17/04/2021

Ανανεωμένα προγράμματα μεταδόσεων COSMOTE SPORT έως και τις 17/05

Γράφτηκε από: N.D
Στις παρακάτω λίστες θα βρείτε τα ανανεωμένα προγράμματα των καναλιών COSMOTE SPORT έως και τις 17/05, με όλες τις τελευταίες προσθήκες και αλλαγές.

Σάββατο 17.04.21

10.55 Moto3 Grande Premio 888 de Portugal, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

11.50 FORMULA 1 PIRELLI GRAN PREMIO DEL MADE IN ITALY E DELL’ EMILIA ROMAGNA, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.50 MotoGP Grande Premio 888 de Portugal, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

12.00 Αστάνα-Ούνικς Καζάν, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT8HD

12.50 Moto2 Grande Premio 888 de Portugal, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.00 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD

13.00 Λοκομοτίβ Κουμπάν-ΤΣΣΚΑ Μόσχας, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT9HD

14.00 Σαν Πάουλι-Βίρτσμπουργκερ Κίκερς, Bundesliga 2, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

14.30 Νιούκαστλ-Γουέστ Χαμ, Premier League, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.30 Ντάνιελ Έβανς-Στέφανος Τσιτσιπάς, ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.30 Moto3 Grande Premio 888 de Portugal, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.50 FORMULA 1 PIRELLI GRAN PREMIO DEL MADE IN ITALY E DELL’ EMILIA ROMAGNA, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.25 MotoGP Grande Premio 888 de Portugal, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.05 MotoGP Grande Premio 888 de Portugal, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Εκπομπή «SPORTSHOW Live Action» LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Φράιμπουργκ-Σάλκε, Bundesliga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.30 Βόλφσμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Γκλάντμπαχ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.30 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Ουνιόν Βερολίνου-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Λοκομοτίβ Μόσχας-Ροστόφ, Tinkoff Russian Premier Liga, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.00 Moto2 Grande Premio 888 de Portugal, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

18.20 Red Bull MotoGP Rookies Cup, Portugal, Portimao, 1ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 Μπαρτσελόνα-Μανρέσα, ACB Liga Endesa, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.00 ΑΕΚ-Γκορένιε Βελένιε, EHF European Cup χάντμπολ, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.00 Κράσνονταρ-Ζενίτ, Tinkoff Russian Premier Liga, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.30 Τσέλσι-Μάντσεστερ Σίτι, FA Cup, Ημιτελική Φάση LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Λεβερκούζεν-Κολονία, Bundesliga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 Μπενφίκα-Ζιλ Βισέντε, Liga NOS, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.30 Άουγκσμπουργκ-Αρμίνια Μπίλεφελντ, Bundesliga, 29η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (17.04 16:30)

22.15 Γουλβς-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ, Premier League, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.30 Ρίο Άβε-Μπράγκα, Liga NOS, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.30 Μπιλμπάο-Μπαρτσελόνα, Copa del Rey, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.30 Los Angeles Lakers-Utah Jazz, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

Κυριακή 18.04.21

03.30 Boston Celtics-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

05.00 UFC Fight Night: Robert Whittaker-Kelvin Gastelum, ΗΠΑ, Λας Βέγκας LIVE COSMOTE SPORT8HD

10.55 Moto3 Grande Premio 888 de Portugal, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD

11.25 MotoGP Grande Premio 888 de Portugal, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD

11.55 Moto2 Grande Premio 888 de Portugal, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.00 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Τελικός Διπλού LIVE COSMOTE SPORT6HD

13.05 Moto3 Grande Premio 888 de Portugal, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.30 Άρσεναλ-Φούλαμ, Premier League, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.30 MotoGP Grande Premio 888 de Portugal, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.30 Μπόχουμ-Ανόβερο, Bundesliga 2, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Σεβίλη, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική (εξ’ αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT2HD

15.00 Οσασούνα-Έλτσε, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική (εξ’ αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT9HD

