Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Οι live αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββατοκύριακου, 8 και 9 Μαΐου
Οι ζωντανές (live) αθλητικές μεταδόσεις για το Σάββατο 8 και την Κυριακή 9 Μαΐου.
Οι ζωντανές (live) αθλητικές μεταδόσεις για το Σάββατο 8 και την Κυριακή 9 Μαΐου.
Ποδόσφαιρο
14:00 Φορτούνα Ντίσελντορφ – Μπραουνσβάιγκ, COSMOTE SPORT 8
14:30 Λιντς – Τότεναμ, COSMOTE SPORT 1
14:30 Ντέρμπι Κάουντι – Σέφιλντ Γουένσντεϊ, NOVASPORTS 2
14:30 Κάρντιφ – Ρόδεραμ Γιουνάιτεντ, NOVASPORTS 4
14:45 Πανσερραϊκός – Καβάλα, ΕΡΤ3
16:00 Σπέτσια – Νάπολι, NOVASPORTS 1
16:00 Ουντινέζε – Μπολόνια, NOVASPORTS 3
16:30 Ντόρτμουντ – Λειψία, COSMOTE SPORT 3
16:30 Βέρντερ Βρέμης – Λεβερκούζεν, COSMOTE SPORT 7
16:30 Βόλφσμπουργκ – Ουνιόν Βερολίνου, COSMOTE SPORT 8
16:30 Λοκομοτίβ Μόσχας – Ντινάμο Μόσχας, COSMOTE SPORT 9
17:00 Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Κρίσταλ Πάλας, COSMOTE SPORT 4
17:15 Μπαρτσελόνα – Ατλέτικο Μαδρίτης, COSMOTE SPORT 2
18:00 Λιόν – Λοριάν, NOVASPORTS 24
19:00 Ιντερ – Σαμπντόρια, NOVASPORTS EXTRA 1
19:00 ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Κράσνονταρ, COSMOTE SPORT 9
19:30 Μάντσεστερ Σίτι – Τσέλσι, COSMOTE SPORT 1
19:30 Μπάγερν Μονάχου – Γκλάντμπαχ, COSMOTE SPORT 3
19:30 Κάντιθ – Ουέσκα, COSMOTE SPORT 8
19:30 Super League play out, Λεπτό προς λεπτό, NOVASPORTS 1
19:30 Βόλος – ΑΕΛ, NOVASPORTS 2
19:30 Λαμία – ΟΦΗ, NOVASPORTS 3
19:30 Παναιτωλικός – Ατρόμητος, NOVASPORTS 4
20:05 Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς – Τορόντο, NOVASPORTS 24
21:30 Αντερλεχτ – Αντβέρπ, NOVASPORTS EXTRA 1
21:45 Φιορεντίνα – Λάτσιο, NOVASPORTS 2
22:00 Αθλέτικ Μπιλμπάο – Οσασούνα, COSMOTE SPORT 2
22:15 Λίβερπουλ – Σαουθάμπτον, COSMOTE SPORT 1
Μπάσκετ
21:45 Μπασκόνια – Μπανταλόνα, COSMOTE SPORT 7
02:00 Ιντιάνα Πέισερς – Ουάσινγκτον Ουίζαρντς, COSMOTE SPORT 4
05:00 Ντένβερ Νάγκετς – Μπρούκλιν Νετς, COSMOTE SPORT 4
Βόλεϊ
20:00 Ισπανία – Ελλάδα (Γ), ΕΡΤ3
Ποδηλασία
14:50 Γύρος Ιταλίας, EUROSPORT
18:30 Γύρος Αλγκάρβε, EUROSPORT
Μηχανοκίνητα
11.30 Formula 3, Βαρκελώνη, 1ος Αγώνας, COSMOTE SPORT 5
12:50 Formula 1, grand prix Ισπανίας, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές, ERTFLIX (ERT SPORTS 1) & COSMOTE SPORT 5
15:50 Formula 1, grand prix Ισπανίας, Κατατακτήριες, ΕΡΤ2 & COSMOTE SPORT 5
16:30 Φόρμουλα E: Μονακό, EUROSPORT 2
17:40 Formula 3, Βαρκελώνη, 2ος Αγώνας, COSMOTE SPORT 5
Τένις
17:00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, COSMOTE SPORT 6
19:30 WTA 1000 Mutua Madrid Open, τελικός, COSMOTE SPORT 6
