγκάρδη-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Μάιντς-Σάλκε, Bundesliga, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Άουγκσμπουργκ-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

16.45 Moto2 Gran Premio de Europa, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.00 Γουέστ Μπρομ-Τότεναμ, Premier League, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

17.15 Μπαρτσελόνα-Μπέτις, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.30 ATP 1000 Rolex Paris Masters, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Ντόρτμουντ-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Σεβίλη-Οσασούνα, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Τσέλσι-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ, Premier League, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 Φαμαλικάο-Μαρίτιμο, Liga NOS, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.00 Μπασκόνια-Μπιλμπάο, ACB Liga Endesa, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.30 Ουνιόν Βερολίνου-Αρμίνια Μπίλεφελντ, Bundesliga, 7η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (07.11, 16:30)

22.00 Κρίσταλ Πάλας-Λιντς, Premier League, 8η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (07.11 17:00)

22.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Κάντιθ, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Βιτόρια Γκιμαράες-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga NOS, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

Κυριακή 08.11.20

00.00 Γουέστ Χαμ-Φούλαμ, Premier League, 8η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (07.11 17:00)

05.00 UFC Fight Night: Thiago Santos-Glover Teixeira, USA, Las Vegas LIVE COSMOTE SPORT7HD

09.55 Moto3 Gran Premio de Europa, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.25 Moto2 Gran Premio de Europa, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.55 MotoGP Gran Premio de Europa, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.30 Μπράιτον-Μπέρνλι, Premier League, 8η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (07.11 17:00)

11.45 Moto3 Gran Premio de Europa, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

12.00 Φενέρμπαχτσε-Νταρουσάφακα, ING Basketball Super League, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

13.05 Moto2 Gran Premio de Europa, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.30 MotoGP Gran Premio de Europa, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.30 Σαν Πάουλι-Καρλσρούη, Bundesliga 2, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

15.00 Χετάφε-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.00 Λέστερ-Γουλβς, Premier League, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.00 ATP 1000 Rolex Paris Masters, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.20 Red Bull MotoGP Rookies Cup, Ισπανία, Βαλένθια, 10ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Βόλφσμπουργκ-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.15 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Γρανάδα, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.30 Μάντσεστερ Σίτι-Λίβερπουλ, Premier League, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Λεβερκούζεν-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 Γαλατάσαραϊ-Τόφας, ING Basketball Super League, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Βαγιαδολίδ-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Εστουντιάντες-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.30 Λεβάντε-Αλαβές, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.30 Πόρτο-Πορτιμονένσε, Liga NOS, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.00 Βαλένθια-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Μπενφίκα-Μπράγκα, Liga NOS, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.30 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD

Δευτέρα 09.11.20

19.00 Χίμκι-ΤΣΣΚΑ Μόσχας, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.30 Κίελο-Αμβούργο, Bundesliga 2, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT1HD

Τρίτη 10.11.20

20.00 Εκπομπή «Pick & Roll» COSMOTE SPORT4HD

Τετάρτη 11.11.20

16.45 Ελλάδα-Κύπρος, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.45 Τουρκία-Κροατία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT1HD

20.00 Αλβανία-Γιβραλτάρ, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT5HD

20.30 Δανία-Σουηδία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.45 Ολλανδία-Ισπανία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Γερμανία-Τσεχία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Ιταλία-Εσθονία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.45 Πολωνία-Ουκρανία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.45 Βέλγιο-Ελβετία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Πορτογαλία-Ανδόρα, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.10 Γαλλία-Φινλανδία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT5HD

Πέμπτη 12.11.20

12.00 ATP 250 Sofia Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 ATP 250 Sofia Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 ATP 250 Sofia Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Μολδαβία-Ρωσία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Γεωργία-Βόρεια Μακεδονία, European Qualifiers, Τελικός Δ’ Κατηγορίας LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 ATP 250 Sofia Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Κίελο-Φούσε Βερολίνου, LIQUI MOLY Bundesliga Χάντμπολ, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.45 Σερβία-Σκωτία, European Qualifiers, Τελικός Γ’ Κατηγορίας LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Βόρεια Ιρλανδία-Σλοβακία, European Qualifiers, Τελικός Β’ Κατηγορίας LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Ουγγαρία-Ισλανδία, European Qualifiers, Τελικός Α’ Κατηγορίας LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Αγγλία-Ιρλανδία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT8HD

Παρασκευή 13.11.20

09.50 FORMULA 1 DHL TURKISH GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

09.55 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

10.50 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

11.50 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.50 FORMULA 1 DHL TURKISH GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.10 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.00 ATP 250 Sofia Open, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.05 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.05 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

18.00 ATP 250 Sofia Open, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Ελλάδα-Τσεχία, European Under-21 Championship Qualifiers, Φάση Ομίλων, 9η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD

Σάββατο 14.11.20

09.55 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

10.50 FORMULA 1 DHL TURKISH GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.50 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

11.50 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.30 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.50 FORMULA 1 DHL TURKISH GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.15 Τουρκ Τέλεκομ-Φενέρμπαχτσε, ING Basketball Super League, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

14.25 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.00 ATP 250 Sofia Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.05 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 Μάλτα-Ανδόρα, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος D1 LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.00 Σαν Μαρίνο-Γιβραλτάρ, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος D2 LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.05 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

17.20 Red Bull MotoGP Rookies Cup, Ισπανία, Βαλένθια, 11ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 Κύπρος-Λουξεμβούργο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος C1 LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Αζερμπαϊτζάν-Μαυροβούνιο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος C1 LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Λετονία-Νησιά Φερόε, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος D1 LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 Νταρουσάφακα-Γαλατάσαραϊ, ING Basketball Super League, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.00 Ζιέλονα Γκόρα-Ούνικς Καζάν, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Πορτογαλία-Γαλλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος Α3 LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ελβετία-Ισπανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος Α4 LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Σουηδία-Κροατία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος Α3 LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Γερμανία-Ουκρανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος Α4 LIVE COSMOTE SPORT7HD

Κυριακή 15.11.20

04.00 UFC Fight Night, ΗΠΑ, Λας Βέγκας LIVE COSMOTE SPORT7HD

09.35 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD

10.05 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD

10.35 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD

11.45 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.45 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

12.10 FORMULA 1 DHL TURKISH GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.05 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.30 Μπασκόνια-Ομπραντόιρο, ACB Liga Endesa, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

14.30 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.30 Φούσε Βερολίνου-Φλένσμπουργκ, LIQUI MOLY Bundesliga Χάντμπολ, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.00 Σλοβακία-Σκωτία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος Β2 LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.00 Βόρεια Μακεδονία-Εσθονία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος C2 LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.20 Red Bull MotoGP Rookies Cup, Ισπανία, Βαλένθια, 12ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 Ολλανδία-Βοσνία Ερζεγοβίνη, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος Α1 LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Ουαλία-Ιρλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος Β4 LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 Αλβανία-Καζακστάν, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος C4 LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 Τουρκία-Ρωσία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος Β3 LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.00 Αναντολού Εφές-Μπελεντίγεσι, ING Basketball Super League, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.30 Ανδόρα-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.00 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

20.30 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Μολδαβία-Ελλάδα, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος C3 LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Βέλγιο-Αγγλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος Α2 LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Ιταλία-Πολωνία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος Α1 LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Σλοβενία-Κόσοβο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος C3 LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.45 Δανία-Ισλανδία UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος Α2 LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Αυστρία-Βόρεια Ιρλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος Β1 LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Ουγγαρία-Σερβία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος Β3 LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Ρουμανία-Νορβηγία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος Β1 LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD

23.45 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

Δευτέρα 16.11.20

16.00Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Εκπομπή «Topspin» COSMOTE SPORT6HD

22.00Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT1HD

Τρίτη 17.11.20

16.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 Ελλάδα-Σκωτία, European Under-21 Championship Qualifiers, Φάση Ομίλων, 10η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT1HD

20.00 Εκπομπή «Pick & Roll» COSMOTE SPORT4HD

21.45 Ισπανία-Γερμανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος Α3 LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Κροατία-Πορτογαλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος Α3 LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Γαλλία-Σουηδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος Α3 LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Μαυροβούνιο-Κύπρος, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος C1 LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.45 Ελβετία-Ουκρανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος Α4 LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Μάλτα-Νησιά Φερόε, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος D1 LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Γιβραλτάρ-Λίχτενσταϊν, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος D2 LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Λουξεμβούργο-Αζερμπαϊτζάν, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος C1 LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.00Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD

Τετάρτη 18.11.20

16.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.00 Αλβανία-Λευκορωσία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος C4 LIVE COSMOTE SPORT1HD

17.00 Καζακστάν-Λιθουανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος C4 LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 Γεωργία-Εσθονία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος C2 LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Αρμενία-Βόρεια Μακεδονία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος C2 LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.30 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Ελλάδα-Σλοβενία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος C3 LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.45 Αγγλία-Ισλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος Α2 LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.45 Πολωνία-Ολλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος Α1 LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.45 Βοσνία Ερζεγοβίνη-Ιταλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος Α1 LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.45 Βέλγιο-Δανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος A2 LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.45 Ουαλία-Φινλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος B4 LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Αυστρία-Νορβηγία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος B1 LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.45 Σερβία-Ρωσία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος B3 LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD

23.45 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

Κατηγορία Sport+

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Libra Press © Copyright 2020 | All Rights Reserved
Dual Design
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.