15.15 Τόφας-Νταρουσάφακα, ING Basketball Super League, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

15.30 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.30 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 FORMULA 1 PIRELLI GRAN PREMIO DEL MADE IN ITALY E DELL’ EMILIA ROMAGNA, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.15 Moto2 Grande Premio 888 de Portugal, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Ντόρτμουντ-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.15 Ατλέτικο Μαδρίτης-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική (εξ’ αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.15 Αλαβές-Ουέσκα, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική (εξ’ αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.50 Red Bull MotoGP Rookies Cup, Portugal, Portimao, 2ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

18.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Μπέρνλι, Premier League, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Μπέτις-Βαλένθια, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική (εξ’ αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Νασιονάλ-Πόρτο, Liga NOS, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπανταλόνα, ACB Liga Endesa, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.30 Κάντιθ-Θέλτα, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική (εξ’ αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT9HD

20.00 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE COSMOTE SPORT5HD

20.00 New York Knicks-New Orleans Pelicans, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.30 Λέστερ-Σαουθάμπτον, FA Cup, Ημιτελική Φάση LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Χετάφε-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική (εξ’ αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Λεβάντε-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική (εξ’ αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.30 Miami Heat-Brooklyn Nets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

23.00 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD

Δευτέρα 19.04.21

12.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή «Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Λιντς-Λίβερπουλ, Premier League, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT1HD

Τρίτη 20.04.21

05.00 Los Angeles Lakers-Utah Jazz, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

12.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

13.00 Ούνικς Καζάν-Πάρμα, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Κολονία-Λειψία, Bundesliga, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Γκρόιτερ Φιρτ- Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ, Bundesliga 2, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

20.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Εκπομπή «Pick n Roll» COSMOTE SPORT4HD

21.30 Μπάγερν Μονάχου-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Αρμίνια Μπίλεφελντ-Σάλκε, Bundesliga, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Τσέλσι-Μπράιτον, Premier League, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Πάσος Φερέιρα-Φαρένσε, Liga NOS, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

Τετάρτη 21.04.21

02.30 New Orleans Pelicans-Brooklyn Nets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

12.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Χάιντενχαϊμ-Μπόχουμ, Bundesliga 2, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

20.00 Τότεναμ-Σαουθάμπτον, Premier League, 29η Αγωνιστική (Εξ’ αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT1HD

20.00 Λεβάντε-Σεβίλη, LaLiga Santander, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.00 Οσασούνα-Βαλένθια, LaLiga Santander, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.00 Μπέτις-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 Ντόρτμουντ-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Χόφενχαϊμ-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.30 Στουτγκάρδη-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Έλτσε-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.00 Αλαβές-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.15 Άστον Βίλα-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

23.00 Κάντιθ-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.15 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μπελενένσες, Liga NOS, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

Πέμπτη 22.04.21

05.00 Portland Trail Blazers-Denver Nuggets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

12.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 Βέρντερ Βρέμης-Μάιντς, Bundesliga, 30η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (21.04, 21:30)

14.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.00 Ένισεϊ-Ούνικς Καζάν, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 Μπράγκα-Μποαβίστα, Liga NOS, 28η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (21.04 21:00)

17.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Ουέσκα, LaLiga Santander, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.00 Μέλσουνγκεν-Κίελο, LIQUI MOLY Bundesliga Χάντμπολ, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.00 Πορτιμονένσε-Μπενφίκα, Liga NOS, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.30 Σαντχάουζεν-Αμβούργο, Bundesliga 2, 29η Αγωνιστική (εξ’ αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Λέστερ-Γουέστ Μπρομ, Premier League, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Γρανάδα-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Θέλτα, LaLiga Santander, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

23.00 Μπαρτσελόνα-Χετάφε, LaLiga Santander, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.00 Πόρτο-Βιτόρια Γκιμαράες, Liga NOS, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

