Προειδοποίηση

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 958

18/08/2011

Ποδόσφαιρο: Τι παίζει σήμερα και που

Γράφτηκε από: Nick D.

Πέμπτη 18 Αυγούστου 2011


UEFA Europa League (προκρ.): Legia Warszawa vs. Spartak Moscow (19:00)
- Polsat Sport (13E - Cyfrowy Polsat)
- TV 4 (13E - Cyfrowy Polsat/CYFRA+/n/TNK SD & HD/TP)
- Al Jazeera Sport +7 (26E & 13E & 7W - Al Jazeera Sport)
- Rossiya 2 (75E - Raduga, 60E - Aktiv TV, 36E - NTV Plus, 9E - Platforma DV)
- Retransmisja (20:00): Polsat Futbol (13E - Cyfrowy Polsat)



UEFA Europa League (προκρ.): Vaslui vs. Sparta Prague (19:00)
- Digi Sport 2 Romania (0.8W - DigiTV)
- Sport 1 Czech/Slovak (23.5E - CS Link/SkyLink, 0.8W - UPC Direct, 1W - DigiTV, 4W - T-Home)



UEFA Europa League (προκρ.): Lokomotiv Moscow vs. Spartak Trnava (19:00)
- Rossiya 2 (75E - Raduga, 60E - Aktiv TV, 36E - NTV Plus, 9E - Platforma DV)
- Sport 1 Russia HD (9E - Platforma HD)



UEFA Europa League (προκρ.): Ekranas vs. Hapoel Tel Aviv (19:00)
- Lietuvos Rytas TV (4.8E - Viasat)



UEFA Europa League (προκρ.): HJK Helsinki vs. Schalke 04 (19:30)
- Sport 1 Deutschland (19.2E - FTA/Analog)
- Sport 1 Deutschland HD (19.2E - HD+)
- YLE TV 2 (0.8W - Canal Digital)



UEFA Europa League (προκρ.): Zestafoni vs. Club Brugge (19:30)
- 1 TV (42E - FTA/BISS)



UEFA Europa League (προκρ.): Litex Lovech vs. Dynamo Kyiv (19:45)
- 2+2 (4.8E - FTA/BISS)
- BNT 1 (45E - Vivacom, 39E - Bulsatcom, 23.5E - Satellite BG)



UEFA Europa League (προκρ.): Austria Vienna vs. Gaz Metan Medias (20:00)
- ORF 1 (19.2E - ORF Digital)
- ORF 1 HD (19.2E - ORF Digital)



UEFA Europa League (προκρ.): Omonia Nicosia vs. Salzburg (20:00)
- ORF 1 (19.2E - ORF Digital)
- ORF 1 HD (19.2E - ORF Digital)



UEFA Europa League (προκρ.): Aalesund vs. AZ Alkmaar (20:00)
- Eredivisie Live HD (23.5E - Canal Digitaal)
- TV 2 Zebra (0.8W - Canal Digital)



UEFA Europa League (προκρ.): Vorskla vs. Dinamo Bucharest (20:00)
- Digi Sport 1 Romania (0.8W - DigiTV)
- TRK Futbol (4.8E - Viaccess PC 2.6/4.0)



UEFA Europa League (προκρ.): Steaua Bucharest vs. CSKA Sofia (20:30)
- Pro TV International (31.5E & 13E - FTA)
- Pro TV Romania (39E - Dolce, 31.5E - Pro TV, 16E - eVision, 4.8E - Akta, 0.8W - Focus Sat, 1W - DigiTV, 4W - Boom)
- TV Plus Bulgaria (39E - Bulsatcom)



UEFA Europa League (προκρ.): PAOK Thessaloniki vs. Karpaty (21:00)
- Nova Sports 1 (13E - Nova)
- Nova Sports HD (13E - Nova)



UEFA Europa League (προκρ.): Śląsk Wrocław vs. Rapid Bucharest (21:00)
- Polsat (13E - Cyfrowy Polsat/CYFRA+/n/TNK HD/TP)
- Polsat HD (13E - Cyfrowy Polsat/n)
- Polsat Sport Extra (13E - Cyfrowy Polsat)
- TVR 1 (39E - Dolce, 16E - TVR, 4.8E - Akta, 0.8W - Focus Sat, 1W - DigiTV, 4W - Boom)



