Προειδοποίηση

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 958

24/07/2011

Δείτε σήμερα απο τα κανάλια του Al Jazeera Sports

Γράφτηκε από: Nick D.
Al Jazeera Sport +1

00:06 - League Of America (New York V Dallas) - [Directo]
02:02 - The Automotive World Is Amazing
03:00 - A Friendly Game - Football (Philadelphia V Real Madrid) - [Directo]
06:00 - MLS (New York V Dallas) - [Redifusión]
08:00 - Sports News
08:16 - A Friendly Game - Football (Philadelphia V Real Madrid) - [Redifusión]
10:00 - Sports News
10:30 - Chuck Challenge
12:00 - Sports News
14:00 - News Sports
14:16 - NBA (New York V Dallas) - [Redifusión]
16:00 - A Friendly Game - Football (Hanover V Lyon) - [Directo]
18:00 - A Friendly Game - Football (Galatasaray V Inter Milan) - [Directo]
20:00 - Sports News
20:30 - A Friendly Game - Football (Philadelphia V Real Madrid) - [Redifusión]
22:15 - A Friendly Game - Football (Hanover V Lyon) - [Redifusión]
Al Jazeera Sport +2

00:30 - Copa America 2011 (third Place) - [Redifusión]
02:15 - Final Cuba Suda Americana (Independiente V Goias) - [Redifusión]
05:15 - A Friendly Game - Football (Valencia V To Leicester City) - [Redifusión]
07:00 - Copa America 2011 (third Place) - [En estudio] [Redifusión]
11:30 - Friendly Match - Soccer - [Redifusión]
13:30 - Maestro "Ronaldo"
14:00 - Copa America 2011 (third Place) - [Redifusión]
16:15 - A Friendly Game - Football (Valencia V To Leicester City) - [Redifusión]
18:15 - Cuba 43 - [En estudio] Directly
19:30 - Copa America 2011 (final) - [En estudio] [Directo]
Al Jazeera Sport +3

23:15 - [Redifusión] - SCOTTISH LEAGUE (RANGERS V HEARTS)
01:00 - [Redifusión] - FOOTBALL FRIENDLY (COLOGNE V ARSENAL)
03:00 - LIVE - WNBA ALL STAR
05:00 - [Redifusión] - FOOTBALL FRIENDLY (HADJUK SPLIT V BARCELONA)
06:45 - [Redifusión] - FOOTBALL FRIENDLY (ORLANDO PIRATES OR KAIZER CHIEFS V TOTTENHAM)
08:30 - OmniSport
09:00 - [Redifusión] [En estudio] - COPA AMERICA (3RD PLACE)
12:15 - OmniSport
12:50 - [Directo] - FOOTBALL FRIENDLY (THAILAND ALL STARS V CHELSEA)
15:00 - [Redifusión] - WNBA ALL STAR
17:30 - COPA AMERICA Daily Highlights
19:00 - TRANSWORLD SPORT
20:00 - FOOTBALL ASIA
20:30 - [Directo] [En estudio] - COPA AMERICA (THE FINAL)
Al Jazeera Sport +4

23:45 - European Championship U-19 (Czech Republic V Ireland) - [Redifusión]
02:00 - A Friendly Match - Soccer (Juventus V Sporting Lisbon) - [Directo]
04:00 - European Championship U-19 (Serbia V Spain) - [Redifusión]
06:00 - A Friendly Game - Football (Kologn V Arsenal) - [Redifusión]
07:45 - A Friendly Game - Football (Juventus V Sporting Lisbon) - [Redifusión]
10:00 - European Championship U-19 (Czech Republic V Ireland) - [Redifusión]
11:45 - European Championship U-19 (Serbia V Spain) - [Redifusión]
13:30 - League Scottish (Hibernian V Celtic) - [Directo]
16:00 - European Championship U-19 (Czech Republic V Ireland) - [Redifusión]
17:45 - European Championship U-19 (Serbia V Spain) - [Redifusión]
19:45 - A Friendly Game - Football (Benfica V Toulouse) - [Redifusión]
21:30 - A Friendly Match - Football Ft (Juventus Sporting Lisbon) - [Redifusión]
Al Jazeera Sport +5