Παρασκευή 23.04.21

02.00 Milwaukee Bucks-Philadelphia 76ers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

04.30 Dallas Mavericks-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

09.35 WRC Κροατία, SS1 Rude-Plesivica 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.30 WRC Κροατία, SS2 Kostanjevac - Petrus Vrh 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.35 WRC Κροατία, SS3 Jaskovo 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD

12.35 WRC Κροατία, SS4 Pecurkovo Brdo 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.30 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.30 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.30 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Καρλσρούη- Βίρτσμπουργκερ Κίκερς, Bundesliga 2, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 Άουγκσμπουργκ-Κολονία, Bundesliga, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Άρσεναλ-Έβερτον, Premier League, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD

Σάββατο 24.04.21

02.30 Brooklyn Nets-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

10.15 WRC Κροατία, SS10 Stojdraga Cornja Vas 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.05 WRC Κροατία, SS11 Krasic Vrskovak 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD

12.00 WRC Κροατία, SS12 Vinksi Vrh Duga Resa 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Εκπομπή «Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.00 Όσναμπρικ-Κίελο, Bundesliga 2, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Λίβερπουλ-Νιούκαστλ, Premier League, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.30 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.00 Έλτσε-Λεβάντε, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

15.00 Γκορένιε Βελένιε-ΑΕΚ, EHF European Cup Χάντμπολ, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

16.30 Εκπομπή «Sportshow Live Action» LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Μάιντς-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Βόλφσμπουργκ-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

16.30 Φράιμπουργκ-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Ουνιόν Βερολίνου-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

17.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.15 Βαγιαδολίδ-Κάντιθ, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Γουέστ Χαμ-Τσέλσι,Premier League, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Βαλένθια-Αλαβές, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Λεβερκούζεν-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 New York Knicks-Toronto Raptors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Μπράιτον, Premier League, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπέτις, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Milwaukee Bucks-Philadelphia 76ers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

ING Basketball Super League, 30η Αγωνιστική

Κυριακή 25.04.21

03.30 Dallas Mavericks-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

05.00 UFC 261: Kamaru Usman-Jorge Masvidal, ΗΠΑ, Τζάκσονβιλ LIVE COSMOTE SPORT7HD

05.00 Emanuel Navarrete-Christopher Diaz, WBO Featherweight World Championship, ΗΠΑ, Φλόριντα LIVE COSMOTE SPORT8HD

09.30 WRC Κροατία, SS18 Zagorska Sela Kumrovec 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.05 WRC Κροατία, SS19 Bliznec Pila 2 LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.30 Ανδόρα-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.00 Γουλβς-Μπέρνλι, Premier League, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

14.00 WRC Κροατία, SS20 Zagorska Sela Kumrovec 2 Power Stage LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.00 Ούνικς Καζάν-Λοκομοτίβ Κουμπάν, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT9HD

14.30 Σαντχάουζεν-Ανόβερο, Bundesliga 2, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.00 Ουέσκα-Χετάφε, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.00 Λιντς-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Λειψία-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Σπαρτάκ Μόσχας-ΤΣΣΚΑ Μόσχας, Tinkoff Russian Premier Liga, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.00 ATP 500 Barcelona Open BancSabadell, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.00 Μποαβίστα-Μαρίτιμο, Liga NOS, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

17.15 Βιγιαρεάλ-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 ATP 250 Serbia Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.00 Γκλάντμπαχ-Αρμίνια Μπίλεφελντ, Bundesliga, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 Ρούμπιν Καζάν-Κράσνονταρ, Tinkoff Russian Premier Liga, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.30 Σεβίλη-Γρανάδα, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Φουενλαμπράδα-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.30 Ρίο Άβε-Μαρίτιμο, Liga NOS, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE COSMOTE SPORT5HD

20.00 Charlotte Hornets-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 Άστον Βίλα-Γουέστ Μπρομ, Premier League, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Μπιλμπάο-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Μπράγκα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga NOS, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.30 Brooklyn Nets-Phoenix Suns, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