UEFA Europa League (προκρ.): Besiktas vs. Alania (21:00)
- Rossiya 2 (75E - Raduga, 60E - Aktiv TV, 36E - NTV Plus, 9E - Platforma DV)



UEFA Europa League (προκρ.): Bursaspor vs. Anderlecht (21:00)
- Lig TV (42E & 7E - DigiTürk, 23.5E - Kabel Deutschland, 9E - Kabelkiosk)
- Lig TV Ticari (7E - DigiTürk)



UEFA Europa League (προκρ.): Nordsjaelland vs. Sporting Lisbon (21:00)
- Sport TV (30W - TV Cabo/Meo)



UEFA Europa League (προκρ.): Hannover 96 vs. Sevilla (21:30)
- ZDF (19.2E & 13E - FTA)
- ZDF HD (19.2E - FTA)
- Al Jazeera Sport +2 (26E & 13E & 7W - Al Jazeera Sport)



UEFA Europa League (προκρ.): Metalist Kharkiv vs. Sochaux (21:30)
- 2+2 (4.8E - FTA/BISS)



UEFA Europa League (προκρ.): Fulham vs. Dnipro (21:30)
- 1+1 (4W - FTA/Viaccess PC 2.6)



Trofeo TIM Triangular (Włochy): AC Milan vs. Internazionale vs. Juventus (21:45)
- Orange Sport Info (13E - Cyfrowy Polsat/CYFRA+/n/TP)
- Canale 5 (13E - FTA/Nagra MA)
- Canale 5 DTT (13E - TivůSat)
- Digi Sport Czech/Slovak (1W - DigiTV)
- Digi Sport Hungary (9E - Hello HD, 1W - DigiTV)
- Orange Sport France (19.2E - Orange, 13E - Bis/Orange, 5W - Bis/Orange)
- TV 10 Sweden (4.8E - Viasat)



UEFA Europa League (προκρ.): Maribor vs. Rangers (21:45)
- Al Jazeera Sport +5 (26E & 13E & 7W - Al Jazeera Sport)
- Premier Sports UK (28.5E - Sky UK)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Sky UK)



UEFA Europa League (προκρ.): Hearts vs. Tottenham Hotspur (21:45)
- Eurosport HD (13E - CYFRA+/Cyfrowy Polsat/n/TP)
- Eurosport PL (13E - CYFRA+/Cyfrowy Polsat/n/TP)
- Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
- ITV 4 (28.2E - FTA)
- Al Jazeera Sport +3 (26E & 13E & 7W - Al Jazeera Sport)
- Al Jazeera Sport +9 (26E & 13E & 7W - Al Jazeera Sport)
- Eurosport France (19.2E - CanalSat)
- Eurosport Nordic (0.8W - Canal Digital)
- ITV 4 HD (28.2E - Sky UK)
- Setanta Ireland (28.5E - Sky UK)
- TV 2 Sport 1 Norge (4.8E - Viasat, 0.8W - Canal Digital)



UEFA Europa League (προκρ.): Nacional Madeira vs. Birmingham City (21:45)
- Sport TV 4 (30W - TV Cabo/Meo)



UEFA Europa League (προκρ.): Rosenborg vs. AEK Larnaka (21:45)
- Viasat 4 (4.8E - Viasat, 0.8W - Canal Digital)



UEFA Europa League (προκρ.): Shamrock Rovers vs. Partizan Belgrade (21:45)
- RTÉ Two (28.2E - Sky UK)



UEFA Europa League (προκρ.): AEK Athens vs. Dinamo Tibilisi (21:45)
- 1 TV (42E - FTA/BISS)



UEFA Europa League (προκρ.): Differdange vs. Paris St Germain (21:45)
- Direct 8 (19.2E - FTA)



UEFA Europa League (προκρ.): Athletic Bilbao vs. Trabzonspor (22:00)
- Loca 1 PPV (42E - D-Smart)
- SportDigital.tv (19.2E - AustriaSat/Sky Deutschland, 9E - Kabelkiosk)



UEFA Europa League (προκρ.): Ried vs. PSV Eindhoven (22:05)
- ORF 1 (19.2E - ORF Digital)
- ORF 1 HD (19.2E - ORF Digital)



UEFA Europa League (προκρ.): Sporting Braga vs. Young Boys (23:00)
- Sport TV 2 (30W - TV Cabo/Meo)
- Sport TV 2 HD (30W - TV Cabo/Meo)