23:00 -
23:00 -
Al Jazeera Sport +6

03:00 - NBA Women WNBA (All-Star) - [Directo]
05:00 - Eredivisie (E V PSV Eindhoven) - [Redifusión]
06:45 - Final World League Water Polo - [Redifusión]
09:45 - Tour Of France For Equestrian Jumping Barriers - [Redifusión]
14:30 - Russian League (Volga V Spartak Moscow) - [Directo]
17:00 - The American Basketball League Women's WNBA (All-Star) - [Redifusión]
19:00 - Russian League (Angie V Zenit) - [Directo]
21:00 - Russian League (Volga V Spartak Moscow) - [Redifusión]
Al Jazeera Sport +7

23:00 - Primera Liga (Barcelona Osasuna) - [Redifusión]
00:45 - La Liga (Real Madrid V Valencia) - [Redifusión]
02:30 - Final Champions League 2005/06 (Arsenal Barcelona) - [Redifusión]
04:45 - Final Of Club World Cup (Barcelona V Estudiantes) - [Redifusión]
07:00 - League Italy (Lazio V Juventus) - [Redifusión]
08:45 - Primera Liga (Valencia V Murcia) - [Redifusión]
10:30 - Primera Liga (Barcelona V Real Sociedad) - [Redifusión]
12:15 - Serie A (AC V Rome) - [Redifusión]
14:00 - Serie A (Juventus V Chievo) - [Redifusión]
16:00 - Champions League Final 1996/97 (Juventus V Borussia Dortmund) - [Redifusión]
18:00 - Cup Final, England 2005 (Arsenal Manchester United) - [Redifusión]
20:30 - FA Cup Final 2006 (Liverpool West Ham) - [Redifusión]
Al Jazeera Sport +8

23:00 - At The German Open Tennis - [Redifusión]
01:00 - At The German Open Tennis - [Redifusión]
03:00 - Real Madrid
06:00 - Cup Final, Belgium (Standard Liege V Fastirlo) - [Redifusión]
08:00 - Cup Of Nations (Wales V Northern Ireland) - [Redifusión]
09:45 - Nations Cup (Ireland South V Of The Republic Of Scotland) - [Redifusión]
11:30 - Cup Final, England (Manchester City V Stoke City) - [Redifusión]
14:00 - At The German Open Tennis - [Directo]
17:00 - Real Madrid
20:00 - Cup Final, Turkey (Istanbul Besiktas Municipality) - [Redifusión]
Al Jazeera Sport +9

02:00 - LIVE-BEACH VOLLEYBALL - CANADA (SEMI FINAL)
03:00 - LIVE-BEACH VOLLEYBALL - CANADA (SEMI FINAL)
04:30 - League Scottish (Rangers V Hearts) - [Redifusión]
06:14 - CAF Champions League (Please Sports V Cotton) - [Redifusión]
08:03 - Euro Beach Soccer (France V Belarus) - [Redifusión]
09:15 - Euro Beach Soccer (Switzerland V Romania) - [Redifusión]
10:30 - Euro Beach Soccer (Poland V Italy) - [Redifusión]
11:45 - League Scottish (Rangers V Hearts) - [Redifusión]
13:30 - LIVE-SCOTTISH LEAGUE (HIBERNIAN V CELTIC)
15:30 - Euro Beach Soccer (France V Azerbaijan) - [Directo]
16:45 - Euro Beach Soccer (Romania V Poland) - [Directo]
18:00 - Euro Beach Soccer (Italy V Switzerland) - [Directo]
20:00 - LIVE-BEACH VOLLEYBALL - CANADA (3RD PLACE)
21:00 - LIVE-BEACH VOLLEYBALL - CANADA (THE FINAL)
Al Jazeera Sport +10

23:00 - Cup, The African Union (Codina V Inter Club) - [Redifusión]
00:45 - Cup, The African Union (JS Kabylie V Fassi Morocco) - [Redifusión]
02:31 - Cup, The African Union (ASEC Mimosas V Club Africain) - [Redifusión]
04:30 - Channel Rome
05:30 - Cup Final, Italy (Inter V Palermo) - [Redifusión]
07:30 - Cup Final, The Custodian Of The Two Holy Mosques (National Union) - [Redifusión]
09:30 - Cup, The African Union (Codina V Inter Club) - [Redifusión]
11:15 - Cup, The African Union (JS Kabylie V El Fassi Morocco) - [Redifusión]
14:00 - LIVE - TENNIS - Germany Open
17:00 - Inter Channel
18:00 - [Directo] - FOOTBALL FRIENDLY (GALATASARAY V INTER)
20:00 - Cup Final Custodian Of The Two Holy Mosques (National Union) - [Redifusión]
22:30 - LIVE - MOTO GP - US GRAND PRIX
Al Jazeera Sport +1