23.00 Εκπομπή «Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD

ING Basketball Super League, 30η Αγωνιστική

Δευτέρα 26.04.21

00.00 Θέλτα-Οσασούνα, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (25.04 19:30)

12.00 ATP 250 BMW Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 ATP 250 BMW Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 ATP 250 BMW Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 ATP 250 BMW Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή «Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.00 Μπενφίκα-Σάντα Κλάρα, Liga NOS, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.30 Ντάρμσταντ-Μπόχουμ, Bundesliga 2, 31η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Λέστερ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 33η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Έιμπαρ-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT1HD

23.15 Μορεϊρένσε-Πόρτο, Liga NOS, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

Τρίτη 27.04.21

03.00 New Orleans Pelicans-Los Angeles Clippers, ΝΒΑ Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

12.00 ATP 250 BMW Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 ATP 250 BMW Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 ATP 250 BMW Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 ATP 250 BMW Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Νυρεμβέργη-Κίελο, Bundesliga 2, 29η Αγωνιστική (εξ’ αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT9HD

20.00 Εκπομπή «Pick n Roll» COSMOTE SPORT4HD

20.30 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.20 Hawkers ETC Estoril, 1ος Αγώνας REC COSMOTE SPORT5HD (25.04 12:50)

22.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Τσέλσι, UEFA Champions League, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.15 Hawkers ETC Estoril, 2ος Αγώνας REC COSMOTE SPORT5HD (25.04 15:50)

Τετάρτη 28.04.21

00.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

02.00 Charlotte Hornets- Milwaukee Bucks, ΝΒΑ Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

12.00 ATP 250 BMW Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 ATP 250 BMW Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 ATP 250 BMW Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 Καϊράτ Αλμάτι-Μπενφίκα, UEFA Futsal Champions League Final 8, Προημιτελική Φάση LIVE COSMOTE SPORT8HD

18.00 ATP 250 BMW Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Γκρόιτερ Φιρτ-Σαντχάουζεν, Bundesliga 2, 28η Αγωνιστική (εξ’ αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT9HD

20.30 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.00 Μπαρτσελόνα-Ντόμποβετς, UEFA Futsal Champions League Final 8, Προημιτελική Φάση LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Παρί Σεν Ζερμέν-Μάντσεστερ Σίτι, UEFA Champions League, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.15 Μπανταλόνα-Μανρέσα, ACB Liga Endesa, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

LaLiga Santander, 33η Αγωνιστική

Κύπελλο Ελλάδας, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική

Πέμπτη 29.04.21

00.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

05.00 Phoenix Suns-Los Angeles Clippers, ΝΒΑ Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

12.00 ATP 250 BMW Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 ATP 250 BMW Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 ATP 250 BMW Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 Ίντερ FS-Ούγκρα Γιουγκόρσκ, UEFA Futsal Champions League Final 8, Προημιτελική Φάση LIVE COSMOTE SPORT8HD

18.00 ATP 250 BMW Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Αμβούργο-Καρλσρούη, Bundesliga 2, 30η Αγωνιστική (εξ’ αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.00 Εκπομπή «UEFA Europa League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-KPRF, UEFA Futsal Champions League Final 8, Προημιτελική Φάση LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Ρόμα, UEFA Europa League, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Βιγιαρεάλ-Άρσεναλ UEFA Europa League, Ημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.15 Μπασκόνια-Μάλαγα, ACB Liga Endesa, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

Κύπελλο Ελλάδας, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική

Παρασκευή 30.04.21

00.00 Εκπομπή «UEFA Europa League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

04.00 Denver Nuggets -Toronto Raptors, ΝΒΑ Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

09.55 Moto3 Gran Premio Red Bull de Espana, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

10.50 MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

11.50 Moto2 Gran Premio Red Bull de Espana, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

12.00 ATP 250 BMW Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

13.20 FORMULA 1 HEINEKEN GRANDE PREMIO DE PORTUGAL, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.00 ATP 250 BMW Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.10 Moto3 Gran Premio Red Bull de Espana, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.05 MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 ATP 250 BMW Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.05 Moto2 Gran Premio Red Bull de Espana, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.50 FORMULA 1 HEINEKEN GRANDE PREMIO DE PORTUGAL, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