Πέμπτη 18 Αυγούστου 2011


UEFA Europa League (προκρ.): Legia Warszawa vs. Spartak Moscow (19:00)
- Polsat Sport (13E - Cyfrowy Polsat)
- TV 4 (13E - Cyfrowy Polsat/CYFRA+/n/TNK SD & HD/TP)
- Al Jazeera Sport +7 (26E & 13E & 7W - Al Jazeera Sport)
- Rossiya 2 (75E - Raduga, 60E - Aktiv TV, 36E - NTV Plus, 9E - Platforma DV)
- Retransmisja (20:00): Polsat Futbol (13E - Cyfrowy Polsat)



UEFA Europa League (προκρ.): Vaslui vs. Sparta Prague (19:00)
- Digi Sport 2 Romania (0.8W - DigiTV)
- Sport 1 Czech/Slovak (23.5E - CS Link/SkyLink, 0.8W - UPC Direct, 1W - DigiTV, 4W - T-Home)



UEFA Europa League (προκρ.): Lokomotiv Moscow vs. Spartak Trnava (19:00)
- Rossiya 2 (75E - Raduga, 60E - Aktiv TV, 36E - NTV Plus, 9E - Platforma DV)
- Sport 1 Russia HD (9E - Platforma HD)



UEFA Europa League (προκρ.): Ekranas vs. Hapoel Tel Aviv (19:00)
- Lietuvos Rytas TV (4.8E - Viasat)



UEFA Europa League (προκρ.): HJK Helsinki vs. Schalke 04 (19:30)
- Sport 1 Deutschland (19.2E - FTA/Analog)
- Sport 1 Deutschland HD (19.2E - HD+)
- YLE TV 2 (0.8W - Canal Digital)



UEFA Europa League (προκρ.): Zestafoni vs. Club Brugge (19:30)
- 1 TV (42E - FTA/BISS)



UEFA Europa League (προκρ.): Litex Lovech vs. Dynamo Kyiv (19:45)
- 2+2 (4.8E - FTA/BISS)
- BNT 1 (45E - Vivacom, 39E - Bulsatcom, 23.5E - Satellite BG)



UEFA Europa League (προκρ.): Austria Vienna vs. Gaz Metan Medias (20:00)
- ORF 1 (19.2E - ORF Digital)
- ORF 1 HD (19.2E - ORF Digital)



UEFA Europa League (προκρ.): Omonia Nicosia vs. Salzburg (20:00)
- ORF 1 (19.2E - ORF Digital)
- ORF 1 HD (19.2E - ORF Digital)



UEFA Europa League (προκρ.): Aalesund vs. AZ Alkmaar (20:00)
- Eredivisie Live HD (23.5E - Canal Digitaal)
- TV 2 Zebra (0.8W - Canal Digital)



UEFA Europa League (προκρ.): Vorskla vs. Dinamo Bucharest (20:00)
- Digi Sport 1 Romania (0.8W - DigiTV)
- TRK Futbol (4.8E - Viaccess PC 2.6/4.0)



UEFA Europa League (προκρ.): Steaua Bucharest vs. CSKA Sofia (20:30)
- Pro TV International (31.5E & 13E - FTA)
- Pro TV Romania (39E - Dolce, 31.5E - Pro TV, 16E - eVision, 4.8E - Akta, 0.8W - Focus Sat, 1W - DigiTV, 4W - Boom)
- TV Plus Bulgaria (39E - Bulsatcom)



UEFA Europa League (προκρ.): PAOK Thessaloniki vs. Karpaty (21:00)
- Nova Sports 1 (13E - Nova)
- Nova Sports HD (13E - Nova)



UEFA Europa League (προκρ.): Śląsk Wrocław vs. Rapid Bucharest (21:00)
- Polsat (13E - Cyfrowy Polsat/CYFRA+/n/TNK HD/TP)
- Polsat HD (13E - Cyfrowy Polsat/n)
- Polsat Sport Extra (13E - Cyfrowy Polsat)
- TVR 1 (39E - Dolce, 16E - TVR, 4.8E - Akta, 0.8W - Focus Sat, 1W - DigiTV, 4W - Boom)



UEFA Europa League (προκρ.): Besiktas vs. Alania (21:00)
- Rossiya 2 (75E - Raduga, 60E - Aktiv TV, 36E - NTV Plus, 9E - Platforma DV)