22:00 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, COSMOTE SPORT 6
Γκολφ
22:00 PGA TOUR Ουέλς Φάργκο Τσάμπιονσιπ, EUROSPORT 2
UFC Fight Night
03:00 Marina Rodriguez – Michelle Waterson, COSMOTE SPORT 7
ΚΥΡΙΑΚΗ
Ποδόσφαιρο
13:30 Τζένοα – Σασουόλο, NOVASPORTS
14:00 Γουλβς – Μπράιτον, COSMOTE SPORT 1
14:30 Κολωνία – Φράιμπουργκ, COSMOTE SPORT 7
14:30 Χαϊντενχάιμ – Σαντχάουζεν, COSMOTE SPORT 8
14:45 Ιωνικός – Ξάνθη, ΕΡΤ3
14:45 Εργοτέλης – Χανιά, ERTFLIX (ERT SPORTS 2)
14:45 Λεβαδειακός – Διαγόρας, ERTFLIX (ERT SPORTS 3)
15:00 ΠΑΟΚ – Αρης, NOVASPORTS 1
15:00 Χετάφε – Εΐμπαρ, COSMOTE SPORT 2
15:30 Φέγενορντ – Αγιαξ, NOVASPORTS 4
16:00 Πάρμα – Αταλάντα, NOVASPORTS 3
16:00 Βερόνα – Τορίνο, NOVASPORTS 5
16:00 Μπενεβέντο – Κάλιαρι, NOVASPORTS EXTRA 1
16:05 Αστον Βίλα – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, COSMOTE SPORT 1
16:30 Αϊντραχτ Φρανκφούρτης – Μάιντζ, COSMOTE SPORT 3
17:00 Πάσος Φερέιρα – Μαρίτιμο, COSMOTE SPORT 7
17:15 Βαλένθια – Βαγιαδολίδ, COSMOTE SPORT 2
17:15 Αστέρας Τρίπολης – Ολυμπιακός, NOVASPORTS 2
17:45 Βίλεμ – PSV Αϊντχόφεν, NOVASPORTS 4
18:05 Ρεμς – Μονακό, NOVASPORTS 24
18:30 Γουέστ Χαμ – Εβερτον, COSMOTE SPORT 1
19:00 Ρόμα – Κροτόνε, NOVASPORTS 3
19:00 Χέρτα Βερολίνου – Αρμίνια Μπίλεφελντ, COSMOTE SPORT 3
19:30 Παναθηναϊκός – ΑΕΚ, NOVASPORTS 1
19:30 Βιγιαρεάλ – Θέλτα, COSMOTE SPORT 2
19:45 Φέγενορντ – Αγιαξ, NOVASPORTS 4
20:05 Ιντερ Μαϊάμι – Ατλάντα Γιουνάιτεντ, NOVASPORTS 5
21:00 Αρσεναλ – Γουέστ Μπρομ, COSMOTE SPORT 1
21:45 Γιουβέντους – Μίλαν, NOVASPORTS 2
22:00 Ρεν – Παρί Σεν Ζερμέν, NOVASPORTS 3
22:00 Ρεάλ Μαδρίτης – Σεβίλλη, COSMOTE SPORT 2
22:00 Ζιλ Βισέντε – Μπράγκα, COSMOTE SPORT 8
Μπάσκετ
15:15 Εφές – Νταρουσάφακα, COSMOTE SPORT 4
16:00 Basketball Champions League, μικρός τελικός, ERTFLIX (ERT SPORTS 1)
19:00 Basketball Champions League, τελικός, ERTFLIX (ERT SPORTS 1)
19:30 Ρεάλ Μαδρίτης – Βαλένθια, COSMOTE SPORT 9
20:00 Παναθηναϊκός – Προμηθέας, ΕΡΤ3
20:00 Μπόστον Σέλτικς – Μαϊάμι Χιτ, COSMOTE SPORT 4
22:30 Λος Αντζελες Κλίπερς – Νιου Γιορκ Νικς, COSMOTE SPORT 7
Βόλεϊ
20:00 Αυστρία – Ελλάδα (Γ), ERTFLIX (ERT SPORTS 2)
Ποδηλασία
13:30 Γύρος Ιταλίας, EUROSPORT
18:15 Γύρος Αλγκάρβε, EUROSPORT
Χάντμπολ
14:30 Φούσε Βερολίνου – Κίελο, COSMOTE SPORT 9
Τένις
16:30 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, τελικός διπλού, COSMOTE SPORT 6
19:30 ATP Masters 1000 Mutua Madrid Open, τελικός, COSMOTE SPORT 6
Γκολφ
22:00 PGA TOUR Ουέλς Φάργκο Τσάμπιονσιπ, EUROSPORT 2
Μηχανοκίνητα
13:00 Formula 3, Βαρκελώνη, 3ος Αγώνας, COSMOTE SPORT 5
16:00 Formula 1, grand prix Ισπανίας, ΕΡΤ2 & COSMOTE SPORT 5