18.00 ATP 250 BMW Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Εκπομπή «Blast from the Past: Los Angeles Lakers vs Detroit Pistons, 1988 NBA Finals, Game 6» COSMOTE SPORT1HD

22.00 Θέλτα-Λεβάντε, LaLiga Santander, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD

Liga NOS, 30η Αγωνιστική

Μάιος

Σαββάτο 01.05.21

03.00 Brooklyn Nets-Portland Trail Blazers, ΝΒΑ Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

09.55 Moto3 Gran Premio Red Bull de Espana, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

10.50 MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

11.50 Moto2 Gran Premio Red Bull de Espana, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.00 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD

13.30 Moto3 Gran Premio Red Bull de Espana, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.50 FORMULA 1 HEINEKEN GRANDE PREMIO DE PORTUGAL, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.25 MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.30 ATP 250 BMW Open, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.00 Έιμπαρ-Αλαβές, LaLiga Santander, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

15.05 MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 UEFA Futsal Champions League Final 8, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.05 Moto2 Gran Premio Red Bull de Espana, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 ATP 250 BMW Open, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.50 FORMULA 1 HEINEKEN GRANDE PREMIO DE PORTUGAL, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.05 Red Bull MotoGP Rookies Cup, Portugal, Spain, Jerez, 3ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

17.15 Έλτσε-Ατλέτικο, LaLiga Santander, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 Κονελιάνο-Βάκιφμπανκ, CEV Champions League Γυναικών, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.00 Κράσνονταρ-Σότσι, Tinkoff Russian Premier Liga, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Ουέσκα-Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.00 UEFA Futsal Champions League Final 8, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 Κεντζιερζίν Κοζλ-Τρεντίνο, CEV Champions League Ανδρών, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.45 Μάλαγα-Μπανταλόνα, ACB Liga Endesa, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Οσασούνα, LaLiga Santander, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Premier League, 34η Αγωνιστική

Liga NOS, 30η Αγωνιστική

Κυριακή 02.05.21

02.30 Houston Rockets-Golden State Warriors, ΝΒΑ Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

04.00 Los Angeles Clippers-Denver Nuggets, ΝΒΑ Regular Season LIVE COSMOTE SPORT8HD

05.00 UFC Fight Night: Dominick Reyes -Jiri Prochazka LIVE COSMOTE SPORT6HD

09.15 Moto3 Gran Premio Red Bull de Espana, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD

09.45 Moto2 Gran Premio Red Bull de Espana, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD

10.15 MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD

11.00 Moto-E Spain, Jerez, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

11.45 Moto3 Gran Premio Red Bull de Espana, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.05 Moto2 Gran Premio Red Bull de Espana, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.30 ATP 250 BMW Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.30 MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.00 Βαγιαδολίδ-Μπέτις, LaLiga Santander, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

16.00 ΑTP 250 Estoril Millenium Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.20 Red Bull MotoGP Rookies Cup, Spain, Jerez, 4ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.00 FORMULA 1 HEINEKEN GRANDE PREMIO DE PORTUGAL, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.15 Βιγιαρεάλ-Χετάφε, LaLiga Santander, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Ζενίτ -Λοκομοτίβ Μόσχας, Tinkoff Russian Premier Liga, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Γρανάδα-Κάντιθ, LaLiga Santander, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Σαραγόσα-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.00 Βαλένθια-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Milwaukee Bucks -Brooklyn Nets, ΝΒΑ Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

Premier League, 34η Αγωνιστική

Liga NOS, 30η Αγωνιστική

Δευτέρα 03.05.21

02.30 Boston Celtics-Portland Trail Blazers, ΝΒΑ Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

12.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.30 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή «Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.00 UEFA Futsal Champions League Final 8, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Καρλσρούη, Bundesliga 2, 28η Αγωνιστική (εξ’ αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Σεβίλη-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 34η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 ESPN Films: The Life and Trials of Oscar Pistorius Ep. 1 COSMOTE SPORT3HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT1HD