UEFA Europa League (προκρ.): Bursaspor vs. Anderlecht (21:00)
- Lig TV (42E & 7E - DigiTürk, 23.5E - Kabel Deutschland, 9E - Kabelkiosk)
- Lig TV Ticari (7E - DigiTürk)



UEFA Europa League (προκρ.): Nordsjaelland vs. Sporting Lisbon (21:00)
- Sport TV (30W - TV Cabo/Meo)



UEFA Europa League (προκρ.): Hannover 96 vs. Sevilla (21:30)
- ZDF (19.2E & 13E - FTA)
- ZDF HD (19.2E - FTA)
- Al Jazeera Sport +2 (26E & 13E & 7W - Al Jazeera Sport)



UEFA Europa League (προκρ.): Metalist Kharkiv vs. Sochaux (21:30)
- 2+2 (4.8E - FTA/BISS)



UEFA Europa League (προκρ.): Fulham vs. Dnipro (21:30)
- 1+1 (4W - FTA/Viaccess PC 2.6)



Trofeo TIM Triangular (Włochy): AC Milan vs. Internazionale vs. Juventus (21:45)
- Orange Sport Info (13E - Cyfrowy Polsat/CYFRA+/n/TP)
- Canale 5 (13E - FTA/Nagra MA)
- Canale 5 DTT (13E - TivůSat)
- Digi Sport Czech/Slovak (1W - DigiTV)
- Digi Sport Hungary (9E - Hello HD, 1W - DigiTV)
- Orange Sport France (19.2E - Orange, 13E - Bis/Orange, 5W - Bis/Orange)
- TV 10 Sweden (4.8E - Viasat)



UEFA Europa League (προκρ.): Maribor vs. Rangers (21:45)
- Al Jazeera Sport +5 (26E & 13E & 7W - Al Jazeera Sport)
- Premier Sports UK (28.5E - Sky UK)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Sky UK)



UEFA Europa League (προκρ.): Hearts vs. Tottenham Hotspur (21:45)
- Eurosport HD (13E - CYFRA+/Cyfrowy Polsat/n/TP)
- Eurosport PL (13E - CYFRA+/Cyfrowy Polsat/n/TP)
- Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
- ITV 4 (28.2E - FTA)
- Al Jazeera Sport +3 (26E & 13E & 7W - Al Jazeera Sport)
- Al Jazeera Sport +9 (26E & 13E & 7W - Al Jazeera Sport)
- Eurosport France (19.2E - CanalSat)
- Eurosport Nordic (0.8W - Canal Digital)
- ITV 4 HD (28.2E - Sky UK)
- Setanta Ireland (28.5E - Sky UK)
- TV 2 Sport 1 Norge (4.8E - Viasat, 0.8W - Canal Digital)



UEFA Europa League (προκρ.): Nacional Madeira vs. Birmingham City (21:45)
- Sport TV 4 (30W - TV Cabo/Meo)



UEFA Europa League (προκρ.): Rosenborg vs. AEK Larnaka (21:45)
- Viasat 4 (4.8E - Viasat, 0.8W - Canal Digital)



UEFA Europa League (προκρ.): Shamrock Rovers vs. Partizan Belgrade (21:45)
- RTÉ Two (28.2E - Sky UK)



UEFA Europa League (προκρ.): AEK Athens vs. Dinamo Tibilisi (21:45)
- 1 TV (42E - FTA/BISS)



UEFA Europa League (προκρ.): Differdange vs. Paris St Germain (21:45)
- Direct 8 (19.2E - FTA)



UEFA Europa League (προκρ.): Athletic Bilbao vs. Trabzonspor (22:00)
- Loca 1 PPV (42E - D-Smart)
- SportDigital.tv (19.2E - AustriaSat/Sky Deutschland, 9E - Kabelkiosk)



UEFA Europa League (προκρ.): Ried vs. PSV Eindhoven (22:05)
- ORF 1 (19.2E - ORF Digital)
- ORF 1 HD (19.2E - ORF Digital)



UEFA Europa League (προκρ.): Sporting Braga vs. Young Boys (23:00)
- Sport TV 2 (30W - TV Cabo/Meo)
- Sport TV 2 HD (30W - TV Cabo/Meo)

Κατηγορία Sport+

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Libra Press © Copyright 2020 | All Rights Reserved
Dual Design
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.