15/05/2021

Οι live αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββατοκύριακου, 15 και 16 Μαΐου

Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββατοκύριακου, 15 και 16 Μαΐου

Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββατοκύριακου, 15 και 16 Μαΐου

ΣΑΒΒΑΤΟ

Ποδόσφαιρο
14:30 Μπέρνλι - Λιντς, COSMOTE SPORT 1
14:45 Πανσερραϊκός – Τρίγλια, ΕΡΤ3
16:00 Τζένοα – Αταλάντα, NOVASPORTS 1
16:00 Σπέτσια-Τορίνο, NOVASPORTS 2
16:30 Φράιμπουργκ - Μπάγερν Μονάχου, COSMOTE SPORT 3
16:30 Σάλκε - Αϊντραχτ Φρανκφούρτης, COSMOTE SPORT 7
16:30 Γκλάντμπαχ - Στουτγκάρδη, COSMOTE SPORT 8
16:30 Λεβερκούζεν - Ουνιόν Βερολίνου, COSMOTE SPORT 9
17:00 Σαουθάμπτον - Φούλαμ, COSMOTE SPORT 4
19:00 Γιουβέντους - Ιντερ, NOVASPORTS 5
19:15 Τσέλσι - Λέστερ, COSMOTE SPORT 2
19:30 Ατρόμητος – Βόλος, NOVASPORTS 1
19:30 ΑΕΛ –ΠΑΣ Γιάννινα, NOVASPORTS 2
19:30 Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Λαμία, NOVASPORTS 3
19:30 ΟΦΗ – Παναιτωλικός, NOVASPORTS 4
20:00 Μπενφίκα - Σπόρτινγκ Λισσαβώνας, COSMOTE SPORT 8
21:00 Δουνκέρκη - Τουλούζ, NOVASPORTS 5
21:45 Ρόμα - Λάτσιο, NOVASPORTS 1
21:45 Αντερλεχτ - Γκενκ, NOVASPORTS 2
22:00 Μπράιτον - Γουέστ Χαμ, COSMOTE SPORT 7
22:20 Λος Αντζελες Γκάλαξι – Οστιν, NOVASPORTS EXTRA 1
22:30 Ρίο Αβε - Πόρτο, COSMOTE SPORT 8

Μπάσκετ
20:00 Ουάσινγκτον Μίστικς – Σικάγο Σκάι (Γ), COSMOTE SPORT 4
20:00 Ιντιάνα Πέισερς – Λος Αντζελες Λέικερς, COSMOTE SPORT 9
03:00 Μιλγουόκι Μπακς – Μαϊάμι Χιτ, COSMOTE SPORT 4

Χάντμπολ
16:00 Ιωνικός Νέας Φιλαδέλφειας – Διομήδης, ERTFLIX (ERT SPORTS 2)

Βόλεϊ
18:00 Ελλάδα - Αζερμπαϊτζάν, COSMOTE SPORT 5
21:20 Ελλάδα – Αυστρία (Γ), COSMOTE SPORT 5

Πόλο
18:00 Βουλιαγμένη – Ολυμπιακός, ERTFLIX (ERT SPORTS 2)

Υγρός στίβος
18:00 Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα, ERTFLIX (ERT SPORTS 1)

Ποδηλασία
13:35 Γύρος Ιταλίας, EUROSPORT

Γκολφ
22:00 PGA TOUR Μπάιρον Νέλσον, EUROSPORT 2

Τένις
12:00 WTA 1000 Internazionali BNL D'Italia, COSMOTE SPORT 6
14:00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL D'Italia, COSMOTE SPORT 6
16:00 WTA 1000 Internazionali BNL D'Italia, COSMOTE SPORT 6
19:30 ATP Masters 1000 Internazionali BNL D'Italia, COSMOTE SPORT 6

UFC
05:00 Charles Oliveira - Michael Chandler, COSMOTE SPORT 7

Μηχανοκίνητα
09:55 Moto3, grand prix Γαλλίας, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές, COSMOTE SPORT 5
10:50 MotoGP, grand prix Γαλλίας, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές, COSMOTE SPORT 5
11:50 Moto2, grand prix Γαλλίας, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές, COSMOTE SPORT 5
13:30 Moto3, grand prix Γαλλίας, Κατατακτήριες, COSMOTE SPORT 5
14:25 MotoGP, grand prix Γαλλίας, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές, COSMOTE SPORT 5
15:05 MotoGP, grand prix Γαλλίας, Κατατακτήριες, COSMOTE SPORT 5
16:05 Moto2, grand prix Γαλλίας, Κατατακτήριες, COSMOTE SPORT 5