Premier League, 34η Αγωνιστική

Liga NOS, 30η Αγωνιστική

Τρίτη 04.05.21

05.00 Los Angeles Lakers-Denver Nuggets, ΝΒΑ Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

12.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Κίελο-Σαντχάουζεν, Bundesliga 2, 30η Αγωνιστική (εξ’ αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 Εκπομπή «Pick n Roll» COSMOTE SPORT4HD

20.30 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Μάντσεστερ Σίτι-Παρί Σεν Ζερμέν, UEFA Champions League, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 ESPN Films: The Life and Trials of Oscar Pistorius Ep. 2 COSMOTE SPORT3HD

Τετάρτη 05.05.21

00.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

02.30 Milwaukee Bucks-Brooklyn Nets, ΝΒΑ Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

12.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Γκέπινγκεν-Φλένσμπουργκ, LIQUI MOLY Handball Bundesliga, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.30 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Τσέλσι-Ρεάλ Μαδρίτης, UEFA Champions League, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 ESPN Films: The Life and Trials of Oscar Pistorius Ep. 3 COSMOTE SPORT3HD

Πέμπτη 06.05.21

00.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

03.00 Atlanta Hawks-Phoenix Suns, ΝΒΑ Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

12.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 WTA 1000 Mutua Madrid Open, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.00 Εκπομπή «UEFA Europa League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.30 WTA 1000 Mutua Madrid Open, 2ος Ημιτελικός, LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Ρόμα-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, UEFA Europa League, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Άρσεναλ-Βιγιαρεάλ, UEFA Europa League, Ημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 ESPN Films: The Life and Trials of Oscar Pistorius Ep. 4 COSMOTE SPORT3HD

Παρασκευή 07.05.21

00.00 Εκπομπή «UEFA Europa League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD

02.30 Dallas Mavericks-Brooklyn Nets, ΝΒΑ Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

05.00 Los Angeles Clippers vs Los Angeles Lakers, ΝΒΑ Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

12.20 FORMULA 1 ARAMCO GRAN PREMIO DE ESPANA, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.50 FORMULA 1 ARAMCO GRAN PREMIO DE ESPANA, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Κίελο-Σαν Πάουλι, Bundesliga 2, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Χέρτα Βερολίνου- Αρμίνια Μπίλεφελντ, Bundesliga, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Έλτσε, LaLiga Santander, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD

Premier League 35η Αγωνιστική

Liga NOS, 31η Αγωνιστική

Σάββατο 08.05.21

05.00 Utah Jazz-Denver Nuggets, ΝΒΑ Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

11.30 Formula 3 Spain, Barcelona, 1ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

12.50 FORMULA 1 ARAMCO GRAN PREMIO DE ESPANA, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.00 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Μπραουνσβάιγκ, Bundesliga 2, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.00 Αλαβές-Λεβάντε, LaLiga Santander, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

15.50 FORMULA 1 ARAMCO GRAN PREMIO DE ESPANA, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Εκπομπή «SPORTSHOW Live Action» LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Ντόρτμουντ-Λειψία, Bundesliga, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Βέρντερ Βρέμης-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Βόλφσμπουργκ-Ουνιόν Βερολίνου, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Λοκομοτίβ Μόσχας-Ντινάμο Μόσχας, Tinkoff Russian Premier Liga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

17.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.15 Μπαρτσελόνα-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.40 Formula 3 Spain, Barcelona, 2ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.00 ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Κράσνονταρ, Tinkoff Russian Premier Liga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.30 Κάντιθ-Ουέσκα, LaLiga Santander, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Μπάγερν Μονάχου-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 WTA 1000 Mutua Madrid Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Χόφενχαϊμ-Σάλκε, Bundesliga, 32η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (08.05 16:30)