00:06 - League Of America (New York V Dallas) - [Directo]
02:02 - The Automotive World Is Amazing
03:00 - A Friendly Game - Football (Philadelphia V Real Madrid) - [Directo]
06:00 - MLS (New York V Dallas) - [Redifusión]
08:00 - Sports News
08:16 - A Friendly Game - Football (Philadelphia V Real Madrid) - [Redifusión]
10:00 - Sports News
10:30 - Chuck Challenge
12:00 - Sports News
14:00 - News Sports
14:16 - NBA (New York V Dallas) - [Redifusión]
16:00 - A Friendly Game - Football (Hanover V Lyon) - [Directo]
18:00 - A Friendly Game - Football (Galatasaray V Inter Milan) - [Directo]
20:00 - Sports News
20:30 - A Friendly Game - Football (Philadelphia V Real Madrid) - [Redifusión]
22:15 - A Friendly Game - Football (Hanover V Lyon) - [Redifusión]
Al Jazeera Sport +2

00:30 - Copa America 2011 (third Place) - [Redifusión]
02:15 - Final Cuba Suda Americana (Independiente V Goias) - [Redifusión]
05:15 - A Friendly Game - Football (Valencia V To Leicester City) - [Redifusión]
07:00 - Copa America 2011 (third Place) - [En estudio] [Redifusión]
11:30 - Friendly Match - Soccer - [Redifusión]
13:30 - Maestro "Ronaldo"
14:00 - Copa America 2011 (third Place) - [Redifusión]
16:15 - A Friendly Game - Football (Valencia V To Leicester City) - [Redifusión]
18:15 - Cuba 43 - [En estudio] Directly
19:30 - Copa America 2011 (final) - [En estudio] [Directo]
Al Jazeera Sport +3

23:15 - [Redifusión] - SCOTTISH LEAGUE (RANGERS V HEARTS)
01:00 - [Redifusión] - FOOTBALL FRIENDLY (COLOGNE V ARSENAL)
03:00 - LIVE - WNBA ALL STAR
05:00 - [Redifusión] - FOOTBALL FRIENDLY (HADJUK SPLIT V BARCELONA)
06:45 - [Redifusión] - FOOTBALL FRIENDLY (ORLANDO PIRATES OR KAIZER CHIEFS V TOTTENHAM)
08:30 - OmniSport
09:00 - [Redifusión] [En estudio] - COPA AMERICA (3RD PLACE)
12:15 - OmniSport
12:50 - [Directo] - FOOTBALL FRIENDLY (THAILAND ALL STARS V CHELSEA)
15:00 - [Redifusión] - WNBA ALL STAR
17:30 - COPA AMERICA Daily Highlights
19:00 - TRANSWORLD SPORT
20:00 - FOOTBALL ASIA
20:30 - [Directo] [En estudio] - COPA AMERICA (THE FINAL)
Al Jazeera Sport +4

23:45 - European Championship U-19 (Czech Republic V Ireland) - [Redifusión]
02:00 - A Friendly Match - Soccer (Juventus V Sporting Lisbon) - [Directo]
04:00 - European Championship U-19 (Serbia V Spain) - [Redifusión]
06:00 - A Friendly Game - Football (Kologn V Arsenal) - [Redifusión]
07:45 - A Friendly Game - Football (Juventus V Sporting Lisbon) - [Redifusión]
10:00 - European Championship U-19 (Czech Republic V Ireland) - [Redifusión]
11:45 - European Championship U-19 (Serbia V Spain) - [Redifusión]
13:30 - League Scottish (Hibernian V Celtic) - [Directo]
16:00 - European Championship U-19 (Czech Republic V Ireland) - [Redifusión]
17:45 - European Championship U-19 (Serbia V Spain) - [Redifusión]
19:45 - A Friendly Game - Football (Benfica V Toulouse) - [Redifusión]
21:30 - A Friendly Match - Football Ft (Juventus Sporting Lisbon) - [Redifusión]
Al Jazeera Sport +5

23:00 -
23:00 -
Al Jazeera Sport +6

03:00 - NBA Women WNBA (All-Star) - [Directo]
05:00 - Eredivisie (E V PSV Eindhoven) - [Redifusión]
06:45 - Final World League Water Polo - [Redifusión]
09:45 - Tour Of France For Equestrian Jumping Barriers - [Redifusión]
14:30 - Russian League (Volga V Spartak Moscow) - [Directo]
17:00 - The American Basketball League Women's WNBA (All-Star) - [Redifusión]
19:00 - Russian League (Angie V Zenit) - [Directo]
21:00 - Russian League (Volga V Spartak Moscow) - [Redifusión]
Al Jazeera Sport +7