ΚΥΡΙΑΚΗ

Ποδόσφαιρο
13:30 Φιορεντίνα - Νάπολι, NOVASPORTS 1
14:00 Κρίσταλ Πάλας - Αστον Βίλα, COSMOTE SPORT 1
14:00 Ροστόφ - Κράσνονταρ, COSMOTE SPORT 8
14:00 Ντινάμο Μόσχας - ΤΣΣΚΑ Μόσχας, COSMOTE SPORT 9
14:45 Ξάνθη - Εργοτέλης, EΡΤ3
14:45 Λεβαδειακός - Χανιά, ERTFLIX (ERTS SPORTS 2)
14:45 Διαγόρας – Ιωνικός, ERTFLIX (ERTS SPORTS 2)
15:30 Φίτεσε - Αγιαξ, NOVASPORTS 4
15:30 PSV Αϊντχόφεν - Χεράκλες, NOVASPORTS EXTRA 1
16:00 Ουντινέζε - Σαμπντόρια, NOVASPORTS 2
16:00 Μπενεβέντο - Κροτόνε, NOVASPORTS 5
16:05 Τότεναμ - Γουλβς, COSMOTE SPORT 1
16:30 Φορτούνα Ντίσελντορφ - Αουε, COSMOTE SPORT 3
16:30 Σαντχάουζεν - Ρέγκενσμπουργκ, COSMOTE SPORT 7
16:30 Καρλσρούη – Χόλσταϊν Κίελ, COSMOTE SPORT 8
18:30 Γουέστ Μπρομ - Λίβερπουλ, COSMOTE SPORT 1
19:00 Πάρμα - Σασουόλο, NOVASPORTS 5
19:00 Μάιντζ - Ντόρτμουντ, COSMOTE SPORT 3
19:30 Ατλέτικο Μαδρίτης - Οσασούνα, COSMOTE SPORT 2
19:30 Μπιλμπάο - Ρεάλ Μαδρίτης, COSMOTE SPORT 7
19:30 Μπαρτσελόνα - Θέλτα, COSMOTE SPORT 8
19:30 Super League, λεπτό προς λεπτό, NOVASPORTS 1
19:30 Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός, NOVASPORTS 2
19:30 ΑΕΚ - Αρης, NOVASPORTS 3
19:30 ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης, NOVASPORTS 4
21:45 Μίλαν - Κάλιαρι, NOVASPORTS 4
21:00 Εβερτον - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ, COSMOTE SPORT 1
21:30 Λειψία - Βόλφσμπουργκ, COSMOTE SPORT 3
22:00 Λιλ – Σεντ Ετιέν, NOVASPORTS 2
22:00 Παρί Σεν Ζερμέν – Ρεμς, NOVASPORTS 3
22:00 Μονακό - Ρεν, NOVASPORTS 5
22:00 Μαρίτιμο - Βιτόρια Γκιμαράες, COSMOTE SPORT 8
22:00 Τσέλσι – Μπαρτσελόνα (Γ), COSMOTE SPORT 7
23:10 Σινσινάτι – Ιντερ Μαϊάμι, NOVASPORTS EXTRA 1

Μπάσκετ
13:30 Μπασκόνια - Ουνικάχα, COSMOTE SPORT 7
17:00 ΑΕΚ – ΠΑΟΚ, ΕΡΤ3
18:00 Γκαζιαντέπ - Εφές, COSMOTE SPORT 9
20:00 Νιου Γιορκ Νικς – Μπόστον Σέλτικς, COSMOTE SPORT 4
22:30 Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς – Μέμφις Γκρίζλις, COSMOTE SPORT 6

Βόλεϊ
21:00 Ελλάδα - Μαυροβούνιο, COSMOTE SPORT 9

Ποδηλασία
13:10 Γύρος Ιταλίας, EUROSPORT
14:00 Γύρος Ουγγαρίας, EUROSPORT 2

Υγρός στίβος
19:00 Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα, ERTFLIX (ERT SPORTS 1)

Γκολφ
22:00 PGA TOUR Μπάιρον Νέλσον, EUROSPORT 2

Τένις
15:30 WTA 1000 Internazionali BNL D'Italia, τελικός, COSMOTE SPORT 6
18:00 ATP Masters 1000 Internazionali BNL D'Italia, τελικός, COSMOTE SPORT 6

Μηχανοκίνητα
11:00 Moto - E World Championship, Λε Μαν, COSMOTE SPORT 5
11:45 Moto3, grand prix Γαλλίας, COSMOTE SPORT 5
13:05 Moto2, grand prix Γαλλίας, COSMOTE SPORT 5
14:30 MotoGP, grand prix Γαλλίας, COSMOTE SPORT 5

Κατηγορία Sport+

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Libra Press © Copyright 2020 | All Rights Reserved
Dual Design
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.