22.00 Μπιλμπάο-Οσασούνα, LaLiga Santander, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

Premier League 35η Αγωνιστική

Liga NOS, 31η Αγωνιστική

ACB Liga Endesa, 36η Αγωνιστική

Κυριακή 09.05.21

02.00 Indiana Pacers-Washington Wizards, ΝΒΑ Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

03.00 UFC Fight Night: Cory Sandhagen vs Tj Dillashaw, LIVE COSMOTE SPORT7HD

05.00 Denver Nuggets-Brooklyn Nets, ΝΒΑ Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

13. 00 Formula 3 Spain, Barcelona, 3ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.30 Κολονία- Φράιμπουργκ, Bundesliga, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.30 Χαϊντενχάιμ- Σαντχάουζεν, Bundesliga 2, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Φούσε Βερολίνου, LIQUI MOLY Handball Bundesliga, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

15.00 Χετάφε-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

15.30 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 FORMULA 1 ARAMCO GRAN PREMIO DE ESPANA, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης- Μάιντς, Bundesliga, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Τελικός Διπλού LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.15 Βαλένθια-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Βιγιαρεάλ-Θέλτα, LaLiga Santander, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Στουτγκάρδη- Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Boston Celtics-Miami Heat, ΝΒΑ Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.00 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Σεβίλη, LaLiga Santander, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Los Angeles Clippers-New York Knicks, ΝΒΑ Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

23.00 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD

Premier League 35η Αγωνιστική

Liga NOS, 31η Αγωνιστική

ACB Liga Endesa, 36η Αγωνιστική

Δευτέρα 10.05.21

12.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL D'Italia, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.30 ATP Masters 1000 Internazionali BNL D'Italia, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή «Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.30 Αμβούργο- Νυρεμβέργη, Bundesliga 2, 32η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Μπέτις-Γρανάδα, LaLiga Santander, 35η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT1HD

Premier League 35η Αγωνιστική

Liga NOS, 31η Αγωνιστική

Τρίτη 11.05.21

03.30 San Antonio Spurs-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

12.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL D'Italia, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Οσασούνα-Κάντιθ, LaLiga Santander, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.00 Εκπομπή «Pick n Roll» COSMOTE SPORT4HD

21.00 Έλτσε-Αλαβές, LaLiga Santander, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Hawkers ETC Ricardo Tormo, 1ος Αγώνας REC COSMOTE SPORT5HD (09.05, 12:50)

22.55 Hawkers ETC Ricardo Tormo, 2ος Αγώνας REC COSMOTE SPORT5HD (09.05, 15:50)

23.00 Λεβάντε-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Premier League 36η Αγωνιστική

Liga NOS, 32η Αγωνιστική

Τετάρτη 12.05.21

05.30 Los Angeles Lakers-New York Knicks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

12.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL D'Italia, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Σεβίλη-Βαλένθια, LaLiga Santander, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.00 Θέλτα-Χετάφε, LaLiga Santander, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.45 Κίελο-Παρί Σεν Ζερμέν, EHF Champions League Χάντμπολ, Προημιτελική Φάση, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

23.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Premier League 36η Αγωνιστική

Liga NOS, 32η Αγωνιστική

ACB Liga Endesa, 37η Αγωνιστική

Πέμπτη 13.05.21

04.00 Utah Jazz-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

12.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL D'Italia, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Βαγιαδολίδ-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.00 Έιμπαρ-Μπέτις, LaLiga Santander, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.00 Ουέσκα-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

23.00 Γρανάδα-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 36η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Premier League 36η Αγωνιστική

Liga NOS, 32η Αγωνιστική

ACB Liga Endesa, 37η Αγωνιστική

Παρασκευή 14.05.21

02.00 Charlotte Hornets-Los Angeles Clippers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

05.00 Phoenix Suns-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

09.55 Moto3 SHARK Grand Prix de France, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.50 MotoGP SHARK Grand Prix de France, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.50 Moto2 SHARK Grand Prix de France, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.10 Moto3 SHARK Grand Prix de France, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