23:00 - Primera Liga (Barcelona Osasuna) - [Redifusión]
00:45 - La Liga (Real Madrid V Valencia) - [Redifusión]
02:30 - Final Champions League 2005/06 (Arsenal Barcelona) - [Redifusión]
04:45 - Final Of Club World Cup (Barcelona V Estudiantes) - [Redifusión]
07:00 - League Italy (Lazio V Juventus) - [Redifusión]
08:45 - Primera Liga (Valencia V Murcia) - [Redifusión]
10:30 - Primera Liga (Barcelona V Real Sociedad) - [Redifusión]
12:15 - Serie A (AC V Rome) - [Redifusión]
14:00 - Serie A (Juventus V Chievo) - [Redifusión]
16:00 - Champions League Final 1996/97 (Juventus V Borussia Dortmund) - [Redifusión]
18:00 - Cup Final, England 2005 (Arsenal Manchester United) - [Redifusión]
20:30 - FA Cup Final 2006 (Liverpool West Ham) - [Redifusión]
Al Jazeera Sport +8

23:00 - At The German Open Tennis - [Redifusión]
01:00 - At The German Open Tennis - [Redifusión]
03:00 - Real Madrid
06:00 - Cup Final, Belgium (Standard Liege V Fastirlo) - [Redifusión]
08:00 - Cup Of Nations (Wales V Northern Ireland) - [Redifusión]
09:45 - Nations Cup (Ireland South V Of The Republic Of Scotland) - [Redifusión]
11:30 - Cup Final, England (Manchester City V Stoke City) - [Redifusión]
14:00 - At The German Open Tennis - [Directo]
17:00 - Real Madrid
20:00 - Cup Final, Turkey (Istanbul Besiktas Municipality) - [Redifusión]
Al Jazeera Sport +9

02:00 - LIVE-BEACH VOLLEYBALL - CANADA (SEMI FINAL)
03:00 - LIVE-BEACH VOLLEYBALL - CANADA (SEMI FINAL)
04:30 - League Scottish (Rangers V Hearts) - [Redifusión]
06:14 - CAF Champions League (Please Sports V Cotton) - [Redifusión]
08:03 - Euro Beach Soccer (France V Belarus) - [Redifusión]
09:15 - Euro Beach Soccer (Switzerland V Romania) - [Redifusión]
10:30 - Euro Beach Soccer (Poland V Italy) - [Redifusión]
11:45 - League Scottish (Rangers V Hearts) - [Redifusión]
13:30 - LIVE-SCOTTISH LEAGUE (HIBERNIAN V CELTIC)
15:30 - Euro Beach Soccer (France V Azerbaijan) - [Directo]
16:45 - Euro Beach Soccer (Romania V Poland) - [Directo]
18:00 - Euro Beach Soccer (Italy V Switzerland) - [Directo]
20:00 - LIVE-BEACH VOLLEYBALL - CANADA (3RD PLACE)
21:00 - LIVE-BEACH VOLLEYBALL - CANADA (THE FINAL)
Al Jazeera Sport +10

23:00 - Cup, The African Union (Codina V Inter Club) - [Redifusión]
00:45 - Cup, The African Union (JS Kabylie V Fassi Morocco) - [Redifusión]
02:31 - Cup, The African Union (ASEC Mimosas V Club Africain) - [Redifusión]
04:30 - Channel Rome
05:30 - Cup Final, Italy (Inter V Palermo) - [Redifusión]
07:30 - Cup Final, The Custodian Of The Two Holy Mosques (National Union) - [Redifusión]
09:30 - Cup, The African Union (Codina V Inter Club) - [Redifusión]
11:15 - Cup, The African Union (JS Kabylie V El Fassi Morocco) - [Redifusión]
14:00 - LIVE - TENNIS - Germany Open
17:00 - Inter Channel
18:00 - [Directo] - FOOTBALL FRIENDLY (GALATASARAY V INTER)
20:00 - Cup Final Custodian Of The Two Holy Mosques (National Union) - [Redifusión]
22:30 - LIVE - MOTO GP - US GRAND PRIX
Κατηγορία Sport+

Η ΑΓΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ

Libra Press © Copyright 2020 | All Rights Reserved
Dual Design
Κάντε εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο μας για να λαμβάνετε τα νέα μας, τις αποκλειστικές ειδήσεις και τις καταπληκτικές προσφορές από το χώρο της ψηφιακής τηλεόρασης.