12.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL D'Italia, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.05 MotoGP SHARK Grand Prix de France, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.05 Moto2 SHARK Grand Prix de France, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL D'Italia, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL D'Italia, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL D'Italia, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD

LaLiga Santander, 37η Αγωνιστική

Σάββατο 15.05.21

04.00 Dallas Mavericks-Toronto Raptors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

09.55 Moto3 SHARK Grand Prix de France, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.50 MotoGP SHARK Grand Prix de France, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.50 Moto2 SHARK Grand Prix de France, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD

13.30 Moto3 SHARK Grand Prix de France, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.00 WTA 1000 Internazionali BNL D'Italia, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.25 MotoGP SHARK Grand Prix de France, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.05 MotoGP SHARK Grand Prix de France, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL D'Italia, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.05 Moto2 SHARK Grand Prix de France, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Εκπομπή «SPORTSHOW Live Action» LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.00 WTA 1000 Internazionali BNL D'Italia, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.30 ATP Masters 1000 Internazionali BNL D'Italia, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.30 ATP Masters 1000 Internazionali BNL D'Italia, Τελικός Διπλού Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT6HD

FA Cup, Τελικός

Premier League 37η Αγωνιστική

LaLiga Santander, 37η Αγωνιστική

Liga NOS, 33η Αγωνιστική

ACB Liga Endesa, 38η Αγωνιστική

VTB United League, Playoffs

ING Basketball Super League, Playoffs

16.30 Φράιμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 33η Αγωνιστική

16.30 Λειψία-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 33η Αγωνιστική

16.30 Μάιντς-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 33η Αγωνιστική

16.30 Γκλάντμπαχ-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 33η Αγωνιστική

16.30 Σάλκε-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 33η Αγωνιστική

16.30 Λεβερκούζεν-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga, 33η Αγωνιστική

16.30 Χέρτα Βερολίνου-Κολονία, Bundesliga, 33η Αγωνιστική

16.30 Αρμίνια Μπίλεφεντ-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 33η Αγωνιστική

16.30 Άουγκσμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 33η Αγωνιστική

Κυριακή 16.05.21

05.00 UFC 262: Charles Oliveira-Michael Chandler, ΗΠΑ, Χιούστον LIVE COSMOTE SPORT7HD

09.15 Moto3 SHARK Grand Prix de France, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

09.45 Moto2 SHARK Grand Prix de France, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

10.15 MotoGP SHARK Grand Prix de France, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.00 Moto-E World Championship, Le Mans, France LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.45 Moto3 SHARK Grand Prix de France, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.05 Moto2 SHARK Grand Prix de France, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.00 Ροστόφ-Κράσνονταρ, Tinkoff Russian Premier Liga, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.00 Ντινάμο Μόσχας-ΤΣΣΚΑ Μόσχας, Tinkoff Russian Premier Liga, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

14.30 MotoGP SHARK Grand Prix de France, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.00 WTA 1000 Internazionali BNL D'Italia, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL D'Italia, ΤελικόςLIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 UEFA Women’s Champions League, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 Εκπομπή «Grand Prix» LIVE COSMOTE SPORT5HD

23.00 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD

Premier League 37η Αγωνιστική

LaLiga Santander, 37η Αγωνιστική

Bundesliga 2, 33η Αγωνιστική

Liga NOS, 33η Αγωνιστική

NBA Regular Season

ACB Liga Endesa, 38η Αγωνιστική

LIQUI MOLY Bundesliga Χάντμπολ, 30η Αγωνιστική

VTB United League, Playoffs

ING Basketball Super League, Playoffs

Δευτέρα 17.05.21

19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή «Sportshow» LIVE COSMOTE SPORT1HD

23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT1HD

LaLiga Santander, 37η Αγωνιστική

NBA Regular Season

Κατηγορία Sport+

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Libra Press © Copyright 2020 | All Rights Reserved
Dual Design
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.